Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 20. 12. 2009 14:17

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

Sudi dej mu Sab Simplex - 30 kapek 3x denně. Určitě je napolikaný hlenú a z toho ho bolí břicho. Ono je pak nejlíp když to vyblije. Naty jak měla tuhle tu laringitídu tak to byla síla jak prd... (a smrděla jak cap)a brečela že jí bolí břicho ona na to děsně trpí no ale jaké házela šavle:((.

Sudi no ale jak ti píšu když to koupíš u bati tak to vpoho vrátíš a o prachy nepřijdeš já naty u bati vždy kupuju sama a zkoušíme až doma kdy jí v tom nechám prostě chodít doma a hned to člověk líp vyzkouší jak v obchodě kde to má na chviličku.

Není tady

 

#52 20. 12. 2009 14:19

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

Jo a Luci všichni mi moc chválí to vánoční přáničko co jsi mi dělala (dokonce moje nej kamarádka co bydlí v USA a hoodně dlouho chodila s grafikem) tak psala že tak pěkné přání ještě neviděla.

Není tady

 

#53 20. 12. 2009 15:21

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

Sudi, tak a je Adámek brzy FIT hjarta
Koukám na vaše trampoty s botama. Taky sháním Aduš sněhule a zatím marně dumbom
U vas taky bude asi jednodušší obout manželovu motorku, než děcko, že ??? big_smile

Hani a co setřenka ?? Doufám, že se drží hjarta


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#54 20. 12. 2009 15:22

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

tak mi to holky vysvětlete-dopol jsem mu teda dala ten nurofen-měl přes 38 dumbom,prospal se a ted.....řádí jak černá ruka vava-najedl se a zas má energie na rozdávání......no co to bylo to nechápu..... tak uvidíme jaká bude noc...

babu-to je fakt dobrý u toho bati tummenupp-doufám že v tom oc bude..... tummenupp.jo a to pf ko je úžasný tummenupp

Není tady

 

#55 20. 12. 2009 15:53

hanina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 6635

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

Pinky, sestřenku pustili opravdu tenkrát jak ji slíbili, je doma cca 3 týdny. Řekli jí, že mají na patře prasečí chřipku, takže bezpečněji je doma. Tak nějak ji bylo dobře, akorát byla hodně unavená. Naposled jsem s ní mluvila ve čtvrtek, říkala že ji zrovna v ten den dávali krev, že byla tak unavená, že nemohla vyjít ani schody, no a prej ji to pomohlo. Ale dneska se spolu naháníme, já ji volala, ona pak nechytla mě a já zase jí, tak doufám, že se chytneme.
díky za optání parhjarta

Sudi, tak třeba se z toho vyspal a teď bude dobře. Víš co, ono když mu dᚠtřeba ten nurofen, tak to je i na bolest, tak uvidíš, až mu to přestane učinkovat, jak mu bude. Doufám, že dobře

Není tady

 

#56 20. 12. 2009 16:02

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

pinky--nová fotka adélky v metříku -to je krásná holčička tongue-nojo já se jen kochám......... reta

Není tady

 

#57 20. 12. 2009 16:20

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

Babu napsal(a):

Jo a Luci všichni mi moc chválí to vánoční přáničko co jsi mi dělala (dokonce moje nej kamarádka co bydlí v USA a hoodně dlouho chodila s grafikem) tak psala že tak pěkné přání ještě neviděla.

óóó díky kočko pussa se ouplně červenám gloria

Není tady

 

#58 20. 12. 2009 16:22

hanina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 6635

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

No Sudi, já se taky jen kochám. Sice malinkou nadějii ještě mám, ale spíš si myslím, že to bude další piňďour lol
Panimáma mě včera říká. No jo, vy zase budete mít fakt asi toho kluka. Tak ji říkák jak na to jako přišla. A ona, že se mě dělá to bříško dopředu. Já jen doufám, že ji to nepotvrdím. V den porodu ráno mě dala nad břicho ruku a povídá " ty ještě rodit nebudeš, břicho mᚠmoc vysoko. No a večer jsme jeli lol

Sudi, tak jsem mluvila s maminkou Šárinky.Ona měla zaplacený nadstandard, ale přišli za ní kvůli té tvé kamarádce, jestli by s ní nemohla být na pokojii, že potřebuje s někým být. Tak prej řekla, dejte ji sem loltummenupp
Ona je fakt dobrá. Měla i strach, že půjde domů dřív než tvá kamarádka, co by si tam sama počala, že prý tu podporu hodně potřebovala. Tak jsem se jí ptala, jestli ji vyprávěla, co zažili s tím meningokokem, že to si pak každej musí připadat zdravej. Tak že prej zlehka, že ji nechtěla děsit. Ale že prý má Šári jen třetinové jizvy, než jsem já viděla v létě, že se ji to krásně hojí tummenupp,

Upravil(a) hanina (20. 12. 2009 16:26)

Není tady

 

#59 20. 12. 2009 16:24

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

hani šž

Není tady

 

#60 20. 12. 2009 16:57

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

jé holky, já to popletla, Natálky slaví až zítra, že jo lol

Není tady

 

#61 20. 12. 2009 17:08

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

Tak my už máme taky ozdobený stromek, kluci spolu zdobili tummenupp

Není tady

 

#62 20. 12. 2009 17:08

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

visslavisslavissla

doprč.. mě bolí v krku.....to tady prskáme jeden na druhýho....cucám vincentka pastilky a k prdu....vrrrr
no dám si šípkovej čaj s medem a pak priznitz zábal a ten sprey a bude to

Není tady

 

#63 20. 12. 2009 17:37

hanina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 6635

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

No já to musím zaukat, ale mě dneska v krku už skoro nebolí, spíš dělám takový to ehm ehm.
Já teda na noc cucala Septisan, asi pro mě nebude moc vhodnej, ale já s jedním vždycky usnu a když se probudím, tak mám ještě kousek v puse, takže krásně působí. to mě na takovou tu normální bolest v krku fakt pomáhá. Jak jsem byla v Ikee, tak jsem tam teda za tu dobu vycucala 2, už jen proto, že dezinfikuje, tak abych tam nic nechytila .
Všechno na cucání hned zmiizí, tohle aspoň chvíli vydrží

Není tady

 

#64 20. 12. 2009 17:39

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

hlavně že jsem si koupila gel na likvidaci všech bakterií lol-je vůbec na ruce lol

Není tady

 

#65 20. 12. 2009 18:26

hanina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 6635

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

Holky, neděláte některá obaleného lososa? Loni jsme na vánoce zavrhli kapra, zvolili jsme pangase, ale po těch všech mailech mě na něj přešla chu, tak jsme koupili lososa. Nevím, jestli je ale obalený dobrý, nikdy jsem to nejedla. 

V Ikee jsem si dala plněného lososa se zeleninovýma ani nevím, jak to nazvali, byly to takové oválky, móóóóc dobré a se smetanovou takovou nažloutlou omáčkou s koprem, no to vám byla teda dobrota.

Není tady

 

#66 20. 12. 2009 18:39

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

V tý Ikee si toho lososa taky manžel dal a dobrý tummenupp ... jo k tomu pangasovi, byl test v černých ovcích a nic špatného nezjistili, takže my jej jíme dál... ale my teda budeme mít porci kapra od našich a Kuba bude mít pangase.

Není tady

 

#67 20. 12. 2009 19:22

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

ahojky!§

nejdřív všem marodům zdravíčko hjarta hjarta

my byli dneska na nákupu..no lidí mraky ale dalo se to... natulka byla taky hodná ...a taky bude mít pangase a my buďto kapra..dneska jsme ho nekoupili protože měli jen šestikolý obr nebo lososa..ale my ho neobalujeme ale děláme přírpdně..tak uvidíme.....

moc děkujeme za nádherné vánoční přáníčka co nám chodí hjarta hjarta hjarta hjarta

Není tady

 

#68 20. 12. 2009 21:01

Ambra
Host

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

Ahojky,
sudi na břicho si prý stěžujou při začátku angíny. (taky jsme na jaře nechápali a pak vylítla horečka a měla angínu jako prase)

Upravil(a) Ambra (20. 12. 2009 21:09)

 

#69 21. 12. 2009 8:28

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

ahoj kapitulation
no tak nás stav tento-adam zas v pohodě.....občas zakašle-tak dostane stodal a uvidíme co z toho bude.....na to břicho už si nestěžuje tak nevím....
haha za to já asi budu komunikovat jen přes písmenka-sem přišla o hlas usch.....nojo furt něco....-štědrý den je ve čtvrtek tak to snad ukočíruju.... vissla

Není tady

 

#70 21. 12. 2009 9:01

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

ahoj, Sudi tak at stav u Adámka v této podobě vydrží pussa: a ty se taky vykurýruj smile

včera tu byly tchýnata,naty dostala tu kolobrndu,tak tu na ní lítá jak splašená,já do půl noci balila dárky..ale mááám to hurá dumbom a čumákovala u toho na superstar....vrrrr přála jsem to Šmajdákovi sad
Dneska máme J. na večírku,ale říkal že příjde brzy..oni to mají už od rána i se školením :dumbom|:a my budeme zase doma..už mě to nebaví sad

Není tady

 

#71 21. 12. 2009 9:02

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

jo a Naty taky včera zdobila stromeček...na ven pro ptáčky co ji donesl děda..ale naflákaly tam modrý řetězy,takže ptáci to berou spíš obloukem než aby zasedly na slaninku,co jsem jim tam dala lol

Není tady

 

#72 21. 12. 2009 9:22

Sigi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Kolínsko
Registrovaný: 19. 7. 2006
Příspěvky: 2796

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

Krásné zasněžené ráno všem.
Tak u nás byl víkend zse trochu hektický. V sobotu jsme jeli nejdřív na plavání, pak jsem odvezli Aničku k tchánovům no a  odpo jsem balila dárky. Večer jsem vyrazili s takou na vánoční besídku. Domů jsem se vrátili asi v jedenáct a já pokračovala v balení dárků. Balila jsem do jedný do rána. Spát jsem šla v půl druhý a ráo od čtvrt na sedm jsem byla zase vzhůru. Nemůžu teď  vůbec spát....všechno mě bolí, mimčo mi nedá chvilku klidu.No v neděli dopo jsem opět pokračovala v  balení dárků..byla to teda makačka, ale mám hotovo. No apo obědě jsem jeli vyzvednout Aničku a jeli jsem do lesa odvézt divočákům kaštany, které jsme na podzim s Aničkou nasbírali. Sice jsme žádnýho neviděli, ale i tak má ANička super zážitek. No a když jsem dorazili domů, tak se šla podívat k našim ( o patro výš) a tam pomohla babičce ozdobit stromeček. JInak my budeme stromek zdobit až 23. večer až Anička usne, aby měla ráno překvápko. Už se nemůže Ježíška dočkat. Jsem zvědavá co bude říkat na dárky.

No a jinak už má Anička zase rýmu. Ach jo chudinka naše se z toho snad nevyhrabe.

Sudi ty už se konečně z toho  taky koukej dostat. To je děs. Nejhorší je, že si člověk nemůže nic vzít viď.  Vím jak ti je ...taky jsemse v tom plácala dva měsíce.


http://dhbm.daisypath.com/7pSjp2.png

http://dhbm.daisypath.com/QJZ1p2.png

Není tady

 

#73 21. 12. 2009 10:03

Štarmik
♥♥♥♥♥♥-
Místo: západ
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 3888
Web

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

Krásné ránko smile

sluníčko svítí,mrzne jak v ruským filmu,ale je nááádherně tummenupp

Natálkám přejeme všechno nej k svátečku pussa
všem děkujem za nádherná přáníčka,vy jste takový šikulky holky smile
jináč mě taky ještě nedorazili kalendáře dumbom no nato,že mi minulý pondělí psali mejlíka,že že je odeslali tak to jde godlike v počtě to nebude,páč tady holky jezdí i v neděli...
holky já včera pekla kačenu a snad prvně v životě jsme podělala br.knedlíky a vůbec netuším co na nich bylo špatně,stejný poměry jako dělám vždycky,stejná doba vaření a když jsme je vyndala tak se mi pomalu rozpadly na malý kousky sad takže jsme ještě narychlo dělala houskáče dumbom teda když bramborový vychladly tak trošku pohromadě drželi tak je bude mít Matýsek dneska s vajíčkem lol
já mám ted zaděláno na vánočku,od zítra máme totiž tatínka doma až do konce roku hjarta tak aby klucí měli něco k snídani smile
v sobotu jsme ještě byli nakoupit nějaké potraviny v tescu tak mě pěkně naštvali,že mají skoro na vše 50% slevu..myslím jako hračky co už má člověk nakoupené...jenže já tam byla s Matýskem takže jsme mu nemohla vzít ani žádnou drobnost dumbom ale tatkovi jsme vzali krásný tričko a nějakou kosmetiku a já si koupila troje spodárky a jednu podprdu a vše mě stálo jen 200 tummenupp kdyby člověk neměl nerva a vydržel nakupovat dárky poslední týden před vánoci tak je to fakt za polovinu ... no sousedka jede zítra ráno do makra tak pojedu s ní kouknout co tam zlevnili..loni jsme takhle koupili Matýskovi obrovskou krabici lega dupla složenou ze tří krabic za 699 ..původně byla za 1999 prostě neskutečný....hlavně chci nějaké vínko jsme doma úplně vykradený jak vůbec nepijem tak když přijde návštěva tak nemáme ani co nabídnout lol chudák tatak,já si včera ke kachýnce načala pivko a on na mě koukal,co to jako dělám když on nemůže lol tak říkám,to že nemůžeš ty neznamená že ze mě bude totální abstinent lol tak jen smuátně koukal a Máta mu říká,já si dám za tátu lol a blízal mi pěničku shora sklenky lol
jo a mladej má novou hlášku ...  SE NA TO MَU VYKADIT lol lol lol vůbec nevím kde na to přišel,my tohle vůbec neříkáme..hlavně taková kombinace lol
tak my jdem ven,vezmem boby a jedem pro zeleninu
holky já začínám být z těch svátků nějak na měkko godlike jak se to blíží...včera mě rozbrečela reklama s tou holčičkou a prasátkem lol ještě že to tatka neviděl..jo ani při krámech nemá člověk klid godlike

Není tady

 

#74 21. 12. 2009 10:51

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

Krásné dobré ránko hjarta hjarta

Natálce přejeme hodně zdravíčka štěstíčka a brzo sestřičku nebo bratříčka hjarta hjarta hjarta hjarta

Lucinko to je malá teda fakt dobrá...natulka jezdila v létě nebo no nejezdila právě na kolobrndě protože jí to vůbec nešlo..tak to máte tedy obr šikulu tummenupp tummenupp tummenupp

Štarmí tak že by to vyšlo když si na měkko z reklamy?????

Natulka je s manželem na saních tak valím dělat pořádek v kazetkách z kamery.....

Není tady

 

#75 21. 12. 2009 11:17

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: VÁNOČNÍ CHAT: DĚTIČKY PODZIM, ZIMA 2006/07 36.

tak v tescu mají slevy, jo? Že bych ještě vyrazila? lol no nejdřív zítra ráno, dřív se nedostanu... ted přemlouvám Kubu, že půjdeme ven, ale on nechce dumbom a mezitím usnul Maty doma, takže půjdeme až po obědě ven...

Chci si ještě koupit něco na ozdobu na stůl, něco ze živého jehličí, tak snad někde v okolí něco pořídím... a ještě mám dělat nepečený cukroví... tak to bez hlídání těžko zvládnu vissla

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů