Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 3. 11. 2009 22:23

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Čoveče, Majkafo, jestli v nás právě někde uvnitř není ukrytá nespolehlivost. A my se to snažíme schovat tak, že jsme za každou cenu 100%. Třeba si to vůbec nepřiznáme a tvrdíme, že takové nejsme, že to neděláme křečovitě... ale co když ano?


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#52 3. 11. 2009 22:44

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Jasně,Tuli, že je v nás nějaká ta nespolehliost - šak jsme normální, ne?
Nehledě k tomu, že si to každej může představovat malinko jinak...myslím dotyčnou spolehlivost smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#53 4. 11. 2009 13:28

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Tulip -  víš co u nás pomohlo v takové každodenní péči o děti? Můj má na starosti zuby, samozřejmě se zúčastní i prohlídek dětí, když si od dr uslyší sám, jak "blbě" čistí, veme to jinak než přes tlumočníka. Sám si zodpovídá za výsledek. CHlapi tu péči o děti neprožívají stejně jako ženy. Jsou v tom jen a pouze jiní. Nesnaž se zaměnovat spolehlivost a to, že je to jinak.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#54 4. 11. 2009 18:48

majkafa
Host

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Tulipánka napsal(a):

Čoveče, Majkafo, jestli v nás právě někde uvnitř není ukrytá nespolehlivost. A my se to snažíme schovat tak, že jsme za každou cenu 100%. Třeba si to vůbec nepřiznáme a tvrdíme, že takové nejsme, že to neděláme křečovitě... ale co když ano?

Nu, u mě to bejvávalo, že jsem to dělala křečovitě.. Jak už jsem psala, teď spolehlivost, ale ne násilná, tak nějak klidně plynoucí. Jsem ráda, že už jsem z toho venku. Dalo to fušku.
Ta "teorie" - tím jsem myslela ve svém příspěvku to, že všude jinde mi to funguje, ale v partnerském vztahu jsem to zatím neměla moc možností vyzkoušet, jestli už umím. Doufám, že jednou. Až potkám toho, s kým k sobě patříme.

Upravil(a) majkafa (4. 11. 2009 18:51)

 

#55 4. 11. 2009 21:16

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Včera se můj malý osypal a přítel si vzpoměl, že máme v lednici sirup proti alergii. Myslel to jistě dobře, ale jak se přibližoval s lžičkou do pusy malému, tak jem na poslední chvíli zasáhla, chtěl mu dát borovou vodu (na oči). Tak jsem se zase rozčilovala, že musím všechno hlídat... ach jo.

Tulipánko, mluvíš mi z duše: Chci jednat s chlapem jako s dospělým člověkem a ne mu neustále stát za pr...í a hlídat. Pokud je to důležité, tak připomínám párkrát, ale pak už to nechávám na něm. Už jsem mu to říkala, ale zatím bez změny.

Není tady

 

#56 4. 11. 2009 21:28

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

chtěl mu dát borovou vodu (na oči). Tak jsem se zase rozčilovala, že musím všechno hlídat... ach jo.
No, naše babí si kdysi vyčistila zuby indulonou, protože byla jiná, než modrá, na kterou byla zvyklá. A jednou málem zblajzla nítěnky co jsme měli v ledničce pro rybičky. Vypadalo to prej jako pomazánka... dumbom
Ale u manžela je to na palici... tomu by měl mozek ještě sloužit. tongue

Není tady

 

#57 4. 11. 2009 21:33

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Já se bavím! kapitulation  Nítěnky mě dostaly.... lollol

Vím, že pro Tulipánku to není až tak extra humorná doba, když ji trápí  manželova "chlapovitost", ale  není nad příběhy ze života...

Není tady

 

#58 4. 11. 2009 21:50

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Jo, příběhy ze života jsou škola života. Máti nám krmila přes dovolenou křečka a přesto, že jsem jí na kuchyňskou linku připravila zrní, jablko a piškoty jako pamlsky, po příjezdu na nás koukala z výběhu vypasená koule, která hryzala tatranku. va Prej byly v kuchyni. Jo, děti je nakousaly a před odjezdem položily na linku. Absolutně nechápala, proč mu ji neměla dávat. Nechápu, jak jsem mohla přežít dětství v takový rodině. Asi jsem odolný jedinec.
Taky jsem měla pro mimoňovství mýho muže obrovský pochopení. Ty jeho kousky by vydaly na knihu... vissla

Není tady

 

#59 5. 11. 2009 13:45

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

javena napsal(a):

Jo, příběhy ze života jsou škola života. Máti nám krmila přes dovolenou křečka a přesto, že jsem jí na kuchyňskou linku připravila zrní, jablko a piškoty jako pamlsky, po příjezdu na nás koukala z výběhu vypasená koule, která hryzala tatranku. va Prej byly v kuchyni. Jo, děti je nakousaly a před odjezdem položily na linku. Absolutně nechápala, proč mu ji neměla dávat. Nechápu, jak jsem mohla přežít dětství v takový rodině. Asi jsem odolný jedinec.
Taky jsem měla pro mimoňovství mýho muže obrovský pochopení. Ty jeho kousky by vydaly na knihu... vissla

lol dumbom


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#60 6. 11. 2009 9:33

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Tulipánko, "aféru" s dortem si moc dobře pamatuju - manžel dal dort do auta na místo, kde se nešastnou náhodou  převrátil kanyst s benzínem a dort načuchnul, byla to nehoda ale u vás velká aféra. Manžel se stará, pravidelně koupá a tvoji informaci od lékařky si vyložil nesprávně, ale ty jsi pindíka klukovi za celou dobu ani nezkontrolovala... to tě ani nezajímalo, jak to během času s pindíkem vypadá??? Mně se zdá že hledᚠna manželovi jen chyby a ošklivíš si ho a s ničím se ti nezavděčí a nějak jsi zapomněla, proč sis ho vybrala, vzala a pořídila si s ním dítě...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#61 6. 11. 2009 9:37

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Například, to jsi se na ně nebyla za celou dobu ani podívat, jak koupá?


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#62 8. 11. 2009 19:00

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Bety,
takhle se to dá taky vysvětlit, tvůj pohled je koneckonců ovlivněn tebou, mě neznáš.
Ale pokud ti to udělá radost, občas koupu s manželem. Po koupání si manžel syna odnese na přebalovací pult a tam mu přetahoval pindíka a ustrojil. Při strojení do pyžámka už nejsem. A manžel pindíka dělá proto, že mi prostě z nějakého důvodu není příjemné přetahovat synovi pindíka a koukat se, jestli je tam ta dírka už dost velká.

Ale realitu si umíš docela upravit a nebo si už zřejmě nepamatuješ, že ten kanystr se převrhl už mockrát a že jsem mockrát prosila manžela, aby kanystr s benzínem z auta odstranil a vozil ho prázdný. Na mé prosby žádná reakce.

Nevím, proč mᚠpotřebu někoho "kárat" a dělat z někoho špatnou matku místo abys odpověděla na dotaz v mém příspěvku, který zněl "můžete se na svého manžela spolehnout".


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#63 9. 11. 2009 7:04

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Dělat z tebe špatnou matku? To mě sice nenapadlo, zajímavé že tebe hned... nicméně dobře víš jaký tvůj manžel je, už dost dlouho ho tady propírᚠa stěžuješ si, a synka jsi přesto nezkontrolovala, i když podle vlastních slov víš, že je tvůj manžel nespolehlivý, tak není vina i na tvé straně a ne jen na jeho?
K tvojemu původnímu dotazu: Ano, můžu se na manžela spolehnout.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#64 9. 11. 2009 7:47

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Tulipánko Bety si nevšímej , ta reje všude .......jí moc jídla a masa a pak má přemíru energie a agresivity a vybíjí si ji tady .

Oni jsou všichni stejní Tulipánko.......já měla dost přizpůsobivýho manžela , ale taky zapomínal dělat důležitý věci , oni jsou takoví lajdáci a tyhle věci podceňujou .

A tady jsou ženský sto let před opicema , když manžel koupe, tak to považujou za velkej úspěch, jak píše Bety ........přitom dnes to je uplně běžná věc, že chlap pomáhá ......v normální rodině.

Já myslím že u nás je to mateřský pud, žena chce pro to mládě to nejlepší a jde za tím , ten chlap ten pud nemá ....proto snáz odchází od rodiny a nevadí mu,  že děti trpí a neprospívají .....a klidně přehlídne zarostlou kůžičku .

Tohle, co se u vás stalo by mě naštvalo opravdu moc.

Upravil(a) Rozmarila (9. 11. 2009 7:52)


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#65 9. 11. 2009 7:55

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Isover (izolaci) jsem na internetu asi týden sháněla sama, porovnávala ceny,materiál ,dovoz nejlépe zdarma.Nokonec jsem to všechno objednala a oni dovezli až na dvůr. Vypočítala jsem správně spotřebu (zbyl pouze 1 balík). Mužské osazenstvo zase zateplilo střechu. Když jsem viděla , jak tam leze jako opice, všechno mu padá do očí,štípe...tak moje brouzdání po internetu byla hračka!!!smile

Upravil(a) Vladena (9. 11. 2009 7:57)

Není tady

 

#66 9. 11. 2009 8:02

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

No, a teď si představ, že jsou tací muži, co by řekli, žes toho objednala zbytečně o roli víc... a bohužel i tací, co by slibovali, jak tu střechu zateplí tak dlouho, až bys tam lezla jako opice ty, nas.raná, co mᚠdoma za poklad. hmm

Není tady

 

#67 9. 11. 2009 9:20

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Já se na manžela mohu absolutně spolehnout,  snad by to mohl prohlásit i on. smile

Jinak zrovna v tomto případě souhlasím s Bety (viz. příspěvky níže.)


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#68 9. 11. 2009 10:10

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Bety,
nebudu ti nic vymlouvat, ale děkuji za odpověď k tématu.

Rozmarilo,
já si z toho už nic nedělám, díky, ale byly doby, kdy jsem z toho byla úplně hotová. Víš, kdo vždycky nejvíc "útočí"? Ti, co to v sobě nemají zpracované. Zašlapali to někde hluboku dovnitř sebe a když to na někom vidí, hned ukazují: to ona, to ona nekontroluje své dítě. To já bych vždycky udělala, já taková nejsem! A snaží se to takhle dokázat. No a když už jsou v té kritice, tak jim padne za obě cokoliv, co se dá zkritizovat, místo aby chybu druhého přijali, protože i oni mají své chyby, a ukázali mu cestu, jak z toho ven.

Čímž tady opravdu na nikoho konkrétního neútočím.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#69 9. 11. 2009 16:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

No, ja a chápem, Tulip, ale na mňa to pôsobí tak, že práve tak, kao ty sa necítiš ničím "vinná", tak možno to rovnako cíti aj tvoj manžel. On si tvoju informáciu prebral inak ako ty... asi že už je "dobojováno". Podža mňa nastal komunikačný šum a nabudúce treba da proste inštrukcie jasnejšie a raz-dva razy možno skontrolova jeho "sféru pôsobnosti". Je to asi otrava, ale chlapi - a možno nielen chlapi - majú inak nastavenú mieru zodpovednosti alebo naliehavosti problémov.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#70 9. 11. 2009 18:19

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Tulipánka napsal(a):

Bety,
nebudu ti nic vymlouvat, ale děkuji za odpověď k tématu.

Rozmarilo,
já si z toho už nic nedělám, díky, ale byly doby, kdy jsem z toho byla úplně hotová. Víš, kdo vždycky nejvíc "útočí"? Ti, co to v sobě nemají zpracované. Zašlapali to někde hluboku dovnitř sebe a když to na někom vidí, hned ukazují: to ona, to ona nekontroluje své dítě. To já bych vždycky udělala, já taková nejsem! A snaží se to takhle dokázat. No a když už jsou v té kritice, tak jim padne za obě cokoliv, co se dá zkritizovat, místo aby chybu druhého přijali, protože i oni mají své chyby, a ukázali mu cestu, jak z toho ven.

Čímž tady opravdu na nikoho konkrétního neútočím.

Promiň, Tulipánko, ale vidím to obráceně. To ty mᚠněkde v sobě obavu z toho, že jsi špatná matka (neznám tě, soudím pouze podle tvých příspěvků nejen v tomto vlákně) a ostatním lidem apriori podsouváš, že to o tobě říkají nebo si to alespoň myslí.
Co se týče položené otázky ohledně spolehlivosti partnera, vyjádřila jsem se na začátku vlákna.

Není tady

 

#71 9. 11. 2009 19:12

ajaE
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 8. 2007
Příspěvky: 713

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Ja muzu s klidnym svedomim rici-ANO,kdykoliv a stejne tak on na me.

Není tady

 

#72 9. 11. 2009 19:47

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

...promiň musím se smát, ten benzínovej dort je průšvih, ale předkožku synovi si měla asi kontrolovat sama a vůbec bych to nesvalovala na manžela. Jinak spolehnot se člověk může jen na sebe a jak vidíš tak to platí.


dum spiro spero

Není tady

 

#73 9. 11. 2009 20:57

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

sugar napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Bety,
nebudu ti nic vymlouvat, ale děkuji za odpověď k tématu.


Čímž tady opravdu na nikoho konkrétního neútočím.

Promiň, Tulipánko, ale vidím to obráceně. To ty mᚠněkde v sobě obavu z toho, že jsi špatná matka (neznám tě, soudím pouze podle tvých příspěvků nejen v tomto vlákně) a ostatním lidem apriori podsouváš, že to o tobě říkají nebo si to alespoň myslí.
Co se týče položené otázky ohledně spolehlivosti partnera, vyjádřila jsem se na začátku vlákna.

Ne tady opravdu Bety Tulipánku nevhodně kritizovala.........protože sama má zažité, že je výhra , když se chlap stará a koupe, což je pro nás úplně normální ............můj bejvalej uměl i vařit a péct, přebalovat děti, přitom učil na škole a pracoval ve výzkumu ......ale takové excesy měl občas taky  ......oni jsou prostě nespolehliví ......jak by to asi dopadlo, kdyby máma skončila v nemocnici.......proto se to musej učit


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#74 9. 11. 2009 21:16

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

tulip, drž se svého.... hjarta


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#75 9. 11. 2009 22:02

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Můžete se na své partnery spolehnout?

Pavlo,
děkuji, jsi hodná smile Je to test, zvládám tak na 90% big_smile .


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

f" class="listing_posts_title">Zubní kazy u ročních dětí? Smutná realita. Za...

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů