Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#176 22. 1. 2010 17:41

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Re: Totální vyhoření, už nemůžu dál

Taraa napsal(a):

Jak je vidět jsem max72 nekřivdila. Je slaboch, nebo ona své problémy řešit nechce. Chce jediné, aby ji všichni litovali! Má dobře placenou práci, mohly by si dovolit jiné bydlení, než u své matky. Ale sebemrskačsky žije u ní v domě. Syn se učí špatně a že by sis ním sedla a pomohla mu s učením, to ji nenapadne. Ale tady psát blbosti na to čas a sílu má? A že ji nechce žádný chlap? To je pochopitelné, musel by jen poslouchat její nářky. Prostě potřebuje jen litování, jaká je chudera. Myslíte, že je taková chudera? Chudáci vypadají jinak (nemají na bydlení, nevlastní auta a dokonce ani dobře placenou práci).
Jaké z toho plyne ponaučení : tato žena ze sebe dělá většího chudáka, než je!

No tak např.já mám kde bydlet, mám auto, mám práci, prý jsem normální až to hezké není, ale stejně sem píšu i přes to, že mi děti propadají z matiky a pořád hrají na compu hry místo učení a já si připadám jako chudák, často nevím kudykam a plácám se v bludném kruhu a lidi jako Pan a Kiara se mně pořád snaží nakopnout, ale k ničemu to kopání nevede, nepomáhá mi. Víc mi pomáhá to, že tady ty své starosti a problémy mám s kým sdílet, ale to je asi podle tebe jen slabošství, že.

Out from the dark into the light !

Není tady

#177 22. 1. 2010 18:02

majkafa
Host

Rosamundo, nerozumím, co znamená, že jsi normální, až to není hezké.
Já bych se "nechlubila",co vše mi nefunguje a raději konečně mákla.

#178 22. 1. 2010 18:08

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Web

To je zvláštní "Taaro", že ti stálo za to založit si nick jen na to, abys tady Max vysvětlila, jak je nemožná. Že by nějaká skrytá agenda?

M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

#179 22. 1. 2010 18:11

majkafa
Host

Ronja napsal(a):

To je zvláštní "Taaro", že ti stálo za to založit si nick jen na to, abys tady Max vysvětlila, jak je nemožná. Že by nějaká skrytá agenda?

Taky jsem se nad tím pozastavila. big_smile

#180 22. 1. 2010 19:20

Taraa
Host

Nejsem žádný agent a ani o tom neuvažuji. Jen se to nedalo přehlédnout. Jezdí autem s takovými psychyckými stavy?
Kdyby ji bylo až tak zle. Bude to vypadat jinak. No jo, ale ji baví skuhrat. Litovat ji nepomůže, potřebuje nakopknout!

#181 22. 1. 2010 19:29

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Taraa napsal(a):

Nejsem žádný agent a ani o tom neuvažuji. Jen se to nedalo přehlédnout. Jezdí autem s takovými psychyckými stavy?
Kdyby ji bylo až tak zle. Bude to vypadat jinak. No jo, ale ji baví skuhrat. Litovat ji nepomůže, potřebuje nakopknout!

TO TY BYS POTREBOVALA OBCAS TAKY. fuckyou

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#182 22. 1. 2010 19:30

Taraa
Host

Taraa napsal(a):

NAKOPNOUT!

#183 22. 1. 2010 19:31

Taraa
Host

eremuruss napsal(a):

Taraa napsal(a):

NO TŘEBA JO, ALE ROZHODNĚ TAK NESKUHRÁM JAK DOTYČNÁ OSOBA! big_smile

#184 22. 1. 2010 19:34

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Taraa napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Taraa napsal(a):

NO TŘEBA JO, ALE ROZHODNĚ TAK NESKUHRÁM JAK DOTYČNÁ OSOBA! big_smile

Ale Babinet je od toho,aby si tu kazdy zaskuhral.Tady obcas clovek napise i to co by nikdy svemu nejblizsimu nerekl.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#185 22. 1. 2010 19:44

Taraa
Host

Příjemně se mi psalo takže zas příště

#186 22. 1. 2010 19:47

Taraa
Host

Taraa napsal(a):

Příjemně se mi psalo takže zas příště

dumbomdumbomdumbomdumbomdumbombig_smile

#187 22. 1. 2010 19:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

rock

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#188 22. 1. 2010 20:05

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

To co tu Taraa psala, se jí psalo příjemně? Nevypovídá to náhodou něco sjuk nebo se mi to zdá?

Out from the dark into the light !

Není tady

#189 22. 1. 2010 20:11

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Rosamunda napsal(a):

To co tu Taraa psala, se jí psalo příjemně? Nevypovídá to náhodou něco sjuk nebo se mi to zdá?

Proboha, co s tím  budete dělat va? To se musí nahlásit, šup šup dumbomdumbomdumbom .

Není tady

#190 22. 1. 2010 20:40

Taraa
Host

aprill napsal(a):

Rosamunda napsal(a):

Proboha, co s tím  budete dělat va? To se musí nahlásit, šup šup dumbomdumbomdumbom .

Copak bojím bojím?
Jste malé děti, že nesnesete pravdu?Copak sem se chodí jen někomu přizvukovat jaký je strašný chudák, že většího není?! Se vzpamatuj. Taky Tě asi jen litují a hladí virtuálně tvé bebí. Bože kam ten svět spěje, dospělé ženské a kňourají jak malé! FAKT SM̊NÉ lol
Honem schovej se mamince pod sukni, aby na tebe škaredě nekoukala. A náhodou neuhranula big_smile

#191 22. 1. 2010 20:45

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Taraa napsal(a):

aprill napsal(a):

Rosamunda napsal(a):

Copak bojím bojím?
Jste malé děti, že nesnesete pravdu?Copak sem se chodí jen někomu přizvukovat jaký je strašný chudák, že většího není?! Se vzpamatuj. Taky Tě asi jen litují a hladí virtuálně tvé bebí. Bože kam ten svět spěje, dospělé ženské a kňourají jak malé! FAKT SM̊NÉ lol
Honem schovej se mamince pod sukni, aby na tebe škaredě nekoukala. A náhodou neuhranula big_smile

Aby nedošlo k omylu já se nebojím lol  , já jsem holka statečná tummenupp.

Není tady

#192 22. 1. 2010 21:12

Taraa
Host

aprill napsal(a):

Taraa napsal(a):

aprill napsal(a):

Copak bojím bojím?

Aby nedošlo k omylu já se nebojím lol  , já jsem holka statečná tummenupp.

Jasně lol statečná, jen nesnášíš pravdu. Fakt jsi hodně statečná, tak si kup za odměnu bonbónky, holčičko statečná.
reta

#193 22. 1. 2010 21:20

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Web

Protože zakladatelka jasně vyjádřila své přání nepokračovat v diskusi, rovněž toto vlákno uzavírám.
Zároveň prosím všechny diskutující, aby se v osuladu s pravidly vyjadřovali pokud možno k tématům a zdržovali se osobních výpadů a urážek.

Děkuji.

M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí