Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#176 4. 12. 2009 21:46

andulka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 9664

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

já se přiznám že nad tím nepřemýšlím a zařídím e podle aktuální situace

zatím se toho co příjde děsím smile


http://lb3f.lilypie.com/Ti4ep1.png
PH 44cm 1,9kg  1rok 80cm, 9,8kg   18m 88cm, 12kg  24m 94cm,14kg
http://lilypie.com/pic/2010/06/01/rtkv.jpghttp://lb1f.lilypie.com/qSARp2.png
11.5.-2900g, 49cm  6t-3900g, 2M-4780g

Není tady

 

#177 4. 12. 2009 21:58

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

Akar, je fakt, že Štěpíka v té tvrdé fázi taky málo co vzbudí, ale k ránu už spí slabě...uvidíme, taky to asi pak teprve přizpůsobím...


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#178 4. 12. 2009 22:30

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

jj holky, myslim že to je nejlepší, uvidíte podle situace (ale znám to, taky se snažim věci řešit předem, i když to někdy nejde big_smile)

Není tady

 

#179 5. 12. 2009 10:47

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

Petruš, to jo, rád by člověk věděl, jak to jednou bude-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#180 5. 12. 2009 10:51

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

Andulko, už máš fotečku bříška?


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#181 5. 12. 2009 11:02

andulka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 9664

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

foto na rodince


http://lb3f.lilypie.com/Ti4ep1.png
PH 44cm 1,9kg  1rok 80cm, 9,8kg   18m 88cm, 12kg  24m 94cm,14kg
http://lilypie.com/pic/2010/06/01/rtkv.jpghttp://lb1f.lilypie.com/qSARp2.png
11.5.-2900g, 49cm  6t-3900g, 2M-4780g

Není tady

 

#182 5. 12. 2009 13:18

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

Andul úžasný břišulo!

Není tady

 

#183 5. 12. 2009 14:19

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

Andulko, hezkýýýýý-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#184 6. 12. 2009 18:29

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

halooooooooo-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#185 6. 12. 2009 18:54

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

ahoj smile

Není tady

 

#186 6. 12. 2009 20:56

andulka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 9664

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

holky dík
Mery a co ty? ukaž bříško smile


http://lb3f.lilypie.com/Ti4ep1.png
PH 44cm 1,9kg  1rok 80cm, 9,8kg   18m 88cm, 12kg  24m 94cm,14kg
http://lilypie.com/pic/2010/06/01/rtkv.jpghttp://lb1f.lilypie.com/qSARp2.png
11.5.-2900g, 49cm  6t-3900g, 2M-4780g

Není tady

 

#187 7. 12. 2009 10:46

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

ahooooooj-))))))))))))
Andulko, já fotila bříško nedavno,. mám ho na rodince v albíčku......
odpo volám na výsledky triplů, tak bojim, bojim, co ty? už máš výsledky?


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#188 7. 12. 2009 12:16

andulka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 9664

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

já jdu na triply zítra a u nás jsou výsledky až za 3týdny


http://lb3f.lilypie.com/Ti4ep1.png
PH 44cm 1,9kg  1rok 80cm, 9,8kg   18m 88cm, 12kg  24m 94cm,14kg
http://lilypie.com/pic/2010/06/01/rtkv.jpghttp://lb1f.lilypie.com/qSARp2.png
11.5.-2900g, 49cm  6t-3900g, 2M-4780g

Není tady

 

#189 7. 12. 2009 12:17

andulka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 9664

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

Mery jak nedávno dyť jsi ho dávala před měsícem????


http://lb3f.lilypie.com/Ti4ep1.png
PH 44cm 1,9kg  1rok 80cm, 9,8kg   18m 88cm, 12kg  24m 94cm,14kg
http://lilypie.com/pic/2010/06/01/rtkv.jpghttp://lb1f.lilypie.com/qSARp2.png
11.5.-2900g, 49cm  6t-3900g, 2M-4780g

Není tady

 

#190 7. 12. 2009 12:37

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

Mery držím palce na výsledky, přijď říct

Není tady

 

#191 7. 12. 2009 12:42

akar
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-zapad
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 11314

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

Mery drzim palce hjarta prijd se pochlubit stolt
teda Andul tri tydny napinat - to je des hmm


http://lbyf.lilypie.com/ryZep2.png
http://lb4f.lilypie.com/sv9Qp2.png
http://lb2f.lilypie.com/fePup2.png

Není tady

 

#192 7. 12. 2009 12:59

andulka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 9664

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

no u nás i NT screening trvá 3týdny....posílá se to do laboratoří do Zlína


http://lb3f.lilypie.com/Ti4ep1.png
PH 44cm 1,9kg  1rok 80cm, 9,8kg   18m 88cm, 12kg  24m 94cm,14kg
http://lilypie.com/pic/2010/06/01/rtkv.jpghttp://lb1f.lilypie.com/qSARp2.png
11.5.-2900g, 49cm  6t-3900g, 2M-4780g

Není tady

 

#193 7. 12. 2009 13:30

Katti
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 4. 2008
Příspěvky: 816

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

Ahoj holky,

jdu Vás pozdravit :-)

Máte krásná bříška, ještě musím kuknout na Andulčino. A dívám se na metříky, jak Vám to letí.....

Mery, já myslím, že by miminko Štěpánka budit nemuselo, děti mají většinou tvrdý spánek, ale to teď stejně nevykoumáš. Všechno se ukáže až časem stolt

Dívám se, že tady už se chodí opravdu jen malinko hmm

Petruš, jak jste na tom? Četla jsem někde, že jste byli nemocní sad

Jinak já mám doma Karinku už 3. týden. Nejdřív hrozně kašlala, pak měla chřipku se 40 °C horečkama a te%d ještě není úplně dobrá. Je pořád unavená a nemá chuť k jídlu. Jestli se do středy nedá dokupy, tak půjdeme na odběry.
Dani využíval ATB na kašel a taky teda ještě není úplně fit. Dnes jsem mu zrušila páteční přeočkování žloutenky, raději počkáme.

Mějte se a držím pěsti všem těhulkám na výsledky.
Zase nakuknu, papa.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;423/st/20080407/n/Daniel/dt/6/k/0b2d/age.png

Není tady

 

#194 7. 12. 2009 13:48

Katti
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 4. 2008
Příspěvky: 816

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

Ještě jsem kukla na rodinku smile

Andulko máš krásné bříško, takové malinké, no prostě fakt krásné, to já mám mnohem větší než všechny těhulky, co tam daly fotku. Umím ho teda naštěstí zatáhnout, ale když ho povolím ....roll

Heri krásné fotky, Filda je nádherný klukánek smile

Akar Ty máš to bříško tvarované, jak já jsem měla ke konci těhotenství smile  va smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;423/st/20080407/n/Daniel/dt/6/k/0b2d/age.png

Není tady

 

#195 7. 12. 2009 13:51

andulka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 9664

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

Katti ahoooj, jsem ráda že jsi se ozvala. No to jsi si musela užít být sněma 3týdny sama....ale co už Karinka je jisto jistě miláček a je hodňoučká, že?


http://lb3f.lilypie.com/Ti4ep1.png
PH 44cm 1,9kg  1rok 80cm, 9,8kg   18m 88cm, 12kg  24m 94cm,14kg
http://lilypie.com/pic/2010/06/01/rtkv.jpghttp://lb1f.lilypie.com/qSARp2.png
11.5.-2900g, 49cm  6t-3900g, 2M-4780g

Není tady

 

#196 7. 12. 2009 14:44

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

ahoj Katti, ráda tě "vidím"

děkuju,byli jsme nemocní všichni, DOmča angínu, my chřipku, ale už krom kašle jsme ok. Přeju tvým dětem ať jso brzy úplně fit hjarta

Není tady

 

#197 7. 12. 2009 17:42

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

ahoj holky, děkuju, že jste mi drželya palec-)
Katti, děkuju, snad máš pravdu a budit ho nebude-)
tak výsledky jsou ok, hurááááaáá-)
Andulko, ty jo, 3 týdny, ale určo to bude v pořádku-)držim moc palce....
všem malým i velkým marůdkům posílám pofoukání a přeju brzké uzdravení-)
My dneska od rána taky nudláme, ach jo.....
Andulko, to už je měsíc ju,? tak až bude chvilka, vyfotim a hodim fotečku na rodinku-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#198 7. 12. 2009 18:12

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

Mery moc gratuluju tummenupp U nás se taky čekalo 3 týdny

Není tady

 

#199 7. 12. 2009 21:14

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

Petruš děkujuuuuuu-)


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#200 8. 12. 2009 9:16

akar
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-zapad
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 11314

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č.59

Mery gratuluju k vysledkum tummenupp

u nas jsou ty cekaci lhuty kratsi - mi vzali krev, pak jsem se za par dni stavila pro vysledky, vzala to na UTZ a tam to hodili do PC a rovnou rekli vysledek i s NT smile (s triplama nevim, jak by se dlouho cekalo, nebyla jsem na nich a neznam nikoho kolem, kdo by na nich byl smile ale ostatni vysledky krve jsou tak do dvou dnu)


http://lbyf.lilypie.com/ryZep2.png
http://lb4f.lilypie.com/sv9Qp2.png
http://lb2f.lilypie.com/fePup2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů