|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Téma zavřeno
Maharishi napsal(a):
mefinka napsal(a):
Maharishi napsal(a):
Toši, co se týče těhotenství u chlapů, tak by byla sranda, kdyby to bylo tak, že by se při pohl.styku a početí náhodně určilo, jestli bude těhotná ženská nebo chlap.
Tak to me pobavilo
![]()
![]()
. Hlavne ta predstava, jak oba curame na test, abysme zjistili, kdo bude mit to stesti
![]()
![]()
Ale bylo by to zajímavé...a taky aspoň fér!!
Mahari tak to by byla BOMBA!!!
a Mefi, tys tomu nasadila super korunu, ta predstava nema chybu

Není tady
Ockovani: ja jsem proti praseci a do normalni se nezenu. Vim, ze kdyz jsem se nechala ockovat (je to tak 8 let zpatky), tak jsem do 14ti dnu onemocnela. Takze to ted riskovat nebudu. A hlavne taky ten duvod, jak psala Mahari - kdybych v sobe ten vir uz mela - co by to spolu s ockovanim udelalo? Nasadim taky to Oscillococcinum a budu doufat, ze se me chripajzna nechytne.
Není tady
Já se očkovala dřív na normální chřipku a nikdy jsem neměla po očkování žádný problém,ale teď bych se nenechala očkovat ani na tu normální!!Jak jsem psala vitamíny,oscill. a nechodím,tam kde je moc lidí,sice bych už ráda zašla někam na večeři nebo do kina,ale mám strach 
Není tady
A-N-Y 1 napsal(a):
Verca01 napsal(a):
ANY, diky za recept, kdyz budu mit chviku - urcite vyzkousim
když ti to časově vyjde,tak to určitě zkus jsou fakt super,lepší jsem nejedla
Ja si ho taky napisu. Ja je mam rada, tak bych si jich par udelala. Tenhle recept je na kolik cca kusu?
Není tady
A-N-Y 1 napsal(a):
děláme je kávovou lžíčkou,trošku se na plechu rozjedou a je jich tak 40 až 50 kusů
Dekuji
. Uz mam vytisknuto a dopsanou poznamku 
Není tady
mefinka napsal(a):
A-N-Y 1 napsal(a):
děláme je kávovou lžíčkou,trošku se na plechu rozjedou a je jich tak 40 až 50 kusů
Dekuji
. Uz mam vytisknuto a dopsanou poznamku
já nepeču,ale máti je vynikající cukrářka,takže nás zásobuje a peče opravdu úžasně 
takže jak jsi napsala kolik je kusů,tak jsem se jí musela zeptat
naštěstí bydlí v přízemí :
a já nad ní 
Není tady
A-N-Y 1 napsal(a):
já nepeču,ale máti je vynikající cukrářka,takže nás zásobuje a peče opravdu úžasně
takže jak jsi napsala kolik je kusů,tak jsem se jí musela zeptatnaštěstí bydlí v přízemí :
a já nad ní
Tak to mas dobry. U nas v baraku se uz nejak vi, ze rada pecu, tak si sousedky delaji legraci, ze pak casem budou posilat sve deti k tete, aby jim dala nejakou buchtu...
. Rozmlsala jsem si manzela, takze peceme jednou, dvakrat tydne
Nastesti ma aktivni zamestnani a neni to na nem moc videt. Ale kdyby mel sedave zamestnani, tak uz z neho mam kulicku 
Není tady
A-N-Y 1 napsal(a):
děláme je kávovou lžíčkou,trošku se na plechu rozjedou a je jich tak 40 až 50 kusů
a jak je delas asi velke??? na ten plech?? 3x3 cm nebo vetsi, mensi???
Není tady
Verca01 napsal(a):
A-N-Y 1 napsal(a):
děláme je kávovou lžíčkou,trošku se na plechu rozjedou a je jich tak 40 až 50 kusů
a jak je delas asi velke??? na ten plech?? 3x3 cm nebo vetsi, mensi???
Veru,děláme to tou lžičkou a na plechu se udělá placička-jsou menší,ale mamka dělá všechno malinké,je to sice větší prácička,ale vypadá to líp..........
Není tady
A-N-Y 1 napsal(a):
Verca01 napsal(a):
A-N-Y 1 napsal(a):
děláme je kávovou lžíčkou,trošku se na plechu rozjedou a je jich tak 40 až 50 kusů
a jak je delas asi velke??? na ten plech?? 3x3 cm nebo vetsi, mensi???
Veru,děláme to tou lžičkou a na plechu se udělá placička-jsou menší,ale mamka dělá všechno malinké,je to sice větší prácička,ale vypadá to líp..........
aha, chapu, proste tu lzicku pak rozplacnu na plech a uvidim, jak budou velke.... dekuji, ja jsem obcas natvrdla.
ale uz mam vytisteno 
musi meknout, ci tak??
Není tady
Verca01 napsal(a):
aha, chapu, proste tu lzicku pak rozplacnu na plech a uvidim, jak budou velke....
Verco, ja tohle delam u kazdeho noveho cukrovi ci cookies, apod. Kdyz nevim, jak to bude vypadat, az to dam do trouby, tak vetsinou naplnim jeden plech a podle toho pak delam ty dalsi (s dostatecnym odstupem, takze jich je tam par a podle toho, co vytahnu, upravuju vzdalenost)
. Jo a normalne bych tomu neverila, ale hodne se mi vyplatilo mit v kuchyni 30 cm pravitko
. Nedam na nej dopustit
Ale to se moc nehodi k placickam 
Není tady
Čau těhulíny 
kolik druhů tak pečete? Já se donutím tak ke 4, ale ještě nevím k jakým
Jisté jsou jen rohlíčky...



Není tady
petulacka napsal(a):
Čau těhulíny
kolik druhů tak pečete? Já se donutím tak ke 4, ale ještě nevím k jakýmJisté jsou jen rohlíčky...
Já mám na každé vánoce tak dvacet druhů(minimálně),ale jak jsem psala,mě peče mamka 
Není tady
Ahoj drbničky
já peču tak 10 druhů - tak 6 pečených a 4 nepečený.
Toši, k té zácpě, mě vždycky poránu prožene káva s větším množstvím mlíka.
Situš, je dobře, že se noc hrůzy neopakovala, jsem zvědavá, co na to doktor.
Verčo, taky jsem slyšela spokojenost s Gessleinem. A jak sis to na návštěvě užila? Řízečky se u nás nekonaly, ale v týdnu na ně dojde.
Mě už je líp a malej je od půlnoci bez teploty, takže jsme ani k dr nešli.
Mahari a jak je vám?
Není tady
Tak ja pecu jak kdy. Loni bylo asi 13 druhu a predloni asi 16. Letos jich mam psanych 7 s tim, ze to opravdu moc prehanet nebudu a nechci. Stejne k tomu jeste udelam nejake kulicky a ty marokanky - cast pro nas a cast jako darek, takze toho bude i tak habadej. A pecete vanocku? Mate nektere z vas nejaky super recept? Ja ji delala jednou, ale nic moc chutove nebyla - nasla jsem nekde v casopise recept... Tak pokud mate, sem s nim, pls 
Není tady
Ahoj Katko,
tak Niki už je taky skoro dobrá, ještě ji trochu břicho bolí, ale už teplotu nemá. Za to mě od rána taky jaksi bublá v žaludku, tak snad to rozchodím.
Navíc jsem si teda včera udělala pěkny bebino
, jsem šla po tmě na záchod a narazila jsem se o kliku od dveří - rovnou do žaludku, tak tam mám pěknou modřinu. Ještě že ta klika není níž, jinak by to asi schytal mimís 
Není tady
mefinka napsal(a):
Tak ja pecu jak kdy. Loni bylo asi 13 druhu a predloni asi 16. Letos jich mam psanych 7 s tim, ze to opravdu moc prehanet nebudu a nechci. Stejne k tomu jeste udelam nejake kulicky a ty marokanky - cast pro nas a cast jako darek, takze toho bude i tak habadej. A pecete vanocku? Mate nektere z vas nejaky super recept? Ja ji delala jednou, ale nic moc chutove nebyla - nasla jsem nekde v casopise recept... Tak pokud mate, sem s nim, pls
teda Mefi, tolik cukroví!! To jsi dobrá. My jedeme ten další víkend do Prahy (teda pokud nebudu špinit nebo krvácet), tak se k tobě zastavím na ochutnávku 
Ne..dělám si srandu, ale jak už jsem psala, já jsem na to pečení hrozná, tak závidím všude kolem kuchařské umění...já peču tak max.3 druhy, zbytek dostanu od mamky a od babičky.
Není tady
Maharishi napsal(a):
Ahoj Katko,
tak Niki už je taky skoro dobrá, ještě ji trochu břicho bolí, ale už teplotu nemá. Za to mě od rána taky jaksi bublá v žaludku, tak snad to rozchodím.
Navíc jsem si teda včera udělala pěkny bebino, jsem šla po tmě na záchod a narazila jsem se o kliku od dveří - rovnou do žaludku, tak tam mám pěknou modřinu. Ještě že ta klika není níž, jinak by to asi schytal mimís
Ty jo,tak to js měla štěstí,že to schytal žaludek
Recept na vánočku taky můžu dodat-pokud budete chtít řeknu máti
je taky vynikající!!!!!!!
Není tady
Mahari, s cukrovím jsme na tom stejně
jen mě nikdo nedá - mamka nepeče už leta vůbec 



Není tady
Maharishi napsal(a):
mefinka napsal(a):
Tak ja pecu jak kdy. Loni bylo asi 13 druhu a predloni asi 16. Letos jich mam psanych 7 s tim, ze to opravdu moc prehanet nebudu a nechci. Stejne k tomu jeste udelam nejake kulicky a ty marokanky - cast pro nas a cast jako darek, takze toho bude i tak habadej. A pecete vanocku? Mate nektere z vas nejaky super recept? Ja ji delala jednou, ale nic moc chutove nebyla - nasla jsem nekde v casopise recept... Tak pokud mate, sem s nim, pls
teda Mefi, tolik cukroví!! To jsi dobrá. My jedeme ten další víkend do Prahy (teda pokud nebudu špinit nebo krvácet), tak se k tobě zastavím na ochutnávku
Ne..dělám si srandu, ale jak už jsem psala, já jsem na to pečení hrozná, tak závidím všude kolem kuchařské umění...já peču tak max.3 druhy, zbytek dostanu od mamky a od babičky.
Dávej na sebe v Praze pozor,už tam bude plno lidí 
Není tady
A-N-Y 1 napsal(a):
Recept na vánočku taky můžu dodat-pokud budete chtít řeknu máti
je taky vynikající!!!!!!
Prosim, prosim, smutne koukam... 
Není tady
Téma zavřeno