Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 10. 12. 2009 16:50

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

magická přitažlivost býk-rak

Máte někdo zkušenosti?

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#2 10. 12. 2009 17:40

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Re: magická přitažlivost býk-rak

Tulipánka napsal(a):

Máte někdo zkušenosti?

A Ty?

Není tady

#3 10. 12. 2009 19:00

Taisha
♥♥♥♥♥--
Místo: střední Morava

Tulipánka napsal(a):

Máte někdo zkušenosti?

Jojo, můžu potvrdit... Půlka z mých šesti partnerských vztahů byla s raky gloria tummenupp. I obecně platí, že si tato dvě znamení velmi vyhovují... tummenupp.
Ovšem co mi vadilo a bylo to v různé míře ve všech případech podobné, byla ta ženská račí přecitlivělost. Asi fakt neznám jiné znamení, které dokáže kvůli nějaké pitomině okamžitě spontánně brečet... Což u račice neva, zato u chlapa raka je to občas nutné zhluboka vydýchat dumbom. Kór když má ještě ke všemu nějak blbě aspektovanou Lunu...

Poznání je jedno, ale hloupost se násobí.

Není tady

#4 10. 12. 2009 19:18

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Damilo,
já ano, mám zkušenosti. Manžel rak, jeho kamarád mě už v začátku vztahu přitahoval a bylo toho myslím víc, ale už si nevzpomínám. Manžel měl předemnou také "býčici" big_smile a ten jeho kamarád také usiloval o "býčici" lol .
Manžel má teď v práci 4 kolegy raky a s jedním bych měla spolupracovat, i když jen na ŽL. Tak o tom teď tak přemýšlím big_smile

Není tady

#5 10. 12. 2009 19:49

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Jestli tedy se neptáte jen na partnerský vztah, tak přihodím zkušenost svoji.

Já Býček mám maminku Račici.
Je tam úzký vztah,  také vysoká vzájemná citlivost, ale mně někdy Račí přecitlivělost až unavuje. Dochází mnohdy i  k (snad nevědomému) citovému vydírání z maminčiny strany, což odmítám akceptovat, a to je problém. smile To jsem pak za cynika.
Společné máme zaměření na rodinu, děti, domov, potřebu klidného živ. prostředí, a taky neurotičnost.

Není tady

#6 10. 12. 2009 20:23

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet

Já taky můžu přihodit svojí zkušenost ale ne partnerskou.

Jsem býk a pro změnu moje nevlastní mami je račice. A musím říct, že když je mi zle, tak nejdu za svými rodiči (ač vztahy jsou úplně v pohodě) ale prostě za ní. Je to taková moje stabilita, když se mi boří svět pod nohama.
Ale je fakt, že občas je citově taková výraznější lol.

I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

#7 10. 12. 2009 21:55

anaj
♥♥-----

a co panna  a  váhy?

Není tady

#8 11. 12. 2009 7:54

amely
♥♥♥♥♥--

Damila napsal(a):

Jestli tedy se neptáte jen na partnerský vztah, tak přihodím zkušenost svoji.

Já Býček mám maminku Račici.
Je tam úzký vztah,  také vysoká vzájemná citlivost, ale mně někdy Račí přecitlivělost až unavuje. Dochází mnohdy i  k (snad nevědomému) citovému vydírání z maminčiny strany, což odmítám akceptovat, a to je problém. smile To jsem pak za cynika.
Společné máme zaměření na rodinu, děti, domov, potřebu klidného živ. prostředí, a taky neurotičnost.

Já býk mám dceru račici a to citované bych mohla opsat, až na to poslední slovo.

Není tady

#9 13. 12. 2009 19:23

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Máma v Býku žije s mužem Rakem. Přecitlivělý, ale hlavně "pro sebe", pro svoje potřeby. Jinak pracovitý, přátelský, někdy i obětavý.

Není tady

#10 13. 12. 2009 19:49

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Tercilo,
souhlasím s tebou, oni ti raci si často rádi hrabou na svém písečku a písečky ostatních je moc nezajímají big_smile

Není tady

#11 16. 12. 2009 22:53

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Tak tahle partnerská přitažlivost je FAKT přímo magická smile smile smile
Se tím bavím už spoustu let stolt

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#12 17. 12. 2009 9:16

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Pan,
a v jakém jsi znamení? Můžeš blíže specifikovat? smile

Není tady

#13 20. 12. 2009 21:25

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

big_smile Pandorro, myslela jsi to nějak ironicky? smile Ono se určitě nedá jen na základě postavení sluncí hodnotit, zda je vztah dobrý nebo ne, že smile, zasahuje do toho moooooře dalších faktorů. Jenže tady to všechno písemně rozebrat a nějak hodnotit, to je asi trochu marné. smile

Není tady

#14 20. 12. 2009 22:13

Blossom
Host

Se zájmem jsem si přečetla tuhle diskusi, hlavně proto, že já jsem rak - tedy račice smile .
O předurčenosti povah díky měsíčním znamením si myslím své, a tím víc mě pobavila charakteristika račic - račí ženská přecitlivělost se sklonem k citovému vydírání big_smile
Pokud tedy někdo toto razí jako pravidlo, tak já jsem ta výjimka smile .

Partnera býka jsem nikdy neměla, můj největší životní vztah byl s kozorohem, současný - spokojený - se štírem. A zažila jsem 3 vztahy s partnery ve znamení ryb - všechny 3 jsem nakonec já ukončila. Ale společné měli ti 3 jen to, že mi nevyhovovali, ale každý byl povahově naprosto jiný, ač povahově všichni 3 ryby - byli si podobní asi jako vejce mrkvi... tongue

#15 21. 12. 2009 12:13

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Blossom,
možná to funguje jen opačně: raka muž a býk žena big_smile

Není tady

#16 22. 12. 2009 8:11

Darila
♥------

Tulipánka napsal(a):

Blossom,
možná to funguje jen opačně: raka muž a býk žena big_smile

ahoj děvčata, nevím, jestli jste některá přihlášena na chetu "najdi se.cz", tam se nejenom dozvíte o sobě, jsou tam i veškerá znamení, charakteristiky, prostě neznám nic lepšího na radu, kdo se k sobě hodí, či nehodí, než Vám tohle poradit, a nakonec se o sobě a svých blízcích dozvíte úplně vše!
Jinak já jsem ve znamení býka a mám muže, ve znamení kozoroha, perfektní vztah, oba dva jsme v zemském znamení.A jinak Vám přeji všem, ať najdete ty správné protějšky pro život!tummenupp

Až bude vynalezen kypřící prášek do mraků, bude nám kynout skvělá budoucnost !

Není tady

#17 26. 12. 2009 17:10

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Blossom: a tím víc mě pobavila charakteristika račic - račí ženská přecitlivělost se sklonem k citovému vydírání big_smile  Pokud tedy někdo toto razí jako pravidlo, tak já jsem ta výjimka smile .

To je dobře big_smile, protože já mám pár týdnů novou známou v Raku a ta přecitlivělost až citové vydírání - tomu jsem se musela až zasmát, jak to na ni sedí. Skoro se dá říct, že si vztah s velmi příjemným mužem založila na "litování se". On je takový rytíř-ochranář... štír... a ona chudinka utrápená, okolím nepochopená, všichni jí jenom škodili  big_smile. Nicméně panovačný tón nám všem dala pocítit hned v prvních minutách big_smile big_smile.
Kdybych nevěděla, že všechno ve vesmíru je, jak má být, bylo by mi toho kluka skoro líto big_smile.
Moje švagrová je taky v Raku, tam bych to slovo "vydírání" nějak nepoužila; je to rázný až generálský typ, ale velmi praktický a okolí jí naprosto podléhá - dobrovolně! Protože ona to svoje přání (umíněné a pro ostatní v tu chvíli otravné) big_smile umí podat způsobem "přece byste mě v tom nenechali, vždyť já to chci pro vás..." big_smile atd... Protože ona to fakt myslí dobře tummenupp big_smile. Její manžel, kliďas, je v Panně. A my už ty její výkyvy bereme s rezervou; jsem býk, takže pro ni mám slabost, uznávám ji.

Blos, já Ti sice věřím big_smile, ale taky je otázka, jestli si svoje případné citové vydírání uvědomuješ...víš... Ty si můžeš myslet, že nevydíráš a - okolí může být jiného názoru big_smile. Sami u sebe častokrát nevidíme jasné věci. Ostatně, my té mladé "utrápené" Račici taky neřekneme, jak na nás působí... big_smile Buď na to časem přijde sama nebo taky ne.

Upravil(a) Tercila (26. 12. 2009 17:19)

Není tady

#18 26. 12. 2009 18:28

Blossom
Host

Tercila napsal(a):

Blossom: a tím víc mě pobavila charakteristika račic - račí ženská přecitlivělost se sklonem k citovému vydírání big_smile  Pokud tedy někdo toto razí jako pravidlo, tak já jsem ta výjimka smile .

To je dobře big_smile, protože já mám pár týdnů novou známou v Raku a ta přecitlivělost až citové vydírání - tomu jsem se musela až zasmát, jak to na ni sedí. Skoro se dá říct, že si vztah s velmi příjemným mužem založila na "litování se". On je takový rytíř-ochranář... štír... a ona chudinka utrápená, okolím nepochopená, všichni jí jenom škodili  big_smile. Nicméně panovačný tón nám všem dala pocítit hned v prvních minutách big_smile big_smile.
Kdybych nevěděla, že všechno ve vesmíru je, jak má být, bylo by mi toho kluka skoro líto big_smile.
Moje švagrová je taky v Raku, tam bych to slovo "vydírání" nějak nepoužila; je to rázný až generálský typ, ale velmi praktický a okolí jí naprosto podléhá - dobrovolně! Protože ona to svoje přání (umíněné a pro ostatní v tu chvíli otravné) big_smile umí podat způsobem "přece byste mě v tom nenechali, vždyť já to chci pro vás..." big_smile atd... Protože ona to fakt myslí dobře tummenupp big_smile. Její manžel, kliďas, je v Panně. A my už ty její výkyvy bereme s rezervou; jsem býk, takže pro ni mám slabost, uznávám ji.

Blos, já Ti sice věřím big_smile, ale taky je otázka, jestli si svoje případné citové vydírání uvědomuješ...víš... Ty si můžeš myslet, že nevydíráš a - okolí může být jiného názoru big_smile. Sami u sebe častokrát nevidíme jasné věci. Ostatně, my té mladé "utrápené" Račici taky neřekneme, jak na nás působí... big_smile Buď na to časem přijde sama nebo taky ne.

Tercilo,tak jestli si o ní myslíte, že vás citově vydírá, ale neřeknete jí to, tak si za tu její manipulaci vámi všemi můžete i vy sami. Právě tím, že se nebráníte, že to necháváte plynout.

Jinak mě tvůj příspěvek pobavil: prostě to mám podle vás spočítané - jako račice citově vydírám, ať o tom vím, či nevím. Prostě jsem račice, mám to jednou prý někde psané, a basta, že ...
Na to mě nenapadají slova, jen dva vhodné smajlíky: reta rock

Jeden známý mě kdysi překvapil výrokem: Ty jsi rak? Já bych tě typoval na lva....lol
Jo a mimochodem, má sestra je beran, prý neústupné tvrdohlavé znamení....neznám hodnějšího a ústupnějšího člověka, až moc, který na sobě nechává bohužel někdy jiné dříví štípat...
Lidi, klidně si těm měsíčním znamení věřte, kdo chcete. Já jim nevěřím.

#19 26. 12. 2009 18:46

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Jsem taky račice a uvědomila jsem si, že v býku neznám snad vůbec nikoho. S lidmi vycházím dobře, mám kolem sebe např. dost vodnářů a každý je jiný. A s BM - také rakem jsem neměli snad vůbec nic společného. Tak nevím.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#20 29. 12. 2009 23:03

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Ale Blos, neber to tak vážně big_smile
Mně nějaké její pokusy o "vydírání" (to je samozřejmě silné slovo) nemůžou rozhodit. Neleží mi v patě wink. Ona to zkouší spíš na svého přítele big_smile a jemu nikdo náš postřeh vykládat nebude big_smile.  On jako správný Štír časem prokoukne sám.
Podle mě nic spočítané nemáš, mně je to jedno tummenupp.
A když nevěříš znamením, však nevěř (ostatně, každý ví, že nezáleží jen na polouže Slunka, ale na mnoha dalších faktorech) - myslím, že tady nikdo nikoho nepřesvědčuje, lidi se tu baví o svých náhledech na něco a o tom, že si třeba něčeho všimli u určitých lidí - nemusí se to nutně shodovat s Tvými vlastnostmi - proč to tu bereš tak osobně? .... smile

Není tady

#21 30. 12. 2009 9:33

Blossom
Host

Tercila napsal(a):

Ale Blos, neber to tak vážně big_smile
Mně nějaké její pokusy o "vydírání" (to je samozřejmě silné slovo) nemůžou rozhodit. Neleží mi v patě wink. Ona to zkouší spíš na svého přítele big_smile a jemu nikdo náš postřeh vykládat nebude big_smile.  On jako správný Štír časem prokoukne sám.
Podle mě nic spočítané nemáš, mně je to jedno tummenupp.
A když nevěříš znamením, však nevěř (ostatně, každý ví, že nezáleží jen na polouže Slunka, ale na mnoha dalších faktorech) - myslím, že tady nikdo nikoho nepřesvědčuje, lidi se tu baví o svých náhledech na něco a o tom, že si třeba něčeho všimli u určitých lidí - nemusí se to nutně shodovat s Tvými vlastnostmi - proč to tu bereš tak osobně? .... smile

Myslím, že ani já nikoho nepřesvědčuju, natož, abych to brala osobně. smile
Jen píšu svůj názor, že věci jako předurčenost povahy na základě datumu narození já považuju za hloupost.

Ale v žádném případě nebráním nikomu, ať si tomu klidně věří....

#22 30. 12. 2009 11:02

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj

Ve své rodině mám hnedka tři raky. Mamka, manžel a dcera. A musím říct, že u všech je rodina na prvním místě a co se týče té rodiny, jsou hodně citliví. Mamka je jinak takový generál a organizátor, manžel... no co si budu nalhávat ta huba ho živí celkem dobře lol a s tím citovým vydíráním, to tam taky bylo, než jsem sundala klapky z očí, dcerka se naopak od prvního svého přítele vydírat nechala (citově) a jinak jak jsem psala v úvodu, rodina je jejich alfa a omega.

Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

#23 30. 12. 2009 11:10

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Judyna: Jsem taky račice a uvědomila jsem si, že v býku neznám snad vůbec nikoho.

Tak Judyno, Býk, těší mě! big_smile
Jo ale já si teď uvědomuji, že vlastně osobně neznám žádnou partnerskou dvojici v těchto znameních (Býk-Rak).

Zato znám dvě dvojice (dlouhodobě spolu žijí, asi 30 let), kde jsou ženy v Býku a muži jsou Vodnáři (což mě trošku "na první nástřel" překvapilo) - ale to by bylo asi na jiné vlákno smile. Poznala jsem 3 Vodnáře a jsou úplně jinde než já.

Upravil(a) Tercila (30. 12. 2009 11:13)

Není tady

#24 30. 12. 2009 13:22

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves

Jsem Rak a mam Byka ;-))
Ale na znameni az tak neverim. Pritel se narodil v uplne stejny den, jako muj otec, ovsem samozrejme o 25 let pozdeji ;-)) A oba jsou jak noc a den.
Na raka jsem myslim dost netypicka, jsem malo emocionalni a pritel taktez. Jsme takovy suchari, co si vyhovuji ;-)))
Na mnoho veci mame stejny nazor, a mnoho veci vidime stejne. Pritazlivost funguje.

Ale holky, na rovinu...Ja tomu az tak neverim. Byla jsem na osobni konzultaci u astrolozky, ale ty prognozy byly ponekud mimo.

42!

Není tady

#25 30. 12. 2009 14:00

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Pritel se narodil v uplne stejny den, jako muj otec, ovsem samozrejme o 25 let pozdeji ;-)) A oba jsou jak noc a den.

1. tohle, že jsou jako den a noc, může být jen Tvůj osobní pocit, navíc:
2. postavení planet v radixu po 25 letech je dost odlišné..... (ale to bys o astrologii a efemeridách musela vědět víc - BI)
3. jestli usuzuješ jen z výkladu jedné osoby, tak - není co dodat smile
4. Býk nerad vyvolává spory - to, že vlastně nemáte shodné názory, se může u Býka klidně projevit až po 15 letech soužití - trvá mu sakryš dlouho, než projeví nespokojenost nahlas..... wink Kvůli svému pohodlí a klidu radši překousne partnerovy manýry.
A hodně tady záleží i na tom, jak to právě u vás chceš vidět Ty. Já myslím, že by vám hezký život mohl vydržet dlouho. Protože znám dost dobře chlapy Býky - trpělivky trpělivé, sice občas podvádějící, ale jinak hodně do domácnosti ;-) smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí