Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#801 16. 6. 2010 14:31

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Ahoj Cyrano :-) Tvoje žena mi připomíná jednu moji kamarádku... (bohužel)... mají 3 děti, ona v podstatě nikdy nepracovala, akorát si stěžuje, jak jí manžel dává málo peněz na domácnost - dostávala asi 30 tisíc jenom na provoz domácnosti (jídlo, nákupy)...
teď se chce rozvést ale vůbec nemá ponětí, jaká je hodnota peněz a myslí si, že manžel i po rozvodu zajistí, aby ona měla stejnou životní úroveň!

Víš, co by podle mě platilo na obě ženský (tu moji "kámošku" i Tvoji ženu)? Nakopat do pr.d.ele... (s prominutím).
Tvoji ženu neznám, ale to co vyvádí ta kámoška... mě fakt vytáčí. Bohužel ona se podobně chová i ke známým...

Tvoje žena vůbec nevnímá realitu - je načase, abys jí ukázal, jaká ta realita je. A kašli na její psychické vydírání... je ubohá, když proti Tobě navádí děti... fuj :-( Proč jí to pořád žereš?

Omlouvám se, ale emoce jsou silnější než já!!!

Není tady

 

#802 16. 6. 2010 14:33

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

... jo a to ještě musím dodat, že dotyčná se posl. dobou o děcka skoro vůbec nestará, má na to paní na hlídání... a to ještě chtěla, aby manžel navíc k těm 30-ti tisícům platil hlídání dětí... protože ona má spoustu aktivit mimo domov bez dětí.

Není tady

 

#803 16. 6. 2010 14:55

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Martinko, tady nepadla ani jedna jediná zmínka o tom, že by paní Cyranová proti Cyranovi naváděla děti smile kdes to vyčetla, opravdu netuším. Tady bylo naopak samotným Cyranem řečeno, že po rozvodu je jeho paní ochotná mu děti sama přivážet i mimo rámec domluvy, což mně osobně jako psychické vydírání a navádění dětí proti otci nepřipadá.
A nepohoršuj se nad tím, že některé ženy jsou díky svému manželovi nadstandardně zabezpečeny a přesto se z takového manželství snaží vymanit. Ona totiž ani takováhle "zlatá klec" není všechno, milá zlatá. Ty totiž vidíš jenom desetitisíce, které mají tyto ženy měsíčně k dispozici, vidíš další luxus, ve kterém tyto ženy žijí, ale vůbec netušíš, co je vlastně uvnitř toho manželství za zakopaného psa stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#804 16. 6. 2010 15:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Cyrano napsal(a):

Selima napsal(a):

Ahoj/te, čo nové...?

Ahoj Selimo,

asi před 14 dny v neděli mi řekla žena před dětmi, že je starší dcera smutná, že se jí ve škole nelíbí, a také, že chce vyřešit "tu naši" záležitost. Nevím, co jí napadlo, že to chtěla řešit před dětmi, ale mne to docela naštvalo. Ale v klidu jsem jí řekl, O.K., ale já na Tvoje vyplacení nemám, prodáme dům, já s tím počítám, a bude to. Děti, jakmile se to dozvěděly, břečely, já celý naštvaný jsem doběhl do pokoje, a bych jí přinesl výpočet z hypotéční banky o tom, že bych musel na její vyplacvení dělat 25 let, a že nejsem ochoten celý život na tohle dřít.... Já jsme si to byl zjistit v hypotéční bance, kolik by mi dali další hypotéku a za jakých podmínek. No a řekl sjem jí, jinak to bude tak, že poté, co se rozvedeme, chci děti jednou týdně o víkendu, jeden měsíc o prázdninách a mít možnost s nimi slavit vánoce, svátky a narozeniny, ale sólo, bez ženy. Ona mi řekla, že jí tím vydírám, že nechci děti častěji, že nechci s nimi jezdit na dovolenou a na víkendy, a to mne už celkem dorazilo.  Žijeme ve studeném míru, nehádáme se, ale pokluid to jde, moc se spolu nebavíme, ale samozřejmě provoz domácosti nutně vede k tomu, že spolu musíme komunikovat..... Víš, co mne překvapilo??? Že si žena pamatuje, co jsem jí řekl před 18 lety, ale nepamatuje si, kolik jsem měl na účtu v bance, když se mi na něj dívala před 14 dny.... To podle mne svědčí o její velké sebestřednosti.... Já si totiž nepamatuji nic z toho, a ani nic z toho, co ona nelichotivého říkala ona mně.
s pozdravem
Cyrano

smile Mne sa zdá, že máte obaja trochu selektívnu pamä... ale skúste sa aspoň neháda pred demi, tie sú v tom fakt nevinne. A vezmi ženu so sebou do hypotekárneho centra a snažte sa trebárs za pomoci poradcu dôjs k nejakému rozumnému riešeniu.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#805 17. 6. 2010 17:07

Cyrano
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2008
Příspěvky: 668

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Ahoj Selimo,

to hypotekární centrum jsem si už odehrál sám: musíme doplatit dlužnou hypotéku, jinak nám nedají souhlas s prodejem nemovitosti.

cyrano



Selima napsal(a):

Cyrano napsal(a):

Selima napsal(a):

Ahoj/te, čo nové...?

Ahoj Selimo,

asi před 14 dny v neděli mi řekla žena před dětmi, že je starší dcera smutná, že se jí ve škole nelíbí, a také, že chce vyřešit "tu naši" záležitost. Nevím, co jí napadlo, že to chtěla řešit před dětmi, ale mne to docela naštvalo. Ale v klidu jsem jí řekl, O.K., ale já na Tvoje vyplacení nemám, prodáme dům, já s tím počítám, a bude to. Děti, jakmile se to dozvěděly, břečely, já celý naštvaný jsem doběhl do pokoje, a bych jí přinesl výpočet z hypotéční banky o tom, že bych musel na její vyplacvení dělat 25 let, a že nejsem ochoten celý život na tohle dřít.... Já jsme si to byl zjistit v hypotéční bance, kolik by mi dali další hypotéku a za jakých podmínek. No a řekl sjem jí, jinak to bude tak, že poté, co se rozvedeme, chci děti jednou týdně o víkendu, jeden měsíc o prázdninách a mít možnost s nimi slavit vánoce, svátky a narozeniny, ale sólo, bez ženy. Ona mi řekla, že jí tím vydírám, že nechci děti častěji, že nechci s nimi jezdit na dovolenou a na víkendy, a to mne už celkem dorazilo.  Žijeme ve studeném míru, nehádáme se, ale pokluid to jde, moc se spolu nebavíme, ale samozřejmě provoz domácosti nutně vede k tomu, že spolu musíme komunikovat..... Víš, co mne překvapilo??? Že si žena pamatuje, co jsem jí řekl před 18 lety, ale nepamatuje si, kolik jsem měl na účtu v bance, když se mi na něj dívala před 14 dny.... To podle mne svědčí o její velké sebestřednosti.... Já si totiž nepamatuji nic z toho, a ani nic z toho, co ona nelichotivého říkala ona mně.
s pozdravem
Cyrano

smile Mne sa zdá, že máte obaja trochu selektívnu pamä... ale skúste sa aspoň neháda pred demi, tie sú v tom fakt nevinne. A vezmi ženu so sebou do hypotekárneho centra a snažte sa trebárs za pomoci poradcu dôjs k nejakému rozumnému riešeniu.

Není tady

 

#806 17. 6. 2010 19:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Tak to máte asi blbé... hmm ale verím, že nejaké prijatežné riešenie sa nájde.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#807 17. 6. 2010 20:16

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Cyre - v podstatě by všechny domy s hypotékou byly neprodejné, je to tak, že najdeš kupce a část peněz jde na předčasné splacení hypotéky. Nebo kupec může převzít tvoji hypo. Na právním ti jistě poradí lépe než já.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#808 19. 6. 2010 20:46

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

PavlaH napsal(a):

Cyre - v podstatě by všechny domy s hypotékou byly neprodejné, je to tak, že najdeš kupce a část peněz jde na předčasné splacení hypotéky. Nebo kupec může převzít tvoji hypo. Na právním ti jistě poradí lépe než já.

Ano, jde to... kolegyně takto prodala před 14-ti dny dům z důvodu rozvodu...

Není tady

 

#809 9. 8. 2010 18:35

Cyrano
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2008
Příspěvky: 668

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

[Ahoj všichni,

jak se vám daří??????

Hezký zbytek prázdnin

Cyrano

Není tady

 

#810 9. 8. 2010 18:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Striedavo oblačno... Business as usual. A čo u vás?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#811 9. 8. 2010 18:55

Cyrano
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2008
Příspěvky: 668

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Selima napsal(a):

Striedavo oblačno... Business as usual. A čo u vás?

Ahoj Selimo,

žena o rozvodu nějak nemluví, žijeme vedle sebe, neječíme na sebe, ale je nějak mrtvo.......

Cyrano

Není tady

 

#812 9. 8. 2010 21:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

kapitulation Ufuf. Dvaja zombíci sa prepracúvajú do dôchodku... grater


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#813 10. 8. 2010 7:29

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Cyrano napsal(a):

Selima napsal(a):

Striedavo oblačno... Business as usual. A čo u vás?

Ahoj Selimo,

žena o rozvodu nějak nemluví, žijeme vedle sebe, neječíme na sebe, ale je nějak mrtvo.......

Cyrano

No mᚠco jsi chtěl vrátila se a nyní si užívá tvé štědrosti a dobrého zázemí. tongue
Sakra chlape už se posbírej a začni na tom makat. Jinak bude mít drahá Selimka pravdu.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#814 10. 8. 2010 21:28

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Cyrano - mi přijdeš jako čím dál větší zoufalec, ale neboj, nejsi v tom sám, já mám zase podobný pocit z práce... taky akutní stres... asi se s prací budu muset rozvést a moc se mi nechce wink


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#815 14. 8. 2010 20:57

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

žena o rozvodu nějak nemluví, žijeme vedle sebe, neječíme na sebe, ale je nějak mrtvo.......

Ahoj Cyrano... takže jsem nebyla až tak mimo, viď? wink Stanov si hranice, a e to soužití nesežere... BI.
Jinak se mám báječně. Vlastně ani nevím proč, prostě se tak mám. Jinej by asi plakal... ale já se mám skvěle. big_smile Nemůžeš pochopit, protože mě neznáš, ale ptal ses jak se nám daří, tak informuju... loldumbom
Tak se měj taky skvěle a užij si zbytek léta. winksmile

Upravil(a) javena (14. 8. 2010 20:59)

Není tady

 

#816 24. 8. 2010 13:38

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Ahoj Cyrano,
chtěla jsem ti napsat SZ, ale mᚠplnou schránku.

Není tady

 

#817 27. 8. 2010 19:06

Miši
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 147

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Ahoj Cyrano. Jak Ti je? Jak se cítíš? O čem přemýšlíš?.... Držím palečky. hjarta

Není tady

 

#818 6. 9. 2010 16:34

Cyrano
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2008
Příspěvky: 668

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Miši napsal(a):

Ahoj Cyrano. Jak Ti je? Jak se cítíš? O čem přemýšlíš?.... Držím palečky. hjarta

Ahoj Miši,

myslím, že jsem relativně v pohodě. Snažím se na negativních emocích pracovat. Jak se cítím?  Těžko říct, chtěl bych napsat, že jsem unavený, a že mně ta celá situace stravuje, ale snažím se hledat něco v životě pozitivního, jinak by člověk zblbl. O čem přemýšlím?? Kolem mne je spousta lidí, co se rozvádí nebo řeší partnerské neshody, a já si říkám: sakra, nejsou nějaké skvrny na Slunci??? A o tomhle přemýšlím... Jak je možné, že má tolik lidí takové starosti, a že se to tak nyní koncentruje??? A nejde o nějaké krátkodobé vztahy - tak plus/minus 20 let. A přemýšlím, jak dál........

Není tady

 

#819 6. 9. 2010 18:19

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Ahoj Cyrano, měl bys vaší situaci řešit, tenhle pat nikomu neprospívá. Pkud hledᚠna životě něco pozitivního, vezmi si na 4 dny volno, vezmi svoje malý holky a někam s nima jeď na výlet nebo krátkou dovolenou. Ne abys s sebou bral i jejich matku, neodpočinul by sis.
Hodně síly

PS: jo, a abych nezapoměl - nepřemýšlej nad ostatníma lidma, přemýšlej jak nejlépe vyřešit svůj problém

Upravil(a) PetrHl (6. 9. 2010 18:20)

Není tady

 

#820 6. 9. 2010 21:11

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

To víš Petře je lepší řešit jiné, než sebe. To nebolí. No jak tak koukám, má Cyráno zaděláno na dobrej post psycho syndrom.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#821 7. 9. 2010 9:03

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Cyrano, neřeš, co ostatní, udělej si jasno u sebe... co chceš ty.
Když jsem byla těhotná, bylo kolem mě spousta holek těhulek a nebo mamin s malými dětmi... zajímavý je, že teď, když byl baby boom, tak jsou kolem mě všichni s většími dětmi, jen jedno batole... čím to bude? Koukᚠpo tom, co řešíš, co tě uvnitř trápí. Když se podívᚠlíp, zjistíš, že kromě těch, co řeší rozchod/ rozvod/ problémy v partnerství je kolem dost lidí, co se žení/ vdávají... zakládají rodinu... vedou dítě do první třídy/ poprvé do školky... nastupují na VŠ, do prvního zaměstnání.... mají první lásky... udělali řidičák.... Prostě normálka. wink
Když jsem se rozváděla, měla jsem dvě kamarádky, co řešily to samé... a další, co se vdala, jednu, co se jí syn pořádně poprvé zamiloval, jednu s druhým bezva manželem, co se jim podařilo miminko... jednu, co šla do důchodu, další a další a další... a já si říkala, bože, co se to děje, že se všichni rozcházejí? dumbombig_smile Prostě jsem viděla nejprv to, co mě osobně zaměstnávalo a až na druhý pohled mi došlo, že život jede dál a já ty ostatní nevidím, protože to je přece normální... ale ten můj problém.... to je něco. big_smile Prdlačku, tak to bylo je a bude a na tobě je, jak se s tím poprat a vyjít z toho ze zdravou kůží.
Moc tě ta situace pohlcuje a ty to neřešíš. To je špatně. hmm

Není tady

 

#822 7. 9. 2010 10:57

Miši
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 147

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Cyrano napsal(a):

Miši napsal(a):

Ahoj Cyrano. Jak Ti je? Jak se cítíš? O čem přemýšlíš?.... Držím palečky. hjarta

Ahoj Miši,

myslím, že jsem relativně v pohodě. Snažím se na negativních emocích pracovat. Jak se cítím?  Těžko říct, chtěl bych napsat, že jsem unavený, a že mně ta celá situace stravuje, ale snažím se hledat něco v životě pozitivního, jinak by člověk zblbl. O čem přemýšlím?? Kolem mne je spousta lidí, co se rozvádí nebo řeší partnerské neshody, a já si říkám: sakra, nejsou nějaké skvrny na Slunci??? A o tomhle přemýšlím... Jak je možné, že má tolik lidí takové starosti, a že se to tak nyní koncentruje??? A nejde o nějaké krátkodobé vztahy - tak plus/minus 20 let. A přemýšlím, jak dál........

Ahoj Cyrano. smile

Mᚠprávo cítit se unavený. Klidně zatím přemýšlej o čemkoli.... Všechno má svůj čas, až dozraje, budeš vědět, jak dál.... pussa

Není tady

 

#823 7. 9. 2010 11:29

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

No, tohle zraje bezmála dva roky... to už snad člověk musí mít trochu představu, jak dál...
Tady je bez představivosti a řešení jak manžel, tak manželka... hmm
Spíš to vyhnije, než dozraje - můj názor. Už jsem ho ale Cyranovi psala.

Není tady

 

#824 7. 9. 2010 11:34

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

javena napsal(a):

No, tohle zraje bezmála dva roky... to už snad člověk musí mít trochu představu, jak dál...
Tady je bez představivosti a řešení jak manžel, tak manželka... hmm
Spíš to vyhnije, než dozraje - můj názor. Už jsem ho ale Cyranovi psala.

Taky si myslím, že chlap v dobrém věku by po více jak dvou letech měl vědět co a kudy......


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#825 7. 9. 2010 23:30

Miši
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 147

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Myslím, že nemáte tak docela pravdu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů