Oznámení

2. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

2. listopadu : Univerzální tvarohové těsto, ze kterého připravíte mnoho variant různorodých sladkých dobrot!

2. listopadu : Začátek adventu se každý rok mění. Letos si první svíčku na věnci zapálíme už 28.listopadu

#1 14. 12. 2009 21:22

snehurka30
♥♥-----

po mléku prujem?

Ahojík,malému chutná k snídani kakao,delám mu ho z mléka Olma. No jak tak zjištuji,není to pravidlem,tak nemá normální bobek,ale vetšinou se rovnou pokaká z podoby...jakoby prujem.
Může to způsobovat mléko? ještě jsem mu zkoušela udělat jablko mrkvovou štávu a bylo to opět to samé..akorát v barvě mrkve...
poradte co dáváte k snídani a nebo co mu mám dávat papkat aby mel normální bobek??
je mu rok a půl a dávám mu normální stravu co jíme my s manželem.

Není tady

#2 15. 12. 2009 8:32

misulinka21
♥♥♥♥---
Místo: Střední Čechy - Neratovice

Re: po mléku prujem?

Ahoj, my řešili něco podobného, zjistili jsme, že mléko dětem prostě vadí. Byli jsme i u alergologa, ten říkal, že alergii na mléko někdy testy nepotvrdí, ale že to nejlépe zjistíme, když prostě mléčné výrobky vynecháme a uvidíme, jestli budou obtíže pokračovat nebo ustanou. U nás po týdnu přestal průjem i bolení bříška (dceru totiž sladké mléko strašně nadýmá). Kupuji jim raději zakysané formy mléka, acidofilní, activia nápoje, jogurty. Pokud má malý jen průjem, tak mu mlíčko nedělá dobře a bude potřeba ho (samotné) na chvíli vyřadit, na půl roku, rok a pak to zase třeba znovu zkusit. My zapisovali nedříve přesně jídelníček a jaké byly problémy a to mléko jsem tak odsledovala. Tohle mi poradila dětská dr. i alergolog. Pak jsme mléko vysadili (děti milovaly mléko s cereáliemi) a ejhle, problémy ustaly. On jim jeden hrníček nic neudělá a při dlouhodobém častém pití mlíčka se problémy bohužel vrátily. Toť naše zkušenost. A nebojte, dle dr. v mléku moc vápníku není, ten je obsažen i v jiných potravinách, takže mu absence mléka neublíží :-).

http://www.ticker.7910.org/an1cxzS0g410010Mjg4ZHw0NzQ3NTE3amF8SmVuaWNrb3ZpIGpl.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cqk60g410010Mjg3ZHw0MjAwNzlqYXxFbGluY2UgamU.gif

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí