|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
já se přiznám že nad tím nepřemýšlím a zařídím e podle aktuální situace
zatím se toho co příjde děsím 
Není tady
Akar, je fakt, že Štěpíka v té tvrdé fázi taky málo co vzbudí, ale k ránu už spí slabě...uvidíme, taky to asi pak teprve přizpůsobím...
Není tady

jj holky, myslim že to je nejlepší, uvidíte podle situace (ale znám to, taky se snažim věci řešit předem, i když to někdy nejde
)
Není tady
foto na rodince
Není tady
holky dík
Mery a co ty? ukaž bříško 
Není tady
ahooooooj-))))))))))))
Andulko, já fotila bříško nedavno,. mám ho na rodince v albíčku......
odpo volám na výsledky triplů, tak bojim, bojim, co ty? už máš výsledky?
Není tady
já jdu na triply zítra a u nás jsou výsledky až za 3týdny
Není tady
Mery jak nedávno dyť jsi ho dávala před měsícem????
Není tady

Mery drzim palce
prijd se pochlubit 
teda Andul tri tydny napinat - to je des 



Není tady
no u nás i NT screening trvá 3týdny....posílá se to do laboratoří do Zlína
Není tady
Ahoj holky,
jdu Vás pozdravit :-)
Máte krásná bříška, ještě musím kuknout na Andulčino. A dívám se na metříky, jak Vám to letí.....
Mery, já myslím, že by miminko Štěpánka budit nemuselo, děti mají většinou tvrdý spánek, ale to teď stejně nevykoumáš. Všechno se ukáže až časem 
Dívám se, že tady už se chodí opravdu jen malinko
Petruš, jak jste na tom? Četla jsem někde, že jste byli nemocní 
Jinak já mám doma Karinku už 3. týden. Nejdřív hrozně kašlala, pak měla chřipku se 40 °C horečkama a te%d ještě není úplně dobrá. Je pořád unavená a nemá chuť k jídlu. Jestli se do středy nedá dokupy, tak půjdeme na odběry.
Dani využíval ATB na kašel a taky teda ještě není úplně fit. Dnes jsem mu zrušila páteční přeočkování žloutenky, raději počkáme.
Mějte se a držím pěsti všem těhulkám na výsledky.
Zase nakuknu, papa.
Není tady
Ještě jsem kukla na rodinku 
Andulko máš krásné bříško, takové malinké, no prostě fakt krásné, to já mám mnohem větší než všechny těhulky, co tam daly fotku. Umím ho teda naštěstí zatáhnout, ale když ho povolím ....
Heri krásné fotky, Filda je nádherný klukánek 
Akar Ty máš to bříško tvarované, jak já jsem měla ke konci těhotenství

Není tady
Katti ahoooj, jsem ráda že jsi se ozvala. No to jsi si musela užít být sněma 3týdny sama....ale co už Karinka je jisto jistě miláček a je hodňoučká, že?
Není tady

ahoj Katti, ráda tě "vidím"
děkuju,byli jsme nemocní všichni, DOmča angínu, my chřipku, ale už krom kašle jsme ok. Přeju tvým dětem ať jso brzy úplně fit 
Není tady
ahoj holky, děkuju, že jste mi drželya palec-)
Katti, děkuju, snad máš pravdu a budit ho nebude-)
tak výsledky jsou ok, hurááááaáá-)
Andulko, ty jo, 3 týdny, ale určo to bude v pořádku-)držim moc palce....
všem malým i velkým marůdkům posílám pofoukání a přeju brzké uzdravení-)
My dneska od rána taky nudláme, ach jo.....
Andulko, to už je měsíc ju,? tak až bude chvilka, vyfotim a hodim fotečku na rodinku-)
Není tady

Mery gratuluju k vysledkum 
u nas jsou ty cekaci lhuty kratsi - mi vzali krev, pak jsem se za par dni stavila pro vysledky, vzala to na UTZ a tam to hodili do PC a rovnou rekli vysledek i s NT
(s triplama nevim, jak by se dlouho cekalo, nebyla jsem na nich a neznam nikoho kolem, kdo by na nich byl
ale ostatni vysledky krve jsou tak do dvou dnu)



Není tady