Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#926 31. 12. 2009 11:49

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Ahojá,
Pet,omlouvám se,ale nám večer vypadl net a až dnes dopol to manža šel řešit...takže to není tím,že bych jen tak bez rozloučení zmizela.....stolt

Jinak u nás taky hnusná mlha....fuj...vissla

Hezky si holky užijte Silvestra....stolt pussahjarta

Všem přeji úspěšný Nový rok 2010,hlavně zdraví...to ostatní nějaké bude......reta


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#927 31. 12. 2009 16:27

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Přeju veselého Silvestra a v novém roce hodně štěstí, zdraví a pohody smile


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#928 31. 12. 2009 16:48

mishasha
Host

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

 

#929 1. 1. 2010 0:18

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Ahojky smile
Tak kočenky, přeji vám všem šťastný nový rok, hodné dětičky, zdravé dětičky a vůbec zdraví pro celou vaši rodinu stolt


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#930 1. 1. 2010 0:20

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

A doufám, že tentokrát se pořekladlo Jak na Nový rok, tak po celý rok nevyplní. Domík má pořád rýmu a kašel a já to on něho chytila také, takže moc prima... dumbom


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#931 1. 1. 2010 0:26

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Pet,ať jste s Domíkem brzy fit.....stolt
Šťastný a úspěšný Nový rok 2010 všem....hjartapussa


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#932 1. 1. 2010 13:42

Lenďák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 9. 2007
Příspěvky: 5047
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

čau holčenky,

přejeme Vám krásný, zdravý a štastný Nový rok godlike hjarta ať si ho užijeme s našema láskama wink

jak jste slavili?? Lála dostala hranolky s prvním pití v pet lahvi big_smile a chodila tady pyšně celej večer, že nemá mimi hrníčky, ale že pije jak velká ségra wink a s hranolema nemusela sedět v židličce, no fakt jsme jí udělali radost wink
já si holky večer po kojení dala první čízo a výýýbornýýýý, už se těším až si ho budu moc dát , když příjde chut tongue

Pet, no to mě mrzí, tak ať jste brzy fit pussa koukala jsem na Domíkovo pokojík, krása tummenupp co na to Domíček?? okukuje??

Adavok, držím palce ať všechno dopadne,o nejlépe..něco jsem dočtla, že táta dělá pěknej maglajz malý v hlavě dumbom
střídavou péči taky neuznávám, myslím, že děti nemají pevný domov a jasno jak má pak správně fungovat v život v rodině a je to jen nadělání paseky sad

Upravil(a) Lenďák (1. 1. 2010 13:43)


http://www.ticker.7910.org/as1cCDj-O7-0010Nzc3NDlkenwwMDc1NmR8TGF1cmlua2EgLSA.gif

Není tady

 

#933 1. 1. 2010 17:16

slunicko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Skalice nad Svitavou
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 7993
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Ahoj holky, jdu vám popřát všecko nejlepčejší do toho roku 2010, ať je to konečně šťastnej rok smile

my Silvestra nějak extra neprožívali, Luky usnul v 9, my si bouchli šáňo a koukali na House smile v 11 se šla hotová spát....a dneska je to celkem v poho, Luky spal do rána (což včera a před včera nebylo, kašle, tak sme vstávali ve 4 hmm )

jinak holky nevíte o nějakým on mine obchodu, kde se dají koupit příkrmy, potřebovala bych, aby tam byl sunar a hami jídla hmm myslím, že tak náročná nejsem, ale nic sem nenašla sad


http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/GhgRn82.jpghttp://lbym.lilypie.com/GhgRp2.png
http://lb3m.lilypie.com/TikiPic.php/IbqNz85.jpghttp://lb3m.lilypie.com/IbqNp2.png
http://lmtm.lilypie.com/1oRgp2.png

Není tady

 

#934 1. 1. 2010 21:19

slunicko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Skalice nad Svitavou
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 7993
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE


http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/GhgRn82.jpghttp://lbym.lilypie.com/GhgRp2.png
http://lb3m.lilypie.com/TikiPic.php/IbqNz85.jpghttp://lb3m.lilypie.com/IbqNp2.png
http://lmtm.lilypie.com/1oRgp2.png

Není tady

 

#935 1. 1. 2010 22:03

Lenina2
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 5. 2006
Příspěvky: 3990

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Ahojky v novém roce .

My slavili odpoledne - děti popíjeli džus ze skleniček na stopce a řádili na country tance u babičky a dědy. Málinka tančila a řádila jako o život. Ale hezy jí to unavilo, takže pěkně spala celou noc a ani petardy jí nebudily. My byli na večírku a užili jsme si ho taky parádně. Přišli jsme o půl čtvrté.


http://lb5f.lilypie.com/g31Yp1.png
http://lb3f.lilypie.com/0Cgop2.png

Není tady

 

#936 2. 1. 2010 13:49

petjule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 20. 1. 2009
Příspěvky: 1942
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

slunicko napsal(a):

Ahoj holky, jdu vám popřát všecko nejlepčejší do toho roku 2010, ať je to konečně šťastnej rok smile

my Silvestra nějak extra neprožívali, Luky usnul v 9, my si bouchli šáňo a koukali na House smile v 11 se šla hotová spát....a dneska je to celkem v poho, Luky spal do rána (což včera a před včera nebylo, kašle, tak sme vstávali ve 4 hmm )

jinak holky nevíte o nějakým on mine obchodu, kde se dají koupit příkrmy, potřebovala bych, aby tam byl sunar a hami jídla hmm myslím, že tak náročná nejsem, ale nic sem nenašla sad

Sluní, já to občas nakupuju v nějaké on-line lékárně ..

Silvestra jsme trávili na večírku s kamarádama, děti hlídala babička. Bylo to super, bylo tam karaoke, takže ještě dneska nemůžu mluvit :-D

Všem všechno NEJ do nového roku, hlavně zdravé dětičky, to ostatní už přijde samo, jak si zasloužíme.


http://lbym.lilypie.com/PBeGp1.pnghttp://lb3m.lilypie.com/WYz8p1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/mtq9p1.png

Nikdy nebudeme moci vychovávat své dítě znovu. Máme jen jedinou možnou, neopakovatelnou příležitost …

Není tady

 

#937 2. 1. 2010 16:18

Michelle83
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 6. 3. 2008
Příspěvky: 2725
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Ahojky všem v novém roce wink
Všem vám přejem hodně pohody, trochu toho štěstíčka, ale hlavně pevné zdraví a moře lásky pussa
Sluní, fotky tummenupp na lekarna.cz mají Sunar i Hami.
Petjul, ještě jsem skoukla videa, malá je boží tummenupp
My strávili Silvestra doma, za což jsem byla ráda, původně jsme měli jít na zábavu tongue no a užili jsme si to báááječně big_smile dobrý jídlo, dobrý pití, dali jsem si venku doutníčka, i trochu romantiky bylo wink, před půlnocí se nám vzbudil prcek, takže jsme si s ním ťukli u nás v posteli (malej měl teda mlíčko wink )...no a když usnul, tak jsme ještě pokračovali, taťka se mi doma trochu rozjel a dokonce mi i zatančil, což následně spojil se striptýzem lol no byla to sranda storstark
spát jsme šli až ve 4, takže ráno nic moc, ale já byla fit, za to M.strávil celej den na záchodě, takhle zle mu prý ještě nikdy nebylo...blázínek taky pil to šampíčko jak vodu dumbom lol


http://www.ticker.7910.org/as1cCDg002B0010MDAwOGQ0fDAwMDEyMzVkfE1hcnRpbmVrIGplIG5hIHN2ZXRl.gif
4.11.-3750g, 52cm, 6.2.(3M)-6570g, 64cm, 5.5.(6M)-8170g, 71cm, 9.7.(8M)-9kg, 76cm, 7.9.(10M)-9,3kg, 77cm, 4.11(12M)-10,2kg, 78cm

Není tady

 

#938 2. 1. 2010 19:11

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Ahojá,
to je holky fajn,že jste si užily Silvestra.....stolt

Mich.,to jsem se nasmála jak jste s taťkou řádili.....lol tummenupp

Já si ho tedy moc neužila,ale zase žádný drámo,byl jen o trošičku horší než ostatní Silvestry,prostě nuda....ale to je fuk....vissla

Já se vyřádím za měsíc,máme z práce maškarní,tak se zase rozjedeme a vyhrajeme 1.místo,jako už několik posledních let,alespoň doufám....vissla

Hezký večer.....stolt


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#939 2. 1. 2010 20:22

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Ahoj holky
Tak do nového roku... štěstí, zdraví, spokojenost ( i v manželství), nějaké to splněné přání, pár milých překvapení wink  ať se nenudíme big_smile
Holky mám vás moc ráda a doufám, že tu přátelská atmoška bude i v tom roce 2010.
A teď jdu dočíst... co to kecám, nemám šanci drbny ukecané big_smile


Leni veliké DÍKY za dáreček... já toho měla až nad hlavu, takže jsem úplně zapomněla  podarovat naší nevěstu sad  ale já to napravím wink Každopádně se nám moc líbí, i když já zas takovou radost nemám... chápeš, 8 druhů kostiček a každé mám zvlášť big_smile a když to sesype, mám co hodinu dělat big_smile


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#940 2. 1. 2010 20:27

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Adu jen jsem prolítla a zahlédla, že řešíte rozvod... je mi to líto... ale opravdu je to někdy lepší, než žít takhle... Já bych do toho šla taky, sice nejsme vzatí, ale odstěhovala bych se hned. Jenže malej R. miluje, je na n´ěj fixovanej a R. na malýho taky... prostě dokud mi nehrábne, budu nucena to přežívat. Nechci malýmu brát tátu a ubližovat mu a taky vím, že R. by mi ho bez boje nenechal a byl by to sakra tvrdej boj... pro mě. Je totiž schopný i jiných věcí než si zažádat u soudu.


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#941 2. 1. 2010 20:56

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Marky,
tak já se toho všeho taky bojím,ale snad to ustojím....
No a právě proto jsem se rozhodla to udělat,protože to už nechci snášet než mi hrábne.Děti potřebují maminku a ne věčně vystresovanou a nešťastnou a stále nas.anou matku.
No a manža je na děti taky fixovanej a oni na něj,hlavně Adélka.Na jednu stranu mi to mrzí,že nebudeme pohromadě,hlavně kvůli dětem,ale zase být s manžou spolu jen kvůli nim a aby holky viděly jak to neklape(hysterické scény a hádky se u nás nekonají),ale to prostě vycítí,že to není v pohodě a hlavně nechci aby si ten vzor vzaly ony samy do svého života.
Jo,je to těžký a to jsme na začátku,to ještě bude pěkně hnusný období,chtěla bych se probudit za půl roku a vše mít vyřešeno....lol
Hlavu vzhůru,bude líp....stolt

Musím jít,Lucka vyřvává v postýlce....dobrou....sova


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#942 2. 1. 2010 21:00

petjule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 20. 1. 2009
Příspěvky: 1942
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Holky moje, moc mě mrzí, že máte takové trable s chlapama butter, není to zas až tak dávno, co jsem stejný problémy řešila já a moc dobře vím, jaké to je žít v takovém prostředí. Nikomu bych to nepřála. Nakonec jsem to rozlouskla srdcem a ne rozumem a zůstala raději sama. Ale měla jsem kam jít, bydlela jsem pak několik let s Patrikem u mamky, která  mi tak moc pomohla, bez ní bych to nezvládla, byla jsem ještě na rodičáku a neměla vůbec nic. Štěstí se na mě nakonec ale usmálo (i když dlouhých deset let to byl jeden omyl za druhým a jedna katastrofa za druhou) a tak věřím, že všem, kteří si to zaslouží, se povede dobře, i když teď to mají složité a trápí se a možná tomu zatím nevěří. Jednou se to prostě musí otočit. Někdy se tomu musí trošku pomoct, ale to už každý z nás vycítí sám, co má nebo nemá udělat. Strašně moc vám přeju, ať je specielně pro vás ten rok 2010 lepší, než ten předešlý. VĚŘTE TOMU! No .. možná si říkáte, že to jsou jen takový blbý kecy lol, ale tak napsala jsem to, co si myslím.

U nás doma je taková  malá marodka, když se u nás nezvrací a ne.ere lol, tak se u nás kašle a smrká ..

Michelle, museli jste mít doma veselo smile Já původně taky chtěla raději zůstat doma, vůbec se mi nechtělo jít někam ven, ale už jsme měli domluvený hlídání a babička se moc těšila, že si malou užije, tak jsme to nakonec nezrušili. Příští rok ale stopro nikam nepůjdeme a zkusím Romana opít, že by mi taky zatančil lollollol


http://lbym.lilypie.com/PBeGp1.pnghttp://lb3m.lilypie.com/WYz8p1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/mtq9p1.png

Nikdy nebudeme moci vychovávat své dítě znovu. Máme jen jedinou možnou, neopakovatelnou příležitost …

Není tady

 

#943 2. 1. 2010 21:05

petjule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 20. 1. 2009
Příspěvky: 1942
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

adavok napsal(a):

Marky,
tak já se toho všeho taky bojím,ale snad to ustojím....
No a právě proto jsem se rozhodla to udělat,protože to už nechci snášet než mi hrábne.Děti potřebují maminku a ne věčně vystresovanou a nešťastnou a stále nas.anou matku.
No a manža je na děti taky fixovanej a oni na něj,hlavně Adélka.Na jednu stranu mi to mrzí,že nebudeme pohromadě,hlavně kvůli dětem,ale zase být s manžou spolu jen kvůli nim a aby holky viděly jak to neklape(hysterické scény a hádky se u nás nekonají),ale to prostě vycítí,že to není v pohodě a hlavně nechci aby si ten vzor vzaly ony samy do svého života.
Jo,je to těžký a to jsme na začátku,to ještě bude pěkně hnusný období,chtěla bych se probudit za půl roku a vše mít vyřešeno....lol
Hlavu vzhůru,bude líp....stolt

Musím jít,Lucka vyřvává v postýlce....dobrou....sova

Adi, přesně tak, když bude šťastná a spokojená maminka, budou i děti. Vycítí to všechno, potvůrky malý. Není pro ně dobrý vyrůstat v takovým prostředí. Není to nic sobeckýho a není to tak, že bys jim brala tátu, chvíli to bude možná hodně těžký, ale až se to ustálí, uvidíš, že bude všechno mnohem lepší. Ty musíš být silná, abys to zvládala za vás tři. A vrátí se ti to jen v tom dobrým, určitě.

No, tak já už s tím pro dnešek skončím, nějak jsem se vžila do let minulých, dávno zapomenutých a teď tu jako budu rozdávat rozumy? lol Jen opravdu upřímně ti přeju, aby to bylo tak jak ty chceš a cítíš, že je správný.


http://lbym.lilypie.com/PBeGp1.pnghttp://lb3m.lilypie.com/WYz8p1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/mtq9p1.png

Nikdy nebudeme moci vychovávat své dítě znovu. Máme jen jedinou možnou, neopakovatelnou příležitost …

Není tady

 

#944 2. 1. 2010 21:31

nika9
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2007
Příspěvky: 2811
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Ahojky holčinky moje! pussa
Taky Vám uháním popřát vše Nej do toho nového roku 2010!! pussa Ať se vám daří vše co nejlíp a chmury ať se nám všem vyhnou! pussa

Silvestr proběl doma v klidu za totálního obžerství, ale dala jsem si asi decku červeného a ani nedopila, protože jsem cítila, že začínám mít snad naváto, či co.. lol
Byla jsem ale ráda, že jsme doma... však předešlých silvestrů jsme si užili až-až.. ALe jedna věc je jistá... pěkně jsme se zasmáli když ještě nedávno jsme kroutili hlavama nechápavě nad tím, jak můžou rodiče trávit silvestra u TV.. lol

Co se těch chlapů týče... ach jo. Rozumím proč Aduš musí pryč.. a chápu, proč Marky (ještě?) nemůže.. hmm Je to strašně těžký.. Četla jsem teď knížku.. Byla jsem princeznou.. je to o ztrátě vlastních dětí.. (psané matkou).. Byla asi chyba to číst právě teď... skoro každej večer jsem nad tou knížkou brečela. Byla krásná.. a naprosto úžasně vypsané pocity a "maličkosti" popisující tu bolest ze ztráty..
Když jsem tak přemýšlela, ať už by se stalo cokoliv (protože nikdy nemůžu vědět, co se stát může a co se opravdu stane) a kdyby jsme šli s manžem od sebe... byla by to asi hrůza. Vidím, jak malýho miluje... vidím, jak on miluje jeho. V každým pohledu jich dvou, jak se malej kouká na tátu, jak se těší, jak mu dává pusinky, jak mu mává a kouká se dlouho za sklem, když odjíždí pryč.. Taťka jak se stará, co všechno dělá.. jakou má starost..
Při představě, že bych mu ho měla někdy "brát" mě jímá hrůza. Když jsem tu bolest jen "četla" ... tak to se mnou hnulo, že v reále to musí být sakra mazec.
Vím, že člověk se dostane kolikrát do situace, že tohle všechno jde kolem... a tak se modlím, abych se do ní nedostala, protože bych měla problém sama se sebou.. hmm
Neexistuje měřítko, kdo má rád víc nebo míň.. ale při představě, že bych manžovi ublížila jen z poloviny jako on mě, kdyby mi děti sebral... 
Na druhou stranu vím, že to prostě někdy nejde jinak a ti dva od sebe musí.

Holky moc moc Vám z celýho srdce přeju, ať to dopadne co nejlíp může! A hlavně ať jste statečný a silný! pussa
myslela jsem si, že něco vydržím.. ale jsem asi úplná srágora...


http://www.ticker.7910.org/as1cCyMsM3D0010Nzc3MTQ3ZHwzMDc0NzlkfERvbWluaWNlayBpcw.gif
http://www.ticker.7910.org/as1cHmG-Ug00010MzAwMTY0MGR8MDAwMjg2MGp8SG9ueu1jZWsgaXM.gif 22.05.-3100g, 11.6.-3810g

Není tady

 

#945 3. 1. 2010 8:42

Petuli80
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 19. 3. 2008
Příspěvky: 1271

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Ahoj krasky moje!!! Preji Vam vsem jen to nejlepsi v novem roce. Tem, ktere maji problemy, at je vyresi jak nejlepe to pujde hjarta , ostatnim at se maji alespon tak dobre jako minuly rok. A vsem spolecne hodne zdravi, stesti a lasky. Tehulim bezproblemove tehotenstvi a zdrave miminko, snazilkam at se brzo zadari.
Adi, ja si myslim, ze je dobre, ze jsi se rozhoupala. Urcite to bude moc tezke, ale jak pises, pro holky bude lepsi kdyz budou vyrustat v klidu. Doufam, ze ti to manzel nakonec prece jen trochu usnadni.
A k Silvestru: my byli od uterka na horach...moc pekne teda nebylo, ale dalo se jit ven. Sli jsme tradicne na Jested, pak jeste dalsi vylety. Ja ty Jizerky proste miluju. Byli jsme na takove chalupe, nadherne zrekonstruovane jeste s dalsima 3 dospelakama a triletou holcickou, takze byla sranda. Viki byla z kamosky vecer tak utahana, ze ji v noci nevzbudili ani ty petardy venku. Taky tam mela pejska, takze jsme o ni skoro nevedeli Bud obdivne sledovala starsi kamaradku, co uz vsechno umi big_smile nebo si hrala s pejskem.
No, zase bych nekam hned jela...si nejak neumim predstavit, ze F. jde zitra do prace. Asi se nam vsem bude desne stejskat....
Krasny den

Není tady

 

#946 3. 1. 2010 12:50

Zasnoubená
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 194
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Ahojte !!!!

Taky přeji vše nej v letošním roce !!!!

Adavok chápu tvojí situaci, já jsem právě v tomto období loni řešila totéž. Ještě na začátku ledna jsem se k mému ex vrátila na pár dní a nešlo to. Já jsem vůbec nic necítila a on asi taky ne. Zkusila jsem to s ním prostě ještě kvůli malé, ale nebyl to dobrý nápad.
Teď už jsem rozvedená, návrh jsem podávala koncem ledna a po všem bylo 9.9.2009. Jsem hlavně ráda, že už jsme obě dvě od něho pryč. Já jsem měla to štěstí, že jsem se mohla vrátit k mamce, která je sama /je už přes 20 let vdova/.
Malá nijak nestrádá, teda podle mně. Její otec za ní jezdí tak 1-2 týdně tak na max.2 hoďky, to mu prý stačí a co 14 dní jezdím já za ex tchýni s malou. Kupodivu s tchýni vycházím lépe než kdysi.

Tak hlavu vzhůru !!!


http://lilypie.com/pic/2009/12/25/rsTn.jpghttp://lb2f.lilypie.com/eO3Qp1.png
16.10.2008 - 3320 g a 50 cm, 1,50 roku prohlídka 10 kg g a 84 cm

Není tady

 

#947 3. 1. 2010 13:34

Šišulajda
♥♥♥♥---
Místo: Kroměříž
Registrovaný: 13. 6. 2007
Příspěvky: 477
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Ahojky kecaleny!!!

I  já vám jdu popřát vše nejlepší v roce 2010 hodně zdravíčka hjarta i dětičkám, štěstíčka v osobním životě, moc penízků smile smile (já osobně potřebuji), a snad ten letošní rok bude lepší než ten minulý. Hlavně ať máme krásné a zdravé dětičky.  pussa pussa

já silvestra strávila nas.aná a střízlivá. Začalo to ráno, manža  mě chtěl vytáhnout na lyže, jenže já to neumím a slibila jsem , že se to naučím. Už ráno pršelo jak z konve, a tak jsme vyrazily Nikču hlídali naši a silvestra jsme měli strávit u nich. Jeli jsme tady  nedaleko na troják Kousek za Bystřicou pod Hostýnem. Pro začátečníka jak dělaný. Manža tvrdil že tam pršet nebude. Na web kmeře lyžují tak jsme jeli. Dojeli na místo a to lilo jak z konve. Já  nas.aná , že jsme zbytečně projeli benzin, takže se jelo zpátky. dumbom dumbom Pak volali známí , ať přijdeme večer k nim. Samozřejmě stím jsem nepočítala nic sebou jsem neměla.Takže nakonec teda že naši malou pohlídají. Vyrazili jsme v osm a plánovali jak si to užijeme. Jenže známí rozhádáni, k tomu kámoš ož.alý jak hrom, tak to dopadlo, že jsme se dívali na TV a vůbec se pořádně nebavili.Spát jsme šli v 1hod. Manža řekl, že si horšího silvestra nepamatuje už pěkně dlouho. Dnes jde do práce a já budu konečně odpočívat , už těch návštěv bylo dost a ještě bude. Tchýně a tchán mají narozeniny tak budeme ještě zase slavit. mad


A Nikča opět špatně spává v noci tak jsem i hodně unavená...Jdu se chvilku natáhnout sova


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/sQYGGnN.jpghttp://lb4f.lilypie.com/sQYGp1.png
http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/N4AA2Yn.jpghttp://lb1f.lilypie.com/N4AAp1.png

Není tady

 

#948 3. 1. 2010 20:19

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Hezký večer, doufám, že jste všechny OK smile omlouvám se, že jsem tu moc nebyla, ale trochu se u nás něco zvrtlo v rodině (nechci se o tom moc rozepisovat, ale brácha odchází od švagrové a byl to docela šok pro všechny zúčastněné, švagrová neměla nejmenší tušení skoro do poslední chvíle a jejich vztah nikdy nebyl problematický...), takže jsem to trochu rozdýchávala a nějak neměla moc náladu psát a číst...

jinak u nás nic nového (stěhování se zatím odkládá, protože nemáme kupce na byt, ale snad se to v lednu nějak rozsekne dumbom a těhotná taky nejsem, takže takový běžný nudný život lol )

dneska jsem v rámci povánočního úklidu vydrhla koberec - koupila jsem takový ten prášek Vanish a normálně jsem hleděla, že to fakt funguje a já jsem místo fleků od zašlapaných sušenek, rozdupaného ovoce a jiných příjemností, na které nezabralo ani okamžité vyčištění hadrem, poznala i původní vzorek koberce lol sice pár fleků nezmizelo úplně, ale chrochtám si, protože jsem fakt nečekala, že by to nějak zabralo tongue

Není tady

 

#949 3. 1. 2010 20:22

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Dobrý večer potvůrky hjarta

Adi nejprve se omlouvám, že jsem se neozvala... od 30. jsem mrtvola... chřipajzna jako blázen... dumbom to už jsem neměla několik let něco takového... usch na silvestra jsem zkončila na pohotovosti... no a od včera marodí i mamka s holkama... takže jsme všechny 4 zůstaly na severu... nechtěla jsem s holkama pendlovat, když mají horečku...

všem přeji do nového roku jen to nej nej nej... každá z vás si pod tím předtavte ta svá tajná přání hjarta mám vás ráda...

Není tady

 

#950 3. 1. 2010 20:26

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Leni koukám, že rok vám začíná fakt stylově co dumbom no držte se pussa

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů