|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Kam vylíváte použitý olej třeba po smažení řízků ??
Není tady
to snad ani nemůžu napsat... teď máme na dvorku kanál tak tam a v paneláku jsem do toho prachsprostě nalila vodu s jarem a šup do dřezu a ten jsem občas propláchla louhem... (louhem proplachuju občas i teď...) 
Není tady
ale můžeš si na to schovat odříznutou PETku nebo odstřihnutou krabičku od mléka... do toho hážu použité čajové sáčky a vyklepávám kafe z pressovače...
Není tady

vždycky do záchodu,trochu teplé vody s jarem..
Není tady
Do PET-ky. Tu pak uzavřeme víčkem. A hodíme do kontejneru na domovní odpad.
To asi není moc ekologické - že?
Tuhle jsem viděla z okna tramvaje dodávku - měla na boku napsáno: Svoz použitých potravinářských olejů.
Jenže to je asi pro firmy, které smaží na kšeft a které toho mají hodně...
Není tady
tříska napsal(a):
Do PET-ky. Tu pak uzavřeme víčkem. A hodíme do kontejneru na domovní odpad.
To asi není moc ekologické - že?
úplně stejně jsem to jednou udělala i já, láhev s olej jsem hodila do koše a puboš měl koš vynést a aby nemusel jít dvakrát, tak do koše šplápnul, víčko od láhve vystřelilo a olej se rozprskl na všechny světové strany, na puboše, na zdi, podlahu, strop, 


.
oba jsme celou událost přežili ve zdraví
.
Upravil(a) aprill (6. 12. 2009 18:19)
Není tady