Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 11. 2009 23:09

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Pokračujte prosím v populární diskusi.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#2 25. 11. 2009 23:17

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Mikeš napsal(a):

... nikoli jako výčitku, ale jako něco, co by si moje žena přála (romanticky) zažít... big_smile big_smile big_smile

takhle to chapu i ja,kdyz to neni vycitka,kdyz je to prani zazit to po romanticku a treba jeste s kytickou na prenosnem tacu k tomu, jo jo......   big_smile   Kez se ji jednou alespon jednou jeji prani stane skutecnosti.  smile


"..jenže já jsem holt starej praktik, a spíš než tu romantiku tam vidím bordel v peřinách z nadrobenýho rohlíku, mastnej flek od salámu na polštáři, vylitý kafe v posteli s následnou hádkou a tak... "  lol lol lol
---------------------------------------

lol lol grater lol big_smile smile     Ja se tu mlatim smichy  tummenupp   Jsem si to zive,do detailu a barevne predstvila.

Diky,opet si me dokonale pobavil.    smile   

Preju dobrou noc a sladke sny.  smile

Upravil(a) hirondel (25. 11. 2009 23:19)


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#3 26. 11. 2009 7:02

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Pro některé pány to může být poněkud nepochopitelné, ale "problém" kytka v květináči versus řezaná nebo snídaně do postele může znamenat "miláčku, slyšíš moje přání"? Nebo lépe řečeno "chceš slyšet?" Ono to vypadá jako prkotina - brambořík nebo frézie - kytku přinesl, snahu projevil... pro chlapa v tom rozdíl není, stejně jako pod snídaní do postýlky si představí drobky a mastnej flek (mmch, Kocoure - kdo u vás povlíká? http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png). Některá ženská si ovšem řekne, že ani takovou maličkost není schopen pro ni udělat... a už to jede.
Mateřská není dovolená a jistý stupeň frustrace jsme asi zažily aspoň někdy všechny. Milé větičky typu „ty jsi celej den doma a já vás živím“ nebo představa, že živitel „má právo“ si odpočinout dle svého naturelu, zatímco matka to přece nepotřebuje, případně „jenom“ to, že o každou „pomoc“ je nutno pána požádat, k tomu 24hodinová permanentní pohotovost a konverzace zúžená na „paci paci, dobrý den, litr mlíka, kuk…“ http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png - to je nějaký to odreagování sakra zapotřebí. Některá štrikuje dečky, jiná cvičí a další holt sáhne po flašce.
Konkrétně u Cyranů bych ráda věděla, jestli tu podporu širší rodiny v péči o děti, jako má teď on, měla i jeho žena.

"jen a platí, když si ho (potomka) ušil"
Pisateli, tady přece nejde o alimentační povinnost, ale o sprosté zneužití dětí k vyřizování si manželských sporů. Ku.va, pokus se pochopit, že manželé jsou něco jiného, než rodiče a že mláďatům se má dostat maximální ochrany! (Nebo je sežrat ihned po porodu. http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png)

Když si nějaká ženská na "Alkoholicích" zoufá, že její manžel chlastá jako Dán, ostatní ji utěšují, radí, podporují...
Alkoholiky moc nečtu, tak nevím, ale u záletných pánů i dam celkem pravidelně padne dotaz druhu "a nedělᚠněco doma blbě?" Ostatně Cyrano taky nebyl ihned napaden, že je to jeho vina - dost dlouho se probíraly všechna + i -, všechny možnosti... dokonce i útěchy, rady a podpory se mu dostalo. Jenže si všimni, že on prostě nepřipustí svůj sebemenší podíl na výsledném stavu. Tím nechci říct, že ji k tomu "dohnal", ale podle dostupných informací si paní C. za pomoci milence a C2H6O řeší problémy rodinné a manželské - tedy obou zúčastněných. Snad jedině tehdy, kdyby paní C. měla utkvělou myšlenku, proč si nevzala Pištu Hufnágla, by byl Cyrano pouhým katalyzátorem http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#4 26. 11. 2009 7:42

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Javeno, sama přiznávᚠjedno „jsem ironickᓠtedy přesně ti to zrcadlím smile

No ono pokud bys prolistovala historii tohoto příběhu jistě bys našla i moje poznámky, kdy jsem Cyranovi sdělil, že chlapče sbal kufry, děti a prchej bo tohle neustojíš. Snad jsem jen v jednom okamžiku zapochyboval a změnil tuhle myšlenku v myšlenku, možná se to zněmí a bude to dobrý.
Obecně, okamžité chování Cyrana na některé chování jeho drahé polovice přecházím s úsměvem na obou stranách, nebo z pohledu jeho M je to zlomyslnost jak ještě víc stížit jemu přístup k ní a ze strany Cyrana neumělou snahu o odpálkování nepříznivého stavu.

Je to dětinské a proto tohle přecházím s úsměvem a současně s jistou bolestí v srdci bo ti kdo to vše odnáší jsou děti.

A víme co víme, jediné co známe v tomto příběhu je pohled Cyrana, můžeme jen z jistých obdobných případů zde i jinde sdělených, dosadit do „pohledu a postoje“ jeho M. A na základě zkušeností by nám měl vyjít přibližný výsledek.

Ten hypotetický výsledek je, že Cyránová se nikterak nezmění bo ve stavu kterém je, má slušné ubytování, své jednání vždy odůvodní psychickým stavem, je skoro spokojená protože se nemusí o nic starat, hlavně ne o děti o Cyrána a o nic prostě je tzv. princeznou sama pro sebe.
Cyráno se uštve, protože má snahu spojit nespojitelné, současně bude uštván ekonomickým zásobením rodiny, společného života s M si neužije bo rozmazlená princezna ho k sobě nepustí, a ke všemu se bude cítit tak nějak nedoceněn, protože pokus o celou rodinu a společnou výchovu mu nejde, a tak za 10 -15 let uvidí, jak mu utekl život mezi prsty a skončí na ARO jednotce s dvojnásobným oboustranným infarktem s narušenou psychikou, ne-li s trvalým psychickým poškozením /v lepším případě tikem v horším s nacvičenou schýzou/

Děti odněkud živené „možná se maminka vrátí“ projdou dětstvím a ztratí život protože stálé napětí mezi hlavními účastníky jejich výchovy a opory se projeví v jejich odstavení na vedlejší kolej. Takže děti i v 25 budou dětmi a jejich hlavní život bude narušen neznalostí nebo nechutí z dospělého života, který poznali ve své rodině. Budou se bát navazovat trvalejší kontakt apod.

Výsledek, minimálně 4 pokřivené životy.

To celkový výsledek Cyránovic snahy spojit oheň a vodu.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#5 26. 11. 2009 8:03

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

helena napsal(a):

Konkrétně u Cyranů bych ráda věděla, jestli tu podporu širší rodiny v péči o děti, jako má teď on, měla i jeho žena.
Jak to můžeš vědět? Helenko, možná jak její rodiče, tak i Cyránovi rodiče rozpoznali, že ona matkou nikdy nebude a proto tu podporu neměla. Možná zas budu za kacíře ke čtvrcení a kastraci, ale pro někoho podpora je když prarodiče budou hlídat děti 24/7 a maminka si bude užívat své mateřské dovolené na Hawai nebo ve Špindlu či místní občerstvovně, pro někoho je podporou jen to, že "jsi dobrým rodičem". Je to zas kus od kusu.
"jen a platí, když si ho (potomka) ušil"
Pisateli, tady přece nejde o alimentační povinnost, ale o sprosté zneužití dětí k vyřizování si manželských sporů. Ku.va, pokus se pochopit, že manželé jsou něco jiného, než rodiče a že mláďatům se má dostat maximální ochrany! (Nebo je sežrat ihned po porodu. http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png)

Helenko, já nevím jakou mᚠpraxi v rozchodech a rozvodech, ale myslím si, že kdo tu ulítává a víc směšuje jsi ty. Nidky nidke jsem netrvrdil, ani neříkám, že odcházející rodič nebude na potomka platit! Veřejně a ne jen tu, jsem sdělil, že alimentační povinnost je okolo 25% ze zbytku příjmu rodiče. A jsme u jádra pudla, který v manželskorodičovském rozchodu existuje. Ze své praxe až na vyjímky oba rodiče jsou ochotni  platit a mnohdy i víc než jsem sdělil výš. Jenže  především matky v duchu myšlenky, "já mu tu jeho  ku**** a jeho budoucí další  život znepříjemním" postaví výživné tak, že protistrana se začne taky bránit a problém je na světě. Převážně ono neúměrné výživné přichází ze strany matky, než ze strany otce a to i tehdy kdy dítě jde do péče otce. Já bych tady Helenko brzdil.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#6 26. 11. 2009 9:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Pisatel napsal(a):

Javeno, sama přiznávᚠjedno „jsem ironickᓠtedy přesně ti to zrcadlím smile

No ono pokud bys prolistovala historii tohoto příběhu jistě bys našla i moje poznámky, kdy jsem Cyranovi sdělil, že chlapče sbal kufry, děti a prchej bo tohle neustojíš. Snad jsem jen v jednom okamžiku zapochyboval a změnil tuhle myšlenku v myšlenku, možná se to zněmí a bude to dobrý.
Obecně, okamžité chování Cyrana na některé chování jeho drahé polovice přecházím s úsměvem na obou stranách, nebo z pohledu jeho M je to zlomyslnost jak ještě víc stížit jemu přístup k ní a ze strany Cyrana neumělou snahu o odpálkování nepříznivého stavu.

Je to dětinské a proto tohle přecházím s úsměvem a současně s jistou bolestí v srdci bo ti kdo to vše odnáší jsou děti.

A víme co víme, jediné co známe v tomto příběhu je pohled Cyrana, můžeme jen z jistých obdobných případů zde i jinde sdělených, dosadit do „pohledu a postoje“ jeho M. A na základě zkušeností by nám měl vyjít přibližný výsledek.
Ten hypotetický výsledek je, že Cyránová se nikterak nezmění bo ve stavu kterém je, má slušné ubytování, své jednání vždy odůvodní psychickým stavem, je skoro spokojená protože se nemusí o nic starat, hlavně ne o děti o Cyrána a o nic prostě je tzv. princeznou sama pro sebe.
Cyráno se uštve, protože má snahu spojit nespojitelné, současně bude uštván ekonomickým zásobením rodiny, společného života s M si neužije bo rozmazlená princezna ho k sobě nepustí, a ke všemu se bude cítit tak nějak nedoceněn, protože pokus o celou rodinu a společnou výchovu mu nejde, a tak za 10 -15 let uvidí, jak mu utekl život mezi prsty a skončí na ARO jednotce s dvojnásobným oboustranným infarktem s narušenou psychikou, ne-li s trvalým psychickým poškozením /v lepším případě tikem v horším s nacvičenou schýzou/
Děti odněkud živené „možná se maminka vrátí“ projdou dětstvím a ztratí život protože stálé napětí mezi hlavními účastníky jejich výchovy a opory se projeví v jejich odstavení na vedlejší kolej. Takže děti i v 25 budou dětmi a jejich hlavní život bude narušen neznalostí nebo nechutí z dospělého života, který poznali ve své rodině. Budou se bát navazovat trvalejší kontakt apod.
Výsledek, minimálně 4 pokřivené životy.
To celkový výsledek Cyránovic snahy spojit oheň a vodu.

Vieš, čo mi mi ale pripadá zvláštne? Že tá "spokojená" pani Cyranová od svojho muža odišla - k alkoholu aj fyzicky k milencovi - kdežto ten strašne nespokojný Cyrano síce už možno nechce s ňou ži, ale rozhodne sa s ňou nemieni rozís... Niečo mi tu proste nesedí, sorry.
Súhlasím ale plne s tým, že deom daný stav neprospieva a prospieva nemôže. Už kvôli nim bz mali - OBAJA - niečo urobi.

Upravil(a) Selima (26. 11. 2009 9:52)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7 26. 11. 2009 9:58

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Pisateli, já jsem stará ironička a milovnice černého humoru, čímž jsem svým dětem (než si zvykly a začaly chápat, že mají divnou matku) připravila pár menších šoků. Vím to, na to nepotřebuju zrcadlo. wink
Cyranovu anabázi sleduju od začátku a opravdu dlouho jsem nepsala. Přišlo mi to zbytečný, od začátlku se mi to jeví dost katasrtrofálně. Asi na třicátý stránce jsem napsala něco v tom smyslu, aby se už domluvili, protože mít tohle doma já, jsme celá rodina, včetně dětí, zralá na psychiatra.
S tvým hypotetickým výsledkem naprosto souhlasím, vidím to podobně už od té třicáté stránky. sad
Jen v Cyranové nevidím rozmazlenou princeznu, ale nevyzrálou osobu, která nebyla nikdy schopná sdělit a případně ustát svůj názor, takže skončila v baráku, kterej nechtěla s kytkama v květináčích, který nechtěla, s mužem, který je pro ni strůjcem jejího nepodařeného života... co na tom, že sama nevěděla, jaký by měl vlastně být. Cyrano z nějakého důvodu (možná přílišná zahleděnost do sebe v kombinaci s posedlostí po dokonalém životě) tongue nepostřehl, že manželka není spokojená, vesele nosil květináče a nezaznamenal varovnou červenou, kterou jeho žena vysílala. On to neviděl. Měl barák, děti, muškáty v oknech... Idyla.
A pořád to nevidí. sad Ale držím mu palce, a to zvládne co možná nejlíp. Už kvůli těm dětem... hmm

Není tady

 

#8 26. 11. 2009 9:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Pisatel napsal(a):

helena napsal(a):

Konkrétně u Cyranů bych ráda věděla, jestli tu podporu širší rodiny v péči o děti, jako má teď on, měla i jeho žena.
Jak to můžeš vědět? Helenko, možná jak její rodiče, tak i Cyránovi rodiče rozpoznali, že ona matkou nikdy nebude a proto tu podporu neměla. Možná zas budu za kacíře ke čtvrcení a kastraci, ale pro někoho podpora je když prarodiče budou hlídat děti 24/7 a maminka si bude užívat své mateřské dovolené na Hawai nebo ve Špindlu či místní občerstvovně, pro někoho je podporou jen to, že "jsi dobrým rodičem". Je to zas kus od kusu.
"jen a platí, když si ho (potomka) ušil"
Pisateli, tady přece nejde o alimentační povinnost, ale o sprosté zneužití dětí k vyřizování si manželských sporů. Ku.va, pokus se pochopit, že manželé jsou něco jiného, než rodiče a že mláďatům se má dostat maximální ochrany! (Nebo je sežrat ihned po porodu. http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png)

Helenko, já nevím jakou mᚠpraxi v rozchodech a rozvodech, ale myslím si, že kdo tu ulítává a víc směšuje jsi ty. Nidky nidke jsem netrvrdil, ani neříkám, že odcházející rodič nebude na potomka platit! Veřejně a ne jen tu, jsem sdělil, že alimentační povinnost je okolo 25% ze zbytku příjmu rodiče. A jsme u jádra pudla, který v manželskorodičovském rozchodu existuje. Ze své praxe až na vyjímky oba rodiče jsou ochotni  platit a mnohdy i víc než jsem sdělil výš. Jenže  především matky v duchu myšlenky, "já mu tu jeho  ku**** a jeho budoucí další  život znepříjemním" postaví výživné tak, že protistrana se začne taky bránit a problém je na světě. Převážně ono neúměrné výživné přichází ze strany matky, než ze strany otce a to i tehdy kdy dítě jde do péče otce. Já bych tady Helenko brzdil.

A nebude to tým, že "převážně" opúša rodinu, poažmo deti muž, a často úplne a dokonale? Nejaví záujem, prestáva plati... Ja osobne som zažila presne opačný prípad, ale na polícii a súde sme sa dozvedeli, že sme absolútna výnimka, kdežto opačne otočený prípad - muž sedel(za socíku! teraz už sotva) za neplatelie alimentov je oveža bežneší. A 25% z príjmov dáva ten rodič, čo odchádza, ten druhý musí často dáva 125%.  :jojo:

Upravil(a) Selima (26. 11. 2009 10:01)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9 26. 11. 2009 10:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Jak to můžeš vědět?
No nevím - proto mě to zajímá... elementary, dear Watson http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
možná jak její rodiče, tak i Cyránovi rodiče rozpoznali, že ona matkou nikdy nebude a proto tu podporu neměla
Tím myslíš, že "špatným matkám" se s dětmi nepomáhá?
Hele, já fakt nevím, jak to u Cyranů konkrétně chodilo, ale obecně - jestli na mámě visí všechno právě proto, že je máma, kdežto otci se poskytne všemožná pomoc, je něco špatně.
... ani neříkám, že odcházející rodič nebude na potomka platit!
Pisateli, dovol, abych ti připomněla tvé oblíbené holinky/hodinky http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Alíky jsi do toho zamíchal nepochopitelně TY a je to jediné (zatím), co se u Cyranových neřeší a paní C. (zatím) nemusí vyslovit, jak jsi hezky napsal: "já mu tu jeho  ku**** a jeho budoucí další  život znepříjemním". Teď to vypadá na slazení z jeho strany.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#10 26. 11. 2009 10:34

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Selima napsal(a):

Vieš, čo mi mi ale pripadá zvláštne? Že tá "spokojená" pani Cyranová od svojho muža odišla - k alkoholu aj fyzicky k milencovi - kdežto ten strašne nespokojný Cyrano síce už možno nechce s ňou ži, ale rozhodne sa s ňou nemieni rozís... Niečo mi tu proste nesedí, sorry.

Kdysi davno Cyrano napsal:  " .....doela se bojím zůstat sám  jsej skeptický k tomu, že si ještě nějakou normální prima ženskou najdu. Z toho mám fakt depku..."


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#11 26. 11. 2009 10:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

hirondel napsal(a):

Selima napsal(a):

Vieš, čo mi mi ale pripadá zvláštne? Že tá "spokojená" pani Cyranová od svojho muža odišla - k alkoholu aj fyzicky k milencovi - kdežto ten strašne nespokojný Cyrano síce už možno nechce s ňou ži, ale rozhodne sa s ňou nemieni rozís... Niečo mi tu proste nesedí, sorry.

Kdysi davno Cyrano napsal:  " .....doela se bojím zůstat sám  jsej skeptický k tomu, že si ještě nějakou normální prima ženskou najdu. Z toho mám fakt depku..."

Takže strach ze samoty, skepse a (možná) obava z vlastní "neschopnosti" najít jinou partnerku je důvod k setrvání ve vztahu nevyhovujícím oběma stranám a ještě to obhajovat zachováním domova dětem???


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#12 26. 11. 2009 10:51

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Tak abych neplevelil, ale současně jedna odpověď vůči Vám třem (neberte to jako útok či neúctu ke každé z vás jednotlivé) se dle mého nějak svorně doplní.
Javeno, asi se shodujeme na všem co je v Cyránově příběhu dominantní co podružné a co jen úsměvné "nakovávání" oboustranně nevyzrálých lidí. Nějak naše nedorozumění způsobuje  kostrbatost mého písemného vyjádření zašmodrchané v pojmosloví. Ale i zde mám dojem., že si porozumíme, když ti sdělím, že "rozmazlená princezna" je pro mě přesně ta nevyzrálá a dětinská osoba o které se zmiňuješ ty. Takže  s tebou myslím nebudu mít v dalším strategicko taktickém vývoji Cyránova příběhu problém.
Selimko, odchod Mrs Cyránové kamkoli a k čemukoli je útěkem před sebou samé a také odchod od takového života, který jí nevyhovuje. Můžeme se domnívat, , že je to odchod Cyrána bo jí nevyhovuje jako chlap, jako manžel, jako otec, jako partner, jeho politicko manželsko společenské chování apod. To ale nevíme a by se nám to skoro denně objevuje jak základní rozpor v soužití dvojic při rozvodech, zde vidím, že "chození" tedy období tokání je toliko jen sexuálním spojením dvojic, nikoli odpovědným hledání budoucího partnera/ky. Tady snad bych se přikláněl tak nějak, aby opět nastala doba "Kecalů" smile Nebo to byl útěk před sebou samou s tím, že jako malá holčička ani neuměla definovat co vlastně od svého samotného života chce a nevyhovovalo jí její postavění matky, manželky  apod. Neslyšela a necítila poskytovanou podporu, protože jí křachlo v kebuli a chtěla být tou nezadanou a nezvladatelnou holčičkou v 15ti. Nezodpovědnou a nevědomou k čemu a komukoli.
Ke tvé druhé odpovědi bych tak nějak si dovolil kratinkou poznámečku, že sice souhlasím s tvým názorem, že odcházení bývalého do neznáma, ale mám dojem, že je to právě proto, že když pán se chce vrátit a i dělá vše pro návrat do původního, je to jeho partnerka, která mu návrat znemožní a je tou jedovatou, která ho vlastně přivede na pokraj jednání, které pak jen vidíme, že otec a manžel mizí zklamán a nasr***. (Prosím berte to jako obecnou linii myšlenky).
Helenko, myslím, že jsi vytrhla myšlenku z mé odpovědi někomu jinému a pasuješ na Cyránův příběh. Tak tomu není, Jen jsme se my dva v tom asi zamotali. Takže debatu o platbách na děcka necháme na jinou příhodnější dobu.
No pokud se týká podpory, zas je to nějak nepochopeno z tvé strany. Pokud koukám napsal jsem že jsou "matky" ale i otcové, kteří si podporu představují  v tom že své ratolesti předají prarodičům a oni si užívaj slastí a radostí života, ale i opaku. Neřekl jsem, že se špatné matce podpora neposkytuje, ale že jí může chtít jinak, a nebo to co je poskytováno není jí bráno jako podpora. Zas je to individualizované.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#13 26. 11. 2009 11:29

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Pisateli, smile... wink

Není tady

 

#14 26. 11. 2009 11:42

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Pisatel napsal(a):

Ale i zde mám dojem., že si porozumíme, když ti sdělím, že "rozmazlená princezna" je pro mě přesně ta nevyzrálá a dětinská osoba o které se zmiňuješ ty.

Tak uz jen skoro zda se zbyva,ze Cyranovi muzeme sdelit nase nazory na to jak se "budi" princezny,neboli jak na rozmazlene deti aby se probraly.  big_smile

Cyrano omluva ze si delam srandicky ale ono na tom neco bude.  smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#15 26. 11. 2009 11:54

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

hirondel napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Ale i zde mám dojem., že si porozumíme, když ti sdělím, že "rozmazlená princezna" je pro mě přesně ta nevyzrálá a dětinská osoba o které se zmiňuješ ty.

Tak uz jen skoro zda se zbyva,ze Cyranovi muzeme sdelit nase nazory na to jak se "budi" princezny,neboli jak na rozmazlene deti aby se probraly.  big_smile

Cyrano omluva ze si delam srandicky ale ono na tom neco bude.  smile

No kéž by jsi se probrala ty princezno. lol reta


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#16 26. 11. 2009 12:28

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

"No kéž by jsi se probrala ty princezno. "  lol reta

  lol

Upravil(a) hirondel (26. 11. 2009 12:30)


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#17 26. 11. 2009 14:59

Cyrano
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2008
Příspěvky: 668

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Ahoj vážení,

tedy zírám. To se to sakra rozjelo. nevm, jestli na všechny příspěvky v diskuzi budu schopen z hlediska času odpovědět.

Jinak faktum: žena se nikdy nesnažila využít příležitosti a živit rodinu, protože můj příjem je hluboce nadstandardní. Což jí vyhovovalo. I v momentu, kdy nastoupila do práce a vybavovala si před rokem azyl  a vydělávala celkem slušné peníze, tak je všechny provařila především za své potřeby. A já jí dal na vybavení byt 80.000,- Kč, a měsíčně jsem jí platil i na děti 22.000,- Kč a nakonec, když prchla pryč jsem zaplatil i saldo za plyna elektřinu, co za ten rok ještě nezaplatila...... . Takže vaše úvahy o tom, že by přínos mojí ženy z finančního hlediska převážil přínos můj, jsou zcela liché. Kdybych já byl doma na "mateřské", tak by nevyělala ani na  slanou vodu, resp. by nás neuživila. A na podnikání není, před prázdninami dostala nápad, že by studovala nějakou VŠ nebo nástavbu, ale pak to rychle odpískala. A navíc chtěla, abych jí školu zaplatil, což bych udělal, ale ne v momentu, kdy začala pít. takže já bohužel ve svém životě řešil její ekonomické průsery, a ještě se mi nestalo, že by se z nich vyhrabalaa sama. Někdy mi to připomína stav, kdy na USA všichni, zejména diktátoři nadávají, když jsou v OSN, že jslou hrozné, ale bez jejich peněz by OSN už dávno neexistovala.

Přemýšlím, že bych založil Klub přátel Cyrana, vydával bych legitimace, existovalo by vstupné, a pak bych si možná vydělal i na peníze, které po rozvodu budu manželce platit. Co Vy na to???

Pak bych mohl dát práva na film z našeho života Hollywoodu, ale ten závěr by musel skončit dobře, takže by to museli nějak upravit.


mezitím bych ještě mohl napsat nějakou autobiografii "Můj život s k..ou". To by byl bestseller a v příloze by byly texty tohoto vlákna, knihu by křtil Paroubek s Uzlem a Klimešem a raut by byl u Kočků.


Jo a prodával bych ochrannou známku "Cyrano". ještě vymyslím logo a budu prodávat nášivky, já na tom kurňa ještě zbohatnu!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co vy na to?????????

cyrano

Není tady

 

#18 26. 11. 2009 15:26

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

No naplánoval jsi to hezky, ale to ti k životu stačit nebude do ti přátelé tě brzo nakopu a na svůj problém budeš sám sameček smile
Já a myslím, že i okolí unisímo hlásá rozetni to. Bolet to bude vždy, jen zachráníš rozchodem sebe a hlavně dětem narovnᚠpokřivené vidění. Co na tom, že budete rozetnutí, matku neztratí.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#19 26. 11. 2009 15:42

Johana50
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2009
Příspěvky: 591

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Cyrano napsal(a):

Co vy na to?????????

?? sad )))))přemýšlím, kam zmizel ten celkem slušný a galantní tragéd  Cyrano a  kterýže zoufalec to zneužil jeho nick. albert

Není tady

 

#20 26. 11. 2009 17:09

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Cyrano napsal(a):

A já jí dal na vybavení byt 80.000,- Kč, a měsíčně jsem jí platil i na děti 22.000,- Kč

Víš, možná chyba. Kdybys ji nechal odejít fakt s holým zadkem, možná by se toho naučila víc, než jen že když odejde, stejně se o ni finančně postaráš.

Mám jednu kamarádku, která má 3 děti a zaječí úmysly. Manžela s nadstandardními příjmy a ona si nevydělá ani na tu slanou vodu, jak Ty píšeš... a není už na MD, děckám je cca od 6 let výš. Trošku jsem se jí snažila vysvětlit, že odejít od chlapa neznamená, že on ji bude živit tak, aby měla stejný standard jako dřív.
Byla strašně překvapená, že když o odchodu mluvila s manželem, že jí nechtěl dát peníze (myslím každý  měsíc jako dřív) - no já se nedivím, být tím chlapem, tak bych taky nedala.
Moje kamarádka žije trošku ve snu, je zhýčkaná (si myslím) vysokým příjmem manžela - a připomíná mi Tvoji manželku.

Řešení v tomhle případě si myslím je, aby se manželka naučila vážit peněz - jí ukázat realitu. Pokud se už k Tobě vrátila, tak to asi tak dobře nepůjde, ale v době, kdy měla zaječí úmysly, by to šlo líp. Možná by byla i pokornější a viděla by cenu peněz. Kdyby si je musela všechny sama vydělat.

Není tady

 

#21 26. 11. 2009 19:51

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Cyrano, šedesát stránek a až teď nám tu naservíruješ, jak jsi ženu dotoval, když se odstěhovala? Jestli jo, tak jsi blb.oun. tongue
Na hollywood zapomeň, takovou slátaninu by nikdo nenatočil a atobiografii klidně napiš. Já první si přijdu pro podpis na autogramiádu, abych viděla na vlastní oči člověka, který skuhrá, jak ženu chce zpátky, notabene jí platí a když ženuška začne nasávat, tak jí chce strašně pomoct, načeš jí označí jako k..u...
Plakej nad sebou dál. roll

Není tady

 

#22 26. 11. 2009 22:26

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Ahoj, nečetla jsem celé vlákno, je toho až až.
ta tvoje žena chce to má pěkně zařízené...ještě jí dotuješ.........to fakt nechápu!!!!!!!!!!!
Měl ses na to vykašlat už dávno. a spíš ji naučit vážit si peněž když už nic.

Není tady

 

#23 26. 11. 2009 22:55

Nefritt
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 11. 2009
Příspěvky: 108

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Kerrin napsal(a):

Ahoj, nečetla jsem celé vlákno, je toho až až.
ta tvoje žena chce to má pěkně zařízené...ještě jí dotuješ.........to fakt nechápu!!!!!!!!!!!
Měl ses na to vykašlat už dávno. a spíš ji naučit vážit si peněž když už nic.

Cyrano,nevěš hlavu:.Zvládneš to i s se svým egem:o))Prostě nevím jak to vysvětlíš,ale docela Ti rozumím

Není tady

 

#24 27. 11. 2009 7:31

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Javeno a hlavně Cyrano, teď už mohu na plnou hubu říct. "Teď vím proč se ta tvoje potento". Ale z nᚠto, z jídlem roste chu a její těžké zjištění, že jinde se musí makat, promiň to by položilo i silnější slonici.
No Cyrano, začni, aby ten tvůj příběh měl krásný happyend, a dal se natočit když ne přímo v Dovolenkovém lese aspoň na Barrandově dumat, jak se sám s děckama postavíš na nohy vyrazíš do života s úsměvěm a radostí. Jedině pak mᚠšanci na založení Cyranovy strany příznivcůa stát se ve vlastní straně čestným doživotním předsedou, zřízení muzea mužské snahy o nápravu Šípkové princezny a správem vybýrat vstupné a vydání knihy o životě žen v mužském prostředí.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#25 27. 11. 2009 9:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Žena od mě odchází, vrátí se? (Cyrano)

Mne stále nejde do hlavy, ako mohol ten dokonalý a skvele zarábajúci Cyrano ma DVE deti s takouto neschopnou a lenivou k...ou. Jedno chápem, aj dokonalí muži asi musia občas "smočit kořínek", ale DVE? Kde urobili soudruzi z NDR chybu?
(Inak, priznávam, že ja by som so Cyranom nevydržala ani dva týždne hmm. Nieto ešte niekožko rokov a dve deti. kapitulation A asi to platí aj naopak. Fakt nechápem, že máte problémy A TERAZ.) Podža mňa - buď sa vážne pokúste nastoli normálnejšie spolužitie vyhovujúce OBOM, alebo sa konečne rozíďte. Toto nie je život, ale živorenie - pre OBIDVOCH.

Upravil(a) Selima (27. 11. 2009 14:40)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů