Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 27. 10. 2009 12:37

veronka83
♥------

změny chování přítele

Chodím na Babinet už dlouho- číst příběhy, rady a názory. Teď bych se ráda zeptala, co si myslíte o mé situaci-

Jsme s přítelem šest let, mně je 26 a jemu 34, bydlíme spolu 5 let v jeho bytě. Téměř celou dobu jsme z mého pohledu byli ideální pár- sehraní, komunikativní, pořád jsme se škádlili, zažili jsme spolu hodně krásných věcí, plánovali budoucnost a já jsem byla přesvědčená, že spolu zůstaneme navždy, prostě z mého pohledu to byl výjimečný vztah (podobné věci jsem tady četla už mockrát).

Před pár měsíci přítel změnil zaměstnání, nastoupil do velké nadnárodní společnosti s velkým kolektivem mladých úspěšných lidí, většinou nezadaných. Kromě toho, že mají velké množství teambuildingových akcí (i vícedenních) i jinak spolu tráví čas mimo práci - hospody, kina, párty apod. Tyto akce probíhají třeba třikrát týdně, z toho se z aposlední měsíc pravidelně tak 1x týdně stane, že mi v noci přijde sms typu "asi budu chrapat u Petra" tzn. druhý den jde pak rovnou odtamtud do práce nebo se v neděli večer sebere a jde  ke kolegovi že si musí spolu na zítra něco připravit a pak opět v noci sms "budu tady spát"- když se ho tedy sms zeptám, kde vlastně je to "tady", nebo  mu zavolám, tak žádná odezva.  Nikdy jsem nebyla extra žárlivá, spíš tolerantní, protože jakékoliv omezování se mi příčilo, ale toto mi už skutečně začíná vadit, navíc se to za poseldní cca měsíc stupňuje- a kam až to zajde, že? Jsem ráda že se baví, mám taky své koníčky a přátele, ale nepřespávám tak často (skoro vůbec- 1x za půl roku) mimo domov.

Bohužel když si promítnu zpětně ten poslední měsíc, vidím i změny chování - nezájem o mně, o spolenčné trávení času, komunikace vázne a někdy, když je náhodou večer doma a třeba se díváme na televizi, cítím hrozné dusno. Nejhorší je, že jak v tom člověk žije a ty změny nepřijdou naráz, ani si to zpočátku neuvědomí, že je něco špatně. Je to asi 5 dní co jsem si to takto začala zpětně promítat, tak mi došly některé nesrovnalosti - blbosti, které samy o sobě nemusejí znamenat nic, ale když si k tomu přidám ten chlad z jeho strany vůči mně, cítím se momentálně jako kdyby mi někdo dal ránu palicí, porotže mi z toho vyplynul "logický závěr",  že zřejmě potkal nějakou slečnu v práci.Těch pár dní v noci nemůžu spát, brečím a celý den mě bolí hlava, nemůžu se soustředit na nic jiného.

Jinak pro dokreslení co se týká sexu,tak bylo období kdy jsem měla zdravotní problémy- opakované záněty- a sex jsem ani nechtěla (cca to období trvalo asi 4 měsíce a spali jsme spolu 1-2x za měsíc), mluvili jsem o tom, ale to bylo před změnou jeho místa a když jsem se vyléčila, tak myslím že to bylo ok (sex tak 3x týdně podle chuti, iniciativa tak půl na půl, žádná rutina ale spíš jsme stále zkoušeli nové věci) a to paradoxně i v tom minulém měsíci. Ale teď těch pár dní zpátky se vyhýbám jakémukoliv fyzickému kontaktu, nemůžu si pomoci a vlastně on se už taky nesnaží o nic.

Pokoušela jsem se s ním o tom mluvit, že se necítím zrovna ok v tomto stavu, ale dělá že je vše v pořádku- na moje dotazy, co se děje, jeslti má problémy, proč se ke mně chová jako kdyby byl na mě naštvaný- nic, všechno v pohodě, nic řešit nechce a spíš se mi vyhýbá (i pohledem). Ani by mi snad nevadil samotný fakt nevěry, ale ty lži kolem - každý pohled, každé slovo teď vidím jako lež, říkám si, kdy naposledy mi říkal pravdu + ty změny chování, chlad a nezájem-  takového ho nechci, akorát nevím, co mám teď dělat- řešit to hned, nebo si dát nějaký čas na rozmyšlenou nebo jemu dát čas- ale jak dlouho? Nechci žít v takovémhle stavu, na druhou stranu mi je hrozně líto zahodit jen tak 6 krásných let. Ale nedokážu se teď tvářit, že se nic neděje.

Často tady čtu, že člověk nemá pátrat, pokud není připraven na to, co najde- já připravená jsem (myslím si to) a pátrám hodně - s pocitem, že když se dopátrám "důkazu" nevěry tak se mi paradoxně asi nějak uleví a budu schopná to nějak uchopit a sebe i jeho s tím konfrontovat. Takhle si občas říkám, že jsem se možná zbláznila a vytvářím si jen teorie a to mi dost brání přistupovat k nevěře jako faktu a tu situaci řešit - Ale nevím, jeslti je to správné, nebo co mám teď vlastně dělat- píšu to sem, protože myslím, že by mi pohled jiného člověka zřejmě pomohl.

Není tady

#2 27. 10. 2009 15:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Re: změny chování přítele

Trochu sa skús najprv odpúta a nájdi si ešte nejaký iný koníček, iných priatežov, niečo, čomu venuješ čas a energiu... a vyčkaj. Ak sa niečo deje, raz sa to prevalí. Ak sa nedeje nič iné, len že mu stúplo do hlavy nové zamestnanie, možno to časom vyprchá - alebo aj nie. Inak, ak si nespokojná, tak rieš svoju nespokojnos, a nie to, či má alebo nemá niekoho iného... Skús pripravi iniciatívne nejaký spoločný program... a uvidíš, ako zareaguje.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#3 27. 10. 2009 15:26

Horacio
Host

Veronko,

četl jsem pozorně a bojím se,že tam vidím a cítím přesně to,co Ty.Zamilované srdce je velmi citlivé na jakoukoliv změnu v chování partnera a bohužel - to slovo bych podtrhl - se většinou nemýlí.Jsi rozumná a asi i dost tolerantní,ale nezbyde Ti než si s ním promluvit a to bude problém.Nebude se mu chtít do takového odkrytí duše i srdce.Pokud je myšlenkami u jiného člověka,bude Tě přesvědčovat,že je vše v pořádku,že jsi jen přecitlivělá a moc Vᚠvztah pitváš.Moc rád bych Ti napsal něco příjemnějšího,ale k čemu by Ti byla lež?Té mᚠdoma dost.neutral

#4 27. 10. 2009 18:27

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Tvůj přítel změnil práci, má spoustu nových podnětů, nových lidí, nových možností, nových zážitků..... a jde mu z toho hlava kolem. Nemusí v tom být právě jiná dívka, ale dost možná, že je.
Je zaujatý novým světem, který se mu otevřel a do kterého ty teď (MOŽNÁ) momentálně nepatříš.
On sám to nejspíš vůbec neřeší a především to nejspíš teď momentálně ani neví.

Jaký chceš vlastně najít důkaz?
On TEĎ nejspíš jen půjde tam, kam ho ty sama právě teď nasměruješ.
Přesněji: on tam půjde určitě.
Stane se přesně to, co ty nastarutuješ.
Nebo jsi spíš už (nevědomky) nastartovala.

Má to jednu obrovskou výhodu - teď poznáš, jak zralí jste oba partneři stolt
A zda vůbec JSTE partneři, takže super, ne? smile

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#5 27. 10. 2009 18:37

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj

Veroniko,
víš co? Nech tento tvůj dotaz na babi otevřený na počítači, tak aby si ho přečetl. Protože promluvit si je dost důležité, ale ženský to bez emocí neumí a to je nevýhoda a chlap to pak cítí jako útok na svojí osobu. Myslím si, že po tom co si tvoje slova přečte pochopí, že tobě to nevyhovuje a že chceš řešit, jen nevíš jak mu to mᚠříct. Pak se snad něčemu doberete. Mnoho štěstí hjarta

Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

#6 28. 10. 2009 9:21

werena30
♥♥♥♥---

Veru, co by asi řekl, když by mu na sms: spím u Petra! přišla odpověď: to neva, já zas u Vlasty? wink

Není tady

#7 28. 10. 2009 10:12

Axi
♥♥♥♥♥♥-

Lepší by bylo "já taky" lol

Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

#8 28. 10. 2009 11:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

big_smile Niet nad vydarenú trojku...

Brita

Není tady

#9 28. 10. 2009 12:52

Horacio
Host

werena30 napsal(a):

Veru, co by asi řekl, když by mu na sms: spím u Petra! přišla odpověď: to neva, já zas u Vlasty? wink

tummenupp

#10 28. 10. 2009 14:56

vendulinda
♥♥♥----
Místo: ta naše Morava :-)

Veronko, vem si dovolenou, sbal si věci a zkus vypadnout na týden z domu, třeba mu to sepne.. .. Taky si nemyslím, že v tom nutně musí být nějaká ženská, tak vyčkávej, třeba se vrátí zpátky na zem, držím ti pěsti!

Není tady

#11 28. 10. 2009 21:05

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Veronko, nezmatkuj, nemusí jít vůbec o nic, ovšem:
1. odepsat mu na SMS o přespání mimo domov podobně je vynikající nápad big_smile
2. nová práce opravdu zaměstná člověka hodně, obzvl᚝, chce-li být ten člověk úspěšným pracovníkem. Dej si ještě čas na nějaké zbytečně unáhlené závěry.
3. zkus vyčíhnout vhodnou chvilku a "vážně" mu říct, co Tě trápí  - zkus změnit přístup: žádné vyčítavé pohledy - prostě se mu jen "svěř".
4. fakt bych žádné důkazy nehledala, zbytečně se vysiluješ a nervuješ. Ony se k Tobě v případě jeho případné nevěry samy dostanou.
5. Važ si života a nevaž se jen na přítele smile.
Drž se, fandím Ti.

V tomhle je hluboká pravda (by může být na chvíli trpká):
Pandorraa: Má to jednu obrovskou výhodu - teď poznáš, jak zralí jste oba partneři

Upravil(a) Tercila (28. 10. 2009 21:08)

Není tady

#12 31. 10. 2009 17:05

javena
♥♥♥♥♥♥-

Pokoušela jsem se s ním o tom mluvit, že se necítím zrovna ok v tomto stavu, ale dělá že je vše v pořádku- na moje dotazy, co se děje, jeslti má problémy, proč se ke mně chová jako kdyby byl na mě naštvaný- nic, všechno v pohodě, nic řešit nechce a spíš se mi vyhýbá (i pohledem).

Tohle moc zrale nevypadá. sad
U normálního stavu vytížení z práce si představuju spíš normální debatu, jak se potřebuje začlenit do nového kolektivu, nasbírat informace, zapracovat se a pod. 
Ale taky bych nebrečela do polštáře - pokud si myslíš, že jsi připravená, narovinu řekni, že si myslíš, že je za tím baba a uvidíš.

Není tady

#13 31. 10. 2009 18:10

sunshine.x
♥------

Ahoj Veronko asi tě také nepotěším, můj názor - na 99,9 procent v tom bude jiná žena. Pokud ti tvá intuice říká to samé pravděpodobně to tak bude, sama to tak cítíš a namlouvat si a vytvářet si různé teorie proč je jiný tě uklidní jen na chvíli nebo jen do další jeho lži. Je to tak průhledné a navíc u všech postižených tak stejné. Co ale radit, je tak těžké ale někde jsem četla že pokud muž zapírá a lže tak proto, že nechce přijít o svůj dosavadní vztah a to je dobré znamení. Takže  to zkus nějakou dobu vydržet a neřešit to, koneckonců je to jeho problém jestli někoho má tak a si ho vyřeší, ty to za něj neřeš, měl by to moc jednoduché a ta druhá strana také. Také bych toto podstupovala jen v případě že víš že ti tento muž za to opravdu stojí protože jsi ještě mlaďounká a dalších ženichů mᚠkolem sebe určitě spostu.

Není tady

#14 2. 11. 2009 9:03

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Za sebe musím říct, že když jsem vytížená a zaujatá něčím, právě o tom potřebuju mluvit, nestáhnu se do sebe. ale to je moje povaha.
souhlasím se sunshine

Není tady

#15 2. 11. 2009 9:22

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

sunshine.x napsal(a):

Ahoj Veronko asi tě také nepotěším, můj názor - na 99,9 procent v tom bude jiná žena. Pokud ti tvá intuice říká to samé pravděpodobně to tak bude, sama to tak cítíš a namlouvat si a vytvářet si různé teorie proč je jiný tě uklidní jen na chvíli nebo jen do další jeho lži. Je to tak průhledné a navíc u všech postižených tak stejné. Co ale radit, je tak těžké ale někde jsem četla že pokud muž zapírá a lže tak proto, že nechce přijít o svůj dosavadní vztah a to je dobré znamení. Takže  to zkus nějakou dobu vydržet a neřešit to, koneckonců je to jeho problém jestli někoho má tak a si ho vyřeší, ty to za něj neřeš, měl by to moc jednoduché a ta druhá strana také. Také bych toto podstupovala jen v případě že víš že ti tento muž za to opravdu stojí protože jsi ještě mlaďounká a dalších ženichů mᚠkolem sebe určitě spostu.

nevím, jestli bych chtěla vedle sebe chlapa, který mi zahýbá už ve fázi chození

Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

#16 2. 11. 2009 9:39

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Web

Já si taky myslím že je v tom jiná žena, a mrzí mě to za tebe Veronko.

Pokud to tak je, je dost možné, že si chce jen urvat něčeho, co se mu momentálně nabízí a užít si to na maximum. Pokud chceš o něj zabojovat, neulehčuj mu to nějakými scénami nebo sklíčenými ublíženými pohledy.
V situaci kdy bych o něj já stála, pak bych nasadila svoje veškeré herecké schopnosti a zkusila ještě taktiku "ohrožení" - do ní spadá i zde právem oceněný nápad s smskou "já taky" tummenupp Tvářit se podezřele vysmátě, občas podobně záhadně mizet, trávit hodně času s kamarády a v práci přesčas a existuje velká šance, že on sám se začne víc než na slečnu novou (za předpokladu že existuje) soustředit na to co mu doma uniká. Tomu co nám uniká, se vždycky věnujeme víc než tomu, co se nám nabízí, případně sklíčeně sedí doma a čeká.

Hodně štěstí Veronko, a to dopadne pro tebe dobře.

Upravil(a) Fidorka (2. 11. 2009 9:40)

Není tady

#17 2. 11. 2009 10:28

Koi
♥♥♥♥---

Bohužel si už nemyslím, že to není věc Veronky. Já si to také dlouho říkala, nebudu řešit, 2,5 roku jsem čekala a stejně to dospělo do fáze, že jsem to nakonec řešila já. A proč, protože mi to nevyhovolo. Takže já za sebe jsem iluzi, není to moje věc ztratila.

Taky  tak trošku nesouhlasím s tím, že moc zabere, když si Veronka najde další aktivity. Veronce to pomůže, pokud se do nich nebude nutit, ale vztahu v této fázy myslím ne. Veronko ty už mᚠdlouhodobější vztah, pokud přítel má opravdu nový objev svého zájmu, je zaslepený a naopak přivítá, když bude vědět, že má najednou víc volnosti a nemusí vymýšlet sms, proč se zdržel. Ale neple si to s tím, že si myslím, že mᚠčekat doma jako poslušná ovce. Jen ti píšu, jak na to může reagovat on. Je to prostě vlastní zkušenost.

Zkus pár akciček, které si myslíš, že by mohli zabrat, na kterých bys mohla vidět reakci, např. ta sms, že také nebudeš doma, ale myslím, že stejně nakonec to budeš ty, kdo bude muset zareagovat. Drž se, není to příjemné ani lehké.

Pane, daruj mi klid, abych přijal věci, které nemohu změnit, odvahu změnit to, co mohu změnit, a moudrost, abych dokázal rozeznat jedno od druhého.

Není tady

#18 2. 11. 2009 10:54

javena
♥♥♥♥♥♥-

Ano, může zkusit fintu s SMSkou, že spí jinde, že má program a nevadí, že on není doma... Upřímně. Někomu to vrtá, někomu se to hodí - protože přece měla taky program, tak nemůže vyvádět, že nebyl doma... hmm Já bych si navíc přišla jako bl.bec.
To samý koníčky. Budou si chodit každý po svým, jak to asi dopadne? Něco společného, kromě občasné večeře, pokud se teda náhodou sejdou doma, mezi partnery být musí.
Může se chtít jen vyřádit - příležitost dělá zloděje - a zůstat s partnerkou. Nebo taky ne. sad
Takže, jestli ti za to stojí, dej si nějakou dobu, časový úsek po který jsi ochotná tohle jeho bloudění tolerovat. Není to dlouhodobě udržitelné a je to psychicky náročné... A pokud ho to nepřejde, tak to budeš muset řešit. hmm

Není tady

#19 2. 11. 2009 11:33

Kerrin
♥♥♥♥---

Veronka,

můj názor....myslím si také, že prostě přítel někoho má, někdo tam určitě je nebo prostě u něj neco začíná a začalo.
někteří chlapi holt nechtějí věci řešit, vyhýbají se jakékoliv debatě, hlavně o vztahu dvou (Ty a On).
Pak si ještě myslím,že když Ti zde někteří radí at se zabavíš, najdeš si koníčky a začneš si vyplňovat čas po svém...Ok, ale stejně mᚠv hlavě to co se dějě mezi Vámi a chápu,že pak kolikrát nemᚠna nic chu.
Možná tím, že budeš trávit více času mimo domov si třeba přítel všimne, ale na druhou stranu mu to může vyhovovat, že vlastně Ty ho nepotřebuješ a on si může trávit čas podle sebe.jenže tímse vzdalujete. A přijdemni, že už to takje....pak zase nechceš být netolerantní, nechceš si připadat, že ho hlídᚠatd.
Mluvím, ze své zkušenosti, můj muž takový byl. I kdybych doma nebyla nebo byla, nevadilo mu , že jdu třeba se večer pobavit, nebo nasport atd, Ale on si prostě když chtěl jít kamkolivl jít, tak šel.trávil více času mimo po večerech.Nemluvím ani o víkendech, at to bylpá nebo so, vždy měl něco připravené.
No, ale Tobe přeji , aby byl přítel komunikatovní, třeba ještě má smysl si říct co a jak. A když bude dělat mrtvýho brouka a jako že je vše ok co se děje??? klidně bych mu řekla, že tam vidím za tím, že má někoho jiného, s kým tráví a chce trávit čas.

No uvidíš, zkus to.Ale na co čekat třeba rok?? blbost ,ne?

Není tady

#20 2. 11. 2009 18:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Práve preto, že priatež môže reagova aj tak, aj onak, by som sa dala na nové koníčky, poznávanie nových žudí - nie kvôli nemu, ale kvôli SEBE. "Pestova" vzah, z ktorého ten druhý uniká - aký by to mohlo ma zmysel? A ako by to asi malo vyzera? Ja si myslím, že je dobré trochu sa odpúta a necha priestor jemu. Buď sa chytí, alebo proste jedného dňa zistíte, že ste každý niekde inde. Stále mi to pripadá lepšie ako varianta "kameň na krku", ktorý fňuká a dožaduje sa vzahu, pozornosti, prítomnosti...

Brita

Není tady

#21 2. 11. 2009 19:16

werena30
♥♥♥♥---

Koi, ty bláho, dva a půl roku? A kandidovat na novýho Dalajlámu nebudeš big_smile ?

Upravil(a) werena30 (2. 11. 2009 19:16)

Není tady

#22 2. 11. 2009 22:07

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Tak Dalajláma bol zatiaž vždy muž... ale všetko je raz prvý raz, to je fuckt. vissla

Brita

Není tady

#23 3. 11. 2009 8:50

Koi
♥♥♥♥---

smile taky mi s odstupem příjde, že bych si zasloužila svatozář smile. Ono se nedá vše paušalizovat, dlouho jsem si říkala, že je to právě jeho problém, který si musí vyřešit muž. Chvilkama to vypadalo, že to je i dobrý, ale  pak jsem zjistila, že to je jen tím, že jsem se snažila mu věřit co mi "nakukával", chovala jsem se právě tak jak se radí. Najít si svůj okruh lidí, odpoutat se.

Asi důležité bylo, že mezi m. a milenkou byl rozdíl 19 let, malé dítě, manželství. Nᚠvztah není zrovna o tom, že jsem usurpátor, byla pohodička a muž  potkal někoho tááák jiného, tak se to prostě stalo. Bylo to i tom, že jsem opravdu zvládala spoustu věcí, což už také nedělám.  Zkrátím to, za 25 let manželství a 30 let známosti se to asi může stát a mě se to stalo.

Chci tím jen říci, že nevěra se řeší jinak v 45 - 50 letech, s dětmi a myslím, že vůbec nezáleží na jejich věku a jinak, když je člověk bez závazků a ohlíží se opravdu jen a jen na sebe.

Myslím, že by samozřejmě měla Veronka délku "druhé šance" zkrátit na měsíc - dva měsíce, s jasně popsanými svými pocity a náznakem, co bude následovat. Pokud to nepůjde,  je mlaďounká a správňáků, kteří si dovedou vážit vztahu je myslím ještě hodně. Nejlepší je řídit se intuicí, a když ti Veronko napoví, že to je nalevačku, uteč. Popláčeš si, ale jen nad sebou, budeš se zatím rozhodovat jen sama za sebe.

Přeju ti sílu na zvládnutí toho nelehkého rozhodování

Pane, daruj mi klid, abych přijal věci, které nemohu změnit, odvahu změnit to, co mohu změnit, a moudrost, abych dokázal rozeznat jedno od druhého.

Není tady

#24 12. 11. 2009 20:51

veronka83
♥------

Zdravim všechny, kdo četli můj příběh.
Omlouvám se, že reaguji až teď, ale v mém životě se stalo hrozně moc změn a dlouho jsem byla i bez netu a vůbec to bylo hektické období. Stalo se to, že asi druhý nebo třetí den poté, co jsem sem psala svůj příspěvek, jsem se opět ptala přítele, jeslti se něco děje- a on na to- ano, děje. A pak povídal a povídal až se mni z toho dělalo zle, doslova i fyzicky- jak už dlouho není šastný, jak mu vadí, že se nᚠvztah nikam neposunuje, že chtěl už děti (ano zmínil to asi dvakrát předtím, ale spíš tak, že už se těší, až budeme mít děti), že už že mu to nepřijde jako domov, že to je o ničem...to pro mě byl šok, protože pro mě nᚠvtah znamenal hodně a myslela jsem si, že to za to stojí, za všechny starosti a že když jsme my dva spolu, tak všechno překonáme. No nic. Takže řekl, že chce být sám. Samozřejmě jsem se ptala, jeslti v tom někdo je, tak prý ne. Byl to hrozný večer, vlastně se mi zhroutil svět a budoucnost, kterou jsem si vysnila s ním.
Pak spal asi 3 noci mimo a pak přišel a uvařil skvělou večeři a choval se, jak kdybysme spolu normálně chodili.
Říkal, že můžu zůstat jak dlouho chci než si něco najdu, ale já jsem cítila, že musím pryč co nejdřív, že takhle bydlet nemůžeme. Takže jsem si do týdne našla podnájem, odstěhovala se a teď se pomalu zařizuju. Včera mi zapojili i net takže jsem už online. Pořád je mi to hrozně líto a pořád si myslím, že by to za to sakra stálo, ale nemůžu nutit někoho, kdo se mnou nechce být, aby se mnou byl. Vlastně mi je už i jedno, jeslti někoho má- důležité je pro mě, že nechce být se mnou . Řekl mi, že mě rád, že mu budu hrozně chybět, ale že láska to není.  Tak to byl pro mě asi nejsilnější argument.

Ach jo, fakt by pro mě bylo lepší, kdybych věděla, že někoho má, že mě prostě někdo zastínil a že všechno starý mu připadá hrozný a nudný...asi bych se s tím líp vyrovnala a pochopila situaci a podařilo se mi z toho líp dostat. Teď je to takové divné- kontaktuje mě a povídá mi, co dělal, co má v plánu...postupně mi to přestává být příjemné (nejdřív jsem za to byla ráda), protože mě to vždycky hrozně rozesmutní. Necítím k němu ale žádné negativní emoce, což je pro mě jenom težší. Vím, že bude líp, postavím se na vlastní nohy, ale teď jen nějak překonat tohle smutný období. Hodně mi pomáhá, že v nové podnájmu je potřeba zařídit téměř vše, takže řeším hodně praktických věci a nemám ani čas přemýšlet.  Alw pořád mi to je hrozně líto a asi se s tím dlouho nevyrovnám.

Není tady

#25 12. 11. 2009 21:02

Kerrin
♥♥♥♥---

Veronko,
jemi to líto, ale smekám před Tebou. jak jsi to dokázala - bez ponižování sebe samé ořed přítelem. Určitě tě to posílí do dalšího vztahu.At se z toho brzy dostaneš a potkᚠfajn lásku.Hodně štěstí.
¨je vidět , že nás ty šesté smysly neklamou a dobře jsi cítila, že se něco děje.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí