Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 18. 12. 2009 13:06

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Pisatel napsal(a):

Ach jo dámy. Kdyby matka příroda příroda to chtěla, pak by nastavila přesnou délku všem pánůn stejně, stejně jako velikost vagíny smile.
Bude te se divit, ale na velikosti nezáleží, jde o jen o pocit, u mužů mužnosti a jedinečnosti (viz operace na prodloužení) a u Vás o "plnosti".  Jak říká jeden moudrý lékař i s malým kašpárkem jdou dělat velké věci.  Takže vše je jen na technice.

Bych to možná šacovala na to, že onen moudrý lékař na tom taky nebude nijak slavně. A nějak nepobírám, jak může jakýkoliv muž hovořit o pocitech ženy. A naopak.

Není tady

 

#27 18. 12. 2009 13:13

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Anda napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Ach jo dámy. Kdyby matka příroda příroda to chtěla, pak by nastavila přesnou délku všem pánůn stejně, stejně jako velikost vagíny smile.
Bude te se divit, ale na velikosti nezáleží, jde o jen o pocit, u mužů mužnosti a jedinečnosti (viz operace na prodloužení) a u Vás o "plnosti".  Jak říká jeden moudrý lékař i s malým kašpárkem jdou dělat velké věci.  Takže vše je jen na technice.

Bych to možná šacovala na to, že onen moudrý lékař na tom taky nebude nijak slavně. A nějak nepobírám, jak může jakýkoliv muž hovořit o pocitech ženy. A naopak.

Stačí když muž případně žena, umí číst, případně si o tom co cítí, jak to má a pod. povídají tongue


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#28 18. 12. 2009 13:31

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

No a proč je pak takovej problém pochopit, že někomu na velikosti prostě záleží? My si tu povídáme, několik holek tu napíše, že jim na velikosti záleží a ty nás přesvědčuješ, že nezáleží...
Je to jako napsat chlapovi, co má rád velký prsa, že malý jsou taky fajn, jen je nesmí brát celou rukou, ale jen dvěma prsty a ani to nepozná, že má holka nulky... dumbom

Není tady

 

#29 18. 12. 2009 14:07

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Pisatel napsal(a):

Jak říká jeden moudrý lékař i s malým kašpárkem jdou dělat velké věci.

pan doktor asi nemyslel š*kání lol


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#30 18. 12. 2009 15:10

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Ale no tak děvčata, když Pisatel řekne, že na velikosti nezáleží, tak vám na ní prostě nezáleží, a to, co při sexu prožíváte, jsou jen nevzdělané dojmy reta

Obecně bych řekla, že na velikosti (když odhlédnu od obou extrémů) nezáleží tak moc, jako na kompatibilitě, protože v tom má zase Pisatel pravdu, že i ženská je každá jiná. Takže nejlepší je, když si navzájem dobře sednou smile


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#31 21. 12. 2009 8:06

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Ronja napsal(a):

Ale no tak děvčata, když Pisatel řekne, že na velikosti nezáleží, tak vám na ní prostě nezáleží, a to, co při sexu prožíváte, jsou jen nevzdělané dojmy reta

Obecně bych řekla, že na velikosti (když odhlédnu od obou extrémů) nezáleží tak moc, jako na kompatibilitě, protože v tom má zase Pisatel pravdu, že i ženská je každá jiná. Takže nejlepší je, když si navzájem dobře sednou smile

Ronji, ale na mém slově zde nazáleží. Držím se moudra, že každému vyhovuje něco jiného, některá dáma chce mít doma "kabel do metra", některá malého kašpárka. Obdobně to maj i pánové, bo jejich ego jim říká, čím větčí "ozdoba" tím výkonější samec. Ale také jsem slyšel právě od těch s velkou ozdobou, že si vlastně pořádnej sex neužili.
Plně s tebou souhlasím, že záleží především na kompatiobilitě a nad tím jak si to ti dva udělaj lol
Jinak bych si dovolil sdělit, že v tomto článku  http://zena.centrum.cz/sex-vztahy/vse-o … -pri-sexu/  je tato věta: " A to hlavní nakonec: většina žen vůbec nepotřebuje, abyste měli velký penis! Záleží na šířce, ne na délce. A když je příliš dlouhý, bolí to.... lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#32 21. 12. 2009 8:17

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Pisateli, takovýhle odkazy sem už prosím tě nedávej, protože když jsem si hned na začátku článku přečetl: "na co myslí vaše přítelkyně, když vám ho kouří?" tak mě to jednak pohoršilo (když už, tak tam mohli napsat: "na co myslí vaše přítelkyně, když vám provádí orální sex?") a jednak jsem se málem zadusil koblihou big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#33 21. 12. 2009 8:25

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Mám kafe na monitoru... "hrnec s polívkou" nemá chybu... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#34 21. 12. 2009 8:36

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Mikeš napsal(a):

Pisateli, takovýhle odkazy sem už prosím tě nedávej, protože když jsem si hned na začátku článku přečetl: "na co myslí vaše přítelkyně, když vám ho kouří?" tak mě to jednak pohoršilo (když už, tak tam mohli napsat: "na co myslí vaše přítelkyně, když vám provádí orální sex?") a jednak jsem se málem zadusil koblihou big_smile

Mikeš tebe pohoršuje sex,orál čí jen sexálání hrátky? rodna Já nevěděl, že jsi až takový stydlínek? lol 
Hele mᚠpracovat a ne se dávit koblihou tongue lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#35 21. 12. 2009 8:37

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

helena napsal(a):

Mám kafe na monitoru... "hrnec s polívkou" nemá chybu... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Konečně jsi ho při vánočním úklidu aspoň umyla (monitor lol )


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#36 21. 12. 2009 8:47

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Pisatel napsal(a):

Mikeš tebe pohoršuje sex,orál čí jen sexálání hrátky? rodna Já nevěděl, že jsi až takový stydlínek? lol

Ne, mě jen překvapil výraz "kouřit ho" v seriózním článku...
No nic... dneska večer přivážu manželku k topení, polaskám jí záda karabáčem a pak ji se sousedem několikrát brutálně ojedeme jako tu nejsprostší děfku... big_smile ... sny se přece mají plnit o Vánocích... lol lol lol


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#37 21. 12. 2009 8:52

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

sny se přece mají plnit o Vánocích...
Hlavně při tom nezapomeňte myslet na výhru či prohru vašeho milovaného klubu http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Ale možná by ses jí měl předem optat, jestli namísto nabízeného plnění by neměla radši tu kamarádku... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#38 21. 12. 2009 9:37

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Mikeš napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Mikeš tebe pohoršuje sex,orál čí jen sexálání hrátky? rodna Já nevěděl, že jsi až takový stydlínek? lol

Ne, mě jen překvapil výraz "kouřit ho" v seriózním článku...
No nic... dneska večer přivážu manželku k topení, polaskám jí záda karabáčem a pak ji se sousedem několikrát brutálně ojedeme jako tu nejsprostší děfku... big_smile ... sny se přece mají plnit o Vánocích... lol lol lol

Kocoure odkypak jsi na sádlo-máslo? lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#39 22. 12. 2009 11:02

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Jj i muži mají své sny... lol lol  Viď Mikeš! wink


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#40 22. 12. 2009 11:15

BLUE
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 5159

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

na velikosti  fakt až tak nezáleží - pokud teda vynechám úplné extrémy.  Důležitá je technika, zkušenosti a hlavně  vnímavost  partnera.


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/Mtaw.jpghttp://lb4f.lilypie.com/Mtawp2.png
3010g a 52cm               3. roky   14,6kg/100cm
http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/94Mh.jpghttp://lb1f.lilypie.com/94Mhp2.png    http://blue79.rajce.idnes.cz/     
3510g a 51cm               4.měsíc  6820g/66cm

Není tady

 

#41 22. 12. 2009 19:30

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Pisatel napsal(a):

Ronja napsal(a):

Ale no tak děvčata, když Pisatel řekne, že na velikosti nezáleží, tak vám na ní prostě nezáleží, a to, co při sexu prožíváte, jsou jen nevzdělané dojmy reta

Obecně bych řekla, že na velikosti (když odhlédnu od obou extrémů) nezáleží tak moc, jako na kompatibilitě, protože v tom má zase Pisatel pravdu, že i ženská je každá jiná. Takže nejlepší je, když si navzájem dobře sednou smile

Ronji, ale na mém slově zde nazáleží. Držím se moudra, že každému vyhovuje něco jiného, některá dáma chce mít doma "kabel do metra", některá malého kašpárka. Obdobně to maj i pánové, bo jejich ego jim říká, čím větčí "ozdoba" tím výkonější samec. Ale také jsem slyšel právě od těch s velkou ozdobou, že si vlastně pořádnej sex neužili.
Plně s tebou souhlasím, že záleží především na kompatiobilitě a nad tím jak si to ti dva udělaj lol
Jinak bych si dovolil sdělit, že v tomto článku  http://zena.centrum.cz/sex-vztahy/vse-o … -pri-sexu/  je tato věta: " A to hlavní nakonec: většina žen vůbec nepotřebuje, abyste měli velký penis! Záleží na šířce, ne na délce. A když je příliš dlouhý, bolí to.... lol

Ale tady nebylo receno , jestli sirka nebo delka . Ja coby sex.neodbornik si myslim, ze ta sirka bude o dost dulezitejsi .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#42 22. 12. 2009 22:52

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Jasně, že i šířka hraje roli... takových sedm cenáků na dýlku a deset na šířku je pro mě smrtelná kombinace... dumbom

Není tady

 

#43 22. 12. 2009 23:22

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Po použití "tohoto" by se, tuším dobře rodilo, ne? Matně si vzpomínám, jak porodník pořád mlel cosik... je to jenom na dva, musí být na deset...

Není tady

 

#44 23. 12. 2009 20:42

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

big_smile Viktorko, taky mi to stačilo dvakrát... lol

Není tady

 

#45 23. 12. 2009 20:54

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

javena napsal(a):

big_smile Viktorko, taky mi to stačilo dvakrát... lol

Co?
Dvakrát "na dva", nebo 2x 7/10?
Jémine, to vypadá skoro jako máa..., ale není, máa to určitě není, že jo?!? reta

Není tady

 

#46 23. 12. 2009 20:58

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Dvakrát porodit. dumbom

Není tady

 

#47 24. 12. 2009 12:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

holcina napsal(a):

Asi jsem měla vždy průměrné partnery, takže můžu s klidem říct, že na velikosti nezáleží :-)

:jojo: A mne osobne na vežkosti až tak nezáleží, aj keď nepopieram, že sa zážitky môžu líši... ale keďže som zažila pocit bolesti s "privežkým", tak radšej "primalého", kde mi(nám...) to partner vynahradí inak. :P A ženy s pružnými "vnútornými" svalmi asi kladú menší dôraz na vežkos ako tie nepružné... Mne sa páčilo, čo odpovedal tuším Tom Arnold svojej exmanželke Rposeanne Barrovej, keď prirovnala jeho pýchu k malej Cessne: "To je úplne jedno, lebo v tvojom obrovskom hangári by sa stratil aj Jumbo Jet..." :lol:

Upravil(a) Selima (24. 12. 2009 12:38)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#48 28. 12. 2009 10:38

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Selima napsal(a):

holcina napsal(a):

Asi jsem měla vždy průměrné partnery, takže můžu s klidem říct, že na velikosti nezáleží :-)

stolt A mne osobne na vežkosti až tak nezáleží, aj keď nepopieram, že sa zážitky môžu líši... ale keďže som zažila pocit bolesti s "privežkým", tak radšej "primalého", kde mi(nám...) to partner vynahradí inak. tongue A ženy s pružnými "vnútornými" svalmi asi kladú menší dôraz na vežkos ako tie nepružné... Mne sa páčilo, čo odpovedal tuším Tom Arnold svojej exmanželke Rposeanne Barrovej, keď prirovnala jeho pýchu k malej Cessne: "To je úplne jedno, lebo v tvojom obrovskom hangári by sa stratil aj Jumbo Jet..." lol

to partner vynahradí inak

Kdyz to me prave moc nebavi , ja bych radsi , kdyby  vse bylo ok uz pri styku a vynahrazovani nebylo treba.


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#49 28. 12. 2009 14:43

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

javena napsal(a):

Jasně, že i šířka hraje roli... takových sedm cenáků na dýlku a deset na šířku je pro mě smrtelná kombinace... dumbom

A ted si ještě představte, že se to kombinuje s různými tvary.
Třeba tvar krychle nemusí být také úplně nejoblíbenější big_smile

Není tady

 

#50 28. 12. 2009 14:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: ZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI?

Alebo osemboký ihlan... big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů