Oznámení

26. srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

26.srpna : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

22.června : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#1 21. 11. 2009 17:19

Zemanka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 6. 2007
Příspěvky: 2986

čínská medicína a IVF

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsou známy nějaké úspěchy v čínské medicíně před IVF (umělém oplodnění). Popřípadě co je doporučováno, aby IVF bylo úspěšnější ve spojení s čínskou medicínou.
Předem děkuji za odpověď.

Není tady

 

#2 21. 11. 2009 20:34

Michaela Bernardová
♥------
Registrovaný: 16. 10. 2009
Příspěvky: 13

Re: čínská medicína a IVF

Zdravím Vás,
z čínského i západního pohledu-pokud chceme , aby IVF bylo úspěšné, je potřeba, aby jste vy byla přpravena a měla dost síly na průběh celého těhotenství a aby byl zároveň připraven "dostatečně útulný, výživný a teplý pokojík"/vaše děloha/ pro uhnízdění vajíčka a úspěšný vývin plodu.
Obojí toto dovede čínská medicína  podpořit velmi dobře, úspěchy znám z vlastní praxe i z praxí kolegů.
Zde je hlavní léčebnou metodou fytoterapie- užívání bylinných směsí, sestavených na míru vaší konstituci a vašim potřebám.Ve vašem případě ych volila formu bylinných tablet. Podpořit vše můžete ještě akupunkturou.
Záleží i na tom, jaký je důvod, že vaše snaha počít potomka přirozenou cestou nevychází.
Pokud zde není mechanická a zásadní překážka, o které by jste věděli, nabízí se otázka, zda by nebyla ještě možnost s pomocí čínské medicíny počít přirozenou cestou.
To samozřejmě nemohu posoudit a třeba má poznámka není vůbec na místě, neb o vás nic nevím.
Vím však, že již existuje mnoho párů, kterým se s podporou čínských bylinek věc zdařila.
Nicméně vám držím palce. M.Bernardová

Není tady

 

#3 22. 11. 2009 8:12

Zemanka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 6. 2007
Příspěvky: 2986

Re: čínská medicína a IVF

Moc vám děkuji za odpověď.. Bohužel u nás je problém v neprůchodnosti vejcovdů, takže nám může pomoci jen IVF. Jeden pokus mám již za sebou a na ten druhý bych chtěla být nějak připravená, jak fyzicky tak psychicky. Mohla byste mi prosím doporučit nějaké bylinné tabletky, atd.? Vůbec s tímto nemám zkušenost a nevím kam se obrátit.

Není tady

 

#4 23. 11. 2009 21:18

Michaela Bernardová
♥------
Registrovaný: 16. 10. 2009
Příspěvky: 13

Re: čínská medicína a IVF

Zdravím Vás,
co se týče vašeho dotazu- bylinné tablety by měly být doporučeny na základě vaší diagnostiky z jazyka a pulsu, konstitučního typu , aby léčba byla co nejpřesnější.
Proto, pokud vám to nedělá problém by bylo nejvýhodnější se objednat ke mě, nebo k někomu z kolegů.
Kontakt na mou ordinaci i povídání o  různých zdrav. problémech včetně toho vašeho, bylinách atp. najdete na www.patentnimedicina.cz.
S pozdravem M.Bernardová

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

  • Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

  • Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

  • Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

  Zápatí

  Powered by PunBB 1.2.24c
  © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
  Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
  Ochrana osobních údajů