|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ivetko, tak ať je Aničce brzy líp 
Mich, tady máš příbalový leták: http://www.farmaceutika.info/otobacid-n
Není tady
Pet, děkuju moc
každopádně z toho stejně nejsem moudrá 

Není tady
Já jsem v tomhle ohledu trochu plašan
takže jsem radši zavolala naší sestřičce, je to kamarádka...říkala, že je to spíš antibiotický než anestetický, tak by ta 1 kapka uškodit neměla...no aspoň jsem klidnější, to by se mi špatně usínalo, ačkoli tu do sebe statečně klopím Bohemku 

Není tady
Ahoj holky! 
nedočítám, není to v mých silách.. jen jsem Vás přišla pozdravit a poprosit, ať na nás myslíte.
Včera jsem byla večer na pohotovosti -začala jsem krvácet. Mimi se zdálo být na utz v pořádku, dostala jsem prášky a kapky a mám ležet. Jestli to do zítra nepřestane- nástup do nemocnice. Moc, moc se bojím, aby bylo všechno v pořádku. Miminečko moje malý..
Doufám, že vy jste všechny s miminkama v pořádku! 
Není tady
Nikuško 
Tak doufám, že jsi povolala do boje tatínka, babičky, dědečky, tetičky, abys mohla odpočívat. Určitě to bude dobrý, myslíme na vás 

Není tady
Nikuško, držíme palce, ať vše dobře dopadne
. To mě mrzí, že máte takovéto nervíky
. Určitě to ale bude v pořádku, to bude nějaká prasklá žilka snad. Hlavně že je mimísek dle UTZ ok
. Tak si pěkně hoď nohy nahoru a odpočívej, ju?? 
Není tady
Nikuško, broučku...moc na tebe myslíme...vím jak ti je
jenom moc moc moc moc moc doufám, že nedopadneš jak my...prostě to bude OK, jasný!!!!! 
Není tady
Nikísku, myslím na tebe!!!! 

Ivetko, taky..ať je líp 
Michko, určitě to nevadí..jedna kapička.
Sluni, co u tebe?
Hezký zbytek neděle
mishi, u mě? ms od pátku, takže dneska končím
asice mám cykly kolem 40ti dnů, ale zase se mi vrátila ms - 3denní a úplně bezbolestná 
Není tady
Nikuško moc na tebe myslíme - snad jste vpořádku. Hlavně opravdu lež a odpočívej.
Není tady
Hezký den přeju!
Nikčo, držím moc palečky, ať je všechno v pořádku. ROmanova ségra jetaky těhule a taky teď krvácela
, poležela si týden a teď musí být doma v klidu, ale je to snad OK. Moc na tebe myslím !!!
Ivetko, copak máte za nemoc? Už jste lepší?
V sobotu jsme měli výročí a hádejte co? Roman zapoměl 

Položila jsem mu přáníčko a dáreček ráno na polštář, aby, až se probudí, ho hned uviděl. Když mi přišlo, že už spí nějak dlouho, šla jsem tam a on nikde
Vyplížil se z bytu a div že ne v pyžamu mazal pro kytku 

Málem jsem umřela smíchy a on z toho byl chudáček špatnej.
Jinak u nás samostatné krmení nehrozí ani omylem
Sluní, ten tvůj
zase válel teda 
Viděla jsem film Vzhůru do oblak, je to animák, moc krásnej, samozřejmě jsem u něj bulela. Ten začátek je smutnej.
Tady u nás v Brně včera sněžilo, ale už je to zase pryč. Teď je jen šedivo a zima.
Není tady
Ahojky
Niku
držím palce ať je všechno v pořádku.
Adu... ani nevíš jak Ti rozumim.
Holky to jsme snad poslední kdo nechodí ne??
On snad ani nezačne, máme nábytek tak blízko u sebe, že se ho asi bude držet doživotně
Za jednu ruku už chodí dloooouho, ale pustit se bojí.
Jinak samostané jídlo! Noo u nás asi ještě hodně dlouho nebude reálné. Jo, bez lžičky, jakože nakrájené ovoce nebo rajčátka, to jo, ještě tak vidličkou...to napíchnu a on si strčí do pusy, ale lžičkou to fakt ne. ANi to nezkoušim 
Leni my už ryby jíme od roku. Pangasa, jelikož nemá kosti... a pomazánku ze sardinek taky dám.
Holky já teda nevim jak je to s těma hormonama,ale já řvu u všeho... a to nejsem těhotná. Jak je někde mimčo, tak bulim.
Jo a říkají Ti vaši prckové máma??? Ten náš smrad ani omylem... jooo, táta, teta, bába, pes, ha (halo) bů...adt, to by se užvanil, ale máma ne.
Není tady
Jo a koukám,že se tu řešil atop... nám Pet taky vylejzá... je to asi tou zimou. Takže promazávám, a na ven má krém od bubchenu.
Není tady
Ahoj,
dneska prší snad všude
Holky, odpolko hlídá babča, takže máme s A. zhruba 3 hodiny jen pro sebe..a bohužel musím říct, že vůbec nevím co budeme dělat 
Marky říká mama, ale jen ve velmi vyjímečných příležitostech...na mě většinou buď ukáže a udělá něco jako "uhmmm" nebo řekne "tati"
..teď se naučil bagr..říká ho u všech příležitostech, když vidí traktor, náklaďák, autobus..prostě všechno co jezdí je bagr
Niki, snad je všechno dobrý 
Sluni, tak zas nanovo, koukám, že si snažení můžeš dosyta užívat, když to máš jen 3 dny 
Ahojky,
Petji, to je roztomilý - jak se příťa vyplížil z bytu pro kytku

Mishko, pak dej vědět, co jste s manžílkem dělali 
tak u nás taky leje celý den
Tak jsme vyrazili do města na nákupy. Utratili jsme majlant, trochu jsme zmokli, ale aspoň nám ten den hezky utekl
akorát mi malej zaspal oběd, tak ho dneska tý zeleninky ušetřím a dostane mlíčko 
Já jsem ráno byla tak vytočená-na začátku října jsem pro prcka objednávala z e-shopu hračky k narozkám za do cela dost peněz. Už 2 týdny je uháním, aby mi to konečně poslali, dneska to snad konečně odeslali, nicméně jen tak půlku věcí, ostatní prý nemají
no řekněte, jestli je tohle normální...oni teda psali, že nestíhají, i pozastavili nový objednávky, ale tak si sakryš najmu nějakou pracovní sílu na výpomoc, když nestíhám, ne 
tak teď budu trnout, co s tím teď udělá česká pošta, jestli mi aspoň něco do středy vůbec přijde
u nás v hračkárnách mají kulový, tak nevím, co ještě kde narychlo přikoupit 
ale podařil se mi vlastně dneska jeden hooodně dobrej kauf
to je tip i pro vás
U nás v Kauflandu mají obří plyšáky, takový ty metrový - medvědy a pejsky, fakt obrovský, za celkem luxusní cenu - 449,- Kč Malej z něj byl celej hotovej, akorát nám zabral celej košík
teď mi sedí v autě u spolujezdce a asi ho tam nechám až do narozenin a budu z okna pozorovat kolemjdoucí 

Není tady
Marky, náš prcek taky moc neříká máma, to jen občas z něj něco tomu podobnýho vypadne, ale zcela vědomě to asi ještě neříká, táta říkal asi 2 dny, bába si mele čas od času pořád. Teď se trochu rozkecal, nicméně to nemá ani hlavu ani patu
každopádně to žvatlání je rozkošný
často říká není a nejoblíbenšjí je hafhaf-to je jako u Misky ten bagr, u nás je všechno hafhaf 
Já bych taky měla anketní- a to jakou velikost oblečení prckové nosí? já vím, že u každý značky a každýho kusu oblečení je to jinak. Ale třeba takový body a overálky od Next a Cherokee, si myslím, docela odpovídají. Náš prcek se ještě docela vejde do vel.74. Dalo by se říct, že se teda vejde do oblečení, co nosil od půl roka
Te´d teprve začínáme najíždět na 80. Koupila jsem pár nových kousků 86 a ty jsou teda obří
ale třeba zimní bundu máme 86, aspoň v tom není nazděnej...tak jak jste na tom vy?

Není tady
Mich
dobrej spolujezdec. Já určo toho plyšáka kupovat nebudu
už takhle se musím hračkama prodírat. Máme to tu pidi a než se přestěhujem dolu, tak to bude asi ještě dost dlouho trvat.
Teď ten náš prďola narval asi 20 propisek do prázdný petky
neumí to vyndat ven, tak řve jak tur
Mich u nás je nejoblíbenější ga-ga... říká to na všechny zvířata...
My nosíme tu 86... přeci jen má už 82 cm.. někdy i 80, záleží jak je to šitý a od koho to je. Nejlépe je na tom tesco. Tam se dobře nakupuje.
Není tady
Ahojá,
tak Mich.,my nosíme velikost 80 a 86.Lucka je dlouhá a máme ten samý problém jako u Adélky u všeho jsou jí za chvilku krátké rukávy a nohavice a samo,že v pase je to obr,ale jak co.Značky oblečka máme různé,mám skoro vše půjčeno,takže je to vše možné a já sama kupuji tu trošku oblečení v Tescu.
Jinak plyšáka též kupovat nebudu,máme jich doma plno jěště po Adélce a navíc Adélka má alergii na roztoče,takže má jen plyšáka na spaní a zbytek je v pytli a Lucka jich má vyndaných jen pár,ale jinak fakt super cena.Taky už jsem viděla řidiče s připoutaným plyšákem na přední sedačce...

Jinak Lucka už umí říkat více slov,ale nejvíc vede papat a táta a čiči...
Marky,malej má dobrou zábavu...


Petji,to je hezký,že příťa mazal nenápadně pro kytí...
Tak Mish.,co jste s manžou dělali? ...
Anketní:jak stříháte dětičkám nehtíky?U nás tragédie...Lucka hrozně vyvádí...no nakonec to ostříhám,ale jsou to nervy jak pro mě,tak pro Lucku...obě jsme spocený až na pr..... 
Není tady
Ahojky 
Marky, Domík občas máma říká...když něco potřebuje 
. Jinak ještě říká táta, papat, papapa a to je vše...víc prej nepotřebuje
Stačí ukázat s příslušným pazvukem 
K anketní: Domík nosí převážně 86 a občas nějaký kousek už 92. A něco v 80 by se asi také našlo, ony ty velikosti moc neodpovídají 
Andrej, nehtíky máme v plánu zrovna dnes a bude to opět boj 

Není tady