Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 20. 12. 2009 15:54

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

kachna

ted dám asi hloupej dotaz,ale tápu tápu lol
poprvé v životě se chystám dělat kachnu-ještě k tomu na pomerančích.....,kachna váží 2 kg-kolik myslíte že lidí se z toho nají tongue-pokut to teda bude k jídlu...... usch

Není tady

 

#2 20. 12. 2009 16:00

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: kachna

sudina napsal(a):

ted dám asi hloupej dotaz,ale tápu tápu lol
poprvé v životě se chystám dělat kachnu-ještě k tomu na pomerančích.....,kachna váží 2 kg-kolik myslíte že lidí se z toho nají tongue-pokut to teda bude k jídlu...... usch

Záleží jak jsou velcí jedlíci. Tak asi 4.

Není tady

 

#3 20. 12. 2009 17:23

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: kachna

sudina napsal(a):

ted dám asi hloupej dotaz,ale tápu tápu lol
poprvé v životě se chystám dělat kachnu-ještě k tomu na pomerančích.....,kachna váží 2 kg-kolik myslíte že lidí se z toho nají tongue-pokut to teda bude k jídlu...... usch

no na kachně není skoro žádné maso, lepší je husa, nebo krůta
nebo zkus sehnat husokachnu


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#4 20. 12. 2009 17:24

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: kachna

nedávno mi donesli v restauraci snad půl kachny, říkala jsem si "to nesním" a nakonec to bylo se 6 knedlíky tak akorát


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#5 20. 12. 2009 17:32

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: kachna

no nazdar lol,tak to ještě přikoupím stehna..... měla jsem v merku pozvat oboje rodiče+mi
já teda kachnu nejím-ale tuhle chci zkusit.....

Není tady

 

#6 20. 12. 2009 22:16

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: kachna

tak pro 4. přesně záleží jací jsou jedlíci.
U nás ji dělám pokud jsme 4 a každému dám čtvrtku..Je ovšem fakt manžel má spíše půlku lol a já si dám ten menší zbytek a obírám kosti lol.klidně bych k tomu ty stehna přidala.
a držím palce ať se povede wink


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů