Oznámení

9.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.srpna : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#1 13. 2. 2006 18:47

evaA
Host

Je možné získat leasing jako nezaměstnaný?

Dobrý den,
prosím o radu je možné získat na leasing automobil, ikdyž člověk co ho  má je nezaměstnaný, nevím , zda hlášen na ůřadě práce..., ale prostě zaměstnán není. Na základě čeho je možné leasing dostat? Ptám se, =protože tomu nerozumím. Jsou leasingovky , které to tak dělají? Jde o to, že jsme na tom momentálně špatně s financema, manželův syn z prvního manžel. nic nedělá je doma ..leží u televize, zaměstnán nebyl od vyučení. Nyní si pořídil auto splátky jsou 5tis měs. Nevím , kde na to bere..krade?....nechápu na jakém základě dostal leasing,..já mám půjčku na 39tis, musela jsem dokládat danové přiznání ...a málem mi ji nedali.
Děkuji

 

#2 13. 2. 2006 19:37

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Je možné získat leasing jako nezaměstnaný?

spatne s financema?? a syn nedela nic?? nepracuje??? Doporucuji zrusit trvale bydliste driv, nez vam prijde byt vyrabovat exekutor.... ani rohlik by nedostal, kdyz ma na auto, ma i na to, aby se zivil sam. (predpokladam, ze s vama bydli)


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů