Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 11. 2009 15:31

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

poradíte jakou želatinu a něco na kouby?

Chci koupit na vánoce zdraví balíčky přemýšlela jsme o želatině a něco na klouby.Ted maj i v akci +něco k tomu.
Je toho plno a neznám to co mi doporučíte?
NApř...colafit,artrofit,colacal....a plno dalších od různých firem

Není tady

 

#2 10. 11. 2009 15:56

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: poradíte jakou želatinu a něco na kouby?

Skoda peněz za takové přípravky. Pokud má někdo potíže s kloubama, určitě kup ve zdravotnických potřebách lakmusové papírky,změřte si ph moče a podle toho upravte stravu. Konečně se přišlo na to, že cukr, mléčné výrobky, pečivo a další ničí orgány a dává průchod nemocem. Od ph krve i moče se odvíjí mnoho nemocí.
Je to jen byznys a nemá to se zdravím vůbec nic společného!

Není tady

 

#3 10. 11. 2009 16:01

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: poradíte jakou želatinu a něco na kouby?

Asi před rokem mně tak bolelo koleno, že mě to dohnalo až na ortopedii. Tam mi lékaž doporučil Condrosulf 400. Předtím jsem brala jiné věci, pan doktor mi ale řekl, že jedině toto má léčebný účinek a nemám se prý dívat na reklamy. Měla jsem to brát tři měsíce a opravu to pomohlo, ale až ten třetí měsíc.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4 10. 11. 2009 20:24

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: poradíte jakou želatinu a něco na kouby?

No a možná změna stravy by nebyla tak drahá a pomohla by také....je třeba to vyzkoušet.

Není tady

 

#5 22. 11. 2009 22:18

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: poradíte jakou želatinu a něco na kouby?

Mne zabíral vždy geladrink, i když ve formě tabletek. Už třetí den přešly bolesti a o to přece jde. A účinek byl vidět i na vlasech, nechtech. Condrosulf jsem brala ještě v době, kdy nebyl v módě a neměla jsem pocit, že funguje, protože bolesti trvaly dál a dál.
Tak když levně, jak jez sůlc, nebo vše, kde je želatina, nebo si ji udělej doma v takové formě, jak ti vyhovuje.

Není tady

 

#6 24. 11. 2009 21:29

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: poradíte jakou želatinu a něco na kouby?

Je to asi opravdu individuální. Geladrink jsem užívala taky - ale roztok. Mně nepomohl. Možná hodně záleží na původu potíží. Mně po vyšetření a rentgenu doktor doporučil přípravek, který zaúčinkoval. Před tím jsem vydala fůru peněz za jiné a bylo to k ničemu.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7 3. 12. 2012 15:54

dvpetra
♥------
Registrovaný: 18. 10. 2012
Příspěvky: 12

Re: poradíte jakou želatinu a něco na kouby?

Já kvůli kdysi rozsekanému koleni a sportování preventivně používám Geladrink, ale stejně fungujou i třeba chrupavky, vepřové koleno a podobně, ale to jaksi zrovna nemiluju sad Jinak samozřejmě nejvíc pomáhá správná váha a nejíst různé levné humusy vydávané za potraviny (koupíte v každém supermarketu) big_smile

Není tady

 

#8 22. 1. 2013 11:18

ternach
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2012
Příspěvky: 14

Re: poradíte jakou želatinu a něco na kouby?

Hodně se říká jíst gumové medvídky, to by mi sice sedělo asi nejvíc :-D ale nezdá se mi, že by nějak zabíralo. Lepší jsou asi koncentráty s želatinou z lékárny, to je fakt. Geladrink je hodně známý. Tatínek kamarádky prý ale používá ještě colafit. Máte s ním někdo zkušenosti?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů