Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#176 18. 11. 2009 22:21

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

dusička napsal(a):

ahoj všem
tady se zase nádherně ráčkuje godlikegodlikegodlikegodlikegodlikegodlike
Štěpánko - já bych do toho nešla, myslím, že dva roky může ještě klido pido spát v postýlce a pak rovnou do velký nahoru. stolt

No.. já si to taky myslela.... ale ona je Šárka dlouhán....a docela se v postýlce už teď mlátí...

Není tady

 

#177 18. 11. 2009 22:27

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Tohle je taky milé..... ale moc dlouhé..... nedaly by se otvírat dveře.....
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12423745&tab=5



joooooo...... dalyyyy........... ono je to takhle...!!

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12423829&tab=5

Upravil(a) Štěpánka.Š (18. 11. 2009 22:30)

Není tady

 

#178 18. 11. 2009 22:27

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Bych dala matraci na zem z velké postele - prozatím. Ale novou postel bych nekupovala, přijde mi tozbytečný . stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#179 18. 11. 2009 22:38

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Ahojky holky,
zdravím \vás z notebooku, můj počítač mohu do práce dovézt nejdříve v pátek, náš IT brec tam dříve není...pak to bude dlouho trvat, než ho dají do opravy..ach jooo...
MOc a MOC děkuju za nádhernej RAK Tutulce.! Ani neprosím, aby mi ho poslala, nemám si ho kam stáhnout:( leda na flashku, ale tam asi nemám místo...až budu mít PC v cajku, tak Vás všechny o ty RAKy poprosím!

Jinak Štěpánko, my máme doma tu postýlku, co je mezistupeň mezi malou a velkou postelí. Mám ji nyní rozloženou na půdě, tak Ti ji nemůžu vyfotit, ale chceme ji prodat (levně big_smile), protože Adam má už velkou postel se zábranou, což vězší děcka neměli a spali v ní v tom "mezi" období. Pokud by se ti líbila a vymysleli bychom, jak ji poslat (nějakou zásilkovou službou), tak si myslím, že Vám službu určitě udělá big_smile
jdu kouknout, zda ji nenajdu nělde na netu...a hodím Ti odkaz..nebo zkusím vyfotit nějakou starou fotku z alba..vydrž big_smile

Není tady

 

#180 18. 11. 2009 22:40

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

I mě a ty autíčka to jsou teda kýče jak blázen lol lol lol snad se nebudeš zlobit Štěpánko pussa nehledě na to,že to asi na kvalitní spaní nebude...však neboj,za rok ani ne už se nebudeš bát jí dát na vyvýšenou postel smile a nebo jak mají v ikee tu s těma kočičkama,za necelý dva tisíce,ta je taky moc pěkná smile ...tyhle mi příjdou teda pěkně mastný,když píšeš,že by to měla na chvilku smile a nebo nechat od nějakýho truhláře nějakou jednoduchou udělat smile

Není tady

 

#181 18. 11. 2009 22:42

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

¨No tak je to kýč.... to je pravda...... ale je to do děcáku..... a jen na pár let.....

Není tady

 

#182 18. 11. 2009 22:45

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Děvčata co říkáte na tohle?
http://img.mimibazar.cz/foto/6/091115/20/f2451058.jpg

http://img.mimibazar.cz/foto/6/091118/20/f2457954.jpg
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2457954


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#183 18. 11. 2009 22:45

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

alenak napsal(a):

Ahojky holky,
zdravím \vás z notebooku, můj počítač mohu do práce dovézt nejdříve v pátek, náš IT brec tam dříve není...pak to bude dlouho trvat, než ho dají do opravy..ach jooo...
MOc a MOC děkuju za nádhernej RAK Tutulce.! Ani neprosím, aby mi ho poslala, nemám si ho kam stáhnout:( leda na flashku, ale tam asi nemám místo...až budu mít PC v cajku, tak Vás všechny o ty RAKy poprosím!

Jinak Štěpánko, my máme doma tu postýlku, co je mezistupeň mezi malou a velkou postelí. Mám ji nyní rozloženou na půdě, tak Ti ji nemůžu vyfotit, ale chceme ji prodat (levně big_smile), protože Adam má už velkou postel se zábranou, což vězší děcka neměli a spali v ní v tom "mezi" období. Pokud by se ti líbila a vymysleli bychom, jak ji poslat (nějakou zásilkovou službou), tak si myslím, že Vám službu určitě udělá big_smile
jdu kouknout, zda ji nenajdu nělde na netu...a hodím Ti odkaz..nebo zkusím vyfotit nějakou starou fotku z alba..vydrž big_smile

Jejda... to by bylo super..!!

Není tady

 

#184 18. 11. 2009 22:48

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Překrásné.... to je TVÁ práce....??? To bych fakt nepoznala...... Úplně jiný styl...!!vavava

Není tady

 

#185 18. 11. 2009 22:49

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Štěpánko, tak fotku jsem nenašla...No, popíšu Ti ji: je to nízká postýlak, cca 25 cm nad zemí, spodek má šuplík na věci, pak je kalsiky ložná polocha s matračkama o délce cca 150-160cm, dvě pevná čela, vysoká, jako ohrádka od klasické malé postýlky a zadní strana je šprušlinová, jak u malé postýlky. Přední strana má šprušliny jen do cca 2/3 a pak je průlez ven. Našim děckám se to moc líbilo, mohli sami ven,ale když se postavili,tak nesletěli, protože byla kolem ta ohrádka. Barva je klasický dřevo. Matračky jsou tam dvě, žádný luxusní, le funkční. ještě jdu hledat na netu  něco podobného big_smile

Není tady

 

#186 18. 11. 2009 22:50

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Teda Štěpánko to jsem zvědavá co si vybereš ale postýlky jste tu ukazovali hezký a mě se nejvíc líbila samozřejmě ta nejdražší lol


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#187 18. 11. 2009 22:52

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Štěpánka.Š napsal(a):

Překrásné.... to je TVÁ práce....??? To bych fakt nepoznala...... Úplně jiný styl...!!vavava

To není má práce to je kopie Andrejky na mmb


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#188 18. 11. 2009 22:55

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Ali.... snad si to trošku dovedu představit.... je to vlastně taková nižší postýlka s otvorem - průlezem vpředu..... Ještě mi písni, jak je široká, ju..? Jinak si myslím, že je to zajímavé..... Mně jde právě o to, že je to zatím trdlo, co by z normál postele sletělo.... natož vyvýšené...

Není tady

 

#189 18. 11. 2009 22:56

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Hani..... jakto, že to utajuje....??  vavavavavadumbomdumbomdumbomdumbomdumbom

Není tady

 

#190 18. 11. 2009 22:57

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

čarodějka napsal(a):

Teda Štěpánko to jsem zvědavá co si vybereš ale postýlky jste tu ukazovali hezký a mě se nejvíc líbila samozřejmě ta nejdražší lol

Mně Hani taky..... a kdyby měla aspoň 140 cm, tak do toho ty prašulky vrazím.....

Není tady

 

#191 18. 11. 2009 23:01

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Není tady

 

#192 18. 11. 2009 23:03

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Štěpánko, já zítra vylezu na půdu a zkusím to změřit a vyfotit. Široká byla asi jako normální postýlka, myslím...ale výrazně delší. Náš přerostlý Ondra v ní spal do cca 5ti let, jinak tam bylo napsané, že je do 6ti let. Je stará, žádný výkřik moderny, ale funkční big_smile. My ji chceme prodat za 500,- , ale nevím, na kolik by Tě vyšla doprava z Brna sad

Není tady

 

#193 18. 11. 2009 23:07

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Ali, jukla jsi na ten odkaz...? Něco podobného...?

Tady jsou pěkné postele.....
http://www.net-nabytek.cz/kategorie/det … endy-.aspx

Není tady

 

#194 18. 11. 2009 23:09

čarodějka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Nejdek
Registrovaný: 21. 9. 2008
Příspěvky: 3390
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Štěpánka.Š napsal(a):

Ali.....???

http://www.net-nabytek.cz/produkt/304_p … torem.aspx

Tahle je pěkná gloria


Lepší je užívat života než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Není tady

 

#195 18. 11. 2009 23:10

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Tak jsem našla přesně tu postýlku na mimibazaru ji pordává nějaká paní, jsou tam i fotky. Nejde mi na tom pitomým notebooku kopírovat odkaz, zkus si prosím najít  Zuzana G. (ZIGI)ID 20599, inzerát z 26.10. jo a je to do 12 let, ale musela bys mít trapajzlíka big_smile ...ne, vážně, to jediný, je přehnaný, zbatek sedí. mrkni na ty fotky...

Není tady

 

#196 18. 11. 2009 23:11

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Juknu, díky..

Není tady

 

#197 18. 11. 2009 23:14

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Holky, budu úplně OFF TOPIC, ale postěžuju si...máte někdo notebook - MACBOOK od Apple? J8 ho mám vypůjčený na dobu, než bude opravený můj počítač z práce...ale to je pomsta našich "ájŤáků"...jsme z toho úplně na nervy big_smile
Je tu všechno jinak, nejede tam windows, nic tam nefunguje, jak jsme zvyklá, bé, bé..přepadám si jako dement - ani ctrl C nefunguje na kopírování, jsou tam jakési divné klávesvé zkratky...co jsme to vyfasovala?!

Není tady

 

#198 18. 11. 2009 23:15

Štěpánka.Š
Babinet Klub
Místo: Nejdek
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 4028
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

alenak napsal(a):

Tak jsem našla přesně tu postýlku na mimibazaru ji pordává nějaká paní, jsou tam i fotky. Nejde mi na tom pitomým notebooku kopírovat odkaz, zkus si prosím najít  Zuzana G. (ZIGI)ID 20599, inzerát z 26.10. jo a je to do 12 let, ale musela bys mít trapajzlíka big_smile ...ne, vážně, to jediný, je přehnaný, zbatek sedí. mrkni na ty fotky...

Nemůžu ji najít..... co sis zadala..... postele...?

Není tady

 

#199 18. 11. 2009 23:16

alenak
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 8. 2006
Příspěvky: 5230

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33

Štěpánko, zadala jsem postýlka

Není tady

 

#200 18. 11. 2009 23:18

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.33


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů