Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#76 31. 10. 2009 21:15

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Ivetko, tak ať je Aničce brzy líp pussa
Mich, tady máš příbalový leták: http://www.farmaceutika.info/otobacid-n


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#77 31. 10. 2009 21:32

Michelle83
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 6. 3. 2008
Příspěvky: 2725
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Pet, děkuju moc pussa
každopádně z toho stejně nejsem moudrá hmm


http://www.ticker.7910.org/as1cCDg002B0010MDAwOGQ0fDAwMDEyMzVkfE1hcnRpbmVrIGplIG5hIHN2ZXRl.gif
4.11.-3750g, 52cm, 6.2.(3M)-6570g, 64cm, 5.5.(6M)-8170g, 71cm, 9.7.(8M)-9kg, 76cm, 7.9.(10M)-9,3kg, 77cm, 4.11(12M)-10,2kg, 78cm

Není tady

 

#78 31. 10. 2009 21:34

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

No já taky ne, ale myslím, že 1 kapka neublíží smile Když tam ani není nikde psáno, že při požití máš ihned vyhledat lékaře...


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#79 31. 10. 2009 22:00

Michelle83
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 6. 3. 2008
Příspěvky: 2725
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Já jsem v tomhle ohledu trochu plašan rodna takže jsem radši zavolala naší sestřičce, je to kamarádka...říkala, že je to spíš antibiotický než anestetický, tak by ta 1 kapka uškodit neměla...no aspoň jsem klidnější, to by se mi špatně usínalo, ačkoli tu do sebe statečně klopím Bohemku tongue


http://www.ticker.7910.org/as1cCDg002B0010MDAwOGQ0fDAwMDEyMzVkfE1hcnRpbmVrIGplIG5hIHN2ZXRl.gif
4.11.-3750g, 52cm, 6.2.(3M)-6570g, 64cm, 5.5.(6M)-8170g, 71cm, 9.7.(8M)-9kg, 76cm, 7.9.(10M)-9,3kg, 77cm, 4.11(12M)-10,2kg, 78cm

Není tady

 

#80 1. 11. 2009 11:07

nika9
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2007
Příspěvky: 2811
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Ahoj holky! pussa

nedočítám, není to v mých silách.. jen jsem Vás přišla pozdravit a poprosit, ať na nás myslíte. sad Včera jsem byla večer na pohotovosti -začala jsem krvácet. Mimi se zdálo být na utz v pořádku, dostala jsem prášky a kapky a mám ležet. Jestli to do zítra nepřestane- nástup do nemocnice. Moc, moc se bojím, aby bylo všechno v pořádku. Miminečko moje malý..
Doufám, že vy jste všechny s miminkama v pořádku! hjarta


http://www.ticker.7910.org/as1cCyMsM3D0010Nzc3MTQ3ZHwzMDc0NzlkfERvbWluaWNlayBpcw.gif
http://www.ticker.7910.org/as1cHmG-Ug00010MzAwMTY0MGR8MDAwMjg2MGp8SG9ueu1jZWsgaXM.gif 22.05.-3100g, 11.6.-3810g

Není tady

 

#81 1. 11. 2009 11:37

Michelle83
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 6. 3. 2008
Příspěvky: 2725
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Nikuško hjarta
Tak doufám, že jsi povolala do boje tatínka, babičky, dědečky, tetičky, abys mohla odpočívat. Určitě to bude dobrý, myslíme na vás pussa


http://www.ticker.7910.org/as1cCDg002B0010MDAwOGQ0fDAwMDEyMzVkfE1hcnRpbmVrIGplIG5hIHN2ZXRl.gif
4.11.-3750g, 52cm, 6.2.(3M)-6570g, 64cm, 5.5.(6M)-8170g, 71cm, 9.7.(8M)-9kg, 76cm, 7.9.(10M)-9,3kg, 77cm, 4.11(12M)-10,2kg, 78cm

Není tady

 

#82 1. 11. 2009 12:19

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Nikuš,držíme palce...stolt ...moc na vás myslím...věřím,že to bude v pohodě...pussa hjarta pussa
Opatruj se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#83 1. 11. 2009 13:06

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Nikuško, držíme palce, ať vše dobře dopadne hjarta. To mě mrzí, že máte takovéto nervíky neutral. Určitě to ale bude v pořádku, to bude nějaká prasklá žilka snad. Hlavně že je mimísek dle UTZ ok pussa. Tak si pěkně hoď nohy nahoru a odpočívej, ju?? pussa


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 

#84 1. 11. 2009 13:49

slunicko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Skalice nad Svitavou
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 7993
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Nikuško, broučku...moc na tebe myslíme...vím jak ti je sad jenom moc moc moc moc moc doufám, že nedopadneš jak my...prostě to bude OK, jasný!!!!! pussa


http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/GhgRn82.jpghttp://lbym.lilypie.com/GhgRp2.png
http://lb3m.lilypie.com/TikiPic.php/IbqNz85.jpghttp://lb3m.lilypie.com/IbqNp2.png
http://lmtm.lilypie.com/1oRgp2.png

Není tady

 

#85 1. 11. 2009 17:43

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Niki, držím palce hjarta


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#86 1. 11. 2009 18:56

mishasha
Host

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Nikísku, myslím na tebe!!!! hjartapussa

Ivetko, taky..ať je líp pussa

Michko, určitě to nevadí..jedna kapička.

Sluni, co u tebe?

Hezký zbytek neděle

 

#87 1. 11. 2009 20:08

slunicko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Skalice nad Svitavou
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 7993
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

mishi, u mě? ms od pátku, takže dneska končím lol asice mám cykly kolem 40ti dnů, ale zase se mi vrátila ms - 3denní a úplně bezbolestná lol


http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/GhgRn82.jpghttp://lbym.lilypie.com/GhgRp2.png
http://lb3m.lilypie.com/TikiPic.php/IbqNz85.jpghttp://lb3m.lilypie.com/IbqNp2.png
http://lmtm.lilypie.com/1oRgp2.png

Není tady

 

#88 1. 11. 2009 21:16

Šišulajda
♥♥♥♥---
Místo: Kroměříž
Registrovaný: 13. 6. 2007
Příspěvky: 477
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Nikuš myslíme na tebe hlavnmě ať je vše o.k. hjarta  hjarta  hjarta


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/sQYGGnN.jpghttp://lb4f.lilypie.com/sQYGp1.png
http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/N4AA2Yn.jpghttp://lb1f.lilypie.com/N4AAp1.png

Není tady

 

#89 2. 11. 2009 8:27

Lenina2
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 5. 2006
Příspěvky: 3990

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Nikuško moc na tebe myslíme - snad jste vpořádku. Hlavně opravdu lež a odpočívej.


http://lb5f.lilypie.com/g31Yp1.png
http://lb3f.lilypie.com/0Cgop2.png

Není tady

 

#90 2. 11. 2009 10:42

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Ahojá
hezký den všem! ...i když u nás dooost děštivý...va
To bude dlouhý den,když nepůjdeme s Luci ven...lol

Nikuško,jsi v pohodě? ...hjarta pussa


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#91 2. 11. 2009 12:40

petjule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 20. 1. 2009
Příspěvky: 1942
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Hezký den přeju!

Nikčo, držím moc palečky, ať je všechno v pořádku. ROmanova ségra jetaky těhule a taky teď krvácela sad, poležela si týden a teď musí být doma v klidu, ale je to snad OK. Moc na tebe myslím !!!

Ivetko, copak máte za nemoc? Už jste lepší?

V sobotu jsme měli výročí a hádejte co? Roman zapoměl lollollol Položila jsem mu přáníčko a dáreček ráno na polštář, aby, až se probudí, ho hned uviděl. Když mi přišlo, že už spí nějak dlouho, šla jsem tam a on nikde lol Vyplížil se z bytu a div že ne v pyžamu mazal pro kytku lollollol Málem jsem umřela smíchy a on z toho byl chudáček špatnej.

Jinak u nás samostatné krmení nehrozí ani omylem smile

Sluní, ten tvůj albert zase válel teda smile

Viděla jsem film Vzhůru do oblak, je to animák, moc krásnej, samozřejmě jsem u něj bulela. Ten začátek je smutnej.

Tady u nás v Brně včera sněžilo, ale už je to zase pryč. Teď je jen šedivo a zima.


http://lbym.lilypie.com/PBeGp1.pnghttp://lb3m.lilypie.com/WYz8p1.pnghttp://lb1m.lilypie.com/mtq9p1.png

Nikdy nebudeme moci vychovávat své dítě znovu. Máme jen jedinou možnou, neopakovatelnou příležitost …

Není tady

 

#92 2. 11. 2009 12:52

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Ahojky
Niku pussa držím palce ať je všechno v pořádku.
Adu... ani nevíš jak Ti rozumim.

Holky to jsme snad poslední kdo nechodí ne?? lol On snad ani nezačne, máme nábytek tak blízko u sebe, že se ho asi bude držet doživotně lol
Za jednu ruku už chodí dloooouho, ale pustit se bojí.

Jinak samostané jídlo! Noo u nás asi ještě hodně dlouho nebude reálné. Jo, bez lžičky, jakože nakrájené ovoce nebo rajčátka, to jo, ještě tak vidličkou...to napíchnu a on si strčí do pusy, ale lžičkou to fakt ne. ANi to nezkoušim lol

Leni my už ryby jíme od roku. Pangasa, jelikož nemá kosti... a pomazánku ze sardinek taky dám.

Holky já teda nevim jak je to s těma hormonama,ale já řvu u všeho... a to nejsem těhotná. Jak je někde mimčo, tak bulim.

Jo a říkají Ti vaši prckové máma??? Ten náš smrad ani omylem... jooo, táta, teta, bába, pes, ha (halo) bů...adt, to by se užvanil, ale máma ne.


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#93 2. 11. 2009 12:53

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Jejej Ivet va už je Anička v pořádku? A co to je? Angína?


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#94 2. 11. 2009 12:56

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Jo a koukám,že se tu řešil atop... nám Pet taky vylejzá... je to asi tou zimou. Takže promazávám, a na ven má krém od bubchenu.


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#95 2. 11. 2009 13:50

mishasha
Host

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Ahoj,
dneska prší snad všude sad Holky, odpolko hlídá babča, takže máme s A. zhruba 3 hodiny jen pro sebe..a bohužel musím říct, že vůbec nevím co budeme dělat lollol

Marky říká mama, ale jen ve velmi vyjímečných příležitostech...na mě většinou buď ukáže a udělá něco jako "uhmmm" nebo řekne "tati" big_smile ..teď se naučil bagr..říká ho u všech příležitostech, když vidí traktor, náklaďák, autobus..prostě všechno co jezdí je bagr lol

Niki, snad je všechno dobrý pussa

Sluni, tak zas nanovo, koukám, že si snažení můžeš dosyta užívat, když to máš jen 3 dny tummenupp

 

#96 2. 11. 2009 16:21

Michelle83
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 6. 3. 2008
Příspěvky: 2725
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Ahojky,
Petji, to je roztomilý - jak se příťa vyplížil z bytu pro kytku tummenupp lol
Mishko, pak dej vědět, co jste s manžílkem dělali lol
tak u nás taky leje celý den sad Tak jsme vyrazili do města na nákupy. Utratili jsme majlant, trochu jsme zmokli, ale aspoň nám ten den hezky utekl tummenupp akorát mi malej zaspal oběd, tak ho dneska tý zeleninky ušetřím a dostane mlíčko tongue
Já jsem ráno byla tak vytočená-na začátku října jsem pro prcka objednávala z e-shopu hračky k narozkám za do cela dost peněz. Už 2 týdny je uháním, aby mi to konečně poslali, dneska to snad konečně odeslali, nicméně jen tak půlku věcí, ostatní prý nemají mad no řekněte, jestli je tohle normální...oni teda psali, že nestíhají, i pozastavili nový objednávky, ale tak si sakryš najmu nějakou pracovní sílu na výpomoc, když nestíhám, ne dumbom
tak teď budu trnout, co s tím teď udělá česká pošta, jestli mi aspoň něco do středy vůbec přijde dumbom u nás v hračkárnách mají kulový, tak nevím, co ještě kde narychlo přikoupit hmm
ale podařil se mi vlastně dneska jeden hooodně dobrej kauf tummenupp to je tip i pro vás wink U nás v Kauflandu mají obří plyšáky, takový ty metrový - medvědy a pejsky, fakt obrovský, za celkem luxusní cenu - 449,- Kč Malej z něj byl celej hotovej, akorát nám zabral celej košík lol teď mi sedí v autě u spolujezdce a asi ho tam nechám až do narozenin a budu z okna pozorovat kolemjdoucí lol


http://www.ticker.7910.org/as1cCDg002B0010MDAwOGQ0fDAwMDEyMzVkfE1hcnRpbmVrIGplIG5hIHN2ZXRl.gif
4.11.-3750g, 52cm, 6.2.(3M)-6570g, 64cm, 5.5.(6M)-8170g, 71cm, 9.7.(8M)-9kg, 76cm, 7.9.(10M)-9,3kg, 77cm, 4.11(12M)-10,2kg, 78cm

Není tady

 

#97 2. 11. 2009 17:07

Michelle83
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 6. 3. 2008
Příspěvky: 2725
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Marky, náš prcek taky moc neříká máma, to jen občas z něj něco tomu podobnýho vypadne, ale zcela vědomě to asi ještě neříká, táta říkal asi 2 dny, bába si mele čas od času pořád. Teď se trochu rozkecal, nicméně to nemá ani hlavu ani patu dumbom každopádně to žvatlání je rozkošný hjarta
často říká není a nejoblíbenšjí je hafhaf-to je jako u Misky ten bagr, u nás je všechno hafhaf lol

Já bych taky měla anketní- a to jakou velikost oblečení prckové nosí? já vím, že u každý značky a každýho kusu oblečení je to jinak. Ale třeba takový body a overálky od Next a Cherokee, si myslím, docela odpovídají. Náš prcek se ještě docela vejde do vel.74. Dalo by se říct, že se teda vejde do oblečení, co nosil od půl roka va Te´d teprve začínáme najíždět na 80. Koupila jsem pár nových kousků 86 a ty jsou teda obří dumbom ale třeba zimní bundu máme 86, aspoň v tom není nazděnej...tak jak jste na tom vy?


http://www.ticker.7910.org/as1cCDg002B0010MDAwOGQ0fDAwMDEyMzVkfE1hcnRpbmVrIGplIG5hIHN2ZXRl.gif
4.11.-3750g, 52cm, 6.2.(3M)-6570g, 64cm, 5.5.(6M)-8170g, 71cm, 9.7.(8M)-9kg, 76cm, 7.9.(10M)-9,3kg, 77cm, 4.11(12M)-10,2kg, 78cm

Není tady

 

#98 2. 11. 2009 17:55

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Mich lol dobrej spolujezdec. Já určo toho plyšáka kupovat nebudu lol už takhle se musím hračkama prodírat. Máme to tu pidi a než se přestěhujem dolu, tak to bude asi ještě dost dlouho trvat.

Teď ten náš prďola narval asi 20 propisek do prázdný petky va neumí to vyndat ven, tak řve jak tur lol

Mich u nás je nejoblíbenější ga-ga... říká to na všechny zvířata...
My nosíme tu 86... přeci jen má už 82 cm.. někdy i 80, záleží jak je to šitý a od koho to je. Nejlépe je na tom tesco. Tam se dobře nakupuje.


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#99 2. 11. 2009 18:27

adavok
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 1662
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Ahojá,
tak Mich.,my nosíme velikost 80 a 86.Lucka je dlouhá a máme ten samý problém jako u Adélky u všeho jsou jí za chvilku krátké rukávy a nohavice a samo,že v pase je to obr,ale jak co.Značky oblečka máme různé,mám skoro vše půjčeno,takže je to vše možné a já sama kupuji tu trošku oblečení v Tescu.

Jinak plyšáka též kupovat nebudu,máme jich doma plno jěště po Adélce a navíc Adélka má alergii na roztoče,takže má jen plyšáka na spaní a zbytek je v pytli a Lucka jich má vyndaných jen pár,ale jinak fakt super cena.Taky už jsem viděla řidiče s připoutaným plyšákem na přední sedačce...lol tummenupp

Jinak Lucka už umí říkat více slov,ale nejvíc vede papat a táta a čiči...stolt

Marky,malej má dobrou zábavu...lollollol

Petji,to je hezký,že příťa mazal nenápadně pro kytí...stolt

Tak Mish.,co jste s manžou dělali? ...vissla

Anketní:jak stříháte dětičkám nehtíky?U nás tragédie...Lucka hrozně vyvádí...no nakonec to ostříhám,ale jsou to nervy jak pro mě,tak pro Lucku...obě jsme spocený až na pr.....  dumbom


http://www.tickerclub.com/cache/927a8177c0.png
http://www.tickerclub.com/cache/3f96c7887f.png

Není tady

 

#100 2. 11. 2009 19:05

Pet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 3725
Web

Re: ***CHAT 15 : Kecárna podzimních maminek 2008*** Slavíme narozeniny!

Ahojky smile

Marky, Domík občas máma říká...když něco potřebuje dumbomlol. Jinak ještě říká táta, papat, papapa a to je vše...víc prej nepotřebuje roll Stačí ukázat s příslušným pazvukem lol
K anketní: Domík nosí převážně 86 a občas nějaký kousek už 92. A něco v 80 by se asi také našlo, ony ty velikosti moc neodpovídají dumbom
Andrej, nehtíky máme v plánu zrovna dnes a bude to opět boj dumbomlol


http://www.eticker.co.za/tickers/9l1e9bmb79oxzizs.png
http://www.eticker.co.za/tickers/5ymvxvx4xhi39gme.png
http://www.eticker.co.za/tickers/b4ahxvx4liflx1lh.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů