Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 7. 1. 2010 8:41

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

majkafa napsal(a):

Tak jsem se ponořila do vzpomínek a nemůžu si pomoct. Mám dost zkušeností na to, abych to dokázala posoudit u sebe. I když to byla "láska", jak v uvozovkách píše Pisatel, když byl kašpárek PRO MĚ malý (tím neříkám, že jiné ženě by nevyhovoval), nebyla jsem uspokojena tak kvalitně, jako když byl PRO MĚ velikostí vyhovující. A když byl PRO MĚ velký, museli jsme být opatrní, jinak to bolelo.
Ale když jsem dotyčného milovala, řekla jsem si, vrcholu lze dosáhnout i jinak a člověk nemůže mít všechno, a nebyl to pro mě důvod k rozchodu. Ale cosi tam prostě chybělo (nebo přebývalo smile ), nejel mi přes to vlak.

S tebou se fakt člověk baví. lol No jo když zas tady nechápe, že ta láska musí být oboustranná a ne jen že hoříš ty lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#77 7. 1. 2010 8:54

majkafa
Host

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Pisatel napsal(a):

S tebou se fakt člověk baví. lol No jo když zas tady nechápe, že ta láska musí být oboustranná a ne jen že hoříš ty lol

Troufám si bez uzardění říct, že to někdy byla láska oboustranná.
Ani láska malého neprodlouží a velkého nezkrátí. smile

 

#78 7. 1. 2010 8:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Tak Pisatež, sorry, ale zasa ani obojstranná láska centimetre nepridá. Pletieš pojmy s dojmami a ... láska je láska, a sexuálne uspokojenie je sexuálne uspokojenie. Ja napr. sexujem niekedy aj s mužmi, kde to nemusí by láááááska nebeská, ale proste obojstranné telesné uspokojenie. Ja síce skôr než centimetre riešim tú "techniku" a povedala by som, že aj "osobné nasadenie" wink , ale niektorá to má proste inak. Povedala by som, že na vežkosti záleží AKO KOMU. Lenže v tom prípade sa mi fakt zdá čudné, že si niekto potrebuje overi, ČI na vežkosti záleží. Ak MNE OSOBNE záleží na vežkosti, tak mi holt záleží, ale niekomu nezáleží vôbec a niekomu trochu. So what????

Upravil(a) Selima (7. 1. 2010 8:58)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#79 7. 1. 2010 9:05

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

No nechám vás holky u toho že na velikosti záleží, když jinak nedáte. Ale pak vás neuspokojí ani ten "černoch" s kabelem do metra lol Nejste "posvátné" prostitutky, ale jen ... (ale to mi nedovolí mé gentlemouctví to slovo napsat sad )


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#80 7. 1. 2010 9:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Kua, ja som nepísla, že MNE na vežkosti záleží, ty posvátná prostitutko! Ale ak niekomu na nej záleží, tak holt ju/ich v tom nechaj... Každému, čo jeho jest...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#81 7. 1. 2010 9:58

majkafa
Host

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Vlákno se jmenuje - záleží na velikosti?
Myslím, že proto se tu probírá velikost. Že na technice taky záleží, o tom myslím nikdo nepochybuje.
A Pisateli, čti pořádně, nikde jsem nečetla názor, že někoho neuspokojí ani černoch s ...
Nepaušalizovat, že s malým kašpárkem a taky nepaušalizovat, že na velikosti NEzáleží.

Každému, co potřebuje on. Kromě Pisatele - ten nás prostě bude přesvědčovat, že na velikosti NEzáleží. Asi byl v minulém životě ženou, které na velikosti zrovna nezáleželo. Ale to neznamená, že to platí paušálně.

 

#82 7. 1. 2010 11:42

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

majkafa napsal(a):

Vlákno se jmenuje - záleží na velikosti?
Myslím, že proto se tu probírá velikost. Že na technice taky záleží, o tom myslím nikdo nepochybuje.
A Pisateli, čti pořádně, nikde jsem nečetla názor, že někoho neuspokojí ani černoch s ...
Nepaušalizovat, že s malým kašpárkem a taky nepaušalizovat, že na velikosti NEzáleží.

Každému, co potřebuje on. Kromě Pisatele - ten nás prostě bude přesvědčovat, že na velikosti NEzáleží. Asi byl v minulém životě ženou, které na velikosti zrovna nezáleželo. Ale to neznamená, že to platí paušálně.

Tak to se pleteš. Přesvědčovat nikoho nebudu, hlavně když má svojí hlavu a bude tvrdit, že na velikosti záleží lol reta


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#83 7. 1. 2010 11:47

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Pisateli, nevím, zda jsem dobrý ročník, ale v minulém století jsem už souložila, milovala se i šu.ala, tak snad o tom něco vím.
Takže za mě, na velikosti záleží a když si vzpomenu na ty nejen horizontální zážitky - to by byla teda dost nuda - tak mᚠpravdu, neřešila jsem to. Protože můj partner neměl malý penis. Já si sex s partnerem, který má malý penis neužiju, technika netechnika, není to ono, je mi líto. S mužem s malým penisem bych dlouhodobý vztah nemohla mít, klapat to musí celý dohromady včetně sexu, mám tu zkušenost a nešlo to. Asi ti tu tvou teorii kazím, ale já ho tam fakt musím cítit. A prosím - nepíšu tu o kládě. To si asi představí většina mužů. Velký penis = klacek, kláda, kladivo. roll
Jsou prostě muži, co mají penis opravdu malý, jak psala Henrietta - poloviční malíček - brr, pardon. Nic pro mě, ale některé to vyhovuje - fajn. Mě ne.
Černoch s kabelem do metra ve mě vyvolává pocit, že na druhé straně je zakomplexovaný muž. hmm

Upravil(a) javena (7. 1. 2010 11:48)

Není tady

 

#84 7. 1. 2010 11:55

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

javena napsal(a):

Pisateli, nevím, zda jsem dobrý ročník, ale v minulém století jsem už souložila, milovala se i šu.ala, tak snad o tom něco vím.
Takže za mě, na velikosti záleží a když si vzpomenu na ty nejen horizontální zážitky - to by byla teda dost nuda - tak mᚠpravdu, neřešila jsem to. Protože můj partner neměl malý penis. Já si sex s partnerem, který má malý penis neužiju, technika netechnika, není to ono, je mi líto. S mužem s malým penisem bych dlouhodobý vztah nemohla mít, klapat to musí celý dohromady včetně sexu, mám tu zkušenost a nešlo to. Asi ti tu tvou teorii kazím, ale já ho tam fakt musím cítit. A prosím - nepíšu tu o kládě. To si asi představí většina mužů. Velký penis = klacek, kláda, kladivo. roll
Jsou prostě muži, co mají penis opravdu malý, jak psala Henrietta - poloviční malíček - brr, pardon. Nic pro mě, ale některé to vyhovuje - fajn. Mě ne.
Černoch s kabelem do metra ve mě vyvolává pocit, že na druhé straně je zakomplexovaný muž. hmm

Mě nic nepokazíš. jednak to není teorie, ale zkušenost a jak píšu když záleží tak záleží, pak ale se rád zúčastním (pozorováním) takového výběru partnerů  lol lol lol lol lol a následného štěbetání o tom zda skutečně na velikosti záleželo smile

Upravil(a) Pisatel (7. 1. 2010 11:55)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#85 7. 1. 2010 12:16

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Pisatel napsal(a):

majkafa napsal(a):

Vlákno se jmenuje - záleží na velikosti?
Myslím, že proto se tu probírá velikost. Že na technice taky záleží, o tom myslím nikdo nepochybuje.
A Pisateli, čti pořádně, nikde jsem nečetla názor, že někoho neuspokojí ani černoch s ...
Nepaušalizovat, že s malým kašpárkem a taky nepaušalizovat, že na velikosti NEzáleží.

Každému, co potřebuje on. Kromě Pisatele - ten nás prostě bude přesvědčovat, že na velikosti NEzáleží. Asi byl v minulém životě ženou, které na velikosti zrovna nezáleželo. Ale to neznamená, že to platí paušálně.

Tak to se pleteš. Přesvědčovat nikoho nebudu, hlavně když má svojí hlavu a bude tvrdit, že na velikosti záleží lol reta

Čoveče, Pisateli, jestli patříš mezi homosexuální menšinu a mᚠVLASTNÍ ZKUŠENOST, pak už ani nefníknu, ale pokud se tu celou dobu opírᚠo to, k čemu ses dostal zprostředkovaně...

Není tady

 

#86 7. 1. 2010 12:21

majkafa
Host

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Pisateli, ty si nevidíš do pusy. smile
Vždy následného štěbetání se tady zúčastňuješ a furt nám do toho krafeš to své - nezáleží, nezáleží. A nepřipustíš názor, že někomu někdy záleží. Kafemlejnek hadr.

 

#87 7. 1. 2010 12:36

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

pisateli, pro tebe je opak kašpárka hned černoch s kabelem?vidíš svět dost černobíle, ale to je tvoje škoda. je něco jinýho, jestliže bude láska, technika,chemie a 4cm kašpárek(který dost těžko dosáhne na dno vaginy,že) a když to všechno hezký je s chlapem, který má normálně průměr. ten totiž taky existuje.kámoška mi řikala, že kdysi něco měla s klukem, kterýho prostě necítila, vůbec nevěděla, že už se začlo, takže i přes předchozí vzrušení to stálo za prd, když to takhle skončilo. a jinak měla kluky zcela normálně obdařené(žádný kabely) a bylo to ok. proč je pro tebe tak těžký pochopit, že ženský nechcou obří penis(já vím, to je pro tebe opak kašpárka a mezi tim je černá tma) ale prostě penis, který v sobě ucítí? samozřejmě že ne každá.

Není tady

 

#88 7. 1. 2010 12:38

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

majkafa napsal(a):

Pisateli, ty si nevidíš do pusy. smile
Vždy následného štěbetání se tady zúčastňuješ a furt nám do toho krafeš to své - nezáleží, nezáleží. A nepřipustíš názor, že někomu někdy záleží. Kafemlejnek hadr.

Když nepřipustím špatně, když připustím taky špatně. Fakt s váma je sranda holky. Se mi líbíte a nějaký dobrý vtip na závěr dne tam ještě nemáte? Co třeba bavit se o velikosti varlat?


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#89 7. 1. 2010 12:43

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Anda napsal(a):

Pisatel napsal(a):

majkafa napsal(a):

Vlákno se jmenuje - záleží na velikosti?
Myslím, že proto se tu probírá velikost. Že na technice taky záleží, o tom myslím nikdo nepochybuje.
A Pisateli, čti pořádně, nikde jsem nečetla názor, že někoho neuspokojí ani černoch s ...
Nepaušalizovat, že s malým kašpárkem a taky nepaušalizovat, že na velikosti NEzáleží.

Každému, co potřebuje on. Kromě Pisatele - ten nás prostě bude přesvědčovat, že na velikosti NEzáleží. Asi byl v minulém životě ženou, které na velikosti zrovna nezáleželo. Ale to neznamená, že to platí paušálně.

Tak to se pleteš. Přesvědčovat nikoho nebudu, hlavně když má svojí hlavu a bude tvrdit, že na velikosti záleží lol reta

Čoveče, Pisateli, jestli patříš mezi homosexuální menšinu a mᚠVLASTNÍ ZKUŠENOST, pak už ani nefníknu, ale pokud se tu celou dobu opírᚠo to, k čemu ses dostal zprostředkovaně...

Mám vlastní zkušenost s jistou délkou šířkou a pod., nevím jak to mají chlapci "kabeláci" ani "kašpárci". Vše je zprostředkované. Vím na vlastní zkušenost, že ani s malou a ouzkou, ani z velkou a širokou to není ono. Taky si pánové mohou tady vzít na přetřes co je lepší? reta


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#90 7. 1. 2010 12:43

petrx
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2010
Příspěvky: 8

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

občas to tady čtu a pisatel mne donutil se zaregistrovat

nechápu co tady pořád mele o tom, že na velikosti nezáleží, všechny ženy co jsem poznal preferovaly normální pohlavní styk a ten se prostě s něčím, co je velikosti malíčku nedá provozovat kvalitně, všechno ostatní co se dá provádět prsty a pusou je nadstandart, který k tomu sice patří, ale nemůže nahradit klasickou soulož. a jestli ti některá řekla, že jí to nevadí, že ho mᚠmalýho, tak kecá. u některých žen na velikosti možná nezáleží, ale až od určité velikosti (14,15cm? doplňte dle libosti), ale ne od 2cm v průměru a 6cm na délku

Není tady

 

#91 7. 1. 2010 12:43

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Přesvědčovat nikoho nebudu, hlavně když má svojí hlavu a bude tvrdit, že na velikosti záleží
Myslím, že tvrdohlavostí to nebude http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png Ovšem trochu mi připomínᚠněkteré lékaře, kteří tvrdí, že "to vás přece nemůže bolet", aniž by se zákrokem měli vlastní zkušenost.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#92 7. 1. 2010 12:44

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

helena napsal(a):

Přesvědčovat nikoho nebudu, hlavně když má svojí hlavu a bude tvrdit, že na velikosti záleží
Myslím, že tvrdohlavostí to nebude http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png Ovšem trochu mi připomínᚠněkteré lékaře, kteří tvrdí, že "to vás přece nemůže bolet", aniž by se zákrokem měli vlastní zkušenost.

Luxování hrudě nebolí :-)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#93 7. 1. 2010 12:48

majkafa
Host

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Pisatel napsal(a):

Když nepřipustím špatně, když připustím taky špatně. Fakt s váma je sranda holky. Se mi líbíte a nějaký dobrý vtip na závěr dne tam ještě nemáte? Co třeba bavit se o velikosti varlat?

Nu, tam jsou taky rozdíly. V souvislosti s velikostí pusinky partnerky, ... velikostí ... a souvislostí a ... a ...
Ale to je už mimo téma tohoto vlákna. big_smile

 

#94 7. 1. 2010 13:06

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Pisatel napsal(a):

Anda napsal(a):

Pisatel napsal(a):


Tak to se pleteš. Přesvědčovat nikoho nebudu, hlavně když má svojí hlavu a bude tvrdit, že na velikosti záleží lol reta

Čoveče, Pisateli, jestli patříš mezi homosexuální menšinu a mᚠVLASTNÍ ZKUŠENOST, pak už ani nefníknu, ale pokud se tu celou dobu opírᚠo to, k čemu ses dostal zprostředkovaně...

Mám vlastní zkušenost s jistou délkou šířkou a pod., nevím jak to mají chlapci "kabeláci" ani "kašpárci". Vše je zprostředkované. Vím na vlastní zkušenost, že ani s malou a ouzkou, ani z velkou a širokou to není ono. Taky si pánové mohou tady vzít na přetřes co je lepší? reta

Jasně. O tom to je. Klidně tu popiš 4 strany o tom, jak je to s velkou a širokou/malou a ouzkou na houby, případně jak na tom nezáleží,  a pak to bude směroplatný.. A Tvoje vlastní zkušenost s jistou délkou, šířkou atd. zřejmě nebude o tom, že bys ji v sobě cítil Ty sám, viď? To je jako bych Ti já  chtěla dlouze vyprávět o tom, že je pohodlnější, když chlap při čů.rání stojí. Protože mi to kdosi říkal..

Není tady

 

#95 7. 1. 2010 13:09

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

petrx napsal(a):

občas to tady čtu a pisatel mne donutil se zaregistrovat

nechápu co tady pořád mele o tom, že na velikosti nezáleží, všechny ženy co jsem poznal preferovaly normální pohlavní styk a ten se prostě s něčím, co je velikosti malíčku nedá provozovat kvalitně, všechno ostatní co se dá provádět prsty a pusou je nadstandart, který k tomu sice patří, ale nemůže nahradit klasickou soulož. a jestli ti některá řekla, že jí to nevadí, že ho mᚠmalýho, tak kecá. u některých žen na velikosti možná nezáleží, ale až od určité velikosti (14,15cm? doplňte dle libosti), ale ne od 2cm v průměru a 6cm na délku

Výstižné.

Není tady

 

#96 7. 1. 2010 13:42

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Anda napsal(a):

A Tvoje vlastní zkušenost s jistou délkou, šířkou atd. zřejmě nebude o tom, že bys ji v sobě cítil Ty sám, viď?

Co my víme... big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#97 7. 1. 2010 14:28

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

....ani s malou a ouzkou, ani z velkou a širokou to není ono....

Kdybys měl "kabel do metra", by se ti hodila... lollollol

Není tady

 

#98 7. 1. 2010 16:25

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Pisatel napsal(a):

Co třeba bavit se o velikosti varlat?

o tom netřeba vůbec diskutovat, to se dá objektivně změřit - orchidometrem


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#99 7. 1. 2010 18:10

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Anda napsal(a):

petrx napsal(a):

občas to tady čtu a pisatel mne donutil se zaregistrovat

nechápu co tady pořád mele o tom, že na velikosti nezáleží, všechny ženy co jsem poznal preferovaly normální pohlavní styk a ten se prostě s něčím, co je velikosti malíčku nedá provozovat kvalitně, všechno ostatní co se dá provádět prsty a pusou je nadstandart, který k tomu sice patří, ale nemůže nahradit klasickou soulož. a jestli ti některá řekla, že jí to nevadí, že ho mᚠmalýho, tak kecá. u některých žen na velikosti možná nezáleží, ale až od určité velikosti (14,15cm? doplňte dle libosti), ale ne od 2cm v průměru a 6cm na délku

Výstižné.

Souhlasím tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#100 7. 1. 2010 18:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

petrx napsal(a):

občas to tady čtu a pisatel mne donutil se zaregistrovat

nechápu co tady pořád mele o tom, že na velikosti nezáleží, všechny ženy co jsem poznal preferovaly normální pohlavní styk a ten se prostě s něčím, co je velikosti malíčku nedá provozovat kvalitně, všechno ostatní co se dá provádět prsty a pusou je nadstandart, který k tomu sice patří, ale nemůže nahradit klasickou soulož. a jestli ti některá řekla, že jí to nevadí, že ho mᚠmalýho, tak kecá. u některých žen na velikosti možná nezáleží, ale až od určité velikosti (14,15cm? doplňte dle libosti), ale ne od 2cm v průměru a 6cm na délku

A ty si kto, že hovoríš za VŠETKY ŽENY? Ani osúloži si nemohol všetky, tak buď taký dobrý a tiež nepaušalizuj. Vy dvaja s Pisatežom ste sa teda dlho hžadali... Dvaja chlapi, ktorí vedia lepšie ako ženy a ktorí hovoria ZA VŠETKY. roll


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů