Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#201 18. 11. 2009 23:19

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#202 18. 11. 2009 23:19

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

alenak napsal(a):

Štěpánko, zadala jsem postýlka

díky\..... už listuju... smile

Není tady

 

#203 18. 11. 2009 23:22

annave
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 4. 2009
Příspěvky: 1429

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Není tady

 

#204 18. 11. 2009 23:25

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Díky Anni.... tak to ne.... já myslela něco... aby se jí to do toho pokojíka trošku i hodilo....gloriagloriarodna
Ale moc díky za ochotu...... Ještě proluftuju trošku net........... Ale moc díky za názory..... Budu moc ještě poprosit o další, když něco objevím..?

Není tady

 

#205 18. 11. 2009 23:26

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Holk, ano, to je ono, super díky..Já už si našla na googlu, jako s MAcem koírovat, taže tu je ten odkaz ode mě :Dhttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26780701&tab=9

Není tady

 

#206 18. 11. 2009 23:27

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Tak to se omlouvám big_smile - já to brala čistě funkčně big_smile

Není tady

 

#207 18. 11. 2009 23:28

annave
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 4. 2009
Příspěvky: 1429

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Děvčata, úžasný ráčky. Jeden hezčí než druhý tummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenuppgodlikegodlikegodlike

Hani, to Andrejčino první ločko bylo soutěžní wink Ale to druhý nám zatajila. vabig_smile

A já taky musím hlásit. Dagi má na MMB a DST moc pěknou fotku jako ikonku winkstoltstolt gloriavissla

Není tady

 

#208 18. 11. 2009 23:29

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

každopádně ta paní to měla nafocené dost šíleně big_smile - to torzo jako hlavní fotku bych asi nedala...reálu odpovídala ta druhá malá fotka big_smile

Není tady

 

#209 18. 11. 2009 23:29

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

alenak napsal(a):

Tak to se omlouvám big_smile - já to brala čistě funkčně big_smile

Jejda..... bosorko milá...... co se omlouváš........ Víš jak to je....... další mimi už asi nebude..... tak jsem se trošku rozhodla.... za nás oba... že o to víc bude pantáta malou rozmazlovat....... On to tedy ještě neví.... ale já už ano....stoltstolt
Chtěla bych... aby do ní chodila chrupkat ráda... aby se tam těšila, víš..? gloria

Upravil(a) Štěpánka.Š (18. 11. 2009 23:30)

Není tady

 

#210 18. 11. 2009 23:32

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Jako tedy nemyslím, že by až tak.... ale je to pěkné, že..?
http://www.lokki.cz/detail/2220357-trax … ?sekce=166

Nejvíce se mi líbila ta, co Haničce..... kdyby byla věětšííí..

Není tady

 

#211 18. 11. 2009 23:32

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

annave napsal(a):

Děvčata, úžasný ráčky. Jeden hezčí než druhý tummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenuppgodlikegodlikegodlike

Hani, to Andrejčino první ločko bylo soutěžní wink Ale to druhý nám zatajila. vabig_smile

A já taky musím hlásit. Dagi má na MMB a DST moc pěknou fotku jako ikonku winkstoltstolt gloriavissla

Andrejka to druhý nezatajila to jí někdo okopíroval , pod tou druhou fotkou je odkaz přímo na mmb

Upravil(a) čarodějka (18. 11. 2009 23:33)


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#212 18. 11. 2009 23:33

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Jasný... a chápu big_smile Pokud to jde, tak se ti poslední rozmazlujou všude... big_smile u nás to je to samý big_smile Děckám se ta postýlka do pokojíka hodila, Verča měla velkou taky dřevěnou, měli to tam sladěný...ale já jsem  fakt člověk někdy až moc orientovaný na funkčnost... smile

Není tady

 

#213 18. 11. 2009 23:34

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Štěpánka.Š napsal(a):

Jako tedy nemyslím, že by až tak.... ale je to pěkné, že..?
http://www.lokki.cz/detail/2220357-trax … ?sekce=166

Nejvíce se mi líbila ta, co Haničce..... kdyby byla věětšííí..

Tahle je krásně holčičí


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#214 18. 11. 2009 23:36

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

čarodějka napsal(a):

Štěpánka.Š napsal(a):

Jako tedy nemyslím, že by až tak.... ale je to pěkné, že..?
http://www.lokki.cz/detail/2220357-trax … ?sekce=166

Nejvíce se mi líbila ta, co Haničce..... kdyby byla věětšííí..

Tahle je krásně holčičí

Ovšem ta cena Hani.... to je pecka.....dumbomdumbomdumbomdumbomdumbom

Není tady

 

#215 18. 11. 2009 23:37

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

hani, myslím, že ale ta druhá neudělal nic špatného, pokud se jí to Andrejčino líbilo, tak se inspirovala...Nemá to úplně na chlup stejné, ale asi se jí ten nápad líbil... vždyť i ty holky, co prodávají kity, dávají schválně LOčka k nim, jako inspiraci...

Není tady

 

#216 18. 11. 2009 23:38

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

alenak napsal(a):

Jasný... a chápu big_smile Pokud to jde, tak se ti poslední rozmazlujou všude... big_smile u nás to je to samý big_smile Děckám se ta postýlka do pokojíka hodila, Verča měla velkou taky dřevěnou, měli to tam sladěný...ale já jsem  fakt člověk někdy až moc orientovaný na funkčnost... smile

Já taky vždy byla....... asi měknu.......dumbomdumbom

Není tady

 

#217 18. 11. 2009 23:40

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Holky, přeju krásnou dobrou noc a jdu spát. zítra na \vás mrknu...doufám, že mi ten Mac book už nebude dělat takový problémy sad

Není tady

 

#218 18. 11. 2009 23:44

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Štěpánka.Š napsal(a):

čarodějka napsal(a):

Štěpánka.Š napsal(a):

Jako tedy nemyslím, že by až tak.... ale je to pěkné, že..?
http://www.lokki.cz/detail/2220357-trax … ?sekce=166

Nejvíce se mi líbila ta, co Haničce..... kdyby byla věětšííí..

Tahle je krásně holčičí

Ovšem ta cena Hani.... to je pecka.....dumbomdumbomdumbomdumbomdumbom

Chceš rozmazlovat tak rozmazluj pussa lol


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#219 18. 11. 2009 23:49

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

čarodějka napsal(a):

Štěpánka.Š napsal(a):

čarodějka napsal(a):


Tahle je krásně holčičí

Ovšem ta cena Hani.... to je pecka.....dumbomdumbomdumbomdumbomdumbom

Chceš rozmazlovat tak rozmazluj pussa lol

Jejda.... zas až tolik ne......... Hledám něco takového, jako byla ta krásná růžová......stoltstolt

Není tady

 

#220 18. 11. 2009 23:50

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Není tady

 

#221 18. 11. 2009 23:50

annave
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 4. 2009
Příspěvky: 1429

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

čarodějka napsal(a):

annave napsal(a):

Děvčata, úžasný ráčky. Jeden hezčí než druhý tummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenuppgodlikegodlikegodlike

Hani, to Andrejčino první ločko bylo soutěžní wink Ale to druhý nám zatajila. vabig_smile

A já taky musím hlásit. Dagi má na MMB a DST moc pěknou fotku jako ikonku winkstoltstolt gloriavissla

Andrejka to druhý nezatajila to jí někdo okopíroval , pod tou druhou fotkou je odkaz přímo na mmb

Jéé, já si sedím na vedení. dumbomdumbomdumbom Já myslela, že jsou obě Andrejky.rodna No tomu se říká lift /nebo tak nějak rodna/, ale asi by se měl uvádět zdroj inspirace. A nebo měla paní stejný nápad .

Není tady

 

#222 18. 11. 2009 23:55

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

annave napsal(a):

čarodějka napsal(a):

annave napsal(a):

Děvčata, úžasný ráčky. Jeden hezčí než druhý tummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenuppgodlikegodlikegodlike

Hani, to Andrejčino první ločko bylo soutěžní wink Ale to druhý nám zatajila. vabig_smile

A já taky musím hlásit. Dagi má na MMB a DST moc pěknou fotku jako ikonku winkstoltstolt gloriavissla

Andrejka to druhý nezatajila to jí někdo okopíroval , pod tou druhou fotkou je odkaz přímo na mmb

Jéé, já si sedím na vedení. dumbomdumbomdumbom Já myslela, že jsou obě Andrejky.rodna No tomu se říká lift /nebo tak nějak rodna/, ale asi by se měl uvádět zdroj inspirace. A nebo měla paní stejný nápad .

Ano jsi v obraze pokud se inspirovala měla by to uvést tummenupp jinak o nic nejde


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#223 18. 11. 2009 23:56

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Štěpánka.Š napsal(a):

http://www.eberunka.cz/detail.php?zbozi=1618942

Tahle jak pro Bárbí ta se mi nelíbí gloria


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#224 19. 11. 2009 0:02

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Aha.... já myslela, jak jsi před tím hned na začátku psala, že se ti líbila ta nejdražší.... tak že to byla tahle.....
No... ono je to jen na pár let... tak to ještě může být bárbínka.... nebo princezna....gloria

Není tady

 

#225 19. 11. 2009 8:14

evajs
Letňátka 2008
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 7. 9. 2007
Příspěvky: 9597

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

AHojky bobiny hjarta
Jdu jen na skok, házím odkaz na Azuřin shop, má tam jeden kit jako freebie a další dva za euro, tak si aspoň to freebko sosněte gloria
http://www.scraptaboutic.com/index.php? … rers_id=24


http://www.tickerclub.com/cache/b954e19c9c.png http://evajs365.blogspot.com/ 

Za minulostí se ohlížej jen tehdy, působí -li ti to potěšení.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů