Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#101 30. 11. 2009 8:42

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Ahoj Veru,no to jsi teda hodne odvazna jet tak daleko sama!!!Ale jsi šikulka pussa
A co kočárky,už sis nějaký vybrala?


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#102 30. 11. 2009 9:05

akar
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-zapad
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 11314

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

dobre rano
Sito to je dobre,ze noc byla lepsi tummenupp (Dr. to ale urco rekni, treba ti neco i poradi smile )


http://lbyf.lilypie.com/ryZep2.png
http://lb4f.lilypie.com/sv9Qp2.png
http://lb2f.lilypie.com/fePup2.png

Není tady

 

#103 30. 11. 2009 9:07

akar
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-zapad
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 11314

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Toša napsal(a):

A-N-Y 1 napsal(a):

Toša napsal(a):

kompoty papam, ale je fakt, ze ne hned rano, tak taky vyzkousim pussa taky byste tem vasim polovickam tak prali, aby si to aspon na chvilku vyzkouseli??? big_smile

jj godlike a myslím,že bychom vymřeli během hodně krátké doby godlike

rekla bych, ze porodnost by klesla asi tak o 99% lol

lol tummenupp teda to by asi umreli (kolikrat je zkoli i rymecka big_smile )


http://lbyf.lilypie.com/ryZep2.png
http://lb4f.lilypie.com/sv9Qp2.png
http://lb2f.lilypie.com/fePup2.png

Není tady

 

#104 30. 11. 2009 9:07

Verca01
♥♥♥♥♥--
Místo: Rakousko
Registrovaný: 12. 5. 2009
Příspěvky: 662

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

ANY, katastrofa....
prvni obchod - super, znacka Gesslein - super kvalita - odpovidajici cena  usch ....... takze vsechny obchody potom uz nemely cenu sad
no jo - ted o vikendu se na to vrhneme s manzou, zitra se uz konecne vrati z Danska,


http://b1.lilypie.com/RCYUp1/.png

Není tady

 

#105 30. 11. 2009 9:12

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Verca01 napsal(a):

ANY, katastrofa....
prvni obchod - super, znacka Gesslein - super kvalita - odpovidajici cena  usch ....... takze vsechny obchody potom uz nemely cenu sad
no jo - ted o vikendu se na to vrhneme s manzou, zitra se uz konecne vrati z Danska,

Tak to jo smile je jasný,že se vždycky nejvíc líbí to nejdražší a nejkvalitnější big_smile
Konečně ho budeš mít doma-hrozně to uteklo hjarta


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#106 30. 11. 2009 9:12

Sita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 20. 10. 2008
Příspěvky: 1699
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Holky, tak manža zrovna přijel, tak fičíme do poradny. Na ten reflux se ho zeptám, jsem zvědavá co mi řekne. Zas mám v hlavě asi pět otázek co se chci zeptat, tak jsem zvědavá na co zas zapomenu  dumbom
Mějte se tu krásně, já budu zpět až vpodvečer.


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/1qVIdPT.jpghttp://lb4f.lilypie.com/1qVIp1.png
12.3.2010 v 13.18 CS   48cm a 2650g  12M  73cm a 8830g  24M 86cm 11960g
http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/Zr5LhkY.jpghttp://lb1f.lilypie.com/Zr5Lp1.png
12.11.2012 v 11.50 CS  52cm a 3950g

Není tady

 

#107 30. 11. 2009 9:13

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

akar napsal(a):

Toša napsal(a):

A-N-Y 1 napsal(a):


jj godlike a myslím,že bychom vymřeli během hodně krátké doby godlike

rekla bych, ze porodnost by klesla asi tak o 99% lol

lol tummenupp teda to by asi umreli (kolikrat je zkoli i rymecka big_smile )

Akar,vždyť rýmečka je hodně těžká a vážná nemoc-aspoň v jejich podání godlike


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#108 30. 11. 2009 9:14

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Sita napsal(a):

Holky, tak manža zrovna přijel, tak fičíme do poradny. Na ten reflux se ho zeptám, jsem zvědavá co mi řekne. Zas mám v hlavě asi pět otázek co se chci zeptat, tak jsem zvědavá na co zas zapomenu  dumbom
Mějte se tu krásně, já budu zpět až vpodvečer.

držím palečky pussa


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#109 30. 11. 2009 9:14

Verca01
♥♥♥♥♥--
Místo: Rakousko
Registrovaný: 12. 5. 2009
Příspěvky: 662

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

A-N-Y 1 napsal(a):

Verca01 napsal(a):

ANY, katastrofa....
prvni obchod - super, znacka Gesslein - super kvalita - odpovidajici cena  usch ....... takze vsechny obchody potom uz nemely cenu sad
no jo - ted o vikendu se na to vrhneme s manzou, zitra se uz konecne vrati z Danska,

Tak to jo smile je jasný,že se vždycky nejvíc líbí to nejdražší a nejkvalitnější big_smile
Konečně ho budeš mít doma-hrozně to uteklo hjarta

jo neuveritelne uteklo.... tummenupp ale to je dobre. jsem fakt rada, ze mezitim probehlo i vsechno dobre, zadny katastrofy a komplikace.


http://b1.lilypie.com/RCYUp1/.png

Není tady

 

#110 30. 11. 2009 9:15

akar
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-zapad
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 11314

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Sito drzim palce na KO a otazky si napis na papirek a hezky to vsechno na Dr. vybal smile


http://lbyf.lilypie.com/ryZep2.png
http://lb4f.lilypie.com/sv9Qp2.png
http://lb2f.lilypie.com/fePup2.png

Není tady

 

#111 30. 11. 2009 9:18

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Verca01 napsal(a):

A-N-Y 1 napsal(a):

Verca01 napsal(a):

ANY, katastrofa....
prvni obchod - super, znacka Gesslein - super kvalita - odpovidajici cena  usch ....... takze vsechny obchody potom uz nemely cenu sad
no jo - ted o vikendu se na to vrhneme s manzou, zitra se uz konecne vrati z Danska,

Tak to jo smile je jasný,že se vždycky nejvíc líbí to nejdražší a nejkvalitnější big_smile
Konečně ho budeš mít doma-hrozně to uteklo hjarta

jo neuveritelne uteklo.... tummenupp ale to je dobre. jsem fakt rada, ze mezitim probehlo i vsechno dobre, zadny katastrofy a komplikace.

to víš,že jo-to je nejdůležitější,zvlášť,když byl tak daleko smile


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#112 30. 11. 2009 9:28

Verca01
♥♥♥♥♥--
Místo: Rakousko
Registrovaný: 12. 5. 2009
Příspěvky: 662

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

ANY, ty vis vzdycky vsechno, delo se tu neco o vikendu??


http://b1.lilypie.com/RCYUp1/.png

Není tady

 

#113 30. 11. 2009 9:35

Gabu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 11108

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Tak Situška se nám neudusila pussa wink přišla jsem jen v rychlosti nakouknout.Mužskej má služební cestu,tak mě vytáhl s sebou vissla přislíbil dobrý běd,tak na to já slyším lol

Verco Gesslein tummenupp godlike tummenupp tady  na Bbn jej má Paulina a Lulana a co si pamatuji tak vychvalovali do nebe.Je to záruka kvality,hlavně se takový kočárek dá schovat pro druhé a nikdy nebude zastaralý tummenupp

Tak se tu dnes mějte hezky pussa


http://tac.families.com/ezb/1218459.png

Není tady

 

#114 30. 11. 2009 9:36

Maharishi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 10. 2007
Příspěvky: 3476
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Čau holky, zdravím po ránu.

Situš, je fajn, že už jsi se konečně vyspala.

Toši, se zácpou jsem měla strašný problémy a navíc jsem se úplně bála chodit na velkou, protože jsem měla zas strach, abych nezačala krvácet (jako z placenty), protože se mi to vždycky po tom stalo.
Teď to mám už úplně v klidu,  beru totiž 2x denně železo v tabletách a nějak ho špatně trávím, takže mám po něm zase naopak sr...ku big_smile, což je hodně dobry, protože se už aspoň nemusím trápit na WC vissla

Jinak předtím mi na to nepomohlo vůbec nic a částečně trochu kafé na lačno s mlékem (ale to mi zas dělalo zle na žaludek, tak jsem to zavrhla).

Upravil(a) Maharishi (30. 11. 2009 9:37)


http://lb2f.lilypie.com/Y1Jsp2.png
18.3.2010. 2900g a 48 cm
http://lb5f.lilypie.com/xgSNp2.png
21.3.2007. 3100g a 49 cm

Není tady

 

#115 30. 11. 2009 9:39

Maharishi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 10. 2007
Příspěvky: 3476
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Teda Veru, ten kočárek vypadá fakt úžasně, hned jsem si ho vyhledala na netu a líbí se mi. Akorát my teda žádnej kupovat nebudem...vlastně pro mimi nebudem kupovat nic,kromě autosedačky, dudlíku, plínek a dětské kosmetiky...jinak máme všechno po malé


http://lb2f.lilypie.com/Y1Jsp2.png
18.3.2010. 2900g a 48 cm
http://lb5f.lilypie.com/xgSNp2.png
21.3.2007. 3100g a 49 cm

Není tady

 

#116 30. 11. 2009 9:40

Verca01
♥♥♥♥♥--
Místo: Rakousko
Registrovaný: 12. 5. 2009
Příspěvky: 662

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Gabu napsal(a):

Tak Situška se nám neudusila pussa wink přišla jsem jen v rychlosti nakouknout.Mužskej má služební cestu,tak mě vytáhl s sebou vissla přislíbil dobrý běd,tak na to já slyším lol

Verco Gesslein tummenupp godlike tummenupp tady  na Bbn jej má Paulina a Lulana a co si pamatuji tak vychvalovali do nebe.Je to záruka kvality,hlavně se takový kočárek dá schovat pro druhé a nikdy nebude zastaralý tummenupp

Tak se tu dnes mějte hezky pussa

kamaradka ho ma taky a je spokojena..... no nebudte za ty penize.
nabidka je pres 20 tis a to je bez ochrany pred destem a bez tasky.... tillfreds


http://b1.lilypie.com/RCYUp1/.png

Není tady

 

#117 30. 11. 2009 9:46

Maharishi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 10. 2007
Příspěvky: 3476
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Toši, co se týče těhotenství u chlapů, tak by byla sranda, kdyby to bylo tak, že by se při pohl.styku a početí náhodně určilo, jestli bude těhotná ženská nebo chlap. big_smilebig_smile


http://lb2f.lilypie.com/Y1Jsp2.png
18.3.2010. 2900g a 48 cm
http://lb5f.lilypie.com/xgSNp2.png
21.3.2007. 3100g a 49 cm

Není tady

 

#118 30. 11. 2009 9:48

mefinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha - Západ
Registrovaný: 27. 6. 2007
Příspěvky: 2667
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Maharishi napsal(a):

Toši, co se týče těhotenství u chlapů, tak by byla sranda, kdyby to bylo tak, že by se při pohl.styku a početí náhodně určilo, jestli bude těhotná ženská nebo chlap. big_smilebig_smile

Tak to me pobavilo lol lol lol. Hlavne ta predstava, jak oba curame na test, abysme zjistili, kdo bude mit to stesti lol lol lol

Upravil(a) mefinka (30. 11. 2009 9:48)


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/q9eJOUr.jpghttp://lb3f.lilypie.com/q9eJp2.png
------------------------------------------------------------------------------------------
26.5.2010 v 11:18 CS s 2920g, 12M 77cm a 10,85kg, 26M 96cm, 16kg

Není tady

 

#119 30. 11. 2009 9:51

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Veru,noveho se nestalo nic,aspoň si nic neuvědomuji smile
Mefi,to se ti povedlo-už vidím jak oba sledujem testy big_smile big_smile


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#120 30. 11. 2009 9:52

Maharishi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 10. 2007
Příspěvky: 3476
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

mefinka napsal(a):

Maharishi napsal(a):

Toši, co se týče těhotenství u chlapů, tak by byla sranda, kdyby to bylo tak, že by se při pohl.styku a početí náhodně určilo, jestli bude těhotná ženská nebo chlap. big_smilebig_smile

Tak to me pobavilo lol lol lol. Hlavne ta predstava, jak oba curame na test, abysme zjistili, kdo bude mit to stesti lol lol lol

Ale bylo by to zajímavé...a taky aspoň fér!!


http://lb2f.lilypie.com/Y1Jsp2.png
18.3.2010. 2900g a 48 cm
http://lb5f.lilypie.com/xgSNp2.png
21.3.2007. 3100g a 49 cm

Není tady

 

#121 30. 11. 2009 9:55

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Veru,dívala jsem se na ty kočárky a super smile


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#122 30. 11. 2009 10:08

pafli
♥♥♥♥---
Místo: říčany
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 327
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

Ahoj Holky!

Tak se hlasim, o vikendu mi bylo fajn, takze moje oskliova prihoda se uz neopakovala.
Chci se zaptat  - nechate se ockovat proti chripce? Cetla jsem ze virus zmutoval a jsou ted neprijemne komplikace s plicemi, cili zapaly plic, prudusky. Ja na to dost trpim, jsem astmatik... Navic jsem cetla ze Dr. Koucky z Apolinare ockovani doporucuje... tak nevim.,.. jsou na to ruzne nazory... Co vy na to?

A druha vec, jsem objednana na UTZ ve 20. tydnu. Jsem objednana do GEnnetu v 19+5, protoze pozdeji maji rekonstrukci. Sama sestra mi rekla, ze nejvhodnejsi je UTZ spise ve 21, nebo 22 tydnu, ze jsou lepe poznat gen. vady. Jiny termin mi ale nabidnout nemohla, protoze tam maji rekonstrukci... Neni to moc brzy? Nemam si spis sehnat termin nekde jinde? co myslite?

Jinak Situs - jsem rada ze je ti lepe...

A vsechny ostatni zdravim smile


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/gIFg.jpghttp://lb1f.lilypie.com/gIFgp2.png

Není tady

 

#123 30. 11. 2009 10:13

Maharishi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 10. 2007
Příspěvky: 3476
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

pafli napsal(a):

Ahoj Holky!

Tak se hlasim, o vikendu mi bylo fajn, takze moje oskliova prihoda se uz neopakovala.
Chci se zaptat  - nechate se ockovat proti chripce? Cetla jsem ze virus zmutoval a jsou ted neprijemne komplikace s plicemi, cili zapaly plic, prudusky. Ja na to dost trpim, jsem astmatik... Navic jsem cetla ze Dr. Koucky z Apolinare ockovani doporucuje... tak nevim.,.. jsou na to ruzne nazory... Co vy na to?

A druha vec, jsem objednana na UTZ ve 20. tydnu. Jsem objednana do GEnnetu v 19+5, protoze pozdeji maji rekonstrukci. Sama sestra mi rekla, ze nejvhodnejsi je UTZ spise ve 21, nebo 22 tydnu, ze jsou lepe poznat gen. vady. Jiny termin mi ale nabidnout nemohla, protoze tam maji rekonstrukci... Neni to moc brzy? Nemam si spis sehnat termin nekde jinde? co myslite?

Jinak Situs - jsem rada ze je ti lepe...

A vsechny ostatni zdravim smile

Ahoj Pafli, co se týče toho očkování, tak jsem se ptala 2 gynekologů a jednoho pediatra a ani jeden očkování proti prasečí nedoporučuje. Proti normální klidně (to mi doporučili oba gynekologové a pediatr ne). Ale já asi do toho nepůjdu ani tak, protože jsem nikdy nebyla proti chřipce očkovaná a netuším, co by to mohlo semnou udělat. Navíc mi doktoři říkali, že teď už je celkem na očkování pozdě, že se má očkovat před vypuknutím epidemie, protože kdybys náhodou měla už vir v sobě (a nemusí se to nijak projevit), tím očkováním mohou nastat komplikace.
Ale samozřejmě má na to každej jinej názor. Já se budu snažit co nejmín lézt mezi lidi a cpát se vitamínama a aspoň homeopatikama. smile

S tím UTZ je to v pohodě, tentokrát jsem byla až na začátku 22tt a u Niki tenkrát jak ty (zhruba 19+4) a nebyl to žádnej rozdíl, tak být tebou tak to nechám tak a nepřeobjednávám se.


http://lb2f.lilypie.com/Y1Jsp2.png
18.3.2010. 2900g a 48 cm
http://lb5f.lilypie.com/xgSNp2.png
21.3.2007. 3100g a 49 cm

Není tady

 

#124 30. 11. 2009 10:17

Verca01
♥♥♥♥♥--
Místo: Rakousko
Registrovaný: 12. 5. 2009
Příspěvky: 662

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

pafli napsal(a):

Ahoj Holky!

Tak se hlasim, o vikendu mi bylo fajn, takze moje oskliova prihoda se uz neopakovala.
Chci se zaptat  - nechate se ockovat proti chripce? Cetla jsem ze virus zmutoval a jsou ted neprijemne komplikace s plicemi, cili zapaly plic, prudusky. Ja na to dost trpim, jsem astmatik... Navic jsem cetla ze Dr. Koucky z Apolinare ockovani doporucuje... tak nevim.,.. jsou na to ruzne nazory... Co vy na to?

A druha vec, jsem objednana na UTZ ve 20. tydnu. Jsem objednana do GEnnetu v 19+5, protoze pozdeji maji rekonstrukci. Sama sestra mi rekla, ze nejvhodnejsi je UTZ spise ve 21, nebo 22 tydnu, ze jsou lepe poznat gen. vady. Jiny termin mi ale nabidnout nemohla, protoze tam maji rekonstrukci... Neni to moc brzy? Nemam si spis sehnat termin nekde jinde? co myslite?

Jinak Situs - jsem rada ze je ti lepe...

A vsechny ostatni zdravim smile

ja se taky nedam ockovat, doktor to taky moc nedoporucoval, nejsou si jisty, jak to opravdu bylo vyzkouseny na tehotnych, takze na vlastni riziko....... a to riskovat nebudu godlike


http://b1.lilypie.com/RCYUp1/.png

Není tady

 

#125 30. 11. 2009 10:35

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2010 VI.

já se taky nenechám očkovat,žádný doktor se kterým jsem mluvila s toho není nijak odvázaný!!!takže vitamíny a teď mám ještě oscillococcinum,to už tady psala myslím mahari,že to taky užívá-tak si dávám jednou za tři dny ampulku.
Pafli,já byla taky na tom ultrazvuku dřív,měla jsem jít přesně ve dvacátém týdnu,ale nakonec jsem kvůli těm TT šla dřív a nevadilo to,takže to neruš pussa


včera jsem slíbila recept na marokánky-tak tady je

Pravé ořechové marokánky-opravdu výborné smile
100g másla,100g hladké mouky,1 kondenzované mléko.sekané oříšky,mandle,kandovaná pomerančová kůra(my dáváme kandované ovoce nebo kandovaný barevný ananas) a čokoládová poleva


Ve vodní lázni smíchejte mléko a máslo,po zahřátí přidejte mouku a míchejte do zhoustnutí.Přidejte sekané oříšky,mandle a kandované ovoce,dohromady asi 300g.Z hmoty utvořte malé placičky a pečte je na pečícím papíře v mírně zahřáté troubě.Vychladlé je na spodní straně máčejte v čokoládové polevě.

Jsou fakt vynikající pussa


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů