Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#26 12. 11. 2009 21:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Re: změny chování přítele

Tak to je mi žúto, ale: každý koniec je zároveň novým začiatkom niečoho... wink

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#27 12. 11. 2009 21:35

veronka83
♥------

Bez ponížení- to asi nebylo. Dvakrát se stalo, že jsem mu psala sms, jak mi hrozně chybí, že ho moc miluju a že udělám cokoliv, aby se to vrátilo...ale prostě jsem to tak cítila a nedokážu se chovat jako on, že se nic nestalo a že jsme jako skvělí kamarádi. A on mi na to napsal něco ve smyslu, že čas vše vyřeší a že určitě nezapomene na nic, co jsme spolu prožili...to bych mu nejradši dala v tu chvíli pěstí, ale jen v tu chvíli, stejně k němu vlastně necítím nic špatného. Hrozně mi vadí, když říká, že si dovede představit, že budeme mít každý svoji rodinu a že se budeme přátelit a že to bude fajn, Nebo mě pozval do kavárny, tam mě klidně krmí svým zmrzlinovým pohárem a pak řekne, že tohle kdybysme dělali jako kamarádi co by na to asi říkali naši budoucí partneři...no prostě se v tom plácám a tyhle situace mi zrovna nepomáhají. Přála bych mu, aby byl šastný, ale asi se dlouho nevyrovnám s tím, že to není se mnou a že bude mít rodinu a celou budoucnost s někým jiným. Ach jo. Vím, nebo aspoň věřím, že si časem někoho najdu a budu s ním šastná, ale že pořád bud přemýšlet, jaké by to bylo s tímhle chlapem.

Ještě je nepříjemný, že jsme si spolu pořídili celkem 3 kočičky, kterých se nejsme schopni ani jeden vzdát. Nakonec jsme si je nějak rozdělili s tím, že když ten druhý bude chtít vidět ostatní kočky, že se může kdykoliv stavit.

Není tady

#28 13. 11. 2009 0:31

Horacio
Host

veronka83 napsal(a):

Bez ponížení- to asi nebylo. Dvakrát se stalo, že jsem mu psala sms, jak mi hrozně chybí, že ho moc miluju a že udělám cokoliv, aby se to vrátilo...ale prostě jsem to tak cítila a nedokážu se chovat jako on, že se nic nestalo a že jsme jako skvělí kamarádi. A on mi na to napsal něco ve smyslu, že čas vše vyřeší a že určitě nezapomene na nic, co jsme spolu prožili...to bych mu nejradši dala v tu chvíli pěstí, ale jen v tu chvíli, stejně k němu vlastně necítím nic špatného. Hrozně mi vadí, když říká, že si dovede představit, že budeme mít každý svoji rodinu a že se budeme přátelit a že to bude fajn, Nebo mě pozval do kavárny, tam mě klidně krmí svým zmrzlinovým pohárem a pak řekne, že tohle kdybysme dělali jako kamarádi co by na to asi říkali naši budoucí partneři...no prostě se v tom plácám a tyhle situace mi zrovna nepomáhají. Přála bych mu, aby byl šastný, ale asi se dlouho nevyrovnám s tím, že to není se mnou a že bude mít rodinu a celou budoucnost s někým jiným. Ach jo. Vím, nebo aspoň věřím, že si časem někoho najdu a budu s ním šastná, ale že pořád bud přemýšlet, jaké by to bylo s tímhle chlapem.

Ještě je nepříjemný, že jsme si spolu pořídili celkem 3 kočičky, kterých se nejsme schopni ani jeden vzdát. Nakonec jsme si je nějak rozdělili s tím, že když ten druhý bude chtít vidět ostatní kočky, že se může kdykoliv stavit.

Veronko,pořád si myslím,že je tam stín někoho jiného,už od začátku.On se v tom plácá a neumí se rozhodnout,udělala jsi to za něj a myslím,že to bylo správné.Ty už potřebuješ jen čas,aby se Tvá lodička odpoutala a nabrala ten správný směr.Ta moudra u zmrzlinového poháru jsou myslím docela výmluvná,netrap se,určitě potkᚠněkoho,kdo Tvou lásku přijme a bude pro něj tím nejkrásnějším darem.smile

#29 13. 11. 2009 9:34

myholi
♥♥♥----
Místo: Brno

Ahoj Veronko, myslím si, že jsi se rozhodla správně. Cítila jsi to tak a jednala podle toho. Všechno opravdu chce svůj čas, tak se netrap "občasným plácáním". Podle mého je to v takové situaci běžné.
Přeji ti, aby jsi byla šastná, a je tvá cesta jakákoliv. hjarta

Není tady

#30 13. 11. 2009 9:57

macík*
♥♥♥♥---

Ahoj Veronko, jsi na správné cestě a myslím, že to zvládᚠmoc dobře.
Je dobře, že jsi si našla tak rychle nové bydlení. Se mnou se přítel rozešel ze dne na den, nečekala jsem to. Chtěl abych odešla co nejdřív, dal mi týden na odstěhování. Tenkrát mi to přišlo jako podraz, ale s odstupem času vím, že to bylo to nejlepší řešení. Být v jednom bytě s člověkem, který se mnou už nechce být by byly muka.
Píšeš, že ti pomáhá zařizovat nový byt. Měla jsem to stejně, zařizovala jsem, kupovala drobnosti, tím jsem žila, měla jsem ze sebe radost, že zvládám spoustu věcí úplně sama. Postavila jsem se na vlastní nohy.
Držím palce a přeji hodně štěstí smile

Není tady

#31 14. 11. 2009 19:55

veronka83
♥------

Všem vám moc děkuju za rady a podporu. Stejně mám dojem že mi to pořád ještě úplně nedošlo, co se stalo...je to těžké najednou po těch letech začít přemýšlet jinak. Mám stavy kdy to zvládám relativně v pohodě, ale pak zase stavy, kdy jsem skoro na dně. Vím, že to časem přejde, nebo aspoň otupí, ale teď jen nějak překonat tohle smutný období...Všem ještě jednou moc děkuju

Není tady

#32 14. 11. 2009 20:32

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

veronko, doufám, že zaskočís aspoň občas napsat, jak se ti daří, co nový lásky a tak vůbec wink

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#33 15. 11. 2009 17:28

veronka83
♥------

Určitě dám vědět, jak jde čas....Jinak pro mě rozuzlení věci přišlo dnes- dle domluvy s (ex) přítelem jsem dnes měla hlídat kočky v našem bývalém společném domově, nabídl mi, že jeslti chci, můžu tady klidně přespat. On je teď na 3 dny pryč, prý s kolegy z práce jeli do Vídně. No a jedna z prvních věcí, které jsem si všimla po příchodu do našeho bývalého domova byla jistá účtenka z Billy v kuchyni, na k teré byly mimo jiné i kondomy, asi 4 balení :-) jen podotýkám, že spolu jsme kondomy nikdy nepoužívali. Takže pro mě jisté rozuzlení a najednou se mi to spojuje dohromady. Paradoxně prvotní pocit byl hrozná úleva, že tedy moje pocity byly správné, že moje ženská intuice nezklamala, že to je tak, jak jsem si myslela. Konečně mám ten důkaz, po kterém jsem prahla. Spíš mi teď přijde můj bývalý přítel jako idiot, že je schopen tady tu účtenku nechat...když už se tedy se mnou rozcházel jen proto, že jsem já tak hrozná a ani se se mnou nedá žít a nikdo jiný v tom není...fakt směšný.

Upravil(a) veronka83 (15. 11. 2009 17:29)

Není tady

#34 15. 11. 2009 17:45

Horacio
Host

veronka83 napsal(a):

Určitě dám vědět, jak jde čas....Jinak pro mě rozuzlení věci přišlo dnes- dle domluvy s (ex) přítelem jsem dnes měla hlídat kočky v našem bývalém společném domově, nabídl mi, že jeslti chci, můžu tady klidně přespat. On je teď na 3 dny pryč, prý s kolegy z práce jeli do Vídně. No a jedna z prvních věcí, které jsem si všimla po příchodu do našeho bývalého domova byla jistá účtenka z Billy v kuchyni, na k teré byly mimo jiné i kondomy, asi 4 balení :-) jen podotýkám, že spolu jsme kondomy nikdy nepoužívali. Takže pro mě jisté rozuzlení a najednou se mi to spojuje dohromady. Paradoxně prvotní pocit byl hrozná úleva, že tedy moje pocity byly správné, že moje ženská intuice nezklamala, že to je tak, jak jsem si myslela. Konečně mám ten důkaz, po kterém jsem prahla. Spíš mi teď přijde můj bývalý přítel jako idiot, že je schopen tady tu účtenku nechat...když už se tedy se mnou rozcházel jen proto, že jsem já tak hrozná a ani se se mnou nedá žít a nikdo jiný v tom není...fakt směšný.

Směšné to není.Je to bolavé a bolet to bude ještě dlouho.Ale je to jistota.A konečně se mᚠod čeho odrazit.Hodně štěstí.par

#35 15. 11. 2009 17:59

veronka83
♥------

Díky Horacio, i za tvé minulé příspěvky. Ano je to jistota. Spíš mě teď štve, že to předtím všechno hodil na mě, že já jsem ta špatná, nedokonalá. I přestím jsem mu říkala, že kdyby v tom někdo byl, a mi to řekne, že to pro mě bude lehčí, nebudu si připadat jako ta nejhorší na světě, s kterou se ani nedá žít. Ani to pro mě neudělal. Dnes jsem s ním mluvila (potřebovala jsem s edomluvit o kočkách), nedala jsem mu vědět že vím, ale znovu jsem se ho ptala, jeslti v tom fakt není nikdo jiný...a prý není no. Už i vím kdo- slečna asi o dva roky mladší, z fotek - které tu nechal otevřené- úplně stejný typ jako jako já- výrazné rysy, velké hnědé oči, bruneta.  Vlastně asi před třemi týdni mi říkal- mě se stejně líbí stejné typy jako jsi ty. Je tedy akorát ješě trochu štíhlejší než já (je fakt že mi před měsícem vyčetl, že jsem přibrala- asi 5 kg od začátku našeho vztahu- ale stejně mám pořád pěknou postavu), jinak úplně stejná. Fakt nechápu.

Není tady

#36 15. 11. 2009 18:08

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj

Veroniko,
to je fajn, žes to takhle dokázala. Já bych ještě co nejdřív utnula to hlídání kočiček, páč by tě to pořád házelo zpátky. Jo a poroboha jen se v tom (myslím v hlavě) nešourej, proč jsem ta špatná, kdo je ta lepší atp. Jsi bezva holka, která si najde toho správnýho chlapa, co tě dokáže rozesmát, utře ti slzičku, bude ti oporou a v posteli z tebe udělá dračici. lol Držím palečky hjarta

Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

#37 15. 11. 2009 18:10

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-

No a je to tady dumbom že ti dám na zadek! big_smile

Není tady

#38 15. 11. 2009 18:21

veronka83
♥------

hlídání kočiček provozuju jen do doby, než si je budu moci vzít do nového bytu- je to tam dost hnusný a spousta práce, ale snad příští víkend si je už budu moc vzít. Horzně se mi po nich stýská.

pomněnka- když já si asi nemůžu pomoci, musím vědět....jen se teď těším až mu to řeknu a jak se bude tvářit. Víc už pátrat netřeba, dozvěděla jsem se, co jsem chtěla.

JInak jsem přesvědčená, že si najdu - za čas - skvělýho chlapa, ale holt mě tohle mrzí, protože jsem tomuhle vztahu a chlapovi hrozně moc věřila.

Není tady

#39 15. 11. 2009 18:28

majkafa
Host

Nebudeš šastnější, když to víš. Nebudeš šastnější, až mu to řekneš. Proč? Chceš být "vítězem"? Tady vítěz není. Vy naštěstí ještě nemáte děti, takže zase o tolik nejde, i když to taky bolí. Jdi dál a neřeš, co není tvé.

#40 15. 11. 2009 18:33

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-

Určitě tě to mrzí a bolí to jak sv.iňa, ale buď ráda, že je to teď , že jste na to přišli dřív než jste si tu rodinu založili.... Je lepší si to v sobě nastavit tak, jakože to byla jedna delší etapa tvého života poznávání, poučit se z toho a vzpomínat na to hezké. Nemá cenu se užírat těma blbejma myšlenkama, to ti opravdu nepomůže a ani ti to nic nedá. Přeju hodně sil hjarta

Není tady

#41 15. 11. 2009 18:42

Horacio
Host

veronka83 napsal(a):

hlídání kočiček provozuju jen do doby, než si je budu moci vzít do nového bytu- je to tam dost hnusný a spousta práce, ale snad příští víkend si je už budu moc vzít. Horzně se mi po nich stýská.

pomněnka- když já si asi nemůžu pomoci, musím vědět....jen se teď těším až mu to řeknu a jak se bude tvářit. Víc už pátrat netřeba, dozvěděla jsem se, co jsem chtěla.

JInak jsem přesvědčená, že si najdu - za čas - skvělýho chlapa, ale holt mě tohle mrzí, protože jsem tomuhle vztahu a chlapovi hrozně moc věřila.

Vůbec si nejsem jistý,že je to dobrý nápad.Ublížíš jen sama sobě.Nikomu jinému.smile

#42 16. 11. 2009 9:38

macík*
♥♥♥♥---

Horacio napsal(a):

veronka83 napsal(a):

Vůbec si nejsem jistý,že je to dobrý nápad.Ublížíš jen sama sobě.Nikomu jinému.smile

Veronko já souhlasím s Horaciem, tohle mi přijde zbytečný. Píšeš, že jsi se dozvěděla co jsi chtěla, tak už to nech být. hjarta

Není tady

#43 16. 11. 2009 12:52

werena30
♥♥♥♥---

Horacio napsal(a):

veronka83 napsal(a):

Do jisté míry s Horaciem souhlasím,ale zase na druhou stranu, by mi vadilo,že se mnou drahý ex jedná jak s kravkou.
Asi bych se od něj odstřihla úplně a co nejrychleji!

Není tady

#44 16. 11. 2009 13:16

macík*
♥♥♥♥---

werena30 napsal(a):

Do jisté míry s Horaciem souhlasím,ale zase na druhou stranu, by mi vadilo,že se mnou drahý ex jedná jak s kravkou.

To bych neřekla, že s ní jedná jako s kravkou. Jen jí z nějakého důvodu neřekl o té slečně. Jak to s tou slečnou má a nebo nemá ví jen on.
Tu kravku, vola, blbce.....atd. ze sebe dokážeme udělat akorát tak sami.

Není tady

#45 16. 11. 2009 14:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

veronka83 napsal(a):

Díky Horacio, i za tvé minulé příspěvky. Ano je to jistota. Spíš mě teď štve, že to předtím všechno hodil na mě, že já jsem ta špatná, nedokonalá. I přestím jsem mu říkala, že kdyby v tom někdo byl, a mi to řekne, že to pro mě bude lehčí, nebudu si připadat jako ta nejhorší na světě, s kterou se ani nedá žít. Ani to pro mě neudělal. Dnes jsem s ním mluvila (potřebovala jsem s edomluvit o kočkách), nedala jsem mu vědět že vím, ale znovu jsem se ho ptala, jeslti v tom fakt není nikdo jiný...a prý není no. Už i vím kdo- slečna asi o dva roky mladší, z fotek - které tu nechal otevřené- úplně stejný typ jako jako já- výrazné rysy, velké hnědé oči, bruneta.  Vlastně asi před třemi týdni mi říkal- mě se stejně líbí stejné typy jako jsi ty. Je tedy akorát ješě trochu štíhlejší než já (je fakt že mi před měsícem vyčetl, že jsem přibrala- asi 5 kg od začátku našeho vztahu- ale stejně mám pořád pěknou postavu), jinak úplně stejná. Fakt nechápu.

To je život.... žudia sú zbabelí a chlapi v takýchto situáciách zvl᚝(teda, so ženou som sa ešte nerozchádzala, tak nemám porovnanie... big_smile ). Aspoň ti užahčil ten rozchod, tu naozaj niet o čo stá... hmm Čím skôr budeš preč, tým lepšie. stolt

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#46 16. 11. 2009 17:22

Mulz
♥♥♥----

veronka83 napsal(a):

pomněnka- když já si asi nemůžu pomoci, musím vědět....jen se teď těším až mu to řeknu a jak se bude tvářit.

Jestli můžu taky svou troškou do mlýna. Řekni mu to. Ne pro to jak se bude tvářit on, ale protože se uleví tobě!!

Není tady

#47 18. 11. 2009 0:28

werena30
♥♥♥♥---

macík* napsal(a):

werena30 napsal(a):

To bych neřekla, že s ní jedná jako s kravkou. Jen jí z nějakého důvodu neřekl o té slečně. Jak to s tou slečnou má a nebo nemá ví jen on.
Tu kravku, vola, blbce.....atd. ze sebe dokážeme udělat akorát tak sami.

Jasně, ten důvod,proč jí to neřekl, je zjevný (ale jistě jí bude do očí tvrdit,že jí nechtěl ublížit wink ). To nic nemění na faktu,že je normální lhář a nic víc big_smile .

Není tady

#48 18. 11. 2009 18:36

Wiki
♥♥♥♥♥♥-

Náhodou jste to oba ustáli výborně, já hluboce před vámi smekám..

Ale "jak se bude tvářit" poté co mu to řekneš, bych vidět nechtěla. Ztratí to glanc. I ty. Já jak se znám bych spíš pronesla něco v tom smyslu (ne tedy v 26letech - to jsem tak jako ty ukázněná nebyla -  to bych se zhroutila v hysterickém oblouku a plakala a štkala usedavě dva měsíce dnem i nocí a všem  ukázala jak mi bylo ublíženo lol ) - že má pravdu, je fakt jsme se neposunuli, že ho mám taky ráda, ale že cítím stejně, že máte už nabraný oba jiný kurz...atd. A že to udělal dobře, udělal to první za nás oba..,  a že mu děkuju. Postupem času bych tomu uvěřila skutečně, protože to tak prostě je. Nic jiného, než že se vaše cesty rozdělily a nepůjdete teď spolu. Třeba zase časem ano, to neví teď nikdo..I když ten večer by mě to bolelo a možná bych i potupně bulila...smile . Ale sama a potmě a jen 15minut. big_smile

Ono je to opravdu dobře, že se to stalo nyní a takto. On ti evidentně nechtěl způsobit bolest, proto to formuloval takto, a nezačal ti hloupě povídat, jak potkal svoji osudovou lásku, které podlehnul, a která by bez něj byla úplně sama, a že on je čestný, tudíž ti to musí říct narovinu. ..a blabla. To ho docela ctí. Nedělal z tebe blbce, to totiž ani nejde, když nebudeš chtít - víš?
Tak to nepokaz, zachovej si formát , dej mu pusu na čílko, řekni že jsi už velká holka a že víš, že jste si dali co jste mohli a měli , za což dík.. a pápá hjarta
Hlavu vzhůru!!

Není tady

#49 18. 11. 2009 23:20

werena30
♥♥♥♥---

Wiki napsal(a):

Ono je to opravdu dobře, že se to stalo nyní a takto. On ti evidentně nechtěl způsobit bolest, proto to formuloval takto, a nezačal ti hloupě povídat, jak potkal svoji osudovou lásku, které podlehnul, a která by bez něj byla úplně sama, a že on je čestný, tudíž ti to musí říct narovinu. ..a blabla. To ho docela ctí. Nedělal z tebe blbce, to totiž ani nejde, když nebudeš chtít

Mně právě tohle vůbec chytré nepřijde. Tedy chytré by to bylo,kdyby ještě nějaký čas držel svůj nový vztah v naprosté diskrétnosti, což se mu tou účtenkou vážně nepovedlo.
Nevidím rozdíl mezi: "potkal jsem osudovou lásku" a "už se těším,jak s našimi novými partnery budeme jezdit na společné výlety"
Na druhou stranu ne,že bych ho nechápala. Já mám taky moc ráda všechny své ex gloria .

Není tady

#50 19. 11. 2009 14:50

Wiki
♥♥♥♥♥♥-

Myslíš, že by mu přidalo na kvalitě, kdyby jí povyprávěl co a kde se mu stalo a co pěkného, kde, s kým a jak zažil? A hlavně - myslíš , že by se V. ulevilo kdyby se jí svěřil?

Účtenka na stole je kravina..to ano, mohl být pečlivější, ale pořád je ve svém bytě a pochybuji, že to byl úmysl. 

Chyba je určitě u V. v tom, že přebrala jeho řeč ,jako  že je "špatná a nedokonalá". Jsem si jistá, že to takto neřekl. (pokud by ano - už by snad nebylo o kom rozmýšlet a psát..). Pouze V. si to tak přeložila. Ona sama se pasovala na "špatnou" atd. Tam vidím problém. Ona ví sama jaká je a její kvality nemoholu být přece odvozovány a závislé na tom, jak je prezentuje partner. (i kdyby je prezentoval... a myslím, že on nic takového ani neuděla..že spíš řekl něco v tom smyslu že jejich vztah se nevyvíjí a neposunuje...apod).

Překvapilo mě Veronko, když  jsi napsala, že kdyby ti řekl, že má někoho jiného, že by se ti ulevilo a přestala by ses považovat za tak špatnou. Tady bych řekla, že je problém..
Ty nejsi špatná, ...ano...mohl on být nespokojen ve vztahu, mohl chtít změnu, mohl cítít, že vztah ustrnul.apod, na to má svaté právo, ale není to v tom, že ty bys byla špatná!

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí