Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 3. 12. 2009 12:32

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: tehotna byvala milenka

myslím, že jestli manželka strádá, či nestrádá, to není toto téma( tedy po finanční stránce)....

důležité ale skoro je, že píšeš, že ON nepracuje.....to znamená, že se nudí, že si chce užívat, a v tom případě možná těch milenek stíhá více......hele, jestli je "tak " šikovnej, tak stíhá.....
že se chce starat o dítě....no, že by zlatá vyjímka, ale já naivně nevěřím, sorry....p.s. o které  dítě že se chce starat????o to se svoji manželkou? Takže nakonec na píseček by chodili ON s dítkěm svým, milenka s dítkem společným a manželka, protože nestrádá, tak by to financovala...(anebo firma jejích rodičů)...kurňa ten chlap se doved´nejen narodit, ale i voženit!!!!!

Není tady

 

#27 3. 12. 2009 12:43

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: tehotna byvala milenka

Pandorraa napsal(a):

Simonas,
pro tu ženu to musí být dost nepříjemný pád z "nebeských výšin velké lásky."
A si kdo myslí, co si myslí, stále platí, že každý svého štěstí strůjcem.
Ona se sama a dobrovolně stala součástí dost potupné hry, kterou hrál téměř "každý s každým" Její milenec se svou ženou, jeho žena s ním, ona s ní...... Nu a teď prostě jen musí zaplatit "účet". Hořce poznává, co on je vlastně zač. On je pořád stejný, jen ona to dřív neviděla, vidět ani nechtěla...

Myslím, že tohle je to první, co by si měla uvědomit a prostě to tak, jak to je, přijmout.
Zárověň si ale myslím, že ona nemusí zaplatit účet za všechny, že zcela postačí, když zaplatí jen za to, co ona sama "projedla a propila."
Tedy nejlepší by bylo,kdyby navštívila sociálku, právníka nebo probační službu, aby zjistila, jaké má možnosti už teď, před potvrzením otcovství, na které nejspíš opravdu dojde. Prozatím má nejspíš nárok na nějakou minimální částku, kterou on by se měl  podílet na výdajích pro dítě. Jakmile bude potvrzeno otcovství, je třeba obrátit se na soud.
Nehrát si na hrdinku která se sama o dítě postará, když to nezvládne, ale domoci se soudně toho, co dítěti po právu patří. Ono to nejspíš nebude nic jednoduchého ani příjemného. A vzhledem k našemu skvělému soudnictví možná ani nic rychlého.

Já osobně bych neztrácela čas nějakými návštěvami a skandálními scénkami u něj doma. Jednak je to pod úroveň myslícího člověka a pak si myslím, že to bude málo účinné. Jen jí bude ještě hůř, než už jí je - ztratí i ty poslední iluze o otci svého dítěte a nakonec i sama o sobě.

Každopádně je čas vzít si svůj díl odpovědnosti a podle toho jednat. A to co nejdřív.

Naprostý souhlas!!! Nepochopím co vede ženy k tomu mít ženatého milence a "dovolit" si mít s ním dítě. Copak dnes není antikoncepce..nebo opravdu doufají, že se kvůli nim rozvede když mu předloží těhotenství?
Opravdu každé svého štěstí strůjcem.

Není tady

 

#28 3. 12. 2009 15:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: tehotna byvala milenka

Ja nechápem ani jednu ženu, úprimne povedané... jedna naivnejšia ako durhá. A nemyslím si, že by milenka bola kr.a.v.a a manželka anjel nebeský a láskavý - naopak, v mojich očiach sú si podobnejšie než ktokožvek iný. Jediný, kto má rozum v tomto zoskupení, je ten chlap - bohužiaž skôr takú prefíkanú vychcanos než naozaj hlbokú múdros. A kto na to doplatí? No predsa DETI. Obidve asi budú vyrasta v pokrivenom, nepravdivom obraze rodiny. hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#29 3. 12. 2009 15:23

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: tehotna byvala milenka

Petuno,
na začátku se píše, že milenka si myslela, že nebude moct mít děti...takže ji to jistě taky překvapilo a usela se dosti rozhodovat zda "být či nebýt"...on s tím tedy asi taky nepočítal a udělalo mu to čárku přes rozpočet ( což asi udělá doslova)

no ale věřím v obligátní happy end - manželka si manžela nechá, když si ho nechala dosud, milence bude  manžel platit - haha z čeho, když  je nezaměstnaný ( a nedovolím si ani pomýšlet, jestli je to krizí nebo  jeho nechutí k práci....)

anebo manželka manžela vykopne, ON najde  útočiště u milenky a bude platit na dítě s manželkou

anebo se naštvou obě a on bude jen cálovat - ovšem nezaměstnán, tak z čeho....teď by asi měl si hrát na hodnýho a nechat se živit manželkou, která je za vodou, haha

ale jinak: chudáci děti ve finále....

Upravil(a) Michaela.43 (3. 12. 2009 15:23)

Není tady

 

#30 3. 12. 2009 15:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: tehotna byvala milenka

Michaela, on nie je nezamestnaný, len nerobí na plný úväzok, nie?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#31 3. 12. 2009 15:42

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: tehotna byvala milenka

Michaela.43 napsal(a):

Petuno,
na začátku se píše, že milenka si myslela, že nebude moct mít děti...takže ji to jistě taky překvapilo a usela se dosti rozhodovat zda "být či nebýt"...on s tím tedy asi taky nepočítal a udělalo mu to čárku přes rozpočet ( což asi udělá doslova)

no ale věřím v obligátní happy end - manželka si manžela nechá, když si ho nechala dosud, milence bude  manžel platit - haha z čeho, když  je nezaměstnaný ( a nedovolím si ani pomýšlet, jestli je to krizí nebo  jeho nechutí k práci....)

anebo manželka manžela vykopne, ON najde  útočiště u milenky a bude platit na dítě s manželkou

anebo se naštvou obě a on bude jen cálovat - ovšem nezaměstnán, tak z čeho....teď by asi měl si hrát na hodnýho a nechat se živit manželkou, která je za vodou, haha

ale jinak: chudáci děti ve finále....

butter  to mi připomělo jednu klientku, která si taky myslela, že už nemůže mít děti, protože už dvě má  dumbom, když vím, že partner se kterým souložím není vhodný otec, tak užívám antikonti, by mám 100x lékařem potvrzeno , že jsem neplodná, protože i v tom případě platí murfyho zákon .

Není tady

 

#32 3. 12. 2009 17:15

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: tehotna byvala milenka

Božínku, tyhlety úžasné milenky, které vlastně nic nechtějí, které nechtějí odvádět muže od rodiny a dětí, ubližovat manželkám...jeden by nad nimi zaplakal jaké jsou to vlastně světice.
Napíšu to asi dost tvrdě, ale když po něm nic nechtěla, tak co po něm chce teď?
Selimo, také vnímám podobnost obou žen - podobnost v motivech. Jinak je ale vnímám diametrálně odlišně - v životních pozicích.
Nejlíp to vystihla werena.

Není tady

 

#33 3. 12. 2009 19:26

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: tehotna byvala milenka

CO dělat? Neplakat, neprosit, nevyhrožovat. Nechovat se jako malá ublížená holka. Udělala chybu ve výběru, tak ted musí minimalizovat následky. VZít si do svých rukou svůj "osud" a začít si ho zodpovědněji řídit. S oním chlapem komunikovat přes úředního šimla, aby vymohla dítěti nějaké prostředky. Je to jeho dítě, on u toho také byl když vzniklo a je svéprávný. Pandora už napsala konkrétní kroky dávno. Řešit proč to udělal a proč je takový a jaké jsou manželka a milenka je bezpředmětné. Podstaty věci se stejně nedobéře. Změnit může jen sebe a svůj přístup.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#34 3. 12. 2009 19:47

velia
♥------
Registrovaný: 2. 12. 2009
Příspěvky: 16

Re: tehotna byvala milenka

Onen chlap sice u toho byl, když dítě vzniklo, ale ruku na srdce, dítě by se mělo narodit tehdy, když chtějí oba.
Něco mi říká, že "ten chlap" to asi nechtěl. A selhala antikoncepce, jak jinak !!!! Pokud dokážeš žít s tím, že jsi pravděpodobně zničila život jiné ženě, svému dítěti dopředu připravila život s nějakým nevlastním otcem - a věř, to není jednoduché, pak mᚠopravdu hroší kůži. V podstatě se dá zaplakat nad všemi aktéry této frašky, ve které
se vaří několik dospělých a bohužel také výhledově dvě děti.
K onen chlap - jenom naprostý idiot zplodí dítě v době, kdy nemá vyřešeno vůbec nic.
Manželce bych doporučila, aby ho taxíkem poslala k Tobě domů. Určitě to v tomto případě bude nejlepší pomsta !!!!

Není tady

 

#35 3. 12. 2009 21:16

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: tehotna byvala milenka

velia napsal(a):

Onen chlap sice u toho byl, když dítě vzniklo, ale ruku na srdce, dítě by se mělo narodit tehdy, když chtějí oba.
Něco mi říká, že "ten chlap" to asi nechtěl. A selhala antikoncepce, jak jinak !!!! Pokud dokážeš žít s tím, že jsi pravděpodobně zničila život jiné ženě, svému dítěti dopředu připravila život s nějakým nevlastním otcem - a věř, to není jednoduché, pak mᚠopravdu hroší kůži. V podstatě se dá zaplakat nad všemi aktéry této frašky, ve které
se vaří několik dospělých a bohužel také výhledově dvě děti.
K onen chlap - jenom naprostý idiot zplodí dítě v době, kdy nemá vyřešeno vůbec nic.
Manželce bych doporučila, aby ho taxíkem poslala k Tobě domů. Určitě to v tomto případě bude nejlepší pomsta !!!!

souhlas neutral

Není tady

 

#36 3. 12. 2009 21:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: tehotna byvala milenka

velia napsal(a):

Onen chlap sice u toho byl, když dítě vzniklo, ale ruku na srdce, dítě by se mělo narodit tehdy, když chtějí oba.
Něco mi říká, že "ten chlap" to asi nechtěl. A selhala antikoncepce, jak jinak !!!! Pokud dokážeš žít s tím, že jsi pravděpodobně zničila život jiné ženě, svému dítěti dopředu připravila život s nějakým nevlastním otcem - a věř, to není jednoduché, pak mᚠopravdu hroší kůži. V podstatě se dá zaplakat nad všemi aktéry této frašky, ve které
se vaří několik dospělých a bohužel také výhledově dvě děti.
K onen chlap - jenom naprostý idiot zplodí dítě v době, kdy nemá vyřešeno vůbec nic.
Manželce bych doporučila, aby ho taxíkem poslala k Tobě domů. Určitě to v tomto případě bude nejlepší pomsta !!!!

Ja to vidím tak, že milenke môže byž žena ukradnutá... Manželke zničil život jedine JEJ muž... ak vôbec niekto. (Hlavne asi ona tým, že si ho zavesila na krk... Zlé rozhodnutie, a osudové, ale to sa asi zle priznáva...). Aj keď, nepovažujem tento spôsob plodenia detí za šastný, na druhej strane: Keby sa rodili len PLÁNOVANÉ a CHCENÉ deti, nebolo by nás asi tožko miliárd. A fakt je, že poznám niekožko žien, podža doktorov neplodných (viaceré to majú aj písomne), ktoré nakoniec rodili ako hrušky. stolt Ktovie, ako to celé bolo a je... Podža mňa zbytočné rozobera - radšej ís si právnou cestou za alimentmi a inak sa "oteckovi" vyhýba. roll


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#37 3. 12. 2009 21:59

anais.de
♥♥♥♥♥--
Místo: Deutschland
Registrovaný: 23. 7. 2008
Příspěvky: 503

Re: tehotna byvala milenka

werena30 napsal(a):

Manželka i milenka mají co chtěly a oč si koledovaly.
Milenka, chtěla chlapa,co se k manželce choval jako hulvát, tak se teď tak chová k ní.
Manželka, chtěla zpátky to své hovádko za každou cenu, tak ho teď doma má.
A ještě zajímavější bude, až se to sesype na hlavu jemu.

Kvalitni nazor smile .

Jinak mne pripada vazne zajimave, kolik "neplodnych" zen v mem okoli prislo  "zazrakem" do jineho stavu, a jako na potvoru s muzi, kteri s pripadnym pocetim vubec nepocitali (lito mi jich samozrejme neni vubec neb se meli v takove situaci pojistit kondomem). Zrovna dnes jsem se dovedela o (v mem okoli jiz treti) podobne story ...

Muzi jsou vazne naivni. smile


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it. (Richard P. Feynman)

Není tady

 

#38 3. 12. 2009 22:16

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: tehotna byvala milenka

Simonas: Chtela jsem znat vas nazor jak to vnimate pozici manzelky, pozici milenky. Jak byste se zachovaly v pozice jedne nebo druhe.

Milenka si absolutně zkomplikovala život, to je bez debat.
Manželka si:
1. buď může zapít pár antidepresiv a povzdychnout nad osudem, jakýhože dárka si to vzala, a s ohledem na jejich malé dítě s ním nějak zkusit žít dál nebo
2. oddechnout, že se jeho charakter naplno projevil a vzhledem ke své finanční zabezpečenosti za ním rázně zavřít dveře.
Jak bych se zachovala - to se těžko odhaduje, ale v obou pozicích zřejmě jinak zamlada a jinak teď.


Simonas: Ta (manželka) je sice na materske, ale jeji rodice maji velkou firmu a tudiz nidky nestradala.... Decko je oblecene kazdy den jinak ve znackovych vecech, kdy se neresi, zda trecko stoji 500 nebo 1000Kc.

Vím, že Simonas jen popisuje příběh, ale mně tahle slova evokují pocit, že když je manželka finančně zabezpečná (z jakéhokoliv důvodu, a už dědictví nebo vlastní pracovitost), jako by už neměla nárok mít klidné manželství, jako by už byla "povinna" se s kýmsi dělit o rodinu "jednodušeji", když je tedy finančně za vodou... Musím se usmívat tomu, že se ty milenky nikdy nerojí kolem pracáku a nečíhají na nezaměstnané muže, nýbrž vždycky mají "problém" s nějakým poměrně slušně zajištěným... big_smile Vlastně co se divím, jsou to chytré holky wink.

No, spíš tyto informace o financích manželčiny rodiny možná napovídají, proč pán jaksi nechce sám tu (zazobanou) rodinu opustit, že....
Ani jedna ženská to s ním evidentně nevyhrála.


Selima: Hlavne asi ona tým, že si ho zavesila na krk... Zlé rozhodnutie, a osudové, ale to sa asi zle priznáva...

Seli, chápu Tvoje slova, v mnoha názorech s Tebou souhlasím, ale uznej, Ty jsi žila 9 let s nějakým týpkem, jehož jsi nám tu nepopsala zrovna v růžových barvách - pročpak sis ho kdysi pověsila na krk Ty...? Vůbec nerejpu, opravdu; já jen že - tak, jak jsi špatně odhadla kdysi někoho Ty, tak se totéž stalo oné manželce, akorát si stihli udělat děti, no. Prostě se to stává. A je rozdíl si sbalit kufr a odjet sama od nevyhovujícího chlapa, a balit sebe a děcka, které toho nevyhovujícího chlapa třeba vnímají jako fajn tátu...
Ono se to opravdu v těch začátcích vztahu nemusí všechno dobře odhadnout ani z jedné ani z druhé strany; však víš, že to pověstné štěstí se nedostává ke slovu ve 100%. Jak říkám, není co závidět ani jedné té zúčastněné.

Není tady

 

#39 3. 12. 2009 22:48

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: tehotna byvala milenka

Jo, jo Tercilo. Takový pán je výhrou pro každého. Takovým týpkům nahrávají ty růžové brýle, co měla asi každá z nás - já teda určitě - a s realitou po sejmutí těchto módních doplňků se pak pereme každá, jak umíme...
Moralizovat je mimo mísu, praktické rady tu už padly... jen jsem si vzpomněla, jak se můj BM již po provalení nevěry chystal na třídní sraz a já mu na odchodu připomněla prezervativ, "protože dobré vychování nemáš... a alimenty by nás zničily... tak si to užij". big_smile Koukal, jak puk ale ještě se smál, já taky. Tenkrát ještě jo.  Pak koukal podobně ještě jednou, když jsem mu předložila žádost o rozvod... To už jsme se teda moc nesmáli. vissla

Není tady

 

#40 4. 12. 2009 8:45

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: tehotna byvala milenka

Tercila napsala:.....A je rozdíl si sbalit kufr a odjet sama od nevyhovujícího chlapa, a balit sebe a děcka, které toho nevyhovujícího chlapa třeba vnímají jako fajn tátu...

Tersila napsala:....Ono se to opravdu v těch začátcích vztahu nemusí všechno dobře odhadnout ani z jedné ani z druhé strany;....

s tím plně souhlasím

Není tady

 

#41 4. 12. 2009 9:35

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: tehotna byvala milenka

velia napsal(a):

Onen chlap sice u toho byl, když dítě vzniklo, ale ruku na srdce, dítě by se mělo narodit tehdy, když chtějí oba.
Něco mi říká, že "ten chlap" to asi nechtěl. A selhala antikoncepce, jak jinak !!!! Pokud dokážeš žít s tím, že jsi pravděpodobně zničila život jiné ženě, svému dítěti dopředu připravila život s nějakým nevlastním otcem - a věř, to není jednoduché, pak mᚠopravdu hroší kůži. V podstatě se dá zaplakat nad všemi aktéry této frašky, ve které
se vaří několik dospělých a bohužel také výhledově dvě děti.
K onen chlap - jenom naprostý idiot zplodí dítě v době, kdy nemá vyřešeno vůbec nic.
Manželce bych doporučila, aby ho taxíkem poslala k Tobě domů. Určitě to v tomto případě bude nejlepší pomsta !!!!

Nechci se tě v žádném případě dotknout, ale tvůj příspěvek je plný předsudků a společenských klišé.
Zkus se na to podívat tak, že prostě někomu se tohle MَE stát, aniž by chtěl někomu jinému NIČIT život.
Už samo to spojení "někomu druhému zničit život" je podle mne dost postavené na hlavu a založené na společenských odsudcích a apriori pravidlech: tohle SE MÁ  a tohle SE NEMÁ. A hlavně na: já VÍM, jak je to SPRÁVNĚ....

Kde zůstává ale člověk? Jeho city a zranitelnost?
Myslíte, že chybovat není "odpustitelné"?
Já když  udělám chybu a příjde nějaký ten moralista, který mi začne kázat, co jsem měla a co jsem neměla, tak ho automaticky pošlu do háje, protože ví houby. Pokud příjde někdo, kdo se snaží pochopit, co se stalo a pomoci mi napravit to, co jsem zvorala, tak se snažím to udělat co nejlíp.

Velio, neber si to osobně, vybrala jsem si sice tvůj příspěvek, ale nejsi sama, kdo je tak silně pod vlivem jakýchsi pseudopravidel, moralistických zákazů a příkazů.....

Podle mne skutečně morální člověk je také laskavý člověk, empatický a NIKDY neříká: já bych NIKDY. Nemyslí na pomstu...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#42 4. 12. 2009 9:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: tehotna byvala milenka

Tercila napsal(a):

...
No, spíš tyto informace o financích manželčiny rodiny možná napovídají, proč pán jaksi nechce sám tu (zazobanou) rodinu opustit, že....
Ani jedna ženská to s ním evidentně nevyhrála.
Selima: Hlavne asi ona tým, že si ho zavesila na krk... Zlé rozhodnutie, a osudové, ale to sa asi zle priznáva...
Seli, chápu Tvoje slova, v mnoha názorech s Tebou souhlasím, ale uznej, Ty jsi žila 9 let s nějakým týpkem, jehož jsi nám tu nepopsala zrovna v růžových barvách - pročpak sis ho kdysi pověsila na krk Ty...? Vůbec nerejpu, opravdu; já jen že - tak, jak jsi špatně odhadla kdysi někoho Ty, tak se totéž stalo oné manželce, akorát si stihli udělat děti, no. Prostě se to stává. A je rozdíl si sbalit kufr a odjet sama od nevyhovujícího chlapa, a balit sebe a děcka, které toho nevyhovujícího chlapa třeba vnímají jako fajn tátu...
Ono se to opravdu v těch začátcích vztahu nemusí všechno dobře odhadnout ani z jedné ani z druhé strany; však víš, že to pověstné štěstí se nedostává ke slovu ve 100%. Jak říkám, není co závidět ani jedné té zúčastněné.

Terci, ale my sme nemali spolu diea práve preto, že som postupom času zisitola, že S TÝMTO PROSÍM NIE. O to jednoduchší - materiálen, ale aj duševne - bol rozchod. Nebolo to hneď, ale práve preto - najprv som chcela dokonči školu, potom sa zabeha v zamestnaní... a potom, keď prišla reč na to ma diea, som už od neho zažila a počula také veci (hlavne smerom k jeho synovi), že som proste vedela, že TOTO NIE.
Neviem, ako dlho sú spolu títo dvaja, ale teda ak je pán pekný a zdravý, ale nemakačenko, tak ho asi treba ako kvalitného darcu semena a nepočíta s ďalším jeho prínosom. Alebo teda NEBRA VOBEC A nema s ním diea. To, že s ním majú diea až dve ženy(krátko za sebou), svedčí v prospech jeho charizmy a v neprospech ich pudu sebazáchovy a zdravého rozumu. Sorry, ale je to tak. A sta sa samozrejme v živote môže všeličo, ale práve preto je dobré nežpie ú.p.o.r.n.e. na jednom človeku a jednom riešení, ale ma pripravených viacero náhradných scenárov. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#43 4. 12. 2009 11:55

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: tehotna byvala milenka

jeste pro upresneni. Soucasne manzelka tohoto hrebce se "musela vdavat" po velmi kratke znamosti, on opet dite "nechtel". Dite se narodilo a za rok a pul si nasel mou kamaradku se kterou po roce a pul splodil dalsi "nechtene" dite.

Co se tyka jeho zamestnani. Opet rodice maji firmu, kde on pracuje na zl. Proto je jen tri dny v praci nebo cely tyden a jen do 12:00h. Zbytek casu se stara o sve prvni "nechtene dite".

Manzelka je doma a diky teto stridave peci ma cas na sebe.
Ted se podivejte na to z jineho uhlu, manzelka bude nadale doma, do prace nenastoupi. Ma kamaradka bude na materske, ale aby uzivila sebe a sve dite, tak bude muset jit pracovat. Hlidat ji budou dite jeji rodice. A pan si bude pracovat tri dny v tydnu, svuj zivotni styl on zasadne zmenit nechce....

Mozna nektere z  vas zde reknou, patri ji to. Nemela odvadet otce od rodiny. Ma co chtela.... Jenze stale zde opakuji, ze ma kamaradka davno nema ruzove bryle, vi jak je nespolehlivy, nepocita s nim do budoucna jako s partnerem, milencem....


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#44 4. 12. 2009 13:03

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: tehotna byvala milenka

Ale to má chlapec smůlu, 2 nechtěné děti v jedné pětiletce!!!!! A ještě ten luxus každé má svoji sobní matku..

A byl by b.l.b.e.j.,kdyby chtěl měnit svůj životní styl......no, asi by ho třeba změnil, kdyby více zapracovala chemie a současná manželka byla za hnusnou semetriku a milenka by ho přijímala s otevřenou náručí.

Já si myslím, že on je v podstatě vysmátej!!!

Není tady

 

#45 4. 12. 2009 13:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: tehotna byvala milenka

manzelka bude nadale doma, do prace nenastoupi. Ma kamaradka bude na materske, ale aby uzivila sebe a sve dite, tak bude muset jit pracovat. Hlidat ji budou dite jeji rodice. A pan si bude pracovat tri dny v tydnu, svuj zivotni styl on zasadne zmenit nechce....
Jestli je manželka v domácnosti a pán pracuje pouze rekreačně může být každému fuk. Ledaže on by hlídal na střídačku obě dětičky http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Kamarádka má nárok na výživné pro dítě, případně i pro sebe, možná by šlo i předběžné opatření (ale to si musí zjistit), aby mohla být na MD.
Nakonec - bylo to její rozhodnutí, dítě si nechat... se všemi ne/výhodami, které to přináší. A protože si ho pořídila se ženáčem, musel (nebo by bývala měla) počítat s tím, že nadšený otec z něj nebude... a z lepšího na horší taky neodejde.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#46 4. 12. 2009 13:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: tehotna byvala milenka

No, tak aké vidíš iné riešenie, Simonas, okrem právnych krokov na získanie výživného? Nič iné sa už teraz podža mňa robi nedá. Ako sa u nás hovorí: "Neskoro je r.i.. bi, keď sa pos.r.a.ala..."


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#47 4. 12. 2009 13:12

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: tehotna byvala milenka

Simonas,
na co ses to vlastne prisla zeptat?


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#48 4. 12. 2009 13:35

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: tehotna byvala milenka

Prisla jsem se zeptat na to, jak vnimate tuto celou situaci. Hned na zacatku - myslim, ze to byla Pandora, tak ta poskytla pravni rady. To jsem ani necekala, ale dekuji za ne.

Tady na babinetu jsem si casto cetla jednostranne vypovedi zen - manzelek, ktere manzele opustili kvuli milence. Ano, je mi to lito, stava se to. Nejsme stvoreni pro monogamni zivot - spise bych rekla, ze je to vyjimecne.
Nelibi se mi, ze milenka je  pricinou vseho zla ve ztahu.  Ja bych rekla dusledek. Chtela jsem se zeptat jak to vnimate v tomto pripade, kdy se odhali vic informaci o milence. Mozna jsem tim chtela rict, ze ta protistrana nemusi byt vubec spatny clovek, ale ze situace a zivot je nekdy moc slozity a mozna, ze je lepsi mit vrabcaka v ruce, nez holuba na strese. Kamaradka mohla cekat na prince na bilem koni, svobodneho bez zavazku.... ale tito hosi ji nechteji - nebo jen kratce.  Navic ji je temer tricet, nemela vyhlidky na otehotneni....  Nepouzivala antikoncepci. To milenec od zacatku vedel, netajila se tim. 
Chtela jsem taktez zjistit, proc manzelka ho neustale bere zpet, proc mu neustale dava sance. Ne s umyslem, aby ho predala kamaradce v darkovem baleni. To je prece hloupost!! S tim by mohl souhlasit jen blazen, kde je hrdost. Navic si myslim, ze je  ekonomicky vyhodnejsi, kdyz on zustane nadale u manzelky.
Ma kamaradka si zivot zkomplikovala, ale chapu ji, ze touha po diteti je silnejsi. Podivejte se na snazilky, co by daly za to pochovat si tri kila stesti v naruci.

Taktez jsem nechtela rict to, jak zaznelo v jednom z prispevku, ze kazda milenka je zlatokopka. Ono to tak byt nemusi. Kazda prece nemusi mit motivaci odervat manzela od manzelky a deti, ukrajovat jim z kolace, chitit penize. V totmo pripade je zcela jasne, ze on muze vykazovat jako osvc nulovy prijem nebo minimalni prijem a nic se s tim nenadela.... bude to platit stat v davkach.
Chtela jsem poukazat na to, ze on je mozna hrebec, charismaticky, ale to je tak vsechno a ze dela v zivotech paseku a ceka, az se to za nej vyresi. Neni ve stych triceti letech schopny nest odpovednost, on je ukazka carpe diem. Na zitrek absolutne nemysli....a nejhorsi je, ze mu to vsechno prochazi.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 

#49 4. 12. 2009 14:03

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: tehotna byvala milenka

Simonas napsala:
....Chtela jsem poukazat na to, ze on je mozna hrebec, charismaticky, ale to je tak vsechno a ze dela v zivotech paseku a ceka, az se to za nej vyresi. Neni ve stych triceti letech schopny nest odpovednost, on je ukazka carpe diem. Na zitrek absolutne nemysli....a nejhorsi je, ze mu to vsechno prochazi....

a v tom s tebou souhlasím....a ruku na srdce, možná by i na nás některé udělal dobrý dojem ( kdybychom nevěděly) :-))

Není tady

 

#50 4. 12. 2009 14:15

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: tehotna byvala milenka

Simonas napsal(a):

Nelibi se mi, ze milenka je  pricinou vseho zla ve ztahu.  Ja bych rekla dusledek. Chtela jsem se zeptat jak to vnimate v tomto pripade, kdy se odhali vic informaci o milence. Mozna jsem tim chtela rict, ze ta protistrana nemusi byt vubec spatny clovek, ale ze situace a zivot je nekdy moc slozity a mozna, ze je lepsi mit vrabcaka v ruce, nez holuba na strese. Kamaradka mohla cekat na prince na bilem koni, svobodneho bez zavazku.... ale tito hosi ji nechteji - nebo jen kratce.

To ze nekdo prohlasi ze milenka je pricinou vseho jeste neznamena ze je to vseobecne mozne uznavat jako jedinou a jedinecnou pravdu. Je to proste nazor toho cloveka ktery si to mysli.

Tady je tisice mosnosti jak se na tu zalezitost divat a kazda z moznosti bude pravdiva pro toho kdo ji vyslovi.

Kamaradka viditelne nejde pro ni spravnou cestou. A to proto ze ma v hlave nastaveno,ze svobodny a bez zavazku ji nechce. To co ma v kebuli se manifestuje vne do jejiho zivota.  Tenhle zakon nelze obejit. 
A proto ze to tak ma vtoupila tim (vytvorila si podminky) do spolecne interakce(pole) s temi kdo se priblizili jeji vlastni frekvenci a to samozrejme funguje i z pozice toho chlapka ktery tu jeji frekvenci zachytil.
No a ta manzelka s tou frekvenci to ma tak ze si voli takoveho jakeho ma doma.
Dokud nikdo z nich dobrovolne nezvoli jiny pristup k zivotu =tedy jinou frekvenci=zmena toho co maji v kebuli,bude se jim to manifestovat v zivote. smile

Vsichni spolecne jsou pricinou vsech dusledku.


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů