Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#901 29. 12. 2009 21:51

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Nikuš, díky za pochvalu smile. Fotečky Domíčka nejsou už moc aktuální, chybí poslední dva měsíce dumbom Nějak není čas big_smile


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#902 29. 12. 2009 21:51

nika9
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2007
Příspěvky: 2811
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Souhlas s váma.. pokud tohle matka dokáže.. tak u ní není "něco" v pořádku..
Já už mám hrůzu teď až pojedu do porodnice a budu bez malýho ty 4dny.. roll

Jooo, to vám chci napsat.. podtrženo sečteno.. čekáme druhýho chlapečka! stolt hjarta


http://www.ticker.7910.org/as1cCyMsM3D0010Nzc3MTQ3ZHwzMDc0NzlkfERvbWluaWNlayBpcw.gif
http://www.ticker.7910.org/as1cHmG-Ug00010MzAwMTY0MGR8MDAwMjg2MGp8SG9ueu1jZWsgaXM.gif 22.05.-3100g, 11.6.-3810g

Není tady

 

#903 29. 12. 2009 21:54

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Nikuš, gatuluji k druhému pindíkovi smile. Aspoň budou kluci pořádní parťáci tummenupp. No a budou pak ochraňovat tu nejmladší sestřičku tonguesmile


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#904 29. 12. 2009 21:59

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

tak jsem se přesunula o patro níž.... dumbom Rozálka jejká....

Pet fotky jsou úžasné tummenupp godlike a odkaz uložen... objednám 2x stolt babičce jsem o tom jen říkala a její první bylo "no jestli to nestojí tisíce, tak to objednej" lol lol

biomatka - no já nevím... tolikrát jsem se pokoušela alespoń částečně "pochopit" jí... ale nejde to... jednoduše bych řekla, že se jí tříleté dítě prostě nehodilo do "krámu".... sama moc si asi nevěděla rady se sebou... ale zas kdyby to tak bylo, tak přeci ve chvíli, kdy by měla nové zázemí, tak by o malou zas víc bojovala.... fakt nevím.... nepochopím... mě kdysi v mailech naznačovala, že jí manža vydíral... tomu se mi nechce věřit, není žádný mafián, aby na to "měl"... a co vím z jiných zdrojů tak prostě kývla na finanční nabídku....

Není tady

 

#905 29. 12. 2009 22:00

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Nikuš gratulace k chlapákovi... tummenupp

Není tady

 

#906 29. 12. 2009 22:03

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Mufi, koník se dělá i v růžové verzi wink


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#907 29. 12. 2009 22:05

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Pet koupím od každé barvy jednoho... tongue a budu jim je střídat reta

Není tady

 

#908 29. 12. 2009 22:06

nika9
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2007
Příspěvky: 2811
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Holky děkuju.. pussa Asi si užiju.. lol Ale co.. manža mi říká, že i to třetí bude chlapeček.. tongue

NIc, valím do hajan... pa a dobrou! pussa

....některý věci fakt asi nikdy nepochopím.. viz biom od Mufi... hmm


http://www.ticker.7910.org/as1cCyMsM3D0010Nzc3MTQ3ZHwzMDc0NzlkfERvbWluaWNlayBpcw.gif
http://www.ticker.7910.org/as1cHmG-Ug00010MzAwMTY0MGR8MDAwMjg2MGp8SG9ueu1jZWsgaXM.gif 22.05.-3100g, 11.6.-3810g

Není tady

 

#909 29. 12. 2009 22:08

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Pet,pokojíček je nádhernej,tedy ty jsi velká šikulka......tummenupp godlike tummenupp stolt

Jinak usínáčka koníka dostala Lucka taky k Vánocům,ale spát s ním nechce,vyhodila ho hned s postýlky,přitom přes den si ho pouší a dělá tuli,tuli....big_smile

No právě Nikuš,že vím,že je to celé špatně spolu být jen kvůli dětem...krutě by se nám to vymstilo a hlavně holky by měly hrozný vzor z našeho chování do života a to fakt nechci....a právě,že už jsem hodně vystresovaná a neustále nas.aná a vidí a odnáší to i děti...i když se snažím být v pohodě,ale ne vždy mi to jde.....usch

To jseš dobrá,že jsi přestala kouřit....a i manža....tummenupp

No Mufi,právě že by se o Adél postaral dobře a teď mu jěště nahrává,že bude dělat asi od března jen ranní směny,takže má zase plus....stolt
Jo a určo Adél miluje,někdy až moc,prostě vše jí dovolí a nejvíc mi drtí např.,že Adél na mě zavolá,když je na WC ať jí jdu utřít,tak já na ní volám ať se utře sama(normálně to dělávala sama)a tak si zavolá na tatínka a ten běží,když mu říkám,že to umí,ať sedí,že si Adél vymýšlí,tak stejně běží a když není manža doma a já nechci jít,tak na mě huláká,že tatínek jí ale utírá.Pak na mě řve Adél,že stojím s autem jinde u školy než stává tatínek a jí vyhovuje místo,kde parkuje taťka,loni na vánoce jsem chtěla,aby se Adél už ráno oblékla hezky(jěště ale ne do svátečního k večeři)a ona si připravila hrozný triko a elasťáky,tak jí domlouvám,že si má vzít hezčí oblečení a už by si ho bejvala vzala a v tom manža,Adélko,vem si to oblečení,co jsi si vyndala,vždyť je to jedno...mamina zase vymýšlí blbosti a dává ti nesmyslný příkazy....jednou taky zlobila a jeli jsme nakoupit a já jí řekla,že ať si nemyslí,že jí něco koupím,no a manža jí koupil gumové zvířátko s tím,že stálo jen 20kč,takže mi takhle pořád podráží autoritu no a tak je to se vším,to by bylo na román....usch ...takže Adél na něj dost dá a je to její miláček....stolt


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#910 29. 12. 2009 22:11

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Mufi, to je dobrý nápad, nebudou je mít tolik okoukané lol Jo a hlavní pravidlo úspěchu je, nedávat usínáčka jindy...musí být jen na spaní smile
Nikuš, dobrou noc smile Jo a to by jsi byla jako má sousedka. Chtěli holčičku a mají tři kluky. 7let, 4 roky a 1.5 roku smile


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#911 29. 12. 2009 22:13

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Adi to je dost zlé.. v něčem to máme podobné, ale u nás to není tak "okaté".... písnu sz.... ale ráno, Rozálku budím tím datlováním...
takže se loučím, přeju všem krásnou dobrou noc a zítra páááá pussa hjarta

Není tady

 

#912 29. 12. 2009 22:14

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Nikuš,gratuluji k pindíkovi a česat budeš u bráchy,no....lol

Mufi,nad vaší biomatkou mi taky zůstává rozum stát....dumbom

Koníka máme modrýho,protože měli v Pompu růžového nějak počmáraného na bříšku propiskou............
..............tak to bychom tedy nechtěli....lollollol


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#913 29. 12. 2009 22:14

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Aduš, takovéto podrejvání autority je fakt na prd sad. Pak má v tom dítě zmatek....


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#914 29. 12. 2009 22:15

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Mufi,jo jasný,tak ráno....stolt

Dobrou noc všem....sova


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#915 29. 12. 2009 22:16

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Dobrou smile


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#916 29. 12. 2009 22:16

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Pet napsal(a):

Aduš, takovéto podrejvání autority je fakt na prd sad. Pak má v tom dítě zmatek....

No právě a to mu můžu domlouvat horem,dolem a pán si to stejně dělá po svým...i od toho chci zachránit Lucku....stolt


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#917 29. 12. 2009 23:30

Michelle83
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 6. 3. 2008
Příspěvky: 2725
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Tak já sem večer ani nejdu, když se tu od včerejška nikdo neukázal a vy jste se tu celkem rozdebatovaly dumbom
Pet, malůvky se ti moc povedly, ty žirafy se mi obzvlášť líbí tummenupp šikulka wink
Nikuško, když napíšu, že pracovní název je černej ďábel, tak už budeš vědět, viď? wink lol
Adi, od mě úplně vjíždí vztek, vždycky když čtu, co ten tvůj supermario provádí hmm tohle podrejvání autority je šílený, to bych nevydejchala a obdivuju tě, že to snášíš už takhle dlouho pussa u nás M. zatím v tomhle ohledu spolupracuje a doufám, že bude i nadále, jinak bude zle vissla
A taky souhlasí s váma, že dítě má být u matky, až na případy kdy ta máma nemá o děti zájem nebo je jiným způsobem pošahaná...ovšem mám známou, která svý 2 děti (v tý době už asi 12letý) dobrovolně nechala býv. manželovi, ale tam byla taková situace, že ona po rozvodu začínala úplně od nuly, on jí nechtěl nic dát a děti chtěly zůstat u něj, protože tam měly všechno. Tak jim nechtěla bránit a brát jim to. Prostě rezignovala na vše...
On je ten její příběh docela složitej a chápu ji, nicméně já bych  svoje děti nikdy neopustila a sedřela bych z chlapa kůži, pokud bych na to měla nárok, navíc když by vina byla na jeho straně...ale to už je o povaze...
No a případ, kdy tatínek bojoval o děti ve své péči - můj exšvagr - jasná pomstychtivost, nic víc, teď má novou paní a zájem o děti opadá čím dál víc...


http://www.ticker.7910.org/as1cCDg002B0010MDAwOGQ0fDAwMDEyMzVkfE1hcnRpbmVrIGplIG5hIHN2ZXRl.gif
4.11.-3750g, 52cm, 6.2.(3M)-6570g, 64cm, 5.5.(6M)-8170g, 71cm, 9.7.(8M)-9kg, 76cm, 7.9.(10M)-9,3kg, 77cm, 4.11(12M)-10,2kg, 78cm

Není tady

 

#918 30. 12. 2009 13:39

petjule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 20. 1. 2009
Příspěvky: 1942
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Hezký den,

Adi moc mě mrzí, jak se to doma rýsuje sad

Taky nejsem zastáncem střídavé péče, netvrdím striktně, že dítě má vyrůstat vždy s matkou, protože jsou i matky, které prostě jako matky nefungují, ale má mít jeden domov - buď s otcem (a to fakt jen v případech, kdy matka nefunguje) nebo s matkou. Střídavou péčí podle mě děcko spíš trpí, ale odborníci by mě tu asi teď rozcupovali smile


http://lbym.lilypie.com/PBeGp1.pnghttp://lb3m.lilypie.com/WYz8p1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/mtq9p1.png

Nikdy nebudeme moci vychovávat své dítě znovu. Máme jen jedinou možnou, neopakovatelnou příležitost …

Není tady

 

#919 30. 12. 2009 14:34

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Mufinko, omlouvám se za neodepsání, pošlu ti mailík smile Ale neboj, nestěžovací smile

Není tady

 

#920 30. 12. 2009 20:45

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Ahojky smile
Tak nakukuji a opět nikde nikdo reta Ženský, co furt děláte?? lol


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#921 30. 12. 2009 20:47

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Ha.... někde tu tuším Adušku lol


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#922 30. 12. 2009 20:49

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Tssss a ona si klidně zdrhne a ani se tu neukáže... lol


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#923 30. 12. 2009 21:16

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Tu som.....lol


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#924 30. 12. 2009 21:17

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

No to máš taky jediné štěstí lol


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#925 30. 12. 2009 21:18

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 16 : Kecárna podzimních maminek 2008*** VESELÉ VÁNOCE

Taky máte u vás takovou mlhu?? Tady skoro nevidím oknem ven a není to tím, že by bylo špinavé lol


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů