Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 15. 11. 2009 15:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je mi líto , končím.

Tercila napsal(a):

katafyge: k tým jej "postrehom" na Selimu,...atď, ... morálne a sociálne dno - plus podavané v takom malom súkromnom peklíčku.

Tak v žádném případě bych se nezastávala člověka, který je hrubý na ostatní - myslím, že pokud Roz urazila agewu, měla by se jí omluvit. Ale současně bych podotkla k tomu, co jsi zmínila: ono si tady každý občas rejpne a takzvaně do huby nevidí wink, i ta Selima, i .... prostě každý....
Zas tak černobíle bych to neviděla. smile

no teda, tak teď jsi mě dostala, fakt. kdybys řekla, že si do huby nevidím já, neřekla bych ani popel, páč vím, že je to pravda. ale selima ? jsem ještě nečetla, že by ta někdy někoho někde urazila, reagovala zbrkle a hloupě. a to si myslím, že jsem vcelku pozornej čtenář. když už se tady teda řeší, že roza je fuj, ale ostatní mají držet klapačku, páč jsou občas fuj taky. selima je fakt hodně blbej příklad. nechápu, jak můžeš tyhle dvě vůbec srovnávat, selima a roza jsou dvě naprosto nesrovnatelný věci. teď teda zase čumím jako puk já.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#52 15. 11. 2009 15:57

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Je mi líto , končím.

AndreaP. napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

no, andreo, nějákou dobu sem už chodím. a vždycky se to tu někde pohádalo, došlo i na ostřejší slova. ale tenkrát moderátoři fungovali úplně jinak, to se zlob nebo ne. prostě to tak je.

Ppavlo, věř, že já tady taky pamatuju už sakra hodně...to, co jsem napsala, za tím si stojím, do posledního písmenka. Vše je o lidech, nic víc, nic míň. Házet vinu na druhého (moderátora) je příliš jednoduché, to totiž nebolí.

Andreo, já s tebou taky nesouhlasím, i když se to nesmí.smile V dávných dobách Babinetu hlídali moderátoři jakékoli plevelení, pokud příspěvek nebyl k tématu, byl smazán (a to i přátelský a laskavý). Vlákna byla přehledná a k věci, škoda, že nefunguje archiv. Byly zde často hodně otevřené zpovědi, dnes by si každý rozmyslel cokoli bližšího o sobě napsat. Za urážky býval okamžitě ban. Ta opěvovaná samočistící schopnost tohoto serveru spočívá zřejmě v tom, že postupně odcházejí ti slušnější. To je bohužel viditelný fakt. Píšu z hledisla uživatele, a tím pádem je mi přece celkem jedno, jestli je moderátorů málo nebo hodně, víc, nebo míň, a co jim brání moderovat.

Upravil(a) Daphné (15. 11. 2009 16:01)

Není tady

 

#53 15. 11. 2009 16:07

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Je mi líto , končím.

Pavli, opakuji, že Rozmarilu nebráním  smile.
A náhled na různé další účastníky babinetu můžeme mít samozřejmě každá jiný, to není nic k překvapení. Nějaký důvod pro to určitě existuje smile.
Ani nevím, Rozmarila už je zakázaná nebo ne? Že tu není........

Není tady

 

#54 15. 11. 2009 16:09

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Je mi líto , končím.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#55 15. 11. 2009 16:32

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je mi líto , končím.

Daphné má pravdu Andreo. a se ti to líbí nebo nelíbí.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#56 15. 11. 2009 16:34

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je mi líto , končím.

Tercila napsal(a):

Pavli, opakuji, že Rozmarilu nebráním  smile.
A náhled na různé další účastníky babinetu můžeme mít samozřejmě každá jiný, to není nic k překvapení. Nějaký důvod pro to určitě existuje smile.
Ani nevím, Rozmarila už je zakázaná nebo ne? Že tu není........

já jsem napsala, že ji bráníš ? reaguju na to, co píšeš, o bránění mluvíš jen ty.
a to víš, že není zakázaná, moderátorům prostě nevadí. udivuje mě, že takovej kefír sem nemá přístup až do roku 2020 a tohle individum tady smrdí pořád.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#57 15. 11. 2009 16:37

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je mi líto , končím.

Bety napsal(a):

http://diskuse.doktorka.cz/podavam-trestni-oznameni-yossarian/archiv/500/

to asi mluví za všechno roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#58 15. 11. 2009 16:42

majkafa
Host

Re: Je mi líto , končím.

Agewo, pro mě je to škoda, ráda jsem tě četla.
Jsem moc ráda, že po mně Rozmařilino psaní stéká jako voda a nezanechává žádnou stopu. Už dlouho přemýšlím, čím to je. Když příspěvky jiných mě občas nutí odepsat, občas zamyslet se, občas mě potěší, někdy i rozčílí. Ona prostě nic, nic. Mám z toho radost.

Jestli by to přece jenom šlo, zkus ještě použít ignor.

Ale rozhodně si myslím a apeluju na majitele, že pokud je něco v pravidlech a někdo je poruší, má se majitel k němu chovat přesně tak, jak si to dal do pravidel. A ne ho ignorovat, hlavně že bude návštěvnost. Pak žádná pravidla být nemusí. Nechápu, proč tam teda jsou.

 

#59 15. 11. 2009 16:56

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Je mi líto , končím.

Vážení - jak tak koukám, že se najednou obracíte na moderátory - mám takový pocit, že to je tak, jak se to zrovna hodí, že? Dokud se moderátor nedotkne přímo někoho konkrétního, kdo tu tak řve, tak je to v pořádku, ale jak náhodou šmátne na někoho potrefenýho, tak je špatný, nestranný a neobjektivní.. Já za moderátory stojím, přestože to už nedělám, protože v době, kdy jsem se snažil ukočírovat témata, jsem začal být jistými uživateli napadán a osočován z takových nepravostí, že bych měl ve svém zájmu chodit kanálama a byly stížnosti na majitele, že jsem blbečkům sáhnul na jejich hračku.. Jen tak mezi námi - že se K*U*R*V*A nestydíte !!!! Když moderátor zasáhne, řvete, když nezasáhne, taky řvete. Tak co teda D*O*P*R*D*E*L*E chcete ?????

Zamyslete se sami nad svými příspěvky, ještě předtím, než začnete moderátory kritizovat a než do nich začnete mlátit, je to na uživatelích, moderátoři opravdu NEJSOU odpovědní za obsah příspěvků - a když jej (ač neradi) smáznou, tak se najde hejno slepic, co ječí a řvou, že jim někdo něco sebral. Uvědomte si, že obsah fór je hlavně na uživatelích, ne na moderátorech.

A když už se tu ozývají stesky po starých dobrých časech - jo, proč ne - a taky proč ne zpátky do nepovedeného šokializmu před dvaceti lety, že ? A vzpomeňte si taky na dobu, kdy tato fóra začínala a bylo tu asi dvacet moderátorů a možná i víc, všichni jsou už pryč.. A proč? Zmetci vašeho typu je prostě znechutili a vykousali, ty lidi na to přestali mít chu a náladu, než se nechat vláčet ústy v blátě, raději toho nechali. Pokud se někomu tolik stýská po cilce, však k ní jděte, nikdo nikomu nebrání, aby šel na její web, ostatně cilku ani kalika nikdo nevyháněl, zřekli se dobrovolně.

Takže jen shrnu : než začnete ječet, kvičet, řvát a kritizovat - podívejte se nejdřív do své vlastní h*u*b*y, jestli náhodou právě v ní se nenachází ta opravdová špína.. Pokud ano, tak doporučuju si nejprve vyčistit vlastní ústní dutinu a zamést si před vlastním prahem a potom teprve se osopovat na někoho jiného.

HOWGH. wink


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#60 15. 11. 2009 16:57

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Je mi líto , končím.

Daphné napsal(a):

mashanka napsal(a):

Jiří včera zavřel jiné vlákno, které jsem založila, abych odvedla kdákající slepice jinam,

Mashanko, myslíš, že je třeba začít kdákat jinde a doufat, že ostatní se seběhnou?

Doufat třeba není, když mᚠjistotu big_smile

A hlavně, pořád je to lepší, když se soustředí na jednom místě a nezadělávají úplně všechno. To je můj názor.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#61 15. 11. 2009 17:00

majkafa
Host

Re: Je mi líto , končím.

Klokane, aby bylo jasno, co se mě týká. Já se na moderátory neobracím. Moderátoři jsou dobrovolní dodržovatelé pravidel, a taky nejsou povinni být tu stále. Tím ovšem nechci říct, že si necením u moderátora jistého "morálního kreditu", lepší výraz mě teď nenapadá.
Já se obracím na majitele serveru.

 

#62 15. 11. 2009 17:02

Horacio
Host

Re: Je mi líto , končím.

AndreaP. napsal(a):

Takže malé zamyšlení mě osobně - moderátorky, když už se tady o nás pořád píše. Psaní Horacia, že je to pořádný kopanec do svědomí moderátorů....ne Horacio, mýlíš se. Ano je velice jednoduché, a děje se to tady pořád, v poslední době je to skoro na denním pořádku, že když se něco semele...může za to moderátor. Ale no tak, to fakt myslíte vážně?  Moderátor nemůže za to, nenese ODPOVĚDNOST za to, že lidé zde se začali chovat tak, jak to tady předváděj..urážky, plevelení vláken, dohady, samá reklama, psaní úplně mimo...a když je moc velká nuda, tak hup...vyzývání moderátorů a jejich následné propírání, špinění. Neee...což takhle zkusit začít každý sám u sebe,zamést si před vlastním prahem - začít se chovat dospěle? Mě to tady opravdu občas připadá, jak v mateřské školce...omlouvám se svému synovi, kterému je pět, MŠ navštěvuje, a který se takto fakt nechová hjarta  A já nechci být učitelka ve školce - jsem tady snad mezi dospělými lidmi. Proč tak moc někteří žijí virtuálním životem? Nechápu. Jsou tady pravidla...věčně je porušujete (nejmenuju, každý a si vezme  z toho to své), když se ozve moderátor....hups, už se zakládaj vlákna, no co si to vůbec dovolil...když se dá ban, to stejné. A tak pořád dokola. Znechucuje to. Unavuje. Je tady funkce ignore, když někdo někomu vadí, stačí si jí zapnout. Máme tady SZ, když se mi něco nelíbí, není problém oslovit moderátora (podotýkám pokud možno slušně, opravdu tady nejsme poskoci). Je nás málo, nemůžeme být všude, není to v našich silách, máme své rodiny, své životy, své problémy....stejně jako vy uživatelé. Jsme jedni z vás. Prostě pojďme se chovat normálně, pojďme si povídat....a bude zase fajn hjarta A pokud už máte tu silnou potřebu se urážet, dělejte to jinde - ICQ, skype...kdekoliv, ale ne tady, uživatelé to prostě nezajímá.

A jinak, jak včera uvedl majitel serveru, od této chvíle se toto (to co se tady předvádělo třeba včera na teď již zavřeném vlákně) opravdu tolerovat nebude, bude BAN bez upozornění, urážek a podobně bylo dost....jen doufám, že se k tomu nebudeme muset uchylovat, fakt to děláme neradi.

Hezký den všem hjarta

Lépe by to nenapsal ani tiskový mluvčí z Úřadu vlády.Považuji to za velké umění,popsat spoustu místa a nenapsat vůbec nic.Klobouk dolů.smile

 

#63 15. 11. 2009 17:04

majkafa
Host

Re: Je mi líto , končím.

Klokane, tak jsem si to přečetla ještě jednou, ten tvůj příspěvek. Koukám, že je v tobě stále hodně zatrpklosti a zla. Ke tvé vlastní škodě.

 

#64 15. 11. 2009 17:08

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Je mi líto , končím.

majkafa napsal(a):

Klokane, aby bylo jasno, co se mě týká. Já se na moderátory neobracím. Moderátoři jsou dobrovolní dodržovatelé pravidel, a taky nejsou povinni být tu stále. Tím ovšem nechci říct, že si necením u moderátora jistého "morálního kreditu", lepší výraz mě teď nenapadá.
Já se obracím na majitele serveru.

Docela mě mrzí, že ses v tom spatřila - nikoho konkrétního jsem neoslovoval - jak vidno potrefená HUSA zakejhala wink


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#65 15. 11. 2009 17:12

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Je mi líto , končím.

klokan napsal(a):

Vážení - jak tak koukám, že se najednou obracíte na moderátory - mám takový pocit, že to je tak, jak se to zrovna hodí, že? Dokud se moderátor nedotkne přímo někoho konkrétního, kdo tu tak řve, tak je to v pořádku, ale jak náhodou šmátne na někoho potrefenýho, tak je špatný, nestranný a neobjektivní.. Já za moderátory stojím, přestože to už nedělám, protože v době, kdy jsem se snažil ukočírovat témata, jsem začal být jistými uživateli napadán a osočován z takových nepravostí, že bych měl ve svém zájmu chodit kanálama a byly stížnosti na majitele, že jsem blbečkům sáhnul na jejich hračku.. Jen tak mezi námi - že se K*U*R*V*A nestydíte !!!! Když moderátor zasáhne, řvete, když nezasáhne, taky řvete. Tak co teda D*O*P*R*D*E*L*E chcete ?????

Zamyslete se sami nad svými příspěvky, ještě předtím, než začnete moderátory kritizovat a než do nich začnete mlátit, je to na uživatelích, moderátoři opravdu NEJSOU odpovědní za obsah příspěvků - a když jej (ač neradi) smáznou, tak se najde hejno slepic, co ječí a řvou, že jim někdo něco sebral. Uvědomte si, že obsah fór je hlavně na uživatelích, ne na moderátorech.

A když už se tu ozývají stesky po starých dobrých časech - jo, proč ne - a taky proč ne zpátky do nepovedeného šokializmu před dvaceti lety, že ? A vzpomeňte si taky na dobu, kdy tato fóra začínala a bylo tu asi dvacet moderátorů a možná i víc, všichni jsou už pryč.. A proč? Zmetci vašeho typu je prostě znechutili a vykousali, ty lidi na to přestali mít chu a náladu, než se nechat vláčet ústy v blátě, raději toho nechali. Pokud se někomu tolik stýská po cilce, však k ní jděte, nikdo nikomu nebrání, aby šel na její web, ostatně cilku ani kalika nikdo nevyháněl, zřekli se dobrovolně.

Takže jen shrnu : než začnete ječet, kvičet, řvát a kritizovat - podívejte se nejdřív do své vlastní h*u*b*y, jestli náhodou právě v ní se nenachází ta opravdová špína.. Pokud ano, tak doporučuju si nejprve vyčistit vlastní ústní dutinu a zamést si před vlastním prahem a potom teprve se osopovat na někoho jiného.

HOWGH. wink

jsem si říkala že si taky přispěchᚠohřát polívečku big_smile tak už to zkousni wink


dum spiro spero

Není tady

 

#66 15. 11. 2009 17:17

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Je mi líto , končím.

Klokan: Zmetci vašeho typu je prostě znechutili a vykousali

big_smile big_smile Mně se líbí ti "zmetci vašeho typu" big_smilebig_smile
To určitě někde ve sr.andě použiju big_smile
Klokišu, Klokišu wink.

Není tady

 

#67 15. 11. 2009 17:18

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je mi líto , končím.

klokane, tenhle příspěvek sis mohl odpustit. shazuješ sám sebe.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#68 15. 11. 2009 17:19

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Je mi líto , končím.

Tercila napsal(a):

Klokan: Zmetci vašeho typu je prostě znechutili a vykousali

big_smile big_smile Mně se líbí ti "zmetci vašeho typu" big_smilebig_smile
To určitě někde ve sr.andě použiju big_smile
Klokišu, Klokišu wink.

No, jasně - tohle urážení není hmm

Upravil(a) mashanka (15. 11. 2009 17:27)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#69 15. 11. 2009 17:19

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je mi líto , končím.

Horacio napsal(a):

AndreaP. napsal(a):

Takže malé zamyšlení mě osobně - moderátorky, když už se tady o nás pořád píše. Psaní Horacia, že je to pořádný kopanec do svědomí moderátorů....ne Horacio, mýlíš se. Ano je velice jednoduché, a děje se to tady pořád, v poslední době je to skoro na denním pořádku, že když se něco semele...může za to moderátor. Ale no tak, to fakt myslíte vážně?  Moderátor nemůže za to, nenese ODPOVĚDNOST za to, že lidé zde se začali chovat tak, jak to tady předváděj..urážky, plevelení vláken, dohady, samá reklama, psaní úplně mimo...a když je moc velká nuda, tak hup...vyzývání moderátorů a jejich následné propírání, špinění. Neee...což takhle zkusit začít každý sám u sebe,zamést si před vlastním prahem - začít se chovat dospěle? Mě to tady opravdu občas připadá, jak v mateřské školce...omlouvám se svému synovi, kterému je pět, MŠ navštěvuje, a který se takto fakt nechová hjarta  A já nechci být učitelka ve školce - jsem tady snad mezi dospělými lidmi. Proč tak moc někteří žijí virtuálním životem? Nechápu. Jsou tady pravidla...věčně je porušujete (nejmenuju, každý a si vezme  z toho to své), když se ozve moderátor....hups, už se zakládaj vlákna, no co si to vůbec dovolil...když se dá ban, to stejné. A tak pořád dokola. Znechucuje to. Unavuje. Je tady funkce ignore, když někdo někomu vadí, stačí si jí zapnout. Máme tady SZ, když se mi něco nelíbí, není problém oslovit moderátora (podotýkám pokud možno slušně, opravdu tady nejsme poskoci). Je nás málo, nemůžeme být všude, není to v našich silách, máme své rodiny, své životy, své problémy....stejně jako vy uživatelé. Jsme jedni z vás. Prostě pojďme se chovat normálně, pojďme si povídat....a bude zase fajn hjarta A pokud už máte tu silnou potřebu se urážet, dělejte to jinde - ICQ, skype...kdekoliv, ale ne tady, uživatelé to prostě nezajímá.

A jinak, jak včera uvedl majitel serveru, od této chvíle se toto (to co se tady předvádělo třeba včera na teď již zavřeném vlákně) opravdu tolerovat nebude, bude BAN bez upozornění, urážek a podobně bylo dost....jen doufám, že se k tomu nebudeme muset uchylovat, fakt to děláme neradi.

Hezký den všem hjarta

Lépe by to nenapsal ani tiskový mluvčí z Úřadu vlády.Považuji to za velké umění,popsat spoustu místa a nenapsat vůbec nic.Klobouk dolů.smile

přesně tak stolt


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#70 15. 11. 2009 17:20

majkafa
Host

Re: Je mi líto , končím.

klokan napsal(a):

majkafa napsal(a):

Klokane, aby bylo jasno, co se mě týká. Já se na moderátory neobracím. Moderátoři jsou dobrovolní dodržovatelé pravidel, a taky nejsou povinni být tu stále. Tím ovšem nechci říct, že si necením u moderátora jistého "morálního kreditu", lepší výraz mě teď nenapadá.
Já se obracím na majitele serveru.

Docela mě mrzí, že ses v tom spatřila - nikoho konkrétního jsem neoslovoval - jak vidno potrefená HUSA zakejhala wink

Nespatřila. Jen nemám ráda, když někdo zevšeobecňuje. Tys psal - obracíte na moderátory a ne NĚKTEŘÍ obracíte na moderátory. Nic víc v tom nehledej.

 

#71 15. 11. 2009 17:20

Horacio
Host

Re: Je mi líto , končím.

klokan napsal(a):

majkafa napsal(a):

Klokane, aby bylo jasno, co se mě týká. Já se na moderátory neobracím. Moderátoři jsou dobrovolní dodržovatelé pravidel, a taky nejsou povinni být tu stále. Tím ovšem nechci říct, že si necením u moderátora jistého "morálního kreditu", lepší výraz mě teď nenapadá.
Já se obracím na majitele serveru.

Docela mě mrzí, že ses v tom spatřila - nikoho konkrétního jsem neoslovoval - jak vidno potrefená HUSA zakejhala wink

Ano.Pokud se takhle chová moderátor - by i bývalý - k dámě,má Rozmarila před sebou dlouhý a šastný život.smile

Upravil(a) Horacio (15. 11. 2009 17:23)

 

#72 15. 11. 2009 17:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je mi líto , končím.

klokane, jen mě tak napadlo - když píšeš, že jsi blbečkům sáhl na jejich hračku. proč jsi chtěl dobrovolně dělat moderátora, když nemᚠabsolutně úctu k lidem a jsou pro tebe blbečci ? to jsou snad trochu silný slova, ne ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#73 15. 11. 2009 17:31

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Je mi líto , končím.

Roz je typ člověka, kterému je to úplně jedno, tu nenaštvete  - když nebude prudit tady, bude prudit jinde. Ale vysoké tlaky, zvýšenou produkci žluči a žaludeční neurózy budete mít vy.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#74 15. 11. 2009 17:41

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Je mi líto , končím.

Přesně tak, mashanko smile.

Není tady

 

#75 15. 11. 2009 17:46

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Je mi líto , končím.

mashanka napsal(a):

Roz je typ člověka, kterému je to úplně jedno, tu nenaštvete  - když nebude prudit tady, bude prudit jinde. Ale vysoké tlaky, zvýšenou produkci žluči a žaludeční neurózy budete mít vy.

Oni totiž někteří nechápou, že čím víc se do h....a dloube, tím víc smrdí vissla . Kdyby do ní nedloubali, neprudila by wink .

Upravil(a) aprill (15. 11. 2009 17:46)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů