Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#201 14. 11. 2009 20:43

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Jak se vyrovnat s minulosti,kdyz zasahuje do pritomnosti a budoucnosti

PPavlaa napsal(a):

mashanka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ano jsi prudce objektivní a vůbec se ji nezastávᚠbig_smile

Teď jo, protože umím číst.

aha, takže je v pořádku, že zas měla v hubě selimu a to, že nemá děti. předhazuje ji to kde může, ale to je přeci všechno ok. ale ta hrůůůza, když se to někomu nelíbí. no jo no, ještě že tu máme rozu aby rozhodla kdo se k čemu může vyjadřovat. víš co mash ? ty nejsi objektivní, ty jsi stejná jako je róza. akorát, že nemᚠtu drzost jako ona to sem všechno takhle psát.

híííííííííííííííííííííííííííííííííí    jéééééééééééééééééé...                         big_smile   big_smile   big_smile    big_smile


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#202 14. 11. 2009 20:44

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Jak se vyrovnat s minulosti,kdyz zasahuje do pritomnosti a budoucnosti

PPavlaa napsal(a):

mashanka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ano jsi prudce objektivní a vůbec se ji nezastávᚠbig_smile

Teď jo, protože umím číst.

aha, takže je v pořádku, že zas měla v hubě selimu a to, že nemá děti. předhazuje ji to kde může, ale to je přeci všechno ok. ale ta hrůůůza, když se to někomu nelíbí. no jo no, ještě že tu máme rozu aby rozhodla kdo se k čemu může vyjadřovat. víš co mash ? ty nejsi objektivní, ty jsi stejná jako je róza. akorát, že nemᚠtu drzost jako ona to sem všechno takhle psát.

Ty bráníš Selimu, já Roz, no, a co ? Braň si koho chceš, ale trvám na tom, že teď jsi začala být sprostá ty. Visí to tam, každý si to může přečíst, tak nechápu, o čem chceš diskutovat.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#203 14. 11. 2009 20:45

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Jak se vyrovnat s minulosti,kdyz zasahuje do pritomnosti a budoucnosti

Rozmarila napsal(a):

mashanka napsal(a):

A Roz, můžu se zeptat ? Ty mᚠz toho radost, že ona není šastná ? Proč ?

Ano mám, protože se ke mně chovala ošklivě a sprostě ......pořád mě všude pomlouvala, že se mnou nemá nikdo psát ...a já jí skoro neznala..........tohle se dá dohledat ....a nikdo jí neokřikl, to bylo zajímavé ....na mě řvou, jak jsem zlá a tahle chuděra mohla tupit a nic....

Mám z toho radost ...boží mlýny mám ráda, jsou všuide kolem mně.....otevře si na mě hubu a už v tom jede .......manžel mě nechal v bryndě a už v tom jede....... u každýho soudu byl za blbce.. .....ted prosí a svíjí se a kroutí a všude vykládá že je dědeček .......a vnučka je pro něj fotka na netu ha ha ha ........svět je tak spravedlivej , že ani netušíte jak.

Chovala se vuci tobe osklive a sproste, kdyz uporonovala, ze na tebe nic jineho, nez ignore neplati? To mas opravdu prehnane bujnou fantazii.
Jinak debaty o tom, ze do diskuzi ma prispivat jen ten kdo to zazil mi prijdou k smichu. Takze dle tve supr logiky nemuzu se vyjadrit k nejakemu filmu nebo hudbe, protoze sama jsem nic nenatocila a neslozila?
Jsi blba, az to boli.


42!

Není tady

 

#204 14. 11. 2009 20:48

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak se vyrovnat s minulosti,kdyz zasahuje do pritomnosti a budoucnosti

mashanka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

mashanka napsal(a):


Teď jo, protože umím číst.

aha, takže je v pořádku, že zas měla v hubě selimu a to, že nemá děti. předhazuje ji to kde může, ale to je přeci všechno ok. ale ta hrůůůza, když se to někomu nelíbí. no jo no, ještě že tu máme rozu aby rozhodla kdo se k čemu může vyjadřovat. víš co mash ? ty nejsi objektivní, ty jsi stejná jako je róza. akorát, že nemᚠtu drzost jako ona to sem všechno takhle psát.

Ty bráníš Selimu, já Roz, no, a co ? Braň si koho chceš, ale trvám na tom, že teď jsi začala být sprostá ty. Visí to tam, každý si to může přečíst, tak nechápu, o čem chceš diskutovat.

možná se někdy ráno probudíš a fakt budeš objektivní, teď nejsi ani náhodou. to, že napíšu, že selimě nesahá ani po kotníky je prostej fakt, konstatování, ne sprostota. a jestli v psaní rózy nevidíš sprostotu, že mᚠpotřebu ji bránit, fakt to vypovídá o jediným - jsi naprosto stejná.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#205 14. 11. 2009 20:51

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Jak se vyrovnat s minulosti,kdyz zasahuje do pritomnosti a budoucnosti

PPavlaa napsal(a):

mashanka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


aha, takže je v pořádku, že zas měla v hubě selimu a to, že nemá děti. předhazuje ji to kde může, ale to je přeci všechno ok. ale ta hrůůůza, když se to někomu nelíbí. no jo no, ještě že tu máme rozu aby rozhodla kdo se k čemu může vyjadřovat. víš co mash ? ty nejsi objektivní, ty jsi stejná jako je róza. akorát, že nemᚠtu drzost jako ona to sem všechno takhle psát.

Ty bráníš Selimu, já Roz, no, a co ? Braň si koho chceš, ale trvám na tom, že teď jsi začala být sprostá ty. Visí to tam, každý si to může přečíst, tak nechápu, o čem chceš diskutovat.

možná se někdy ráno probudíš a fakt budeš objektivní, teď nejsi ani náhodou. to, že napíšu, že selimě nesahá ani po kotníky je prostej fakt, konstatování, ne sprostota. a jestli v psaní rózy nevidíš sprostotu, že mᚠpotřebu ji bránit, fakt to vypovídá o jediným - jsi naprosto stejná.

Pavli ...kašli na to ... to nemá cenu vysvětlovat ... ani argumentovat ...každej si udělá obrázek sám wink


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#206 14. 11. 2009 20:52

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Jak se vyrovnat s minulosti,kdyz zasahuje do pritomnosti a budoucnosti

ano, ale máme nové vlákno, takže další moudra směřuj tam. Přecejen, tady se chtěl někdo vyrovnávat s minulostí


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#207 14. 11. 2009 20:58

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Jak se vyrovnat s minulosti,kdyz zasahuje do pritomnosti a budoucnosti

Milá Mash ..já si uvědomuju, že jsem off topic neboj se .. a na moudra jsou tu jiní kadeti .. a že je založeno jiné vlákno ? Inu ...no a co ? Denně je jich tu nových mnoho.
A jak se vyrovnat s minulostí ? Vzít si z ní poučení ..a pokud ta minulost zasahuje do budoucna ? POak to ještě není minulost ale přítomnost, čili ...naučit se s tím žít ted a tady ...změnit co se změnit dá a zbytek vzít na vědomí ..


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#208 14. 11. 2009 21:06

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Jak se vyrovnat s minulosti,kdyz zasahuje do pritomnosti a budoucnosti

Jak se vyrovnat s minulostí je název tohoto vlákna - dobré jitro big_smile


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#209 14. 11. 2009 21:15

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Jak se vyrovnat s minulosti,kdyz zasahuje do pritomnosti a budoucnosti

Ano ..dobré jitro Mash ...je to název vlákna a proto o tom píšu ...můj názor do diskuze ...reakce na název vlákna víš ? Abych nebyla off...no nííc možná až pochopíš, že je večer tak bude líp.


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#210 14. 11. 2009 21:31

Dastinka
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 6. 2006
Příspěvky: 116

Re: Jak se vyrovnat s minulosti,kdyz zasahuje do pritomnosti a budoucnosti

Do diskuze nepřispívám, jen ji pozorně čtu. Ale jednu poznámku si neodpustím. Existuje krásné pořekadlo : "čím větší h.o.v.n.o.  tím více smrdí".  Myslím si, že víc k tomu dodávat nemusím wink

Není tady

 

#211 15. 11. 2009 3:41

BaraBara
♥♥-----
Registrovaný: 1. 4. 2009
Příspěvky: 83

Re: Jak se vyrovnat s minulosti,kdyz zasahuje do pritomnosti a budoucnosti

A já četla jenom nadpis a možná budu za krá.., ale mě přesně v této věci strašně pomohl kouč. Tedy koučka... a že jsem byla i u pár i psychiatrů...Ale jsem i zjistila, že se za to vydává kde kdo, takže neskoč hned na kdejakého Kalin... No na piš mi SZ pokud budeš chtít.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů