Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 2. 2006 9:11

Doublex
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 190

Jak zhubnout v pase?

Ahojky. Potřebuji zhubnout v pase asi tak o 10cm, jinak je to v pohodě. Prostě klasicky narostlo bříško po roce lenošení a nic nedělání. Hubnout potřebuji jen na břiše + zpěvnění břišních svalů. Poradí někdo nějaký dobrý zaručený způsob jak rychle odstranit "pupík" hmm

Není tady

 

#2 13. 2. 2006 9:25

janina
Host

Re: Jak zhubnout v pase?

Zkus fitko. Mnžel měl problém s nadváhou ( kdyby jen bříško ! ), doma se cvičit nepřinutil, tak jsem mu koupila roční permicio do fitka ( a schválně 6 km dál, takže tam dojížděl v létě na kole ) - a docela úspěch. Teď když shodil, tak mu stačí, že si jde po večeři na chvíli zaběhat a je to OK.
tam ti určitě poradí a cviky který jsou na určité partie.

 

#3 13. 2. 2006 9:26

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Jak zhubnout v pase?

Když jsem potřebovala rychle zhubnout v pase, pomohl mi hula-hop, nebo-li obruč. Denně točit tak dvacet minut ( po kouskách) a pět cm bylo do pěti dnů pryč....

Není tady

 

#4 13. 2. 2006 9:29

Hana V.
Host

Re: Jak zhubnout v pase?

Pořiď si na doma ripstole. Nejsou moc drahé a nezabírají mnoho místa. Skvělí jsou dva cviky :
1/ lehneš si pod ně a  zahákneš si nohy  a dělᚠklasický sklapovačky.
2/ pověsíš se za ruce a zvedᚠnohy- buď pokrčený nebo natažený. Tím se ti zpevní bříško a ještě uvolní záda.

 

#5 13. 2. 2006 9:58

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Jak zhubnout v pase?

Mě pomohly klasický sklapovačky. Jsem hodně drobná a tak vystouplý břicho a žaludek vypadalo dost blbě v upnutých trikách. Cvičím každý ráno asi 10 minut, zatím se držím už dva měsíce a v pase mám opět 60 cm a krásně plochý břicho. Na fitko a ostatní nářadí nemám čas.


Iveta X

Není tady

 

#6 14. 2. 2006 20:45

Petra Jandová
♥♥-----
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 39

Re: Jak zhubnout v pase?

Ahojky! Ono s tím bříškem to nebude tak jednoduché... Z vlastní zkušenosti vím, ze pokud ztloustnu, okamžitě to poznám na břiše... sad(( Nezbývá než omezit přísun kalorií a začít cvičit. Doporučuji zajít na posilovací lekci do fitness centra. Po úvodním zahřátí se posilují všechny svalové partie a v závěru nechybí posilování břišních svalů. Určitě nějaké cviky "okoukáš" a můžeš cvičit doma. Kladu důraz na výběr kvalifikovaného instruktora!!!Mimochodem já břicho na svých lekcích posiluji minimálně 7 minut, vše v pomalém tempu a s důrazem na dýchání. Přeji brzy vyrýsované břišní svaly:) S pozdravem lektorka aerobiku Petra Jandová

Není tady

 

#7 7. 3. 2006 12:52

Doublex
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 190

Re: Jak zhubnout v pase?

Nevíte kde bych našel cviky na břišní svaly na míči?

Není tady

 

#8 7. 3. 2006 13:15

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Jak zhubnout v pase?

Jo, souhlasím s obručí. Ta vážně dost pomáhá-a taky to točící kolečko na zem(nevím, jak se jmenuje).

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů