Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#51 4. 12. 2009 14:34

max72
♥♥♥♥---

Re: Totální vyhoření, už nemůžu dál

Díky všem za podporu. Včera jsem zas zažila něco zlýho, dnes mně bolí břicho, žaludek, třesu se, mám slzy v očích,  točí se mi hlava, no hrozný stavy. Nedokážu se v práci soustředit,nevím, co mám dělat. Hledám zbytky sil, abych je zmobilizovala.

Není tady

#52 4. 12. 2009 16:19

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Maxi, šup, šup k doktorovi, a s Tebou něco udělá, a Ti dá jiná AD po kterých se tolik nepřibírá, i když já bych tedy radši byla tlustá a spokojená, než hubená a nešastná. Pokud Ti původní AD nepomohla, neznamená to, že jsou k ničemu všechna, chce to vyzkoušet, aby Ti sedla, vím o čem mluvím, jsem magistra a AD beru taky. Sice to je trochu na delší tra než se s tím tělo srovná, ale nesmíš to vzdát, páč takhle se  akorát zbytečně trápíš.

Out from the dark into the light !

Není tady

#53 4. 12. 2009 17:12

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

Najdi si psychoterapeutickou skupinu ve které budeš moci tohle všechno nastřádané dostat ven a kde ucítíš podporu jiných lidí....prosím.

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#54 4. 12. 2009 17:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

max72 napsal(a):

Díky všem za podporu. Včera jsem zas zažila něco zlýho, dnes mně bolí břicho, žaludek, třesu se, mám slzy v očích,  točí se mi hlava, no hrozný stavy. Nedokážu se v práci soustředit,nevím, co mám dělat. Hledám zbytky sil, abych je zmobilizovala.

Nerob nič, odíď za psychológom, psychiatrom, za ODBORNOU POMOCOU... Toto už fakt sama nerozchodíš - tak ako by si sa asi sama nesnažila rozchodi zlomenú nohu! roll dumbom Nemusíš bra AD, ak nechceš (aspoň nie dlhodobo, nakrátko by som sa nebránila...), ale aspoň ti dajú niečo na upokojenie, možno a prinútia oddýchnu si... A ty potrebuješ vypnú ako sož.

Upravil(a) Selima (4. 12. 2009 17:26)

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#55 4. 12. 2009 18:03

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥

Maxíku.
opravdu ,napíši ti sem to samé.,co píší holky.Najdi dobrýho doktora,který ti bude vyhovovat .Kterému budeš věřit a svěříš se mu se vším.Mᚠtoho v sobě moc.a stojíš na tenkým ledě!! Nedovol,aby ses propadla.
Zvládneš to uvidíš a zase bude dobře.držím moc palečky.

http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

#56 4. 12. 2009 18:24

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté

MAX - doufám,že až se zase ozveš tak napíšeš,že jsi dala na naše rady a řešíš to. Zatím tě bolí "jen" žaludek,může to být pouze neuróza,ale takhle si taky uženeš klidně i žaludeční vředy. A něco ti povím zcela vážně, i když tě nechci lekat,ale jestliže vystavíš svůj organismus takovému stresu dlouhodobě, můžou se ti spustit  různé nemoci. Mezi tu banálnější bych zařadila třeba autoimunitní onemocnění štítné žlázy o těch horších bych snad měla pomlčet. Ale dlouhodobý stres může být i jedním z faktorů onkologických onemocnění. Nepodceňuj to. Napiš odkud jsi,pozeptám se ti po nějakých psychiatrech,mám dost internetových kamarádek z různých koutů republiky,určitě bych se pozeptala a ony by se také pozeptaly........

„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

#57 4. 12. 2009 19:13

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Max,
pokud budeš dál sama v sobě podporovat tenhle sebedestrukční program - nejde to, vydržím to, AD za žádnou cenu ne ap. - tak skutečně "chcípneš" jak sama říkáš. A nikdo, rozumíš: NIKDO ti nepomůže.

Zneužíání svou rodinou si opravdu nemusíš nechat líbit. V dnešní době se ve velkých městech dá najít i cenově přiměřený byt a nebo si můžeš i vzít pronájem s nějakým dalším spolubydlícím.
Všechno jde, ale musíš CHTÍT.
Pokud nechceš, je každá rada marná......

To se pak už jen bojíš....

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#58 4. 12. 2009 19:25

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

max72 napsal(a):

rejka napsal(a):

max72 napsal(a):

Jsem z velkého města, žádost o obecní byt mám asi rok a půl, dvakrát teda zamítnutou, teď přesunuto do žádostí - oprava bytu na vlastní náklady, asi už to ani obnovovat nebudu, stejně na to nemám prachy. Prostě jsem v začarovaném kruhu.Už dlouho, vždycky si řeknu, bude líp, chvíli funguju normálně, ale pak když přijdou takové stavy jako teď, tak je to vždy horší a horší.

MAX- tvé stavy mají zhoršující se tendenci,musíš vyhledat odborníka.Jsi mladá holka,usuzuji nejen podle puboše,ale i čísla za tvým nickem.Jestliže je to rok narození,tak sice šlapeš čtyřicítce pomalu na paty,ale to neznamená,že mᚠto nejlepší ze života za sebou. Naopak,jsi v tom nejlepším věku( jsem skoro stejně staráwink) užívat se života. Je fakt,že se to teď všechno jeví beznadějně,ale není to tak. Já byla sama se 2 celkem malými dětmi,bez možnosti jít do práce-byla jsem na mateřské,mladšímu byl rok.Pak mě do práce nikdo nechtěl,samoživitelka s malými dětmi.Byly to chmurné roky,ale díky dětem jsem to zvládla.Nemohla jsem si taky dovolit nefungovat.Dnes,s odstupem času a za stávajících okolností se na to dívám pozitivněji-dodalo mi to sebevědomí,posílilo,zcela jsem dospěla a zjistila jsem,že jsem mnohem schopnější než jsem si myslela. Ale musela jsem pro to něco udělat. Svěřit se odborníkovi a nechat si poradit.Tohle jsem nemohla a neuměla zvládnout sama. Max, ve velkém městě je hodně lidí.Určitě tam někde je i kamarádka se kterou by sis mohla rozumět a možná i někdo,koho bys mohla milovat a on by to samé cítil k tobě. Bojuj,Max, život může být i hezký,stojí to rozhodně za to.stolt

Jo díky za podporu, odhadla jsi to dobře, je to rok mého narození. Každý mi radí zkusit psychologa, tak uvidím, jestli nějakého najdu. V minulosti už jsem zkoušela tři a nic, bylo to pořád stejný.
Prostě budu dál přežívat dokud to vydržím.

Jo díky za povzbuzení, jo 72 je rok mého narození, odhadla jsi to přesně. Cítím to, že se moje stavy zhoršují, každý mi doporučuje psychologa, budu muset nějakého najít, ale zkoušela jsem v minulosti už tři a ani jeden mi nepomohl, takže už tomu taky moc nevěřím.

offtopic není divné, že ti ani jeden nesedl ? Maxíku, neříkají náhodou něco co nechceš slyšet kapitulation ?

Není tady

#59 4. 12. 2009 19:39

rejka
♥♥♥♥♥♥-

Holky,já doufám,že jsme v rámci možností udělaly vše a teď už to je na Max. Ráda ji podpořím a jestli nebydlí na druhém konci republiky než já, tak bych jí snad šla i vykopat z toho baráku hrůzy směr psychiatr...... dumbom

Seneca

Není tady

#60 4. 12. 2009 19:46

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

rejka napsal(a):

Holky,já doufám,že jsme v rámci možností udělaly vše a teď už to je na Max. Ráda ji podpořím a jestli nebydlí na druhém konci republiky než já, tak bych jí snad šla i vykopat z toho baráku hrůzy směr psychiatr...... dumbom

nevím odkud jsi, ale maxík je tuším z  někdo od Brna.

Není tady

#61 4. 12. 2009 19:54

rejka
♥♥♥♥♥♥-

aprill napsal(a):

rejka napsal(a):

Hm,tak jí tam nedokopu. Jsem od matičky stověžaté.......ale na toho psychiatra se při první příležitosti pozeptám....

Seneca

Není tady

#62 5. 12. 2009 15:52

max72
♥♥♥♥---

rejka napsal(a):

aprill napsal(a):

rejka napsal(a):

Hm,tak jí tam nedokopu. Jsem od matičky stověžaté.......ale na toho psychiatra se při první příležitosti pozeptám....

Jo jsem z Brna, když se pozeptáš, budu ráda, i když doktorku mám dobrou, spíš psychologa hledám. Včera jsem se chtěla opít, ale ani to mi nejde, nepila jsem moc a přesto je mi zle jak psovi. Chtěla jsem si vypláchnout mozek, ale ani se mi nepodařilo.

Není tady

#63 5. 12. 2009 16:56

velia
♥------

Max,
ještě něco Ti napíšu - možná...... . Měla jsem podobné stavy jako mᚠTy. Moje původní povaha byla, že např. když byl někdo na mě hrubý, tak jsem mu to většinou spočítala i s úroky. Pak přišel zlom, obořil se na mě pán v nákupním centru, já tam nechala košík a až do večera jsem doma zalezlá brečela jako želva. Někde uvnitř hlavy jsem věděla, že blbnu..... ale nemohla jsem si pomoci. Pak jsem byla u gynekologa a představ si, byly to hormony.
Odběr krve, dostala jsem velmi slabé hormonální náplasti a měla jsem pocít, jako když vyjdeš ze tmy do světla.
Zkus to, nic s tím nepokazíš.  Nevím, kolik Ti je let, ale mně v té době ještě nebylo 40.

Není tady

#64 5. 12. 2009 19:08

max72
♥♥♥♥---

No já mám ještě ke všemu gynekologické potíže. Poslední rok jen lítám co dva měsíce na odběry - nález na děložním čípku - stupeň 2. Takže náběh na rakovinu. To mně asi taky nepomohlo.
Nevím co dál, dala jsem si za úkol si najít pro začátek psychologa, protože už fakt asi někdy utíkám z reality. Někdy si představuji, že jsem někdo jiný a mám se dobře. Mít se dobře u mě neznamená ranec lovů, ale toužím po tom, aby mě měl někdo rád.

Není tady

#65 5. 12. 2009 19:43

velia
♥------

Max,
hlavně se musíš pokusit mít ráda sama sebe. Sny nejsou špatné, pomáhají a jsou krásné. Horší by bylo, kdyby jsi přestala snít. Podívej, mᚠpráci - možná to není nic moc, ale výplata tady je. Jsou lidé, kteří práci nemají a přemýšlí
zda budou mít příští týden na jídlo. Pak mᚠsyna, sice puberák a ti dovedou člověku zvednout tlak, ale říkej si,
že i on bude jednou otcem, a jeho dítě a Tvoje vnouče bude jednou Tvému synovi také pěkně hrát na nervy.
To vcelku spravedlivý koloběh života. Já si celou dobu říkám, že nikdy nebudu jako moje matka a hle, už jsem se
přichytila, že jsem CELÁ MATKA.
Tak to shrnu - mᚠpráci a trochu peněz, zdravotní problémy tady jsou a s tím musíš bojovat. Nejsi na vozíčku,
dokážeš se o sebe postarat. Mᚠdítě (je spousta žen, která by za toho Tvého puberáka dala kus života), kluk je zdravý a že blbne ve škole. Jeden můj kamarád opakoval na průmyslovce dva ročníky a pak udělal vejšku na červený diplom. A v životě se mu daří.
A řekni mi, pokusila jsi se najít někoho, kdo by Tě měl rád. Někde v Praze a v Brně je seznamka tzv. Rychlý rande.
Podívej se na jejich stránky a zkus to. Když to nevyjde, tak se nic neděje, pobavíš se. Max věř, život je docela fajn,
zkus ho žít. Začni třeba tím, že teď se pokusíš přes internet objednat se k psychologovi. Teď hned. Třeba to bude
první vykročení do světa, který není černý.

Není tady

#66 5. 12. 2009 20:38

rejka
♥♥♥♥♥♥-

max72 napsal(a):

No já mám ještě ke všemu gynekologické potíže. Poslední rok jen lítám co dva měsíce na odběry - nález na děložním čípku - stupeň 2. Takže náběh na rakovinu. To mně asi taky nepomohlo.
Nevím co dál, dala jsem si za úkol si najít pro začátek psychologa, protože už fakt asi někdy utíkám z reality. Někdy si představuji, že jsem někdo jiný a mám se dobře. Mít se dobře u mě neznamená ranec lovů, ale toužím po tom, aby mě měl někdo rád.

Max - dnes ti toho moc nenapíšu,byli jsme s manželem celý den mimo domov,ale nedalo mi to,abych se sem nepodívala. Té gynekologie se neboj,já sama jsem 7 let po konizaci děložního čípku pro špatný nález,měla jsem dysplazii celého hrdla,dokonce mě připravovali na to nejhorší. Naštěstí histologie dopadla dobře. Takže nepanikař,spíš se zeptej jestli by nebyla vhodná ta konizace už nyní při stupni 2. Takže psychologa ne psychiatra? V pondělí rozhodím sítě,neboj. Neslibuji,že bude dobrý výsledek,ale určo se na tebe nevykašlu.

Seneca

Není tady

#67 6. 12. 2009 9:04

max72
♥♥♥♥---

Tak jak jsem byla včera rozhodnutá, něco dělat, tak dnes jsem zase v prd... Takové noci, jako mám já, to je hrůza. Po 1,5 tabletě na spaní jsem i tak do tří do rána vzhůru a pak spím tak 3 hodiny. Ale je to spaní stylem, je jsem každou půl hodinu vzhůru, převaluji se, takže mě ještě všechno bolí. Nedokážu si ani odpočinout, jak mám pak fungovat. Jo a jak mi tu někdo psal, že by byl radši tlustý ale šastný, já po AD nebyla spokojená, bylo mi skoro stejně jako teď a to mi jich vystřídala aspoň 10 typů. Jdu si uvařit kafe a zkusit rozhýbat bolavý záda, jsem unavená jak blázen, nejradši bych šla zase ležet, ale nemůžu. Neděli strávím u plotny a úklidem a zítra zas do práce. Budu přežívat, nic asi jinýho nenadělám.

Není tady

#68 6. 12. 2009 9:11

Reni39
♥♥-----

Ahojík Maxi,
já moc příspěvků nepíši, nějak se taky trochu bojím, ale někdy ti někteří napíší zprávu, která moc člověku nepřidá. I když to určitě nikdo nemyslí špatně, někdy je jejich názor asi špatně načasovaný.
Maxi, zdravotní problémy u ženské okolo čtyřicítky jsou asi více než pravděpodobné. Řeším podobné problémy, navíc se nevyhnu operaci, která má souvislost s nějakými srůsty na děloze, čípek mám v podobném stadiu jako ty, takže mne asi nemine plastika. Já si myslela, že se mne to nikdy nedotkne, že mne to nepotká. Bohužel, nedá se nic dělat a já věřím, že to dobře dopadne. Musíš věřit i ty. Moje kamarádka je gynekoložka a ta to vidí poněkud jinak. Je to vlastně běžný zákrok, nemám se čeho bát. Já vím, že uvnitř se akždý smrtelník bojí jít na operační sál, ale musíme těm našim doktorům věřit :-)
K tomu splínu bych chtěla jen dodat, vím, že ti nepomůže nikdo jiný, než ty sama. Jsou dny, kdy nemám chu ani vylézt z postele, ale musím. V práci je to někdy taky pěkně na prd, někteří jsou zlí, jiný ti ale trochu zase dodají sílu. Jednou jsem byla se svým malým dítkem v nemocnici, byl po nepěkné havárce z kola, vypadalo to to špatně, naštěstí se nic nestalo a kolegyně mne seřvala, že si vlastně nemůžu dovolit jít na paragraf, protože jiní za mne musí pracovat. Paradoxem je, že ona sama za mne žádnou práci dělat nemusela. No to je koloběh života, pro mne poněkud divný, ale reálný. Já taky měla chu křičet na ni, protože ona po mne řvala jako po malém frackovi, ale nějak jsem nemohla, a pak jsem jenom brečela a brečela. Dnes uplynul nějaký měsíc, já se s ní slušně bavím, ale nějak se ji bojím. Nevím, je to pro mne zlý člověk a já už k ní nikdy nenajdu cestu.
Doma to taky není nic moc, partner hodně často pije, k psychologovi nemůžu, protože mi to profese nedovolí. Kdyby se to o mne dozvěděli, vykopli by mne a já si nemůžu bez prostředků dovolit zůstat. Jsem na dně, přítel se o mne nezajímá, jen mne využívá a občas ve svých periodách pořádně chlastá. Naposledy mne dokonce vyfackoval, apod., jenže když mu to řeknu za střízliva, tak on mi řekne, že on nic neudělal, že si vymýšlím. A pak začnu přemýšlet o tom, zda jsem si to opravdu nevymyslela. Fakt mi hrabe. No a pohlazení a sex? O tom ani nemluvím, vždy on mne jen tak neobejme, jak je rok dlouhý a při sexu, který je opravdu jednou za měsíc, mne to potom ani nebaví, protože ti v hlavě probíhá vše to špatné. Asi se nemusím rozepisovat co při tom prožívám. Můj starší syn, který před několika dny zletil mi taky dává zabrat, omluvenky si píše sám, školu flinká, na brigády nechodí, peníze by jen točil mezi kamarády, jeho biologický otec, který se během roku zajímá tak jednou, kdy jej pozve na návštěvu, mi při mém požadavku o zvýšení alimentů řekl, že je to jen můj problém, neměla jsem si ho prý rozmazlit. NO kluk nyní studuje, tak se držím. A i když jede za svým otcem jednou do roka nebo jednou za dva roky, tak mu to nechci zakazovat, protože by to k ničemu nebylo.
Někdy mám taky pocit, že to prostě nezvládnu, ale mám ještě malého prcka, takže musím.
U tebe je teď právě ten moment, kdy ti puberák dává jasně najevo, že tě vlastně nepotřebuje, protože oni jsou v tom věku, a potom ještě několik let, strašně chytří, myslí si, jak není problém se osamostatnit. Když na to potom dojde, mnohdy si pobrečí, ale drží se, aby nám ukázali, že to zvládají bez problémů. Ty se díky tomu teď cítíš osamělá, protože synátor tě vlastně nepotřebuje. I když všichni víme, že potřebuje, ale je je to skoro dospělá osobnost, tak ho tak musíš brát.
Maxi neboj, nezoufej, najdi někoho, komu se vypovídáš. Bohužel je to běh na dlouhou tra, já pomocí kamarádky nakonec našla ne psycholožku, tam jsem měla omezené možnosti výběru, bohužel k těm, o kterých jsem věděla, že jsou dobré, jsem nemohla, protože se známe z pracovního procesu. No a pak jsem našla paní doktorku, která se zabývá homeopatií. Je to skvělá paní, která předává svým pacientům hodně energie a mi to pomohlo. NO každému pomůže něco jiného.
Maxi vydrž, určitě se to zlomí, bude fajn. Jedna důležitá věc je ta, že se skutečně, tak jak ti radí druzí, musíš malými krůčky začít zajímat sama o sebe. Já vím, že je to těžké, nechce se mi pěkně oblékat, natáhnu na sebe džíny a mikinu a jdu, ale když se jednou za čas přemluvím, tak mne ostatní chválí a mi to pak dělá dobře a je mi dobře. Když se na sebe dívám do zrcadla, je to hrůza, ale trochu se to dá poopravit. Je to těžké, ale jde to.
Přeji hodně sil a s psychologem hodně trpělivosti. Určitě u vás narazíš na nějakého dobrého, musíš věřit. hjarta hjarta

Není tady

#69 6. 12. 2009 13:02

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥

max72 napsal(a):

Tak jak jsem byla včera rozhodnutá, něco dělat, tak dnes jsem zase v prd... Takové noci, jako mám já, to je hrůza. Po 1,5 tabletě na spaní jsem i tak do tří do rána vzhůru a pak spím tak 3 hodiny. Ale je to spaní stylem, je jsem každou půl hodinu vzhůru, převaluji se, takže mě ještě všechno bolí. Nedokážu si ani odpočinout, jak mám pak fungovat. Jo a jak mi tu někdo psal, že by byl radši tlustý ale šastný, já po AD nebyla spokojená, bylo mi skoro stejně jako teď a to mi jich vystřídala aspoň 10 typů. Jdu si uvařit kafe a zkusit rozhýbat bolavý záda, jsem unavená jak blázen, nejradši bych šla zase ležet, ale nemůžu. Neděli strávím u plotny a úklidem a zítra zas do práce. Budu přežívat, nic asi jinýho nenadělám.

Max, vždy je neděle, můžeš ji celou proležet v posteli, pubertální synek si určitě chleba ukrojí a může ho ukrojit i Tobě. A úklid neuteče, ne?

Kdy jindy bys měla odpočívat, když ne v neděli?

Není tady

#70 7. 12. 2009 15:53

max72
♥♥♥♥---

Na dnešek zas jen dvě hodiny spánku. Teď jsem se dozvěděla, že mi selhal další pokus o seznámení. Nechce se mi už fakt žít. Seru na to.

Není tady

#71 7. 12. 2009 16:25

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-

max72 napsal(a):

Na dnešek zas jen dvě hodiny spánku. Teď jsem se dozvěděla, že mi selhal další pokus o seznámení. Nechce se mi už fakt žít. Seru na to.

Maxi, žádný takový, ani seznámení ani nic jiného nejde honem honem. Myslím na Tebe, a se z toho vyhrabeš. pussa

Out from the dark into the light !

Není tady

#72 7. 12. 2009 17:43

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

max72 napsal(a):

Došla jsi k lékaři nebo ses aspoň objednala ?

Není tady

#73 7. 12. 2009 19:05

max72
♥♥♥♥---

aprill napsal(a):

max72 napsal(a):

Neobjednala, prášky na spaní mám a nezabíraj. Doktorka - psychiatr mi řekla, že mi stejně nepomůže nic, pokud nevypnu hlavu, že mám najít psychologa. Zatím nevím, kterýmu volat. Zkusila jsem dva telefonáty, nejdřív za tři měsíce, další nebere na pojišovnu. K dalšímu jít nemůžu z profesních důvodů.
Karta mi dnes nedala už love, jen sedím a brečím. Ani doktor mi s prachama nepomůže. Jela jsem z práce, brečela jsem, málem jsem se vybourala, kdybych věděla jak se dobře nabourat, abych nepřežila, udělala bych to. Volala jsem "kamošce" a čekala podporu a ta nějak nepřišla. Vím, každý má svoje starosti.

Není tady

#74 7. 12. 2009 19:08

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

max72 napsal(a):

aprill napsal(a):

max72 napsal(a):

Neobjednala, prášky na spaní mám a nezabíraj. Doktorka - psychiatr mi řekla, že mi stejně nepomůže nic, pokud nevypnu hlavu, že mám najít psychologa. Zatím nevím, kterýmu volat. Zkusila jsem dva telefonáty, nejdřív za tři měsíce, další nebere na pojišovnu. K dalšímu jít nemůžu z profesních důvodů.
Karta mi dnes nedala už love, jen sedím a brečím. Ani doktor mi s prachama nepomůže. Jela jsem z práce, brečela jsem, málem jsem se vybourala, kdybych věděla jak se dobře nabourat, abych nepřežila, udělala bych to. Volala jsem "kamošce" a čekala podporu a ta nějak nepřišla. Vím, každý má svoje starosti.

Tak se prosím objednej aspoň  k tomu co tě vezme za tři měsíce.

Není tady

#75 7. 12. 2009 19:18

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

max72 napsal(a):

...kdybych věděla jak se dobře nabourat, abych nepřežila, udělala bych to.

Tak takovýhle věci tu nepiš ani ze srandy... sad

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí