|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
A zapomněla jsem - gratuluju novým CT 
Není tady
dagi napsal(a):
andrejko, moc prima změna, těším se na recepty, ráda se nechám inspirovat
.
debí, tobě se dnes fakt daří, gratuluju.
zato mě to dneska nějak nejde..
http://img.mimibazar.cz/foto/6/091116/21/f2453513.jpg
kredit tu http://www.digishoptalk.com/gallery/sho … mp;cat=500
brepto, máš to skvělééé, už jsem se kochala na DST 
Není tady
Topi, Štěpánko, hned se z těch Vašich krásných loček rozsvítilo
Není tady
Zdravím 
Skoukla jsem včerejší soutěž (konečně) a musím říct že se mi teda moc líbí jen Dušička mi tam připadala moc smutná .
Andrejce moc blahopřeju
a hned se zlobím protože v sobotu jsme s Nikolkou pekli lepené cukroví a ne tradiční linecké ale trošku jinak.Mohla jsem nafotit
.Našla vykrajovátka a nedala pokoj dokud jsme něco neudělali a moc jí to bavilo.
Debi blahopřeju k CT a ani se nedivím že tě berou mě se ty tvoje krásně poskládané přeplácaninky moc líbí.
Dílka chválím hromadně ale moc se mi líbí Floranky s kožešinkou a velké dumání 
Není tady
A ještě jsem chtěla poděkovat kdo mě našel včera na mmb horko těžko jsem to tam vložila a to bylo poslední kdy mi šel net
ještě že mám Andrejku 
Není tady
debí, ty mě tam vždycky hned najdeš
. jak ty to děláš? 
a nové waterlo už stahuju.. teda, tomu říkám super nápad
.
dagi napsal(a):
debí, ty mě tam vždycky hned najdeš
. jak ty to děláš?
a nové waterlo už stahuju.. teda, tomu říkám super nápad.
mám na Tebe štěstí 
Není tady
Dagi paráda, já jsem to neviděla, protože jsem ještě na chatu se spolužákama.
Vítám Haničku a už se těším na recepty.
To zas bude úplně něco jiného, ale určitě zajímavé
Není tady
dagi napsal(a):
andrejko, moc prima změna, těším se na recepty, ráda se nechám inspirovat
.
debí, tobě se dnes fakt daří, gratuluju.
zato mě to dneska nějak nejde..
http://img.mimibazar.cz/foto/6/091116/21/f2453513.jpg
kredit tu http://www.digishoptalk.com/gallery/sho … mp;cat=500
Dagi - brebto, máš to nádherný 


já mám taky otevřenou TImkovou s maskama, ale nějak si tady na netu čtu čtu čtu a nic nedělám

Není tady
holky děkuju, jste moc hodné, vždycky mě to nakopne
. i když teď jsem fakt nějak bez nápadu..
floranko, jak tak koukám na to tvé poslední dílko, to je úplné pohlazení.. udělala jsi ohromný pokrok 

Achoooj
Tak my byli na návštěvě a tak waterlo sosám až te´d a musím říct,že vypadá fakt parádně

Krásný lo, chválím hromadně, okouzlilo mě psaní ježíškovi od flori 
Jo a debí,Camilu na rozdíl od ciucolly neznám,ani mi to moc neříká,ale nějak mi to k tobě úplně sedí,jsem celá natěšená na tvý ločka

já mám hostovačku za půl roku tady http://digital-crea.fr/shop/index.php?m … rers_id=14
Jupíííí

Není tady
Dagi jen nekecánkuj. Máš to krásný. Takhle bych taky chtěla tvořit "bez nápadu"
Moc ti to jde a hlavně máš i úžasné fotky a to je prostě základ. 





Štěpánko, pěkný ráček a krásné ločko
Moc ti to tam sluší 


A na recepty jsem tedy zvědavá, ale dopředu kvůli tomu tedy péct nebudu 
A Floranku chválím, její ločka jsou čím dál tím lepšejší 
Není tady
Tak nesu jednu rychlovku z WaterLO:
Kredit zde na DST
Není tady
No šla jsem na poradu a nakonec jsem to zapomněla napsat 


Dostala jsem fotky s koncovkou BMP a LR mi je nechce načíst na úpravu. Co s tím? Nemáte někdo zkušenost? 

Zkoušela jsem to jen přepsat na jpg a to nechce 
Upravil(a) annave (16. 11. 2009 23:10)
Není tady

Jůů,ani,to vůůbec nevím 
soni, náádherný LO
chválila jsem už na MMB 


A našla jsem tam ještě další pecku

Není tady

ještě mě napadá,Ani,v čem to přepisovalas?v gimpu?Nebo v malování?Tam by to snad jít mělo,ale fakt nevím... 
Není tady
Evajsku, ty jsi geniální 






Už to jde.
V Gimpu. Hlavně, že u něj sedím furt 




Není tady

Ani super 



Není tady
Holky dík za pochvalu. Waterlo stahuju taky. Ještě musím napsat, to dumání nad ježíškem je původně trucování nad jídlem.U stolu to nechtěla ze svého talíře, ale když to bylo v jídlonosičích pro strejdu, tak chodila se lžičkou a chutnala a chutnala to jeho. Prý to měl lepší. :-))))
Není tady
Jeden sampler od Mary:
http://bymarypop.blogspot.com/2009/11/w … eebie.html
Není tady
Deborah napsal(a):
Jeden sampler od Mary:
http://1.bp.blogspot.com/_-r7PQDalWX4/S … Onprev.jpg
http://bymarypop.blogspot.com/2009/11/w … eebie.html
To jsem právě použila:D
Ona má nádherné , jemné věcia hlavně krásné papíry:gloria:
Debi, už se těším, jak nádherné přeplácaniny z toho uděláš.
Není tady
já už ho mám taky stáhnutej 
Není tady

Já ještě dostahovávám Tharilis jedničku tu zimní,už třikrát se nepovedlo,tak uvidíme..a pak mažu spát
Dobrou, prdlenky 
Není tady
Ahojky holky
.
Chválím všem dílka
.
Gratuluji k novým CT, ráda bych se do dalších taky přihlásila, ale nevím jestli bych to zvládala. Matýsek je lumpík a nechce mě nechat pracovat na PC.
Není tady

Ahojky,hezký sváteční ráno přeju 
Topazio,myslím,že je důležitý vybírat si ta CT,kde opravdu stačí 1 Lo a druhý děláš když je čas a chuť a kde nemusíš pak prezentovat kit ve čtyřech galeriích,hrát Prise game a enabling a nevím co ještě...anebo si prostě vzít jen tři,čtyři,ale taková co za tu práci stojí 
Není tady