Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 23. 11. 2009 17:59

saletka
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 10. 2008
Příspěvky: 44

použitý olej po smažení..

Kam vylíváte použitý olej třeba po smažení řízků ??

Není tady

 

#2 23. 11. 2009 18:17

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: použitý olej po smažení..

yikes to snad ani nemůžu napsat... teď máme na dvorku kanál tak tam a v paneláku jsem do toho prachsprostě nalila vodu s jarem a šup do dřezu a ten jsem občas propláchla louhem... (louhem proplachuju občas i teď...) roll


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 23. 11. 2009 18:18

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: použitý olej po smažení..

ale můžeš si na to schovat odříznutou PETku nebo odstřihnutou krabičku od mléka... do toho hážu použité čajové sáčky a vyklepávám kafe z pressovače...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#4 23. 11. 2009 18:55

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: použitý olej po smažení..

Není tady

 

#5 23. 11. 2009 21:47

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: použitý olej po smažení..

vždycky do záchodu,trochu teplé vody s jarem..


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#6 6. 12. 2009 17:55

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: použitý olej po smažení..

Do PET-ky.  Tu pak uzavřeme víčkem. A hodíme do kontejneru na domovní odpad.
To asi není moc ekologické - že?
dumbom
Tuhle jsem viděla z okna tramvaje dodávku - měla na boku napsáno: Svoz použitých potravinářských olejů.
Jenže to je asi pro firmy, které smaží na kšeft a které toho mají hodně...
gloria

Není tady

 

#7 6. 12. 2009 18:18

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: použitý olej po smažení..

tříska napsal(a):

Do PET-ky.  Tu pak uzavřeme víčkem. A hodíme do kontejneru na domovní odpad.
To asi není moc ekologické - že?
dumbom

úplně stejně jsem to jednou udělala i já,  láhev s olej jsem hodila do koše a puboš měl koš vynést a aby nemusel jít dvakrát, tak do koše šplápnul, víčko od láhve vystřelilo a olej se rozprskl na všechny světové strany, na puboše, na zdi, podlahu, strop, dumbomkapitulationdumbomkapitulation
oba jsme celou událost přežili ve zdraví tongue .

Upravil(a) aprill (6. 12. 2009 18:19)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů