Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 10. 2009 15:22

mixim
♥♥-----
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 27

kdy zamluvit termín svatby

Ahoj ,chtěla bych se zeptat jak dlouho dopředu se zamlouvá na matrice termín svatby,bydlím ve středne velkém městě.. Plánujem svatbu na duben.Ted mi kamarádka říkala ze mají termin na červen a docela se divila ze my si termin ještě nezamluvili.Přítel ho chtěl zamluvit po novém roce..ale ona mě trochu nahlodala:)

Není tady

 

#2 30. 10. 2009 9:00

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: kdy zamluvit termín svatby

Ahoj Mixim. My jsme chteli svatbu taky v dubnu, ale na hrade, takze jsem si tam volala uz v rijnu. Rekli mi, ze termin berou na vedomi, ale rezervacni poplatek se sklada az po novem roce. Asi bych nenechavala nic nahode a zasla si tam uz ted, kdyz mate jasno v terminu, at vam ho nekdo nevyfoukne ;-) Preju hodne pevnych nervu s chystanim smile

Není tady

 

#3 30. 10. 2009 17:04

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: kdy zamluvit termín svatby

Maxim, záleží jak kde - nejlepší je zavolat si tam, kde budete mít svatbu, a zeptat se. My jsme zamlouvali termín začátkem února - svatba byla koncem června, a bylo to na poslední chvíli. Ale, bylo to v Praze na celkem frekventovaném místě.

Není tady

 

#4 3. 11. 2009 14:07

Myška
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 243

Re: kdy zamluvit termín svatby

Nejlepší je zamluvit termín, datum tak půl roku dopředu, na radnicích mívají termíny dané, tak a si můžete vybrat jak termín, tak hodinu.

Není tady

 

#5 10. 11. 2009 23:42

miselinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: CR
Registrovaný: 14. 5. 2006
Příspěvky: 1678
Web

Re: kdy zamluvit termín svatby

pul roku dp předu..takže asi už co nejdřív at máte volno

Není tady

 

#6 12. 11. 2009 20:29

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: kdy zamluvit termín svatby

U nás taky, jak kde, kdyz jde o zámky, a podobná místa, tak je nával a je dobré si vybrat dle termínu kdy se vám to hodí, i 3/4 roku dopredu. no ja jsem si ted objednala na urade taky 3/4 roku predem, ale stacilo by i pul roku. to je tak doby kdy by to fakt chtelo.

Miselinko:kdy jsi mela svatbu, u metriku mas- vdavam se za Oday.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů