Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 2. 2006 17:07

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

suchý kašel u dítěte

Nakrájet do zavařovací sklenice cibuli a zasypat cukrem, do rána pustí šávu a po lžičkých dávat dítěti, nebo zábaly na průdušky z psího nebo normálního sádla, pomáhá i vlažný olej, nejúčinnější je černá řepa, ale nedá se sehnat.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#2 13. 2. 2006 17:36

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: suchý kašel u dítěte

černou řepu jsem viděla v pátek v kauflandu. Jinak z léků je dobrý thymomel - pouze jitrocelový sirup.
Z čajů mateřídouška, majoránka, jitrocel, tymián, slézová růže.

Není tady

 

#3 13. 2. 2006 20:20

Burdych
Host

Re: suchý kašel u dítěte

To byla spíš červená řepa, ne? Já jsem se s černou normálně v obchodě nesetkala.
Na ten kašel je opravdu výborný tymián. je to přírodní antibiotikum, posiluje obranyschopnost a uvolňuje průdušky. Dají se koupit i bylinné krémy.
Jitrocel je sice dobrý, ale většina sirupů z lékárny je plná cukru.
Vynikající průduškový čaj je ze 2 lžic lipového květu, 2 lžic podbělu, majoránky-používám na tak cca 2x 10 cm, a hrsti květů černého bezu. Je chuově velmi dobrý a moje děti ho mají moc rády.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů