Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#826 8. 9. 2010 7:27

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Miši napsal(a):

Myslím, že nemáte tak docela pravdu.

A kde pak se pleteme?


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#827 8. 9. 2010 7:50

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Cyrano má jistě čas na nějaké rozhodnutí, může tápat, přemýšlet... Ale já tedy zde konkrétně nevidím za celé dva roky jakýkoli posun.
Mohl si říct - ok, odešla, když se vrátí, začneme znova takhle a takhle. Když ne, uděláme to takhle... Cyranová svobodu nezvládla a začala pít. Vzal ji zpátky, ale neřekl si jestli to bude tak, jako předtím, nemá to smysl... pokusíme se udělat tohle... Prostě čeká, že se jeho žena změní. Ta začne vyhrožovat rozvodem a Cyrano - nic... čeká, jak to dopadne. Tak vedle sebe žijou, on je unavený, vyčerpaný... jeho žena nejspíš taky, protože takovej pat nepřidá nikomu... ale napovrchu je to pěkný. Dům, dětičky, ženuška...
Ještě bych pochopila, kdyby během těch dvou let byli Cyranovi jako na houpačce - jednou láska nebeská, všechno klape a pak problém, řešení, láska, mráček... pak se dá pochopit, že si člověk říká - to se přece dá spravit, chvílema nám to krásně funguje, ale tady se nic neřeší, nic neplánuje, nic... čeká se na zázrak, protože jsou skvrny na slunci, jinak přece není možný, že by se tolik lidí rozvádělo. Tak jen počkáme na lepší stav slunce... je to jeho chyba...
Každopádně je to Cyranův život...

Není tady

 

#828 8. 9. 2010 9:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Myslím, že nemáte tak docela pravdu.
Jasně... ono se nakonec dá žít v téměř jakýchkoli podmínkách... člověk si zvykne, nebo spíš otupí, obalí se skořápkou případně se "realizuje" jinde a jinak (což nemusí být zrovna mimomanželský vztah). Ale to už musí bejt sakra důvod (nebo lenost? pohodlnost? nechu cokoíli měnit?), rezignovat v relativně mladým věku a s představou, že to je na nejmíň dalších 10-15 let, nebo spíš až do hořkýho konce, protože po těch X letech už "to nějak doklepeme..."


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#829 8. 9. 2010 11:31

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Ano Helí, m ᚠpravdu dá se žít jako rab pod bičem otrokáře tak i jako pán. Když mᚠvolbu kerou pak zvolíš cestu? Ono najednou se ukazuje, že raději rezignovat nebo nic nedělat je lepší, ale a pak nikdo nepláče a nevolá do zbraně ostatní pro jeho radosti životní.
A kde pak jsou Vaše tu a tam jedovaté poznámky na starů mužů, kde chcete ty silné, jasnomyslené a podnikavé, ty sebejisté a okouzlující? Ha, nějak to začlo kulhat? nebo, že by vyjimka? No pravdou je že Cyráno je Cyráno a je to jeho život, ale kolik jsme se do něj naduli a nahučeli a najednou ústup? Proč pak dílo je třeba dokončit aby vložená energie se vrátila? Nebo se pletu? A nebo se najednou změnily podmínky a "nadržujeme" Cyránové v jejím lehkovážném a pohodleném živitě, tak jak se to na tomto webu již několikrát stalo, když jste se obklopily a pod křídlo vzaly svou družku.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#830 8. 9. 2010 12:19

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

A co tím jako chceš říct, Pisateli? Že už máme tak akorát "nadutí a nahučení", které tu probíhalo docela dlouho? To víš, jednou se každá hra omrzí - i ta na "Ano, ale..."


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#831 8. 9. 2010 13:18

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Pisatel napsal(a):

Ano Helí, m ᚠpravdu dá se žít jako rab pod bičem otrokáře tak i jako pán. Když mᚠvolbu kerou pak zvolíš cestu? Ono najednou se ukazuje, že raději rezignovat nebo nic nedělat je lepší, ale a pak nikdo nepláče a nevolá do zbraně ostatní pro jeho radosti životní.
A kde pak jsou Vaše tu a tam jedovaté poznámky na starů mužů, kde chcete ty silné, jasnomyslené a podnikavé, ty sebejisté a okouzlující? Ha, nějak to začlo kulhat? nebo, že by vyjimka? No pravdou je že Cyráno je Cyráno a je to jeho život, ale kolik jsme se do něj naduli a nahučeli a najednou ústup? Proč pak dílo je třeba dokončit aby vložená energie se vrátila? Nebo se pletu? A nebo se najednou změnily podmínky a "nadržujeme" Cyránové v jejím lehkovážném a pohodleném živitě, tak jak se to na tomto webu již několikrát stalo, když jste se obklopily a pod křídlo vzaly svou družku.

Pisateli, my se tady jenom můžeme VYJÁDŘIT, co si o tom všem myslíme, můžeme i Cyranovi naznačit, jaké má pravděpodobné vyhlídky do budoucna, jestli se v takovém neutěšeném manželství "zacyklí" ... ale to je asi tak vše, co můžeme udělat.
Já - pokud mám mluvit sama za sebe - tak nemůžu Cyranovi držet nabitou pistoli u hlavy, aby svoje velmi špatné manželství řešil radikálním řezem, rozvedl se, vyřešil majetek a začal znovu buď sám, nebo s novou partnerkou ... a nemůžu ho tvrdošíjně přesvědčovat o tom, že po rozvodu by mu bylo jistojistě líp, jiná ženská by ho na rukou nosila a majetek, o jehož část by po rozvodu dělením přišel by si byl schopen do pěti let vydělat zpátky. Tuhle vizi můžu před sebou desetkrát vidět já jako Kiara, ale rozhodně nejsem oprávněna ji násilím cpát do hlavy někomu, kdo o pravdivosti této vize není v žádném případě přesvědčen a vlastní rozvod bere jako pohromu pekelnou, po níž existuje pouze černá tma, zmar a věčné zatracení smile
MMCH já osobně jsem paní Cyranové ani nenadržovala, ani jsem se jí nezastávala - psát sem začal pan Cyrano, nikoliv ona. A že žila lehkovážným a pohodlným životem? Inu jo, ale pak se Pisateli musíš upřímně zeptat, kdopak jí ten lehkovážný a pohodlný život asi umožnil ... wink to víš, když si domů koupíš opici, tak holt musíš začít kupovat i banány ... big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#832 8. 9. 2010 13:55

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Jak by řekla teta Kateřina:
"Koně můžeš přivést k vodě, ale napít se musí sám. "


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#833 8. 9. 2010 15:37

Cyrano
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2008
Příspěvky: 668

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

helena napsal(a):

Jak by řekla teta Kateřina:
"Koně můžeš přivést k vodě, ale napít se musí sám. "

Holky, kluci,

tak mně sakra neopouštějte!!!! Komu budu pořád skuhrat???? Vždy to bude na dumbom Potřebuji svůj :dudlik:Ne, fakt, moc vás rád čtu, je to moc zajímavé a poučné, ale upřímně, ne jako Standa Grossů. Docela jsem někdy přemýšlel, že pokud bych chtěl vyhodit pár desítek tisíc z okna, že bych udělal mejdlo na parníku na Vltavě pod heslem "S Cyranem na věčné časy...". A tam bych Vás ty desítky přispěvatelů pozval, viděl bych Vás osobně, pojedli bychom, poklábosili a popili, a získal bych třeba nové kamarády..... Ale to by nebylo ono, takhle byste viděli, co jsem zač, a to tajemno by odpadlo. Samozřejmě jsou i výjímeční jedinci, kteří mně už viděli..... A třeba bych mohl padesátitisícího přispěvatele odměnit nějakým hodnotným darem.... Fakt mne to napadlo, ale to by to mejdlo muselo probíhat tak, že by všichni měli škrabošku, aby to tajemno zůstalo tajemnem....

Jinak si myslím, že jsme sice unavený, to by unavilo i vola, ale jinak v pohodě. Člověk si na leccos zvykne, ale nebude to samozřejmě trvalé......

hezký veselý den

Cyrano

Není tady

 

#834 8. 9. 2010 15:44

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Cyrano napsal(a):

Jinak si myslím, že jsme sice unavený, to by unavilo i vola, ale jinak v pohodě. Člověk si na leccos zvykne, ale nebude to samozřejmě trvalé......

No právě ... aby ta únava a pasivita nebylo právě to, co Tě pohřbí pussa
Jako proti nějakému mejdanu na parníku bych samozřejmě nebyla ... ale co kdyby sis ty peníze raději ušetřil na lepší zítřky a nové začátky ... wink?!?
A neboj se ... nikdo Tě nechce ani opustit, ani hodit přes palubu nebo Tě nechat zmizet ve virtuálním propadlišti dějin.
Když budeš mít chu napsat, napiš ... když nebudeš mít chu ani důvod sem psát, tak se zkrátka odmlč ... není ničí povinností hlásit sem pravidelně raporty, jak to u něj doma právě vypadá big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#835 8. 9. 2010 15:52

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Kiara napsal(a):

Pisateli, my se tady jenom můžeme VYJÁDŘIT, .....

Kairo, smile mluvíš mi s duše, vím, že Cyrána nemůžem zavřít do klece a vozit po světě a ukazovat světu jako opičku, tohle je ten co do něj už víc jak dva roky hučíme a von porád mele si tu svou.....
On tak nějak Cyráno, jak ho cejtím tak potřebuje buď pořádnej kopanec do ... a nobo právě asi povozit na voze a ukázat světu....
Snad nám hoch jednou procitne a onen mejdan na parníku uspořádá u příležitosti prvního roku od rozvodu, no možná to bude i u příležitosti jeho prvního dědouškovství lol Pak ale nechci slyšet jeho pláč nad tím kolik ztratil času a života, i když je pravda tak posilněný muž to je holky pro Vás výzva smile)))))))


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#836 8. 9. 2010 15:57

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Kiara napsal(a):

Cyrano napsal(a):

Jinak si myslím, že jsme sice unavený, to by unavilo i vola, ale jinak v pohodě. Člověk si na leccos zvykne, ale nebude to samozřejmě trvalé......

No právě ... aby ta únava a pasivita nebylo právě to, co Tě pohřbí pussa
Jako proti nějakému mejdanu na parníku bych samozřejmě nebyla ... ale co kdyby sis ty peníze raději ušetřil na lepší zítřky a nové začátky ... wink?!?
A neboj se ... nikdo Tě nechce ani opustit, ani hodit přes palubu nebo Tě nechat zmizet ve virtuálním propadlišti dějin.
Když budeš mít chu napsat, napiš ... když nebudeš mít chu ani důvod sem psát, tak se zkrátka odmlč ... není ničí povinností hlásit sem pravidelně raporty, jak to u něj doma právě vypadá big_smile

Tak to zas ne. Kairo ty tohle necítíš, jako nejlepší přímí přenost aktuálního dění romantického vývoje v jednom prapodivném a(nejlepším) manželství? No pravdou je, že na mejdan bych s ním šel jen nevím, zda bych ho sám trochu nepřitopil, aby se hoch už probral, rozhoupal a začal bejt chlapem a otcem. Ono kdyby viděl ten zástup žen co mu sem píšou i milostné románky a možná i některá si na něj myslí pak jistě by se Cyráno konečně rozhoupal a bouchl by do stolu a dal podmínky pro další a lepší život. smile


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#837 8. 9. 2010 16:42

Cyrano
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2008
Příspěvky: 668

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Pisatel napsal(a):

Kiara napsal(a):

Cyrano napsal(a):

Jinak si myslím, že jsme sice unavený, to by unavilo i vola, ale jinak v pohodě. Člověk si na leccos zvykne, ale nebude to samozřejmě trvalé......

No právě ... aby ta únava a pasivita nebylo právě to, co Tě pohřbí pussa
Jako proti nějakému mejdanu na parníku bych samozřejmě nebyla ... ale co kdyby sis ty peníze raději ušetřil na lepší zítřky a nové začátky ... wink?!?
A neboj se ... nikdo Tě nechce ani opustit, ani hodit přes palubu nebo Tě nechat zmizet ve virtuálním propadlišti dějin.
Když budeš mít chu napsat, napiš ... když nebudeš mít chu ani důvod sem psát, tak se zkrátka odmlč ... není ničí povinností hlásit sem pravidelně raporty, jak to u něj doma právě vypadá big_smile

Tak to zas ne. Kairo ty tohle necítíš, jako nejlepší přímí přenost aktuálního dění romantického vývoje v jednom prapodivném a(nejlepším) manželství? No pravdou je, že na mejdan bych s ním šel jen nevím, zda bych ho sám trochu nepřitopil, aby se hoch už probral, rozhoupal a začal bejt chlapem a otcem. Ono kdyby viděl ten zástup žen co mu sem píšou i milostné románky a možná i některá si na něj myslí pak jistě by se Cyráno konečně rozhoupal a bouchl by do stolu a dal podmínky pro další a lepší život. smile

Ahoj Pisateli,

tys mne pobavil... Žádné milostné románky jsme tu nečetl, a o tom, že by si na mně tady některá myslela, si myslím svoje...... Ale fakt jsi mně rozesmál... i když já se v poslední době směji často. Naposled včerejšímu výkonu našich fotbalistů při zápase s Litvou......

Cyrano

Není tady

 

#838 8. 9. 2010 16:56

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Koukám Cyrano, že už sis na tu šibenici nejen zvykl, ale že se ti pod ní i docela začíná líbit.
Buď jsi zcela vyjimečně otrlý jedinec a nebo, promiň mi ten hrubý výraz, leč jiný mne nenapadá, zcela tuctový trouba. Kurňa, že já tě nepotkala dřív, než ta tvá princezna roll
Houby mejdlo na parníku a odměny 50ti titsícímu návštěvníkovi! Nic takového! Sobě koupíš kvalitního domácího robota a mně ostrov v Karibiku, jachtu, letadlo, ponorku a vůbec všechno, co se v domácnosti takové nezávislé ženě šikne smile
Já bych ti dala sbůhdarma takhle rozhazovat dumbomlolstorstark


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#839 8. 9. 2010 17:04

Cyrano
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2008
Příspěvky: 668

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Pandorraa napsal(a):

Koukám Cyrano, že už sis na tu šibenici nejen zvykl, ale že se ti pod ní i docela začíná líbit.
Buď jsi zcela vyjimečně otrlý jedinec a nebo, promiň mi ten hrubý výraz, leč jiný mne nenapadá, zcela tuctový trouba. Kurňa, že já tě nepotkala dřív, než ta tvá princezna roll
Houby mejdlo na parníku a odměny 50ti titsícímu návštěvníkovi! Nic takového! Sobě koupíš kvalitního domácího robota a mně ostrov v Karibiku, jachtu, letadlo, ponorku a vůbec všechno, co se v domácnosti takové nezávislé ženě šikne smile
Já bych ti dala sbůhdarma takhle rozhazovat dumbomlolstorstark

Pandorro,

jsi jednička, ale na Kalouskova, ale fakt jednička. Zase jsi zabodovala - a nestačila by Ti myčka a sekačka na trávu??? Abys mi mohla, až budu kouřit na zahradě kubánský doutník, sekat zahradu!!!!!

Ahoj
cyrano

Není tady

 

#840 8. 9. 2010 17:17

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Cyrano napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Koukám Cyrano, že už sis na tu šibenici nejen zvykl, ale že se ti pod ní i docela začíná líbit.
Buď jsi zcela vyjimečně otrlý jedinec a nebo, promiň mi ten hrubý výraz, leč jiný mne nenapadá, zcela tuctový trouba. Kurňa, že já tě nepotkala dřív, než ta tvá princezna roll
Houby mejdlo na parníku a odměny 50ti titsícímu návštěvníkovi! Nic takového! Sobě koupíš kvalitního domácího robota a mně ostrov v Karibiku, jachtu, letadlo, ponorku a vůbec všechno, co se v domácnosti takové nezávislé ženě šikne smile
Já bych ti dala sbůhdarma takhle rozhazovat dumbomlolstorstark

Pandorro,

jsi jednička, ale na Kalouskova, ale fakt jednička. Zase jsi zabodovala - a nestačila by Ti myčka a sekačka na trávu??? Abys mi mohla, až budu kouřit na zahradě kubánský doutník, sekat zahradu!!!!!

Ahoj
cyrano

Hele, nešiblo ti? Já přece vím, že jsem jednička a to dokonce trojitá. Už jsi někdy nějakou takovou jedničku viděl dělat něco takového, neřku-li zabývat se nějakými domácími spotřebiči? Jo! Leda bys je měl zasazené do 14ti karátovýho a ozázené diamanty. Našich 60 koček v útulku potřebuje zrenovovat ubykace, tak by se ty cetky docela šikly. Nu, pak bych si k tobě možná, říkám MOŽNÁ i přisedla. Doutníky mi nevadí a chlapa, když už není zbytí, taky přežiju. Ale musí to bejt chlap, atrapy okamžitě hážu do tříděného odpadu stolt Vážne, nekecám stoltsmile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#841 8. 9. 2010 17:31

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Cyrano napsal(a):

helena napsal(a):

Jak by řekla teta Kateřina:
"Koně můžeš přivést k vodě, ale napít se musí sám. "

Holky, kluci,
Jinak si myslím, že jsme sice unavený, to by unavilo i vola, ale jinak v pohodě. Člověk si na leccos zvykne, ale nebude to samozřejmě trvalé......
hezký veselý den

Cyrano

Sorry Cyrano, ale jak si jednou zvykneš ... pročpak by to nemělo být trvalé?
Cesta nejmenšího odporu je tak pohodlnáááá

Není tady

 

#842 8. 9. 2010 17:56

Cyrano
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2008
Příspěvky: 668

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Pandorraa napsal(a):

Cyrano napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Koukám Cyrano, že už sis na tu šibenici nejen zvykl, ale že se ti pod ní i docela začíná líbit.
Buď jsi zcela vyjimečně otrlý jedinec a nebo, promiň mi ten hrubý výraz, leč jiný mne nenapadá, zcela tuctový trouba. Kurňa, že já tě nepotkala dřív, než ta tvá princezna roll
Houby mejdlo na parníku a odměny 50ti titsícímu návštěvníkovi! Nic takového! Sobě koupíš kvalitního domácího robota a mně ostrov v Karibiku, jachtu, letadlo, ponorku a vůbec všechno, co se v domácnosti takové nezávislé ženě šikne smile
Já bych ti dala sbůhdarma takhle rozhazovat dumbomlolstorstark

Pandorro,

jsi jednička, ale na Kalouskova, ale fakt jednička. Zase jsi zabodovala - a nestačila by Ti myčka a sekačka na trávu??? Abys mi mohla, až budu kouřit na zahradě kubánský doutník, sekat zahradu!!!!!

Ahoj
cyrano

Hele, nešiblo ti? Já přece vím, že jsem jednička a to dokonce trojitá. Už jsi někdy nějakou takovou jedničku viděl dělat něco takového, neřku-li zabývat se nějakými domácími spotřebiči? Jo! Leda bys je měl zasazené do 14ti karátovýho a ozázené diamanty. Našich 60 koček v útulku potřebuje zrenovovat ubykace, tak by se ty cetky docela šikly. Nu, pak bych si k tobě možná, říkám MOŽNÁ i přisedla. Doutníky mi nevadí a chlapa, když už není zbytí, taky přežiju. Ale musí to bejt chlap, atrapy okamžitě hážu do tříděného odpadu stolt Vážne, nekecám stoltsmile

Jo Pandorro,

Ty jsi fakt Pandořina skříňka...................

Cyrano

Není tady

 

#843 8. 9. 2010 18:23

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Cyrano napsal(a):

Ty jsi fakt Pandořina skříňka...................

Cyrano

To jo, obvzl᚝, když balím. Já se z toho pominu, to tak nesnáším a koukám, co vlastně všechno denodenně beru do ruky... No ještě hadry, to bude teprve porod a ještě větší legrace bude, až to za měsíc zase budu cpát všechno zpět do toho zmenšenýho kufru! No doufám, že v horách něco poztrácím smile Jenže zase určitě něco najdu....krista pána, to je prostě koán grater.
Zatím jsem od rána zabalila knihy, léky a kartáček na zuby. Asi to tak nechám, však ono by se to nezbláznilo big_smile Goráče a bundu si můžu vzít už na sebe, žejooo wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#844 9. 9. 2010 7:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Člověk si na leccos zvykne, ale nebude to samozřejmě trvalé......
Cyrano, ty vole (to není urážka, leč laskavé oslovení, prosím http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png), to si jenom myslíš. A myslíš špatně. Hele, ono se dá žít v lecčems, ale k životu to není - probatum est. Nejdřív si říkáš, že je to jen dočasně (a jak dlouho trvá dočasnost, víme), pak si možná dᚠtermín do XY a najednou zjistíš, že je dávno po termínu, ale vyskytlo se cosi dalšího, proč to nejde... a jednou se takhle probudíš s myšlenkou, že už měnit nestojí za to...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#845 9. 9. 2010 12:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Ako to tu čítam, som čím ďalej tým viac vďačná bývalému, že sa zamiloval a odišiel odo mňa. stolt Inak by sme sa v tom ehm, exkremente, v ktorom sme ku koncu žili, asi rochnili ešte dnes. grater kapitulation Ja som tiež nerozhodný a váhavý človek a beriem do úvahy kadekoho a kadečo - ale to nie je vždy práve to najlepšie. hmm

Upravil(a) Selima (9. 9. 2010 12:50)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#846 8. 10. 2010 9:25

Cyrano
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2008
Příspěvky: 668

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Ahoj vážení,

tak od 1.10. je žena bez práce, dali ji výpověď pro nadbytečnost. V rámci úřadu dělají reorganizaci, tak jí dali výpověď. Je te´d doma, říkala, že bude muset chodit přes den pryč, že v tom baráku nemůže celý den být..... navrhl jsem jí, že by mohla chodit na angličtinu, ale řekla mi, že ode mne nic nechce......No nic, její nas..ost začíná vzrůstat, takže se jí klidím z cesty, neprovokuji jí, a bavím se dětmi.  Pokud se mně na něco ptá, slušně jí odpovím.....

zatím ahoj
Cyrano

Není tady

 

#847 8. 10. 2010 11:54

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Cyrano, to víš, v dnešní době se může ocitnout bez práce ze dne na den opravdu každý a skutečně nikdo z nás nevíme dne ani hodiny ... hmm a že je žena podrážděná, tomu se nediv, na to má v takové situaci nárok každý.
Podle ale každá takováhle krizovka spolehlivě ukazuje, nakolik je vᚠmanželský vztah nestabilní hmm místo, abyste společně hledali nějaká řešení, místo toho se na sebe buď rozštěkáte, nebo se mlčky ignorujete.
Smutné ...


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#848 8. 10. 2010 12:04

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Cyrano, Cyrano... já bych s vámi v tom baráku nechtěla bydlet ani zadarmo. Tam je dusno už dva roky a je fuk, kvůli čemu. hmm
Nicméně tvou ženu chápu. Tohle nikomu nepřidá... hmm Tak a něco brzo splaší.

Není tady

 

#849 8. 10. 2010 13:35

Cyrano
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2008
Příspěvky: 668

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

javena napsal(a):

Cyrano, Cyrano... já bych s vámi v tom baráku nechtěla bydlet ani zadarmo. Tam je dusno už dva roky a je fuk, kvůli čemu. hmm
Nicméně tvou ženu chápu. Tohle nikomu nepřidá... hmm Tak a něco brzo splaší.

Nabídl jsem, jí , že jí pomohu něco najít, ale nechce....

Cyrano

Není tady

 

#850 8. 10. 2010 14:13

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Až pochopíš, že tvá žena chce být samostatná, bude vám lépe, oběma. Za předpokladu, že ji necháš, aby byla...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů