Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 15. 2. 2006 9:07

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: jaké zvířátko pro dceru

dneska kolem 11h tady budeme mít veterinářku, aby naočkovala naše psí mimino (už proti vzteklině) a tak se jí rovnou zeptám, zda a případně jaké očkování by Honzík měl podstoupit.
Jinak - holky - tý naší psí pudlině fakt z králíčka hrabe. Když si hraje, mívá u toho pootevřenou pusu, jako by se smála. A co máme králíčka, je u něj nonstop, hubu od ucha k uchu, vychechtaná, líže ho, nehne se od něj, a už je na zemi, v akvárku nebo na klíně. A jak je hravá !! Fakt jí nepoznávám. Že by měla radost z toho, že konečně je tady něco menšího než ona ???big_smile

Není tady

 

#27 15. 2. 2006 9:12

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: jaké zvířátko pro dceru

PS: jen ty čiči jsou z toho drobet na větvi - nejraději by ho asi viděly na svém jídelním lístku. Evelyn už dostala přes zadek, když si ho včera zkoušela šikovně naštelovat za krkem do zubů. Od té doby je Honzík v akvárku už jen s poklopem, ale i tak, na noc jsme poklop raději hooodně zatížily - a ona z toho začala blbnout, začala nad ránem mroukat, jako by chtěla jít do říje  yikes ! No, nepůjde, ona to ještě neví, ale v sobotu jí čeká kastrace, tak pšššš, né abyste jí to prozradily, nebo mě sežere !
Týý jo, Honzík je teď s dcerou na gauči a opět - v těsné blízkosti naše pudlina. A zase se tváří jak pitomeček, opět huba od ucha k uchu.. Holky, může pes zblbnout ?????

Není tady

 

#28 15. 2. 2006 14:15

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: jaké zvířátko pro dceru

Ahoj Elo , tuhle atmosféru ti docela závidim, nᚠposlední přírůstek (loni) bylo morče a první týden jsme se o něj s dcerou přetahovali. Naše kočka se králika straní, protože na ní dupe, ale morče bych s ní samotný nenechala, když ho vidí, tak výhružně mává koncem ocásku.

Není tady

 

#29 15. 2. 2006 14:26

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: jaké zvířátko pro dceru

Elo může :-))) nebo se zamilovala

Není tady

 

#30 15. 2. 2006 14:45

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: jaké zvířátko pro dceru

no, podle toho, jak se u toho přiblble tváří, bych spíš typovala na první variantu. Teď jsem na Honzíka nakoukla. Zatímco spokojeně dudá v akvárku, pudlina stepuje okolo, lehce poňafává - asi ho vyzývá ke hře, v očích negramotný výraz, a to jsem se donedávna chlubila, jak je inteligentní yikes), hubu opět otevřenou, že jí už nechytají křeče !!
Byla tady ta veterinářka, tak jsem se jí ptala, jestli je to normální. Tak jí chvíli pozorovala, pak měla asi 5-iminutový záchvat smíchu a nakonec prohlásila, že tak rychle zblbnout nemohla, ale normální to není, jen je v euforii z nového člena.No tak jen doufám, že jí ta euforie brzy přejde.
Jo a jinak mi vyjmenovala dvě nemoce, proti kterým je určitě dobré očkovat, tak nás to čeká v březnu.

Není tady

 

#31 16. 2. 2006 10:46

kasi
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 48

Re: jaké zvířátko pro dceru

Měla jsem doma beránčího králíka, no trochu přerostl. Žral všechno. Pobíhal po bytě zároveň se třemi šicáky a ovčákem. Chodil na kočičí záchod do chodby, klec měl stále otevřenou. A tak chodil na psí granule, moc si na nich pochutnával. Byl vitální a dožil se 7 roků.       Zemřel na ochrnutí zadní části těla. To se králíkům stává.


http://www.sirmi.ic.cz/cara/19.gif

Není tady

 

#32 16. 2. 2006 13:39

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: jaké zvířátko pro dceru

Ten nᚠpobíhá jen pod přísným dohledem s ohledem na jeho vlastní bezpečí (kočky, kabely od elektřiny atp.).  Je ale roztomiloučkej, a ty pidi tlapičky ..   :-))))

Není tady

 

#33 16. 2. 2006 18:11

kasi
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 48

Re: jaké zvířátko pro dceru

Ela.. napsal(a):

Ten nᚠpobíhá jen pod přísným dohledem s ohledem na jeho vlastní bezpečí (kočky, kabely od elektřiny atp.).  Je ale roztomiloučkej, a ty pidi tlapičky ..   :-))))

bez dozoru pobíhal jen po chodbě, tam měl i klec..Kvůli kabelům. Uměl si to tak zařídit že se psi báli jeho. Byl na ně dost agresivní rollroll


http://www.sirmi.ic.cz/cara/19.gif

Není tady

 

#34 16. 2. 2006 18:21

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: jaké zvířátko pro dceru

Milá Elo, píšeš jak se pudlice přiblble dívá.... Mám podobný zážitek a o tom vím, že byl od radosti. Mám kobylu, koupil jsme valacha. Když valacha vykládali z vozu, stála jsem tam s kobylou a čekaly jsme na něj. Jak ho uviděla, tak se tak zvláštně zatvářila, udělalo se jí světlo v oku a bylo tam napsaáno: ty jsi můj? Přesně jako kdyby to 13ti letá holka řekla svému idolu a jako by se ho ptala každých pět minut..... Kam valach, tam kobyla, žrali líčko na líčku, on zvednul hlavu, ona zvedla hlavu. On u dělal krok ona udělala krok...  Ona v očích stále tu otázku a on? Nic... A čím víc nic, tím víc se ona ptala... A on pořád nic.... Tak si usmyslela, že je málo žádostivá a začala se mu blýskat (nastavovat), trvalo jí to dva dny než se přestala hrbit, protože on neví na co ho má. A celou tu dobu tvářila jako kráva s přiblblým výrazem a totálně zamilovaná....
Takže si tu tvoji pudlici umím docela dobře představit.
Když tu na něj byla prvně doktorka, tak musela všechno dát schválit kobyle, jinak jí k němu nepustila.

Není tady

 

#35 16. 2. 2006 22:18

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: jaké zvířátko pro dceru

Brácha má králíka beránka už 9 rokem a pořád mu šmakuje. A to se prý dožívaji 6 ,7 let.

Není tady

 

#36 17. 2. 2006 7:20

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: jaké zvířátko pro dceru

ahojík, no úplně super, dcera měla víc než jen radost, už jsem to tady psala, zase jsem ta nejhodnější mamulička pod sluncem lollol   To jsem vždycky, když splním nějaké přání, v opačném případě jsem - mamíí, ty jsi fakt hrozná !  ...
No nic.
Nový člen rodiny je v pohodě.  Už si zvyká a zvykají si i ostatní členové rodiny: psi - těm to nedalo moc velkou práci, zrovna včera jsem se musela smát, nᚠ3,5 měsíční retrívr Dick ležel na zemi a Honzík šel dělat hodně podrobnou seznamku, oňufávál mu čumáček, tlapy, pak se k němu chvíli tulil - asi mu bylo příjemné, že "další chlupatina" .. S pudlinou je to pořád stejné, v očích srdíčka, hubu od ucha k uchu, ona se fakt asi zamilovala, Honzíka i čistí (olizuje), kdo ví, jestli ho neadoptovala.. No a kočky - to je kapitola sama pro sebe. Menší Ginny usoudila, že tady není nic k vidění není a o Honzíka projevuje totální nezájem. Starší Evelyn to už ale vidí jinak - viz. již výše popsané - chtěla si ho odnést (sežrat těžko, ona syrové ani vařené či pečené maso nejí a jediné, co do ní dostanu, jsou kočičí konzervy - šavnaté kousíčky v omáčce). A když Honzík pobíhá po bytě, tak je z toho div živá - ale ona je teď div živá ze všeho, poprvé se mrouská a tak jsme div živí z toho všichni, uuuuž aby to přešlo a pak jí čeká kastrace (jen jsme čekali právě na tuhle první říji, abychom měli jistotu, že u ní proběhlo hormonální zrání, je to mainská mývalý kočička, tak by bylo škoda, kdyby z ní byl nedozrálý zakrslík).
No a děti ?? Tak to určitě popisovat nemusím. Kdo má děti, umí si to představit. Honzík jde z ruky do ruky a evidentně mu to nevadí, dokonce je i u dcery v náručí schopnej usnout. A dcera má radost, že od ní neutíká, bobky spontánně upuštěné jednoduše posbírá (oni jsou naštěstí tuhé a nemazlavé wink) a pohoda.  Jo, kdyby všichni byly takhle nenároční ... Teď jsem zrovna přišla z venku z hafanama a jsme na ždímání, jak tak "kráááásně" leje - už od včerejška.

Není tady

 

#37 28. 2. 2006 12:27

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: jaké zvířátko pro dceru

Ahoj rodinko, tak po delší odmlce (zbořený PC) se zase ozývám.  Obě čiči i pudlinka v sobotu podstoupili kastraci, první den jim bylo fakt mizerně a já trpěla s nimi, chudinky maličký .., ale druhý den už docela fajn a v pondělí už úplně pohoda, čičiny už zase skáčou po nábytku, po vejškách (auvajs, já být 3. den po operaci, tak ještě umírám) a pudlinka už zase spokojeně oňufává Honzíka.
No, Honzík - to je už miláček všech. Je fakt roztomilej, panáčkuje, když má dostat dlabanec (on má sice mističku věčně plnou, ale jeden by nevěřil, kolik toho sám spořádá),  dcera mu ze srandy nabídla i želé bonbon a taky ho smlsnul big_smile, dokonalá malá popelnice. A hrozně rád se mazlí, je to u králíčků normální ? Přímo si chodí pro pomazlení a rozčiluje se, když se večer jde spát, je uklizen do akvárka a zhasne se. Chvíli protestuje, ale pak chrupe do rána.sova

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů