Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 12. 2009 10:07

viola
♥------
Registrovaný: 25. 5. 2009
Příspěvky: 8

bolesti kostrče

Trpím dlouhodobě na bolesti v oblasti beder a hlavně kostrče. Byla jsem na rehabilitaci a přístě se
mě pokusí narovnat (mobilizovat) kostrč přes konečník. Má některá z Vás zkušenosti s toutou metodou a můžute mi popsat na co se mám připravit a jak to probíhá. kapitulation díky předem za odpovědi. godlike

Není tady

 

#2 8. 12. 2009 10:49

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: bolesti kostrče

ahojky,
no já nevím ,ale mě když chytla záda v téhle oblasti bederní.Tak jsem měla mít klid a doslala léky.
Někdy masáže měkkých tkání,ale nikdo mě nerovnal.
Hlavně oni ti zjistili od čeho ta bolest je??.Může se jednat o ústřel,že si někde skřípneš nějaký nerv.Dále o vyhřeznutí ploténky.taková bolest většinou vystřeluje do končetin.
Bolest beder taky může provázet gynekologické onemocnění a nebo onemocnění ledvin.
a nebo ty mᚠnaraženou kostrč??
já bych si nedovedla představit ,že mě v bolestech budou rovnat.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#3 8. 12. 2009 10:56

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: bolesti kostrče

jo ještě jsem přeečtla ,to jsem přehlédla ,rovnání přes konečník.
Slyšela jsem o tom , s tím zkušenost nemám.a to ti mají dělat normálně??tak to držím palce. Asi to bude nepříjemné ,to ti můžu říct.Chodím na hemeroidy. lol


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#4 8. 12. 2009 15:17

viola
♥------
Registrovaný: 25. 5. 2009
Příspěvky: 8

Re: bolesti kostrče

snad na to proč mám ty bolesti přišli, dělali mi rentgen a zjistili, že jsem si asi někdy musela zlomit kostrč, ale vůbec netuším kdy, a od toho jsou asi ty bolesti.... no nevím, ale nechci se smířit s tím, že by mě to bolelo a obtěžovalo tak jako doposud, já žádné přášky nedostala i když jsem opravdu skučela ...a ty taky nic moc , to ti ale vůůůbec ale vůůbec nezávidím.

Není tady

 

#5 8. 12. 2009 17:36

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: bolesti kostrče

Zlomenou nevím ,ale narazit kostrč si mlůžeš...a to nevíš kde??Jestli sis s ní nějak blbě nehnula!!hele tak se na tom rehábku zeptej oč vlastně jde a budeš mít klid.Te´d jsem na netu četla ,že se to dělá v narkóze ,to asi není tvůj případ
držím palce a to dobře dopadne.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#6 9. 12. 2009 16:14

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: bolesti kostrče

Mne take boli dlouhodobe kostrc , bolela mne i zada , ale to se v posledni dobe zmirnilo , ta kostrc je hrozna, nekdy mam co delat , abych se ze sedu zvedla.


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#7 9. 12. 2009 17:05

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: bolesti kostrče

Grainne napsal(a):

Mne take boli dlouhodobe kostrc , bolela mne i zada , ale to se v posledni dobe zmirnilo , ta kostrc je hrozna, nekdy mam co delat , abych se ze sedu zvedla.

no a co ti řekli doktoři??


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#8 4. 3. 2011 15:38

Nelka
♥------
Registrovaný: 4. 3. 2011
Příspěvky: 2

Re: bolesti kostrče

Take trpim na polesti kostrče. Fyzioterapeut mi doporučil sezeni na míči.
Kazdy podle sebe. Mně osobně nevyhovují sezení na míči, je to zábava ale při práci bych se nesoustředila. Preferuji tedy pasivní sezení, je mnoho židlí zaměřena právě na takovéto sezení, já mam doma židle nepovolená reklama- designově poněkud neobvykle, ale velmi pohodlne a co je hlavni, nezatěžuji kostrč.

Upravil(a) tina (4. 3. 2011 17:49)

Není tady

 

#9 6. 3. 2011 17:58

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: bolesti kostrče

sisi21 napsal(a):

Grainne napsal(a):

Mne take boli dlouhodobe kostrc , bolela mne i zada , ale to se v posledni dobe zmirnilo , ta kostrc je hrozna, nekdy mam co delat , abych se ze sedu zvedla.

no a co ti řekli doktoři??

U doktora jsem s tím nebyla .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#10 6. 3. 2011 18:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: bolesti kostrče

grainne a na co čekᚠ? tady ti diagnozu nikdo nestanoví a jestli tě to bolí, tak šupej dumbom


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#11 9. 3. 2011 14:44

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: bolesti kostrče

PPavlaa napsal(a):

grainne a na co čekᚠ? tady ti diagnozu nikdo nestanoví a jestli tě to bolí, tak šupej dumbom

to já vím . Byl to jen příspěvek do diskuze , doktory moc nemusím - jedině, když už není vyhnutí.


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#12 10. 3. 2011 16:19

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: bolesti kostrče

Jo, mám to narovnání za sebou...bez narkózy, ale nic zlomeného nebylo, jen "změna směru". Ale týden jsem tu pani proklínala. Já kdysi spadla ve škole (nevím jak se to jmenuje), ale bylo to vyšší než ripstoly, prostě pád málem od stropu tělocvičny. Vyrazila jsem si dech, tak se to třeba stalo tenkrát, protože pád byl tváří dolů, tedy přímo na zadek. Ale možná člověk blbě spadnul při bruslení nebo lyžování? nebo jen tak na zadek?
Od doby napravení potíže nemám, a to už je nejmíň 20 let.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů