Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 9. 12. 2009 15:23

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Facka

Tak dostat doma od partnera facku za to, že jsem přišla pozdě ( co to je pozdě ? Jsem dospělá žena, nikdo mi nebude stanovovat večerku ), okamžitě končím, veškerá důvěra a jistota by byla v háji a nějaká záloha na byt by mi mohla být ukradená.

Násilí prostě není komunikační prostředek. A neexistuje nic jako "důvod" ani kecy typu "ty si mě vyprovokovala".

Není tady

 

#52 10. 12. 2009 8:48

flower
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 105

Re: Facka

Děkuji všem za názory. Vím, že budete některé naštvané,  nepochopíte to, jak to ta žesnká může udělat. Ale zůstali sme spolu. za jistých podmínek a okolností. Omluvil se tak, jak se ani nečekala, že by se dokázal omluvit, uvědomil si svoji blbost, omyl, a taky strašné chování.
Taky má jistý můj odchod...  a žádná hypotéka v tom zábranou nebude. Prostě když budu chtít odejít, žádný ohled na hypotéku. bude to sice težké, ale půjde. a já doufam že odejít nebudu muset. Věřím že se to nestane. A kdyby jo, tak hned balí kufry...

Ale ten vnitřní pocit ještě nepřešel... Jsem odměřená, a to se panáček bude muset jóó snažit, ještě. Vím že na tom máme podíl viny oba,ale ten můj zanedbatelný...

Nejhorší je, že v životě nebyl agresivní, ničím neházel, takže mi to k němu nešlo...A proc sem šla spat? protoze bylo pozdě, a neměla sem slov. a to ho myslím dostalo víc, než kdybych se tam hádala a vracela mu to....To nečekal, protoze ja vzdycky hadam, a branim. takze tím byl zaražený ještě víc..

Není tady

 

#53 10. 12. 2009 10:35

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Facka

Flower- jen jednu malou poznámku- pokud jsi prominula,  mělo by to být  bez dalšího jeho doprošování a snažení.  Odpuštění znamená ( podle mého)  zabalit prominutou věc do vzpomínek,ale nenechat ji na  konferenčním stolku uprostřed obyváku jako ztělesněnou výčitku a případný  doživotní "bič" na provinilce.

Já bych jedno selhání také prominula. Druhé nikdy.

Není tady

 

#54 10. 12. 2009 12:33

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Facka

Flower,přeji ti a se ti splní to co očekáváš.
Ovšem ta facka ,ta v tobě šrám zanechá.držím palce a to uneseš. wink


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#55 10. 12. 2009 12:47

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Facka

No držím ti palce aby všechno bylo ok.

Není tady

 

#56 11. 12. 2009 9:04

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Facka

Flower,drzim Ti palce,protoze z domu vim,ze muz by tohle opravdu udelal jen jednou. Muj otec dal mame take prvni jen facku a casem z toho mela modriny takove,ze nemohla tyden do prace. Dle meho je nejhorsi prekonat tu barieru poprve,tedy poprve uhodit a jakmile se tohle stane,tak se obavam,ze to muze prijit kdykoliv. Take dokazu byt hnusna a provokovat a jak,ale kdyz jsem se o tom bavila s manzelem,tak v tu chvili se sbali a odejde, videla jsem doma,co to je dat facku a pred detmi, takze u me by to byla konecna urcite. Ale je to tim,ze jsem to zazila a vim,ze staci prekonat to jednou.....Hodne stesti.


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#57 11. 12. 2009 10:51

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Facka

Flower, ono to platí i obráceně - když to ujede ženě a dotčena nějakým slovem, které cítí jako urážku, vlepí
svému muži facku - tak jde také o překonání té první bariéry...
Při zpětném pohledu tedy vidím, že na rozvod se zadělalo už při té první vlepené facce.
Trvalo to pak sice ještě pár let, ale myslím, že to bylo vlastně nevyhnutelné.

Teď mám partnerku novou a myslím, věřím a doufám, že bychom jeden druhému facku nikdy nedali.
A když, tak JEN jednou - a to naposledy.
Takto jsme se na tom oba shodli. Oba máme od počátku JASNO a věříme, že takto je to správně.
Oba jsme k tomuto stavu však došli až na základě velmi neblahých zkušeností.

No - chytří se prý poučí z chyb těch druhých. Nečekají na své vlastní. gloria

Není tady

 

#58 11. 12. 2009 10:59

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Facka

Tak já mám pod sebou kluka, který má partnerku a ta ho mydlí týdně.
Každý týden nová nálepka na obličeji, ale on ji miluje, takže není co řešit.
Ba naopak incidenty přednáší jako veselé historky z natáčení, což nechápu.
Prý italská domácnost.


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#59 11. 12. 2009 11:03

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Facka

No jo, cikáni to prý mají většinou také tak.
Tedy že muž bije ženu docela běžně. - Prý kdyby nebil, tak by si myslela, že ji nemiluje.
To mám z jednoho českého filmu. Ale asi to bude pravda.

Není tady

 

#60 12. 12. 2009 23:29

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Facka

Věřím že se to nestane. A kdyby jo, tak hned balí kufry...

No já nevím - jak snadno a rychle si sbalí kufry ten, jemuž se z bytu třeba nebude chtít odejít....

Prostě když budu chtít odejít, žádný ohled na hypotéku

Určitě existují podmínky, za kterých se třeba žena sbalí a odejde takzvaně s igelitkou... ale jak nechceš mít ohled na hypotéku, když už jistě dobře víš, že se taky partner může zaseknout a nechtět Ti po vašem případném rozchodu řádně splatit Tvůj podíl...? A skoro bych se vsadila, že hypotéku budeš jednou skloňovat ve všech pádech obzvl᚝ v době, kdy budeš mít třeba dvě děti ve škole.... hmm

Sice si taky myslím, že facka by nemusela okamžitě znamenat rozchod, ale na druhou stranu - znamená to vlastně, že máte životních názory a postoje a jednání tak odlišné a pro toho druhého tak "nesnesitelné", že to jeho nervy neunesly - a to by mě docela strašilo... protože tam nevidím do budoucna  jinou možnost, než se buď přizpůsobit nebo toho partnera "převychovat" - a obojí by teda mně osobně dělalo potíže. smile Však sama uvidíš, jak se věci vyvíjejí, držím Ti palce.

Upravil(a) Tercila (12. 12. 2009 23:32)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů