Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 11. 2009 17:12

viola
♥------
Registrovaný: 25. 5. 2009
Příspěvky: 8

Endokrinologická dieta

Ahoj děvčata, má některá z Vás zkušenosti s držením této diety. Začala jsem v pondělí. Je to docela mazec. Chci vydržet, ale možná, kdybych si dobředu zvážila potraviny, které mohu sníst nešla bych do toho. Spíše mě zajímá jestli tuto dietu některá z Vás držela, zda zhubla,kolik a jestli pak váhu udržela, případně to jak se stravovat po 13 dietní kůře. Mějte se všechny fajn a držím palce všem , kteří zkoušejí něco ze sebou dělat jako já. Ještě podotýkám chodím pravidelně cvičit, spinnig, 2x až 3x týdně, ale nešlo to dolů. tummenupp

Není tady

 

#2 6. 11. 2009 7:48

misulinka21
♥♥♥♥---
Místo: Střední Čechy - Neratovice
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 461

Re: Endokrinologická dieta

Ahojky, tuhle dietu neznám ... je to přímo pro někoho s onemocněním štítné žlázy? Jestli ano, můžeš mi prosím poslat info? Taky totiž nemůžu zhubnout, tak bych to třeba zkusila s touhle dietou s tebou ... pak můžeme porovnat výsledky tongue.

Díky

Míša


http://www.ticker.7910.org/an1cxzS0g410010Mjg4ZHw0NzQ3NTE3amF8SmVuaWNrb3ZpIGpl.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cqk60g410010Mjg3ZHw0MjAwNzlqYXxFbGluY2UgamU.gif

Není tady

 

#3 6. 11. 2009 12:10

viola
♥------
Registrovaný: 25. 5. 2009
Příspěvky: 8

Re: Endokrinologická dieta

Ahoj Míšo, nevim jestli je tato dieta určena přimo při onemocnění štítné žlázy , asi ano, protože je snad údajně sestavená týmem lékařů. Když jsem brouzdala po netu, tak jsem ji našla na jedné stránce, posílám ti odkaz

Sice jsem našla pár reakci , většinou všichni zhubli, ale jak dal to nikdo nepíše. Já už mám dnes patý den této dietky. Je trošku brutální , včera jsem měla neuvěřitelnou krizovku, měla jsem hlad a honily mě chutě. Vydržela jsem .Dnes jsem si stoupla na váhu a 3 kg dole. Tak uvidím.
Měj se krasně
ahoj Viola

Není tady

 

#4 12. 11. 2009 14:41

viola
♥------
Registrovaný: 25. 5. 2009
Příspěvky: 8

Re: Endokrinologická dieta

Hlasím výsledky, dva dny před ukončením diety. Za 11 dní mám 5 kg dole. big_smile a big_smile

Není tady

 

#5 12. 11. 2009 14:45

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Endokrinologická dieta

To ti gratuluju, ale nahlaš taky výsledky za měsíc, dva po skončení diety ...

Není tady

 

#6 12. 11. 2009 16:32

viola
♥------
Registrovaný: 25. 5. 2009
Příspěvky: 8

Re: Endokrinologická dieta

to Sugar: děkuji za gratulaci, určitě budu informovat. Budu se snažit dále. Už to nebude tak drastické, ale plán mám. Opravdu jist po dvou až třech hodinach malinko a vice zeleninky. Ke dvěma  hodinám spinningu přidám ještě jednu a to by v tom byl čert, abych do léta nebyla kočka. osmile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů