|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
sudina napsal(a):
ted dám asi hloupej dotaz,ale tápu tápu
poprvé v životě se chystám dělat kachnu-ještě k tomu na pomerančích.....,kachna váží 2 kg-kolik myslíte že lidí se z toho nají-pokut to teda bude k jídlu......
Záleží jak jsou velcí jedlíci. Tak asi 4.
Není tady

sudina napsal(a):
ted dám asi hloupej dotaz,ale tápu tápu
poprvé v životě se chystám dělat kachnu-ještě k tomu na pomerančích.....,kachna váží 2 kg-kolik myslíte že lidí se z toho nají-pokut to teda bude k jídlu......
no na kachně není skoro žádné maso, lepší je husa, nebo krůta
nebo zkus sehnat husokachnu
Není tady

nedávno mi donesli v restauraci snad půl kachny, říkala jsem si "to nesním" a nakonec to bylo se 6 knedlíky tak akorát
Není tady

tak pro 4. přesně záleží jací jsou jedlíci.
U nás ji dělám pokud jsme 4 a každému dám čtvrtku..Je ovšem fakt manžel má spíše půlku
a já si dám ten menší zbytek a obírám kosti
.klidně bych k tomu ty stehna přidala.
a držím palce ať se povede 
Není tady