Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 13. 12. 2009 18:13

alzil
♥------

Šicí stroj Pixie plus singer

Dobrý den, chci se zeptat, zda-li máte někdo zkušenost s šicím strojem "Pixie plus Singer" Made in China? Slyšela jsem, že to nic neušije, že je to spíše taková "hračka". Dostala jsem ho od přítele jako dárek k narozeninám a když jsem to řekla, že jsem na tento stroj neslyšela právě pět chválu, tak se urazil, že si neumím vážit dárku a ocenit to.
Prosím moc, kdo s tím máte zkušenost, napište mi, trápím se, jestli jsem přítelovi svým tvrzením o špatné kvalitě tohoto šicího stroje neublížila. Všechny vás moc a moc pozdravuji a děkuji předem za každou odpověď! Alena smile

Není tady

#2 22. 12. 2009 14:37

alzil
♥------

Re: Šicí stroj Pixie plus singer

Dostala jsem informaci od technika od značky SINGER a ten mi napsal, že je to mini šicí stroj pro děti od 14 let, vše je z plastu, takže nějaké dlouhé šití nevydrží. Navíc jsem ho dostala jako dárek a šije se na něm hrozně, maximálně zašít rozpáraný rukáv ve švu nebo podobně. Steh neudrží stejně dlouhý a dokonce mi "vcucl" látku dolů pod tu patku. Délka stehu se nedá nařídit a silnější látku to už vůbec nevezme. Takže komu mohu ze své zkušenosti poradit, NEKUPUJTE TO!!! Je to opravdu jen jako hračka pro děti na seznámení s šicím strojem, nic víc. Alena

Není tady

#3 2. 7. 2011 16:51

pony
♥♥-----
Místo: Záp. čechy

Re: Šicí stroj Pixie plus singer

Taky jsem se s tímto "šicím strojem"setkala ale nějak se mi nevede vytáhnout spodní nit,tím způsobem jaký je na návodu:offtopic:.A když ji dostanu nahoru,pomocí oka z vrchní nitě a jehly,tak stejně neušije ani steh.Dá se vůbec toto zboží vrátit? dumbomdumbomdumbom

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí