Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 11. 2009 19:07

peta.g.a.
♥------
Registrovaný: 16. 11. 2009
Příspěvky: 3

Evra - kam lepit?

Ahoj,
krátce používám antikoncepční náplasti evra a zatím jsem vždycky střídala ramena,ale ted mě čeká prodloužená a kolona a chtěla bych,aby náplast nebyla vidět. Takže kde vám kromě ramen náplast dobře drží? Šaty mi dosahují cca k lopatkám a chtěla bych náplast mít schovanou,ale bojím se odlepení. Díky moc za tipy.

Není tady

 

#2 16. 11. 2009 19:43

VVeronika
♥♥-----
Registrovaný: 5. 5. 2009
Příspěvky: 79

Re: Evra - kam lepit?

Ahoj,já lepím na zadek a nebo na břicho.Ještě se mi nestalo,že by náplast nedržela a to chodím tak 2x do týdne plavat,celkem náplasti nešetřím vissla Jen mě štve vždycky ten okraj náplasti,pořád se mi tam chytá oblečení a zůstává mi to tam,nevypadá to hezky,nevím co s tím usch grater


Život je jak omalovánky. Je jen na člověku, jaké použije barvy!

Není tady

 

#3 19. 11. 2009 18:00

peta.g.a.
♥------
Registrovaný: 16. 11. 2009
Příspěvky: 3

Re: Evra - kam lepit?

VVeronika napsal(a):

Ahoj,já lepím na zadek a nebo na břicho.Ještě se mi nestalo,že by náplast nedržela a to chodím tak 2x do týdne plavat,celkem náplasti nešetřím vissla Jen mě štve vždycky ten okraj náplasti,pořád se mi tam chytá oblečení a zůstává mi to tam,nevypadá to hezky,nevím co s tím usch grater

A na ten zadek lepíš hned pod horní okraj kalhotek? Pořád si nedovedu představit, jak se to tře o rifle a ruzně mačká když sedím a vydrží to týden... Ty okraje čistím opatrně vlhkou houbičkou,ale stejně to nikdy nejde vyčistit úplněneutral

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů