Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#976 22. 11. 2009 13:16

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

tak co medvídku jak je baru hjarta,ta laryngitýda vás taky dost trápí co.... grater

týjo já ted chtěla nahrát ty fotky na kalendáře na prit a nejde mi to...čím to je??
a mám nákou depku....jsem tak naštvaná.....na to jak mi furt je...nekonečnej příběh....,už mě to nebaví,ale dobře mi furt není...do toho zas to hučení v uších a hlavě-to mi moc nepřidá........to je fakt na skok dumbom

Není tady

 

#977 22. 11. 2009 13:21

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

Sudi a vitamíny baštíš???  ovoce atd... a hodně céčka...

Není tady

 

#978 22. 11. 2009 13:24

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

na tom printu to někomu jde, někomu ne... já to ještě nezkoušela vissla tak to zkus zítra...

a pro nedostatek zájemců a porod fufíka ruším tipovačku lol vissla

Není tady

 

#979 22. 11. 2009 13:24

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

snažím se....,ale dneska jsem dojedla poslední grep.....musím pak supermario vyslat do krámu......

Není tady

 

#980 22. 11. 2009 13:26

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

já jsem si taky nakoupila ovoce pže jsem zjistila, že se jen cpu sladkým...

Není tady

 

#981 22. 11. 2009 13:38

hanina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 6635

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

Tý jo Sudi, to mě mrzí, že ti zase k tomu všemu hučí v uších, to je na palici.

Hele já mám taky rýmu a každé ráno mě poškrabuje v krku a už i to mě vytáčí, na umření mě rozhodně není.
Takže, že seš z toho už hotová, to naprosto chápu.
A já jím ovoce až moc a žádné zlepšení.

Tak jsem vyklidila a přebrala ty nejhorší 2 police ve spíži a 2 šuplíky s hrncema. Dneska už na to dlabu. Musím postupně, aby mě to nelezlo na nervy. Co stihnu, tak stihnu, nijak to nehrotím, stejně si toho nikdo nevšimne, že tam mám uklizeno, takže o nic nejde.

A my jdeme ven, s Lukáškem to je dneska na palici, pořád tu něco rozhazuje, rozbíjí, vylejvá atd. dumbom

Není tady

 

#982 22. 11. 2009 16:56

Moňa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 1042

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

Fufí, velká gratulace. Denisce do života hodně zdravíčka, spokojenosti a pohody hjarta


http://ticker.7910.org/as1cxJB0g411110MDAwMDYxMmR8MDAwMTQyN2R8S2Fyb2ztbmthIGlz.gif

http://ticker.7910.org/as1cCxj0g411110MDAwMTE0ZHwwMDA4OTk2ZHxWZW5vdXNlayBpcw.gif

Není tady

 

#983 22. 11. 2009 17:16

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

taky od nás veliká gratulace Fufíčkovi (jsem zvědavá na referátek:)

Lucininciné Natálce taky všechno nejlepší k narozeninám (a hlavně toho bráchu)

No a holky fakt si važte mateřské neb jak se najede na práci 8 hod. tak to se pak nestíhá nic. Jako naty mi běžně říká že chce být raději u babičky (jak je tam většinu času) teď nebyla 14 dnů ve školce no půjde v úterý tak to bude asi zase maso.
No já si trochu zvykám, první týden to bylo strasné pro všechny, že jsem se tak dlouho neviděli naty to nešlo do holavy jako že jsem pořád pryč a že mě nevidí prakticky celý den. No já večer padám na hubu neb v práci se na mě valí pořád nové a nové věci (a hlova to nestíhá kolikráte brát) kolegové když vidí že jsem něco vzládla tak naloží další a pořád nové a nové (no k tomu 2x tam máme Ang.) to je taky něco na moje ego kdy jsem byla suveréjně nejlepší tak teď jsem ráda když se chytnu (no prostě hlava vymetená a já přitom vím že jsem to dříve uměla a teď kde to jako mám??) no ale jinak zatím to celkově klape babička funguje parádně, manžel taky takže všichni když se snažíme tak to tak nějak zvládám. Ale nechci vidět co bude až někdo onemocní  (jako třeba babička tak to bude veselé)

Tak se holky opatrujte a hlavně vy těhulinky se rychle dejte do kupy.

Není tady

 

#984 22. 11. 2009 18:39

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

obří gratulace Fufíčkovi.....Denisce hodně hodně zdravíčka a mlíčka a Vanesce přejeme aby si sestřičky moc moc užívala a byli za chvíli ty nejlepší kamarádky pod sluncem hjarta hjarta hjarta


jinak já opět napuchlou druhou stranu krku..takže fakt už nevím...asi mi koluje v těle nějaký zánet nebo co...no zítra valím zase k doktorce.... přitom nemám ani rýmu nic..myslela jsem si že mám natažené svaly na krku jenže mi to včera večer opuchlo a už se toho nemůžu ani dotknout jak to bolí...ach jo.....

Není tady

 

#985 22. 11. 2009 21:21

Lenina2
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 5. 2006
Příspěvky: 3990

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

Tak to je teda parádní zpráva od Fufíčka - moc gratulujeme a přeju aje Deniska hodné, spavé miminečko a mamince hodně mlíčka.

No nám se od toho září tady ty nemoci taky pořád točí. Pořád to svádím na počasí, asi by bylo potřeba aby pár dnů pořádně mrzlo - to je většinou po bacilech. Ale zase na druhou stranu mi tohle teplé slunečné počasí vyhovuje.

My jsme dneska s dětmi nazdobili truhlíky, tak už mám okna dole nazdobená. Ve středu jdu s kamarádkou dělat věnec na stůl, tak se těším. Manžel bude hlídat dětičky. Snad to vyjde a nic nám do toho nevleze.
A příští víkend jsme chtěli malovat, ale už jsme pozvané na dvě akce, takže vymalováno asi nebude - necháme to pak asi až na jaro.


http://lb5f.lilypie.com/g31Yp1.png
http://lb3f.lilypie.com/0Cgop2.png

Není tady

 

#986 22. 11. 2009 21:46

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

Leni, když jsi tu (teda už zase nejseš lol ) jakýma barvama jste malovali ty obrázky na zeď, normálně barvou na malování stěn???? nebo něčím jiným...

No já jsem mírně grogy a to jsem tu celý den měla jen Matýska, ale byl nějaký mrzutý a furt vyžadoval pozornost... spinkal jen po dobu, co jsem s ním byla venku, takže jsem nic neudělala... No mám podezření na zoubky vissla

Není tady

 

#987 23. 11. 2009 7:46

medvidek28
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2009
Příspěvky: 623

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

Dobré ranko smile,

Sudi,děkuji za optání,Barunka už jen vlhce kašle,ale dost často,no my se z toho fakt nevyhrabem butter
Jo a na laryngitýdy trpíme,měla už asi pátou sad

Jitu,tak a dnes dopadneš u Dr. dobře hjarta

Spirulko,a Matýska moc zoubky netrápěj hjarta

Leni,malování nechte až na jaro lol,to neuteče lol

Však už o víkendu bude první adventní neděle,ne?


http://dhbm.daisypath.com/k98Ep1.png
http://dhbm.daisypath.com/fVDyp1.png

Není tady

 

#988 23. 11. 2009 8:14

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

ahoj
tak to je fajn medvídku že je baru líp........ hjarta

holky tak furt přemejšlím že vlítnu na orl s tím mým pískacím uchem......no ale nevím jeslti to není zbytečný...určo mi zas řekne at hodně žvejkám a kapu si do nosu... tongue,zkusím tam zavolat-maj i nákej objednávkovej systém..... abych tam nemusela hnípat.....

Není tady

 

#989 23. 11. 2009 8:35

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

tak jsem se objednala.......sem zvědavá jak to bude fungovat....no volám tam a říkám co mě trápí-a sestra-no to k chřipce patří........ záleží na vás jak to cítíte...... va

Není tady

 

#990 23. 11. 2009 10:27

Sigi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Kolínsko
Registrovaný: 19. 7. 2006
Příspěvky: 2796

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

Ahojky tak Vás jdu pozdravit při pondělku hjarta
Holky my se z těch nemocí taky nevyhrabeme.... že já už mám pět týdnů v kuse rýmu jsem sdi celkem zvykla, ale trápí mě Anička....nejdřív atb angína, pak Sumetrolim na hnusnej kašel a teď už zase má rýmu, kašela chraptí. Dneska jsem volala dr ( vůbec se mi tam nechce abychom si nepořídili k tomu všemuještě něco lepšího) tak prý vyležet, nemluvit ( bych jí musela tu pusu asi zalepit) a zábaly na krk ( no má ho tam, alepořád otravuje, že ho chce sundat  dumbom)
Takže tak je to u nás. Pořád dokola ( a to nemluvim o tom co už jsme zameškali plavání grater)
Jo a abych vás taky pobavila..ne že se mi budete smát moc vissla ......hlavně moc nezkoumejte ten můj špek a strie ( památka na Aničku)

http://img.mimibazar.cz/foto/6/091123/10/f2467548.jpg


http://dhbm.daisypath.com/7pSjp2.png

http://dhbm.daisypath.com/QJZ1p2.png

Není tady

 

#991 23. 11. 2009 10:31

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

ahoj sigi hjarta,ráda tě vidím stolt,no bříško už mᚠtaky pěkný tummenupp-co andulka-už se taky těší na sestřičku vid hjarta
ty nemoci jsou fakt otravný.... dumbom-a to do školky nechodíte co.. dumbom

no já se jdu pomalu chystat k tomu dr.....,doufám že sebou nikde neseknu.....před chvílí jsem byla otevřít poštákovi a než přinesl balíček tak see mi udělalo tak slabo.....,ještě že do tý nemocnice to mám kousek.....,ale nerada bych se někde vyválela.... dumbom

Není tady

 

#992 23. 11. 2009 10:32

Sigi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Kolínsko
Registrovaný: 19. 7. 2006
Příspěvky: 2796

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

Jinak samozřejmě gruluji Fufíkovi k Denisce hjartahjartahjarta ..holka ty ses tak bála a nakonec to byla docela rychlovka pussa

Sudi ty se z těch nemocí taky nemůžeš vyhrabat co? To je hrůza. A na ORL dopadneš dobře a pomůžou ti id hučení.

A vůbec všichni marodi..už se koukejte uzdravit...ty nemoce jsou fakt šílené..taky si říkám už aby začlo pořádně mrznout a všechny bacily to spálilo. ( bohužel podle předpovědi se mrazů jen tak nedočkáme dumbom)


http://dhbm.daisypath.com/7pSjp2.png

http://dhbm.daisypath.com/QJZ1p2.png

Není tady

 

#993 23. 11. 2009 10:37

Sigi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Kolínsko
Registrovaný: 19. 7. 2006
Příspěvky: 2796

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

Sudi díky hjarta ve skutečnosti je ten můj pupek ještě větší, ale na té fotce to tak nevynikne....a nahatá se teda tady předvádět radši nebudu vissla
Tak na sebe dávej pozor ak dyby se ti dělalo nějak špatně tak si radši sedni aspoň na bobek a napij se ( takže si pití vezmi sebou) to mi pomáhá.
No Anička ta už bymimčo nejradši vyndala z bříška hned..pořád říká, jak si spolu budou hrát a jka mu bude půjčovat hračky...to jsem na to zvědavá..to bude řevu a bitek lol
Jo a pořád říkala, že to bude brácha, takuž jsem ji přesvědčili, že to teda bude sestřička. Tak teď říká, že to bude sestřička bude se jmenovat brácha lollollol


http://dhbm.daisypath.com/7pSjp2.png

http://dhbm.daisypath.com/QJZ1p2.png

Není tady

 

#994 23. 11. 2009 10:40

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

adam říká že se  brácha bude jmenovat adámek... lol

Není tady

 

#995 23. 11. 2009 12:44

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

Ahoj Kočky smile
tak jsme doma,Naty chrupe a já moc,moc gratuluju Fufíkovi k Denisce hjarta hjarta hjarta ...budou z mojhi Natálkou slavit společně tummenupp
více na SŽ smile

Není tady

 

#996 23. 11. 2009 13:05

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

ahoj luci hjarta
doufám že jste si to užili stolt,číhám na šž a nic tongue

no holky já byla na tom orl... chytla jsem tam mladou dr.-moc hodná tummenupp,tak to mám od rýmy-nacapala mi do nosu vatičky s nákým roztokem-kterej to má uvolnit..,zítra mám přijít zas....tummenupp dumbom,napsala mi pamycon a pokut to nezabere tak mi napíše atb dumbom
pak jsem byla v lékárně-málem to tam semnou seklo....,já sem fakt slabá jak moucha....byla jsem ráda že jsem dolezla domů....

Není tady

 

#997 23. 11. 2009 13:12

medvidek28
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2009
Příspěvky: 623

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

Teda Sigi,krásnej pupík :supr:Tiše závidím,ikdyž já mám taky takovej,ale vyžranej big_smile

Luci,dodatečně Natálce vše nej k narozkám.

Sudi,tak aspoň Tě už uši nebudou trápit.


http://dhbm.daisypath.com/k98Ep1.png
http://dhbm.daisypath.com/fVDyp1.png

Není tady

 

#998 23. 11. 2009 13:31

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

HOLKY, ZAVÍRÁM DOMEK, ŠUP DO PŘEVÁNOČNÍHO Č.35 hjarta

Není tady

 

#999 23. 11. 2009 14:25

Štarmik
♥♥♥♥♥♥-
Místo: západ
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 3888
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené podzim, zima 2006-7 34.

Dobré odpoledne smile

Sigi taky pupíček závidím pussa krásnej smile už se těším až ho budu taky mít... i když nějak propadám panice,že mi to jako naschvál prostě nepůjde... je to děs,je to stres, v pondělí za týden mi končí mateřská....nikdy by mě nenapdalo že mi to bude líto sad

jinak já ted řeším jak vykombinovat,prokombinovat oslavení Matýskovo narozenin dumbom má je nahlášený oficiálně na sobotu,páč mi ve čtvrtek večír přijede segra s přítelem a malou a v neděli ráno pojedou domů,naši tudíž přijet nemůžou páč už by neměli kde přespat, takže s nima to budem slavit za týden,to je v cajku s tím počítám,ale švagrová mi dneska oznámila,že se jí to v sobotu nehodí,tudíž ona přijede slavit v neděli godlike tchán zas nemůže v sobotu páč tu bude tchýně a ty by se povraždili už v chodbě takže s tchánem a jeho čarodějnicí budem slavit bud zítra nebo ve čtvrtek...se sousedkama máme oslavu domluvenou na příští týden v úterý,tuhle středu mě čeká obíhání úřadů a vyřizování živnostáku plus dalších věcí vše s Matýskem na krku dumbom a do toho mám zítra ráno volat do nemocnice,aby mi řekli termín kdy půjdem ležet na dětský aby zas Matýskovi udělali to vyšetření..
jedinou radost mi udělal tatka,když viděl,jak začínám ztrácet nervy a už je toho na mě moc tak mi řekl,že čekat nebudem a pračku a myčku mi objednal dneska ráno z práce hjarta to praní ve vaně v ruce už se fakt nedalo,zabralo mi to denně 3 hodky,všade prádlo,bordel a stejně jsme to nijak zázračně nevyprala ... takže my jsme si nadělili vánoce už ted smile a jelikož jsme si z toho samého obchodu za posledních deset let objednali už hafo elektroniky přes net,tak jsme dostali bonus -5 tisíc z celkové ceny smile takže pračku a myčku mám za celkouvou cenu 14300 tummenupp hlavně bude velká ta pračka, na 7kg prádla,já mám doma jen tu malinkou na 4 a to je hnedle plný,ještě nám k ní nabízeli sušičku za 5 t. jenže to už se tatkovi nechtělo,byl rýd za ušetřený korunk y a znova je vypustiti do světa nehctěl,tak možná příští vánoce smile

akorát ještě v týdnu musím něco koupit Mtýskovi,ale nevím co..poradte prosím co by se dalo v tescu,jinam se asi nedostanu..
tak já jdu makat smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů