Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#101 2. 11. 2009 19:36

slunicko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Skalice nad Svitavou
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 7993
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Ahoj holky smile
tak Nikči sem psala ráno a prý přestala krvácet, že už jen lehce špiní, tak brnkne dr, jinak už nenapsala, tak snäd je to ok smile

a Mishi, víš co...já se k začátku cyklu rozhodla, že se an snažení můžu vyprdnout...od září nastoupím na pracák a hotovo tummenupp dneska sem byla u kamošky s kamoškou a říkala mi, co se děje, že sem jaká¨si klidná a vyrovnaná, tak aspoň k něčemut to je smile i když dneska byl den blbec...ale to snad jindy pussa dobrou!


http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/GhgRn82.jpghttp://lbym.lilypie.com/GhgRp2.png
http://lb3m.lilypie.com/TikiPic.php/IbqNz85.jpghttp://lb3m.lilypie.com/IbqNp2.png
http://lmtm.lilypie.com/1oRgp2.png

Není tady

 

#102 2. 11. 2009 20:20

mishasha
Host

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Tak jsme byli nakonec koupit zimní bundu..mě vyjímečně tummenupp a pak zašli na večeři..uteklo to jak voda..ale užila jsem si to..i když jsme skoro pořád stejně kecali o Matýskovi lol

Sluni, to je správný přístup..mám radost..přistupuju k tomu podobně, už si pomalu začínám hledat nějakou prácičku (momentálně dobrovolním pro místní MC)..a vono to nějak dopadne..že wink

Anketní: u nás 86 a už pomalu, ale jistě 92..a to takový ty bundy, kombinézy, kalhoty atd. to jsem kupovala v 92 na zimu rovnou.

Tak hezký večer, jdem koukat na film.

 

#103 2. 11. 2009 20:21

mishasha
Host

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Joo a děkujeme za zprávičku o Niki pussa

 

#104 2. 11. 2009 21:04

Michelle83
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 6. 3. 2008
Příspěvky: 2725
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Mishko, tak jste si udělali hezké odpolko tummenupp
Sluni, jojo, dobrý přístup, nech to koňovi wink
Tak Nikuš už je lepší, to je dobře hjarta
Adi, my stříháme nehtíky na rukou, když spinká, na nohou to nejde, to ho lachtí, i když spí tvrdě, a škube se dumbom takže za bdělého stavu a naposledy za asistence tatínka tongue


http://www.ticker.7910.org/as1cCDg002B0010MDAwOGQ0fDAwMDEyMzVkfE1hcnRpbmVrIGplIG5hIHN2ZXRl.gif
4.11.-3750g, 52cm, 6.2.(3M)-6570g, 64cm, 5.5.(6M)-8170g, 71cm, 9.7.(8M)-9kg, 76cm, 7.9.(10M)-9,3kg, 77cm, 4.11(12M)-10,2kg, 78cm

Není tady

 

#105 2. 11. 2009 21:07

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Šíma říká zase nejčastěji "mňam" big_smile  Ćasté volává ještě mama, když mě hledá nebo chce vzít do náruče.
Občas se  mu něco podaří, ale žádná sláva...
Nosí taky stejné věci od cca půl roku, i když jsem si říkala, že vyrostl z overálků, takže musím prohrábnout krabice s dětským oblečením... Takže 80, 86...


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#106 2. 11. 2009 23:32

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Posílám odkaz na můj nový účes - sice fotka by mohla býl lepší, ale co už...   A s ksichtem taky nic nenadělám lol
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2421079


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#107 3. 11. 2009 8:02

Michelle83
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 6. 3. 2008
Příspěvky: 2725
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

šluší, pani, šluší wink tummenupp


http://www.ticker.7910.org/as1cCDg002B0010MDAwOGQ0fDAwMDEyMzVkfE1hcnRpbmVrIGplIG5hIHN2ZXRl.gif
4.11.-3750g, 52cm, 6.2.(3M)-6570g, 64cm, 5.5.(6M)-8170g, 71cm, 9.7.(8M)-9kg, 76cm, 7.9.(10M)-9,3kg, 77cm, 4.11(12M)-10,2kg, 78cm

Není tady

 

#108 3. 11. 2009 8:29

petjule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 20. 1. 2009
Příspěvky: 1942
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Krásné ránko,

Gio, účes praktický a moc pěkný !!!

K anketní : nosíme 80, něco i 74. Overálky nám jsou už jenom dva, teď jsem na MMB nakoupila 4x pyžamko vel. 86 raději smile Nehtíky stříháme u večerníčku, zatím to zvládáme smile Většinou stříhá tatínek, má na to nervy smile

Na rajče jsem dala pár foteček z návštěvy mého tatínka se svojí ženou a děckama z druhého manželství.

Nikča snad bude v pořádku, moc na ní myslím !!!

Daří se nám vydržet sedět na nočníku konečně bez řevu, ale ještě se nám nepovedlo tam něco vytvořit smile Někde jsem četla, že doopravdy rozum z toho děcka mají tak kolem 2. roku, že nemá cenu s tím začínat dřív jak po 1. roce, že beztak děti nerozumí, co se po nich chce, takže to nehodlám nijak hrotit. Starší generace mě už totiž uhání, že by Kačka dávno měla umět na nočník .. haha lol

Všem hezký den, tady je chumelenice smile Už jsem vytáhla zimní fusak.


http://lbym.lilypie.com/PBeGp1.pnghttp://lb3m.lilypie.com/WYz8p1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/mtq9p1.png

Nikdy nebudeme moci vychovávat své dítě znovu. Máme jen jedinou možnou, neopakovatelnou příležitost …

Není tady

 

#109 3. 11. 2009 8:48

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Ahojá,
Gio,praktický a hezký účes...sluší ti to! ...stolt

Petji,fotečky paráda...stolt ...Kačka vypadá,jak kdyby jí bylo alespoň o půl roku víc...tváří se vždy tak rozumně a mě dostávají ty její hezký vlásky.Už jsem přemýšlela,že je Lucce taky ostříhám,ale mám z toho strach,že sebou bude házet a já jí ostříhám jen půl hlavy atd...lol ...ale chtělo by to,má hrozný cancoury,že už jí musím dávat i sponky na ofču.
...jo a Kačka má stejný tepláčky jako Lůca,ale mi je máme ve starorůžové barvě či jaká to je...vissla
...jo a jěště,jak vypadá Kačka,že je starší,tak to už by fakt chtělo to mimi...vissla

Jo a jěště k nočníku,poprvé se Lucka na nočníku smála a kopala nohama(nic ale nebylo) a včera jsem to zase zkoušela a nechce na něm sedět,hned vstává a jak jsem jí položila na přebalovák,tak se počůrala.No nutit jí nebudu.Možná k vánocům koupím prkýnko na záchod,že to bude možná lepší...hrotit to ale nebudu...reta
Rada starších má taky blbý poznámky,že Adélka už to uměla atd.Je fakt,že ta byla na vše moc šikovná.V roce už nosila pleny jen na noc a ven a v roce a půl už vůbec...a to jsem jí do ničeho nenutila...prostě pohoda,ale nemám v úmyslu holky srovnávat a nutit malou...to zase ne...tongue


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#110 3. 11. 2009 10:01

Zasnoubená
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 194
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Ahojte,

Petule máme stejný kočárek - myslím Rally quatro, jestli se nepletu podle fotek tak je to on. Já mám malinko tmavší zelenou barvu, vypadá to že jsem s ním prozatím spokojená. Já jsem ho kupovala v Polsku, ale v kamenném obchodě.

Holky, mamku mám v nemocnici, zítra jí budou operovat tříselnou kýlu. Která jí tlačí na střeva a dělá jí problémy, tak držte palce.


http://lilypie.com/pic/2009/12/25/rsTn.jpghttp://lb2f.lilypie.com/eO3Qp1.png
16.10.2008 - 3320 g a 50 cm, 1,50 roku prohlídka 10 kg g a 84 cm

Není tady

 

#111 3. 11. 2009 10:25

petjule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 20. 1. 2009
Příspěvky: 1942
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Adi, Kačenka na fotkách vypadá starší, ale rozhodně se tak nechová lol

Zasnoubená, kočárek je Rally Quatro, spokojená s ním jsem, jen ta přehazovací rukojeť je na dvě věci smile špatně se s ním manipuluje, když je to obráceně. Mamka ať je brzy v pohodě !!!


http://lbym.lilypie.com/PBeGp1.pnghttp://lb3m.lilypie.com/WYz8p1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/mtq9p1.png

Nikdy nebudeme moci vychovávat své dítě znovu. Máme jen jedinou možnou, neopakovatelnou příležitost …

Není tady

 

#112 3. 11. 2009 10:48

slunicko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Skalice nad Svitavou
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 7993
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

petji, fotky tummenupp Kačka je fakt tak velká už!

zasnoubená, tak ať je mamka brzo OK smile

taky sem přidala nějaký foto do října 09 smile


http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/GhgRn82.jpghttp://lbym.lilypie.com/GhgRp2.png
http://lb3m.lilypie.com/TikiPic.php/IbqNz85.jpghttp://lb3m.lilypie.com/IbqNp2.png
http://lmtm.lilypie.com/1oRgp2.png

Není tady

 

#113 3. 11. 2009 10:55

nika9
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2007
Příspěvky: 2811
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Dobrý ránko! pussa

Vy jste moje zlatíčka!! hjarta děkuju moc za podporu! stolt par
Přesně jak psala Sluni (děkuji pussa ) krvácení přestalo, zdá se že i špinění- tak snad prášky zabraly. gloria
Kéž by. Ve čtvrtek mám jít na ko ke své gyndr, no už se nemůžu dočkat.. snad to bude všechno o.k.
Mějte se moc hezky.. sice Vás teď zanedbávám, ale moc na Vás myslím! stolt pussa


http://www.ticker.7910.org/as1cCyMsM3D0010Nzc3MTQ3ZHwzMDc0NzlkfERvbWluaWNlayBpcw.gif
http://www.ticker.7910.org/as1cHmG-Ug00010MzAwMTY0MGR8MDAwMjg2MGp8SG9ueu1jZWsgaXM.gif 22.05.-3100g, 11.6.-3810g

Není tady

 

#114 3. 11. 2009 11:36

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Sluni,fotky...tummenupp ...to je ale Luky ženich,pořád maká ...lol ...jo a s tím toaleťákem...lol tummenupp

Nikuš,to víš,že je vše v pořádku...ve čtvrtek nahlaš o a jak u dr. ...pussa

Zasnoubená,mamka ať je brzy fit...stolt


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#115 3. 11. 2009 11:39

slunicko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Skalice nad Svitavou
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 7993
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Niky pussa

adi, on je na toaleťák ujetej, pořád ho motá a trhá lol


http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/GhgRn82.jpghttp://lbym.lilypie.com/GhgRp2.png
http://lb3m.lilypie.com/TikiPic.php/IbqNz85.jpghttp://lb3m.lilypie.com/IbqNp2.png
http://lmtm.lilypie.com/1oRgp2.png

Není tady

 

#116 3. 11. 2009 11:41

Iveta V
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 30. 7. 2007
Příspěvky: 8327
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Ahojky, jen se jdeme zahlásit, nakonec šestá nemoc, včera se celá osypala, chytla jsem paniku, aby to nebyla spála sad ale už je to lepší, jen je protivnější  a nechce si moc sama hrát.... snad se to srovná.
Tak se mějte fanfárově, pussa  průběžně   všem oslavencům vše nej..... a pusu pussa


http://www.ticker.7910.org/as1cCDkFiA00010MTAyZHwwMDAyNTdkfEFuZHVsa2EgbeEg.gif

Není tady

 

#117 3. 11. 2009 11:42

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

slunicko napsal(a):

Niky pussa

adi, on je na toaleťák ujetej, pořád ho motá a trhá lol

lollollol tummenupp


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#118 3. 11. 2009 11:44

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Ahoj Ivet,
jj.taky mě napadla spála,když měla Lucka šestou nemoc a nebyla jsem si jistá ...tak hlavně že je to už v pohodě a bude brzy jěště líp...stolt

jj.fanfárově...koukáte na Kouzelnou školku? ...lol


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#119 3. 11. 2009 11:55

mishasha
Host

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Niki, tak hurá..dej vědět..budu na tebe myslet pussa

Holky fotky moc pěkný stolt

Adi, moc nám tam po Lukáškovi nepokukuj, joo? tongue

Ivet, tak snad už bude líp.

Zasnoubená, mamča ať je brzo v pořádku doma.



Nočník - dneska jsem ho vytáhla, ale zase ho schovám..vůbec se k tomu nemá..asi ještě ten měsíc vydržím a pak začnu..nebo až po vánocích? lolvissla

Jináááč už vím proč nám moc nejde to spaní..našla jsem broučkovi dvě polovylezlý stoličky! tušila jsem, že ho trápí zoubky, ale teda ty stoličky, to bude asi ještě zajímavý roll

 

#120 3. 11. 2009 12:10

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Mish.,neboj to bylo jen konstatování,že je Luky šikula,ale vás milujeme...lol hjarta pussa
Zoubky ať vám dají pokoj a koukají vylézt ...mmch.Lůce taky roste zub,takže je protivka až hrůza,bude líp...stolt


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#121 3. 11. 2009 20:58

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Ahojky smile
Nikuš, tak to je fajn, že to krvácení už přestalo tummenupp Teď už si budeš to těhotenství jen užívat smile
Nočník u nás také neprošel, cca. před 2. měsících proběhla první zkouška. Asi týden jsem se snažila Domíka posazovat, ale nic se nezadařilo a Domík prchal dumbom. Jelikož jsem mu nechtěla nočník znechutit, tak jsem ho zase zandala vissla
Jinak dnes jsem měla zase úžasný zážitek dumbom. Když jsem dávala Domíka do jeho jídelní židličky, tak v okamžiku kdy jsem přesouvala ruku z jeho ramena na sponu, abych ho zapnula (půl vteřinky va), tak se vymrštil a projel mi pod rukama a zajel pod stůl. Prostě projel po té podpěrce nohou, jak po klouzačce hmm. No majznul se o stůl do čela a pak trochu doklepl hlavou o zem, ale to podle mě moc ne, protože dopadl na prdku dumbom. Holky já se tak hrozně lekla tillfreds To snad ani není možný, jak se mu to podařilo, kdybych to takhle chtěla, tak se to nepovede...místo na propadnutí mezi tou židlí a stolem je fakt minimální dumbom. No celé odpoledne jsem ho sledovala, chová se normálka, tak se mu snad nic nestalo. Jen má pěknou hrču na čele kapitulation


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#122 3. 11. 2009 21:03

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Ahoj holky... to byl dnes den. Být trošku labilnější, jsme celej den na toxikologii...
hned ráno mi čornul antiperspirant (tuhej) a rafnul do něj, odpoledne otevřel indulonu va nechápu jak... a vytlačil si trochu do pusy, ve vaně olízal lahev se šamponem a při přebalování po koupání sežral trochu rybilky... no mazec.
Niki to je dobře, že už nekrvácíš, jen se opatruj a nic namáhavého... ani sexování wink
Ivet no aspoň že je to jen tohle... dokážou vyděsit co?
Zasnoubená mamce držím palce. Co vy, jak bojujete?

A nočník? Já ho ještě nedávám, jen večer před koupáním do něj čůrá. Má vždycky hroznou radost. Ale stejně se nevyčůrá úplně, jen tak, aby tam něco bylo lol nejradši si čuně čůrá na ruku...


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#123 3. 11. 2009 21:05

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Pet va no ale nepřekvapuje mě to... mě malej vypadl z kočáru přímo na hlavu... ani jsem vám to radši nepsala. Byl připoutanej, přesto se z toho dostal a rovnou po hlavě dolu. To byla rána!


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#124 3. 11. 2009 21:19

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

No Marky, u vás je to tedy taky síla dumbom. Ty prckové jsou snad zebevrazi či co?? rolllol


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#125 3. 11. 2009 21:20

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Pet ani zkoušej co vydržíme než začne panika lol


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů