Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#126 30. 11. 2009 10:38

Toša
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 3. 9. 2009
Příspěvky: 1635
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Maharishi napsal(a):

mefinka napsal(a):

Maharishi napsal(a):

Toši, co se týče těhotenství u chlapů, tak by byla sranda, kdyby to bylo tak, že by se při pohl.styku a početí náhodně určilo, jestli bude těhotná ženská nebo chlap. big_smilebig_smile

Tak to me pobavilo lol lol lol. Hlavne ta predstava, jak oba curame na test, abysme zjistili, kdo bude mit to stesti lol lol lol

Ale bylo by to zajímavé...a taky aspoň fér!!

Mahari tak to by byla BOMBA!!! lol a Mefi, tys tomu nasadila super korunu, ta predstava nema chybu lol lol


http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/OTF13sm.jpghttp://lb2f.lilypie.com/OTF1p2.png
26.3.2010 3250g, 49cm
                    http://lbdf.lilypie.com/pcOTp1.png

Není tady

 

#127 30. 11. 2009 10:44

mefinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha - Západ
Registrovaný: 27. 6. 2007
Příspěvky: 2667
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Ockovani: ja jsem proti praseci a do normalni se nezenu. Vim, ze kdyz jsem se nechala ockovat (je to tak 8 let zpatky), tak jsem do 14ti dnu onemocnela. Takze to ted riskovat nebudu. A hlavne taky ten duvod, jak psala Mahari - kdybych v sobe ten vir uz mela - co by to spolu s ockovanim udelalo? Nasadim taky to Oscillococcinum a budu doufat, ze se me chripajzna nechytne.


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/q9eJOUr.jpghttp://lb3f.lilypie.com/q9eJp2.png
------------------------------------------------------------------------------------------
26.5.2010 v 11:18 CS s 2920g, 12M 77cm a 10,85kg, 26M 96cm, 16kg

Není tady

 

#128 30. 11. 2009 10:48

Verca01
♥♥♥♥♥--
Místo: Rakousko
Registrovaný: 12. 5. 2009
Příspěvky: 662

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

ANY, diky za recept, kdyz budu mit chviku - urcite vyzkousim fuckyou


http://b1.lilypie.com/RCYUp1/.png

Není tady

 

#129 30. 11. 2009 10:49

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Já se očkovala dřív na normální chřipku a nikdy jsem neměla po očkování žádný problém,ale teď bych se nenechala očkovat ani na tu normální!!Jak jsem psala vitamíny,oscill. a nechodím,tam kde je moc lidí,sice bych už ráda zašla někam na večeři nebo do kina,ale mám strach sad


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#130 30. 11. 2009 10:50

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Verca01 napsal(a):

ANY, diky za recept, kdyz budu mit chviku - urcite vyzkousim fuckyou

když ti to časově vyjde,tak to určitě zkus jsou fakt super,lepší jsem nejedla tummenupp


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#131 30. 11. 2009 10:53

mefinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha - Západ
Registrovaný: 27. 6. 2007
Příspěvky: 2667
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

A-N-Y 1 napsal(a):

Verca01 napsal(a):

ANY, diky za recept, kdyz budu mit chviku - urcite vyzkousim fuckyou

když ti to časově vyjde,tak to určitě zkus jsou fakt super,lepší jsem nejedla tummenupp

Ja si ho taky napisu. Ja je mam rada, tak bych si jich par udelala. Tenhle recept je na kolik cca kusu?


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/q9eJOUr.jpghttp://lb3f.lilypie.com/q9eJp2.png
------------------------------------------------------------------------------------------
26.5.2010 v 11:18 CS s 2920g, 12M 77cm a 10,85kg, 26M 96cm, 16kg

Není tady

 

#132 30. 11. 2009 10:58

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

děláme je kávovou lžíčkou,trošku se na plechu rozjedou a je jich tak 40 až 50 kusů


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#133 30. 11. 2009 11:00

mefinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha - Západ
Registrovaný: 27. 6. 2007
Příspěvky: 2667
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

A-N-Y 1 napsal(a):

děláme je kávovou lžíčkou,trošku se na plechu rozjedou a je jich tak 40 až 50 kusů

Dekuji pussa. Uz mam vytisknuto a dopsanou poznamku smile


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/q9eJOUr.jpghttp://lb3f.lilypie.com/q9eJp2.png
------------------------------------------------------------------------------------------
26.5.2010 v 11:18 CS s 2920g, 12M 77cm a 10,85kg, 26M 96cm, 16kg

Není tady

 

#134 30. 11. 2009 11:03

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

mefinka napsal(a):

A-N-Y 1 napsal(a):

děláme je kávovou lžíčkou,trošku se na plechu rozjedou a je jich tak 40 až 50 kusů

Dekuji pussa. Uz mam vytisknuto a dopsanou poznamku smile

pussa já nepeču,ale máti je vynikající cukrářka,takže nás zásobuje a peče opravdu úžasně tummenupp
takže jak jsi napsala kolik je kusů,tak jsem se jí musela zeptat reta naštěstí bydlí v přízemí :godlike a já nad ní big_smile


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#135 30. 11. 2009 11:12

mefinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha - Západ
Registrovaný: 27. 6. 2007
Příspěvky: 2667
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

A-N-Y 1 napsal(a):

pussa já nepeču,ale máti je vynikající cukrářka,takže nás zásobuje a peče opravdu úžasně tummenupp
takže jak jsi napsala kolik je kusů,tak jsem se jí musela zeptat reta naštěstí bydlí v přízemí :godlike a já nad ní big_smile

Tak to mas dobry. U nas v baraku se uz nejak vi, ze rada pecu, tak si sousedky delaji legraci, ze pak casem budou posilat sve deti k tete, aby jim dala nejakou buchtu... smile. Rozmlsala jsem si manzela, takze peceme jednou, dvakrat tydne big_smile Nastesti ma aktivni zamestnani a neni to na nem moc videt. Ale kdyby mel sedave zamestnani, tak uz z neho mam kulicku big_smile


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/q9eJOUr.jpghttp://lb3f.lilypie.com/q9eJp2.png
------------------------------------------------------------------------------------------
26.5.2010 v 11:18 CS s 2920g, 12M 77cm a 10,85kg, 26M 96cm, 16kg

Není tady

 

#136 30. 11. 2009 11:16

Verca01
♥♥♥♥♥--
Místo: Rakousko
Registrovaný: 12. 5. 2009
Příspěvky: 662

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

A-N-Y 1 napsal(a):

děláme je kávovou lžíčkou,trošku se na plechu rozjedou a je jich tak 40 až 50 kusů

a jak je delas asi velke??? na ten plech?? 3x3 cm nebo vetsi, mensi???


http://b1.lilypie.com/RCYUp1/.png

Není tady

 

#137 30. 11. 2009 11:19

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Verca01 napsal(a):

A-N-Y 1 napsal(a):

děláme je kávovou lžíčkou,trošku se na plechu rozjedou a je jich tak 40 až 50 kusů

a jak je delas asi velke??? na ten plech?? 3x3 cm nebo vetsi, mensi???

Veru,děláme to tou lžičkou a na plechu se udělá placička-jsou menší,ale mamka dělá všechno malinké,je to sice větší prácička,ale vypadá to líp..........


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#138 30. 11. 2009 11:32

Verca01
♥♥♥♥♥--
Místo: Rakousko
Registrovaný: 12. 5. 2009
Příspěvky: 662

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

A-N-Y 1 napsal(a):

Verca01 napsal(a):

A-N-Y 1 napsal(a):

děláme je kávovou lžíčkou,trošku se na plechu rozjedou a je jich tak 40 až 50 kusů

a jak je delas asi velke??? na ten plech?? 3x3 cm nebo vetsi, mensi???

Veru,děláme to tou lžičkou a na plechu se udělá placička-jsou menší,ale mamka dělá všechno malinké,je to sice větší prácička,ale vypadá to líp..........

aha, chapu, proste tu lzicku pak rozplacnu na plech a uvidim, jak budou velke.... dekuji, ja jsem obcas natvrdla.
ale uz mam vytisteno tummenupp
musi meknout, ci tak??


http://b1.lilypie.com/RCYUp1/.png

Není tady

 

#139 30. 11. 2009 11:57

mefinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha - Západ
Registrovaný: 27. 6. 2007
Příspěvky: 2667
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Verca01 napsal(a):

aha, chapu, proste tu lzicku pak rozplacnu na plech a uvidim, jak budou velke....

Verco, ja tohle delam u kazdeho noveho cukrovi ci cookies, apod. Kdyz nevim, jak to bude vypadat, az to dam do trouby, tak vetsinou naplnim jeden plech a podle toho pak delam ty dalsi (s dostatecnym odstupem, takze jich je tam par a podle toho, co vytahnu, upravuju vzdalenost) smile.  Jo a normalne bych tomu neverila, ale hodne se mi vyplatilo mit v kuchyni 30 cm pravitko smile. Nedam na nej dopustit big_smile Ale to se moc nehodi k placickam smile


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/q9eJOUr.jpghttp://lb3f.lilypie.com/q9eJp2.png
------------------------------------------------------------------------------------------
26.5.2010 v 11:18 CS s 2920g, 12M 77cm a 10,85kg, 26M 96cm, 16kg

Není tady

 

#140 30. 11. 2009 12:21

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Veru,nemusí měkknout,ale vydrží hodně dlouho-ne teda u nás,protože je spapkáme big_smile nejdřív!!!Velikost si můžeš přizpůsobit,tak jak píše Mefinka-každému vyhovuje něco jiného big_smile


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#141 30. 11. 2009 12:23

petulacka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 25. 9. 2007
Příspěvky: 6739
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Čau těhulíny reta
kolik druhů tak pečete? Já se donutím tak ke 4, ale ještě nevím k jakým dumbom Jisté jsou jen rohlíčky...


http://af.2i.cz/nahledy/832/832_1131110566.jpghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;54;101/st/20100326/n/Madlenka/k/1eed/age.png


25.7. navečer na testu objeveny // 24.9. NT screening a triple testy, velký UTZ 4.2. , bude to holčička Madlen...... áááá 26.3.2010 se nám naše zlatíčko v 10:30h narodilo hjarta

Není tady

 

#142 30. 11. 2009 12:27

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

petulacka napsal(a):

Čau těhulíny reta
kolik druhů tak pečete? Já se donutím tak ke 4, ale ještě nevím k jakým dumbom Jisté jsou jen rohlíčky...

Já mám na každé vánoce tak dvacet druhů(minimálně),ale jak jsem psala,mě peče mamka pussa


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#143 30. 11. 2009 12:34

Katka83
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 7. 2009
Příspěvky: 1154
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Ahoj drbničky wink
já peču tak 10 druhů - tak 6 pečených a 4 nepečený.
Toši, k té zácpě, mě vždycky poránu prožene káva s větším množstvím mlíka.
Situš, je dobře, že se noc hrůzy neopakovala, jsem zvědavá, co na to doktor.
Verčo, taky jsem slyšela spokojenost s Gessleinem. A jak sis to na návštěvě užila? Řízečky se u nás nekonaly, ale v týdnu na ně dojde.
Mě už je líp a malej je od půlnoci bez teploty, takže jsme ani k dr nešli.
Mahari a jak je vám?


http://lilypie.com/pic/2010/05/10/h3o8.jpghttp://lb5f.lilypie.com/skUop2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/tWuTxGD.jpghttp://lb2m.lilypie.com/tWuTp1.png

Není tady

 

#144 30. 11. 2009 12:37

mefinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha - Západ
Registrovaný: 27. 6. 2007
Příspěvky: 2667
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Tak ja pecu jak kdy. Loni bylo asi 13 druhu a predloni asi 16. Letos jich mam psanych 7 s tim, ze to opravdu moc prehanet nebudu a nechci. Stejne k tomu jeste udelam nejake kulicky a ty marokanky - cast pro nas a cast jako darek, takze toho bude i tak habadej. A pecete vanocku? Mate nektere z vas nejaky super recept? Ja ji delala jednou, ale nic moc chutove nebyla - nasla jsem nekde v casopise recept... Tak pokud mate, sem s nim, pls big_smile


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/q9eJOUr.jpghttp://lb3f.lilypie.com/q9eJp2.png
------------------------------------------------------------------------------------------
26.5.2010 v 11:18 CS s 2920g, 12M 77cm a 10,85kg, 26M 96cm, 16kg

Není tady

 

#145 30. 11. 2009 12:38

Maharishi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 10. 2007
Příspěvky: 3476
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Ahoj Katko,
tak Niki už je taky skoro dobrá, ještě ji trochu břicho bolí, ale už teplotu nemá. Za to mě od rána taky jaksi bublá v žaludku, tak snad to rozchodím.
Navíc jsem si teda včera udělala pěkny bebino smile, jsem šla po tmě na záchod a narazila jsem se o kliku od dveří - rovnou do žaludku, tak tam mám pěknou modřinu. Ještě že ta klika není níž, jinak by to asi schytal mimís sad


http://lb2f.lilypie.com/Y1Jsp2.png
18.3.2010. 2900g a 48 cm
http://lb5f.lilypie.com/xgSNp2.png
21.3.2007. 3100g a 49 cm

Není tady

 

#146 30. 11. 2009 12:41

Maharishi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 10. 2007
Příspěvky: 3476
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

mefinka napsal(a):

Tak ja pecu jak kdy. Loni bylo asi 13 druhu a predloni asi 16. Letos jich mam psanych 7 s tim, ze to opravdu moc prehanet nebudu a nechci. Stejne k tomu jeste udelam nejake kulicky a ty marokanky - cast pro nas a cast jako darek, takze toho bude i tak habadej. A pecete vanocku? Mate nektere z vas nejaky super recept? Ja ji delala jednou, ale nic moc chutove nebyla - nasla jsem nekde v casopise recept... Tak pokud mate, sem s nim, pls big_smile

teda Mefi, tolik cukroví!! To jsi dobrá. My jedeme ten další víkend do Prahy (teda pokud nebudu špinit nebo krvácet), tak se k tobě zastavím na ochutnávku big_smilebig_smile Ne..dělám si srandu, ale jak už jsem psala, já jsem na to pečení hrozná, tak závidím všude kolem kuchařské umění...já peču tak max.3 druhy, zbytek dostanu od mamky a od babičky.


http://lb2f.lilypie.com/Y1Jsp2.png
18.3.2010. 2900g a 48 cm
http://lb5f.lilypie.com/xgSNp2.png
21.3.2007. 3100g a 49 cm

Není tady

 

#147 30. 11. 2009 12:42

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Maharishi napsal(a):

Ahoj Katko,
tak Niki už je taky skoro dobrá, ještě ji trochu břicho bolí, ale už teplotu nemá. Za to mě od rána taky jaksi bublá v žaludku, tak snad to rozchodím.
Navíc jsem si teda včera udělala pěkny bebino smile, jsem šla po tmě na záchod a narazila jsem se o kliku od dveří - rovnou do žaludku, tak tam mám pěknou modřinu. Ještě že ta klika není níž, jinak by to asi schytal mimís sad

Ty jo,tak to js měla štěstí,že to schytal žaludek pussa

Recept na vánočku taky můžu dodat-pokud budete chtít řeknu máti stolt je taky vynikající!!!!!!!


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#148 30. 11. 2009 12:43

petulacka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 25. 9. 2007
Příspěvky: 6739
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Mahari, s cukrovím jsme na tom stejně tummenupp jen mě nikdo nedá - mamka nepeče už leta vůbec dumbom


http://af.2i.cz/nahledy/832/832_1131110566.jpghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;54;101/st/20100326/n/Madlenka/k/1eed/age.png


25.7. navečer na testu objeveny // 24.9. NT screening a triple testy, velký UTZ 4.2. , bude to holčička Madlen...... áááá 26.3.2010 se nám naše zlatíčko v 10:30h narodilo hjarta

Není tady

 

#149 30. 11. 2009 12:44

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Maharishi napsal(a):

mefinka napsal(a):

Tak ja pecu jak kdy. Loni bylo asi 13 druhu a predloni asi 16. Letos jich mam psanych 7 s tim, ze to opravdu moc prehanet nebudu a nechci. Stejne k tomu jeste udelam nejake kulicky a ty marokanky - cast pro nas a cast jako darek, takze toho bude i tak habadej. A pecete vanocku? Mate nektere z vas nejaky super recept? Ja ji delala jednou, ale nic moc chutove nebyla - nasla jsem nekde v casopise recept... Tak pokud mate, sem s nim, pls big_smile

teda Mefi, tolik cukroví!! To jsi dobrá. My jedeme ten další víkend do Prahy (teda pokud nebudu špinit nebo krvácet), tak se k tobě zastavím na ochutnávku big_smilebig_smile Ne..dělám si srandu, ale jak už jsem psala, já jsem na to pečení hrozná, tak závidím všude kolem kuchařské umění...já peču tak max.3 druhy, zbytek dostanu od mamky a od babičky.

Dávej na sebe v Praze pozor,už tam bude plno lidí stolt


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#150 30. 11. 2009 12:44

mefinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha - Západ
Registrovaný: 27. 6. 2007
Příspěvky: 2667
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

A-N-Y 1 napsal(a):

Recept na vánočku taky můžu dodat-pokud budete chtít řeknu máti stolt je taky vynikající!!!!!!

Prosim, prosim, smutne koukam... pussa


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/q9eJOUr.jpghttp://lb3f.lilypie.com/q9eJp2.png
------------------------------------------------------------------------------------------
26.5.2010 v 11:18 CS s 2920g, 12M 77cm a 10,85kg, 26M 96cm, 16kg

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů