Oznámení

10.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

10.června : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

24.dubna : Téměř bez práce: Domácí tymiánový chléb.

#126 9. 8. 2013 13:55

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Re: Nemám žádné opravdové kamarády

Znáte to? Sem se u toho fakt tlemila
https://www.youtube.com/watch?feature=p … H2mbwc159Y

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#127 9. 8. 2013 14:05

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

dusička napsal(a):

Znáte to? Sem se u toho fakt tlemila
https://www.youtube.com/watch?feature=p … H2mbwc159Y

A kolik takových debilních keců jsme slyšely a kolik jsme jich vypustily z pusy lol

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#128 9. 8. 2013 14:23

Honzina
♥♥-----

eremuruss napsal(a):

Honzina napsal(a):

Víte co, vy histerky?? Už na vás kašlu! Jste normální dyliny, co se zabejvaj jednou hovadinou.....některý tu byly důležitý, že tohle není žádná inzerce a tak, ale sami moc inteligence nepobraly big_smile jste strašně morální, a to pro mě znamená, že jste jedna horší než druhá, prostě takový ty slepice, co jsou nejlepší jen přes net....smile)))))) Každej kdo je normální chápe, že plácnutí přes ruce není začátek špatné výchovy. Já si o tom hold myslim své a vy si ten váš názor strčte víte kam smile)) já své děti miluju!!! A oni mají rady mě a rozhodně to není ze strachu smile))) mám líp vychované děti, než zakomplexovaný třicítky big_smile Ještě jedna taková maličkost.....když David Beckham s Victorii, mají stejnou výchovu zhruba jako já, tak jsou taky tak špatný???? Já se o tom zmínila tady - oni to řekli na férovku celému světu (že jsou přísnějšími rodiči atd....) tak jim honem všichni napište, že jsou špatní rodiče smile)))))))))))))))))))))))))))))))

Take jsem mela deti vychovany,kdyz chodili do skolky nebo na prvni stupen zakladky,taky byli jine v kolektivu deti nikomu neublizovali,neprali se jako ostatni.Dokonce me ucitelka v prvni tride ,kdyz jsem byla na rodicaku na kluka rekla,ze je,az moc hodny coz je u kluka nezvykle.A ja si v duchu rikala,ze asi neni normalni,kdyz je takhle tichy a nekonfliktni.Prala jsem si,aby byl jako ostatni a obcas zazlobil.Ubehlo par let a v 8 a 9 tride to byl ten ktery byl mezi nejvetsima grazlama ve tride.Vse se uplne otocilo.Dokud nemas deti dospele nemuzes rikat,ze je mas dobre vychovany.Ver,ze deti mohou hooodne prekvapit.A ty muzes vychovavat jak chces a pokud se dite necha stahnout tak ty s tim nic nenadelas.

Samozřejmě - já s tím počítám....já taky nepsala nic o tom, že je mám vycepovaný teď a napořád......

Není tady

#129 9. 8. 2013 14:32

Honzina
♥♥-----

dusička napsal(a):

Přijde mi úsměvné, jak už jsem psala, jak tu Honzina obhauje svou výchovu. Honzino - udělej si to, jak to cítíš ty. Ale každý prostě vychováváme jinak. Jen nechápu, proč se tak čertíš.
Dítka máš malý a víš prdlačku o pubertě svých dětí. Takže pozor na soudění tady ženských,který už maj děti dospělý a prošli si "skoro" vším na rozdíl od tebe.

Tak za 1. jsem si prošla na svůj věk ledasčím - bohužel...a za 2. já si tady tu svou výchovu nemusim nijak obhajovat...ale když jsem se ve své první zprávě zmínila, že jsem co se týče dětí přísnější, byla to prakticky katastrofa big_smile pak už jsem si jen bránila to, že na tom nevidim nic špatného.....následně se začaly shromažďovat názory pro a proti smile

Není tady

#130 9. 8. 2013 14:38

Honzina
♥♥-----

Pandorraa napsal(a):

Honzina napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Jak rádio?
Ne ne, já jsem mnohem a mnohem chytřejší neb jsem chytrá od přirození stolt
K tomu taky vzdělaná, přirozeně inteligentní a téééééměř osvícená.
Nu a abys to měla komplet, tak: tam, kde jsi teď ty, tam já už byla albert

big_smile tak ty jsi taky kus.....

Co ti mám povídat big_smile
Tvoje krevní skupina, jen o pětačtyčicet let "vycvičenější" stolt

Moje krevní skupina????? big_smile nooooo....neřekla bych................

Není tady

#131 9. 8. 2013 14:42

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Tak se neobhajuj, pokud děcka netýráš a dáš jim sem tam na zadek nebo po ruce, tak je to normální, je to výchovný a tomu děcku to neuškodí,pokud si to zaslouží.
Podívej, v neděli navečer chodíme s mužem na sokolovnu na pivo,je tam spousta rodičů s dětma a pozoruju, jak se který děti chovají a jak reagují rodiče. Holka 5 let, kluk 3 roky, zaberou odrážedla, trampolínku, prostě všechno,co je tam erární,pro sebe, dělají kravál, nepořádek,tuhle do trampolínky nadrobily polystyren a maminka a tatínkem - NIC. Až je jiná maminka jiných dětí upozornila, tak teprve ta maminka těch dvou pacholátek šla ten polystyren uklidit a svým dětem řekla - tak je tam na chvilku pusťte. Na chvilku. Odešla a zase si jich nevšímala. Pak se tam jiná holčička vyčůrala na schodky,protože když řekla mamince, že chce čůrat,maminka mávla rukou a klábosila dál s kamarádkou. Ale utřít tu louži nešla, nechala to tak. Stačí to vidět. Spousta rodičů prostě děcka nechá zlobit a otravovat ostatní a ani ty svoje děcka neokřiknou. Pak si děcka dělají,co chtějí.

Upravil(a) Modroočka (9. 8. 2013 14:42)

Není tady

#132 9. 8. 2013 14:51

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočko - co ty popisuješ - tak to tady v menším městě neznám. vissla

Není tady

#133 9. 8. 2013 14:57

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

dusička napsal(a):

My jsem taky malý město, deset tisíc obyvatel.

Není tady

#134 9. 8. 2013 15:06

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka napsal(a):

dusička napsal(a):

My jsem taky malý město, deset tisíc obyvatel.

My ještě menší - 5.
Ale je to možná z důvodu toho, že já když někde sem ,tak nepozoruju jiný maminy, jak se věnujou, nevěnujou dítěti. Věnuju se svýmu. (když jsem někde bez dítěte)
Když jsem s Marky, pozoruju, že maminy učí děti půjčovat a tak dál.
A jak píšeš o tom polystyrenu, mohlo se stát, že se mamina zakecala s kámoškou, a chvilku zapomněla na děti. Stačí pár vteřin. I máma si potřebuje oddychnout. šla to uklidit, tak vo co de?

Upravil(a) dusička (9. 8. 2013 15:07)

Není tady

#135 9. 8. 2013 15:09

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

právě proto, že výchova je u některých dost liberální, tak bych nechtěla jet na dovolenou někam, kde bude plný hotel rodin s malými dětmi..nemám ráda, když děti dělají bordel a rodiče si jich nevšímají, protože nejsme přece doma, tak po nich nebudeme ani uklízet..

Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

#136 9. 8. 2013 15:15

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

laminanonte napsal(a):

právě proto, že výchova je u některých dost liberální, tak bych nechtěla jet na dovolenou někam, kde bude plný hotel rodin s malými dětmi..nemám ráda, když děti dělají bordel a rodiče si jich nevšímají, protože nejsme přece doma, tak po nich nebudeme ani uklízet..

Lamin - a právě proto, si dneska můžeš vybrat, kam chceš jet na dovolenou. Třeba i tam, kde nejsou rodiče s dětma.
Protože rodiče malých svištů jezdí dovolenou i proto,aby si od dětí trochu odpočnuli. Každý potřebujeme vypnout. Ty si nepamatuješ, že ti lezli na nervy tvý děti, když byly malý (nejenom malý). Neříkám, odsud podsud.
(nepíšu ted o uklízení brajglu - je bordel a bordel. )
A s malým dítětem bych nejela tam, kde jsou lidé,kteří si chtěj odpočnout od dětí.

Upravil(a) dusička (9. 8. 2013 15:18)

Není tady

#137 9. 8. 2013 15:21

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

laminanonte napsal(a):

Jo, já jsem měla kluky naučený nedělat kravál,nedělat binec a chovat se slušně,protože nikde nejsou jen oni sami a lidi okolo nepotřebují, aby je někdo jinej obtěžoval.
Stejně tak nechápu, že jsou plný hospody rodičů s dětma a ty rodiče ve většině případů to berou tak, že ostatní hosté musí mít pochopení.Já ho nemám. Jdu na pivo a chci si povídat s tím, s kým tam jsem, neposlouchat řev děcek. Děcka do hospody nepatří, a když je tam rodiče berou,měli by je mít vychovaný. Nikdo není zvědavej na otravování cizích děcek. A opravdu je restaurační zahrádky plná děcek,hlavně v podvečer a kolikrát až do osmi,devíti hodin. To už má být děcko doma.

Není tady

#138 9. 8. 2013 15:22

helena
♥♥♥♥♥♥♥

tak bych nechtěla jet na dovolenou někam, kde bude plný hotel rodin s malými dětmi
Loni jsme takovej měly... i když teda ne konkrétně takhle vybranej. Ovšem oproti předloňsku, kdy byl hotel a jeho příslušenství plnej uvřískanejch předškoláků (září) a jejich netečnejch rodičů - "máme dovolenou..." - to bylo nebe a dudy. Už jen ten úžasnej klid v jídelně, kde dospělí stolovali, nikoli se ofrňovali nad nabídkou, rozlejvali limonády, šlapali ve špagetách a podobně.
rodiče malých svištů jezdí dovolenou i proto,aby si od dětí trochu odpočnuli
Což neznamená, že by měli "vypnout" a nanejvejš se přesvědčit, že se jim potomek netopí v bazénu - jinak klídek...

Upravil(a) helena (9. 8. 2013 15:23)

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#139 9. 8. 2013 15:28

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Děcka mám ráda,i tyzlobivý,alene rozmazlený a nevychovaný.
Bohužel se dnes spousta maminek chová ve stylu mám dítě - mám poloboha, padněte na zadek a berte na mě ohledy. Nezapomenu,jak se jedna maminka s kočárkem chtěla mermomocí dostat do nacpaně šaliny,  pořád pokřikovala, že se tam potřebuje dostat, až se jí jeden pán zeptal,jestli má kvůli ní půlka šaliny vystoupit lol ale ta mu dala, že ona má děcko a že má právo jet tou tramvají a pak mu řekla něco neslušnýho. Jenže ji do té tramvaje nikdo nepustil. Musela si počkat na další.

Není tady

#140 9. 8. 2013 15:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥

nechápu, že jsou plný hospody rodičů s dětma a ty rodiče ve většině případů to berou tak, že ostatní hosté musí mít pochopení
Už jsem se taky setkala s tím, že maminky s kočárkama a batolatama na jedný zahrádce byly pohoršený, že hosti kouří...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#141 9. 8. 2013 15:34

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Nevím, mně to prostě nikdy nevadily hulákající děti. Vadilo mi vždycky jenom to moje.
Jo, já jsem měla kluky naučený nedělat kravál,nedělat binec a chovat se slušně,protože nikde nejsou jen oni sami a lidi okolo nepotřebují, aby je někdo jinej obtěžoval.
Tak kluci dělali na hřišti kravál, k lidem se chovali a chovaj slušně. Věděli, kdy se smí blbnout a kde nesmí. A určitě někde v hotelu na dovolené si to prostě nedovolili.
A k té sokolovně - pokud tam ta trampolínu a erární hračky jsou, zřejmě je to hlavně kvůli tomu, že mladí tam chodí s dětma, jinak by měli prázdnou hospodu. A s tím se musí počítat, že děcka budou řádit. Jeslti ti to Modroočko tak vadí, chodila bych do jiný hospody, kde ta trampolíny a hračky a děti nejsou.
Jak píšu, nic se nemá přehánět. A jestli jsou takové matky, tak at jsou. Nevím, proč máš Modroočko potřebu poukazovat na ně ?. Nevím no.
Prostě když tě ty ženský vaděj, tak je neřeš. Proč taky? Tak to máme jinak, oni to maj jinak.

Upravil(a) dusička (9. 8. 2013 15:36)

Není tady

#142 9. 8. 2013 15:38

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Duši,když jsou děcka na hřišti,jasně, od toho je to hřiště, tam ať si řvou a dělají rachot jak chtějí, je to jejich teritorium. Ale mezi lidma, třeba zrovna v restaurace, tam se snad mají chovat slušně,tam už nejsou samy. Ale to je na rodičích, ty děcka to samy neví.

Není tady

#143 9. 8. 2013 15:38

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

u nás je situace taková, že dcera má Downův syndrom, jak už jsem tu několikrát psala, takže byla díky pomalejšímu vývoji byla dlouho "malá"..chůze ve dvou letech, pleny do čtyř...syn, jak už to tak u sourozenců postižených dětí, předčasně vyspěl..nemůžu říct, že by mi kdy lezly děti na nervy, ale já spíš byla unavená z té péče.Proto možná malé děti nemusím. I když jsem teď hlídala 8měsíč.neteř a to je kouzelný dítě.Pořád se směje.

Dnes už je dceři 17let a synovi 20. Užívám si prázdniny a to, že je mám oba doma. Syn je během školního roku 160km daleko. Hrajeme stolní hry, pořád si máme co povídat, je tu pohoda.

Každý je génius.

* Albert Einstein

Není tady

#144 9. 8. 2013 15:41

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka napsal(a):

Duši,když jsou děcka na hřišti,jasně, od toho je to hřiště, tam ať si řvou a dělají rachot jak chtějí, je to jejich teritorium. Ale mezi lidma, třeba zrovna v restaurace, tam se snad mají chovat slušně,tam už nejsou samy. Ale to je na rodičích, ty děcka to samy neví.

A patří do restaurace trampolína?

Není tady

#145 9. 8. 2013 15:43

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

laminanonte napsal(a):

u nás je situace taková, že dcera má Downův syndrom, jak už jsem tu několikrát psala, takže byla díky pomalejšímu vývoji byla dlouho "malá"..chůze ve dvou letech, pleny do čtyř...syn, jak už to tak u sourozenců postižených dětí, předčasně vyspěl..nemůžu říct, že by mi kdy lezly děti na nervy, ale já spíš byla unavená z té péče.Proto možná malé děti nemusím. I když jsem teď hlídala 8měsíč.neteř a to je kouzelný dítě.Pořád se směje.

Dnes už je dceři 17let a synovi 20. Užívám si prázdniny a to, že je mám oba doma. Syn je během školního roku 160km daleko. Hrajeme stolní hry, pořád si máme co povídat, je tu pohoda.

Lamin - mně třeba výskot a celkově ten hlahol dětí nevadí, pokavad to dítě mě neotravuje a nechce si se mnou povídat. KDyž jsem byla bezdětná, povídala jsem si, odpovídala jsem na otázky. Ted mě to prostě ruší. Ale to okolí ne. Prostě vypnu.

Není tady

#146 9. 8. 2013 15:52

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

kamarádka má tři kluky (8,6,4), jsou slušní, vychovaní..ale neskutečně ukecaní a ty mám ráda..takže asi spíš nemusím ty rozjívené, drzé a sprosté..ale kolikrát, když člověk vidí jejich rodiče, tak se ani nediví. Ty děti za to nemohou, jen přebírají vzorce chování...

Každý je génius.

* Albert Einstein

Není tady

#147 9. 8. 2013 15:59

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Honzina napsal(a):

aprill napsal(a):

Honzina napsal(a):

No, myslim, že ne...nevim proč bych měla plakat nad výdělkem??? Nic špatného nedělám! Si představ, že mé děti nemají ani pomyslný dětský tik......tj, když napřáhneš, že mají hned tendenci ucuknout.....divný co???? Na to, že je tady podle některých histerek skoro týrám......smile)))))))))))))))))))))))))))))

co není, může být ....

Jak to jako myslíš? Co si to vůbec dovoluješ?! Bych chtěla vidět ty tvý děti, jak je máš vychovaný......

Víš, že se ani nedivím, že nemáš žádné kamarádky? Vždyť ty na každou reakci bouchneš jak ucpaný kamna. Proč? Nikdo ti nepíše nic proč by ses měla tak vztekat roll

Není tady

#148 9. 8. 2013 16:23

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Děcka mám ráda  Modroočko a jak je upravuješ ? lol vissla

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#149 9. 8. 2013 16:35

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Duši promiň, ale když jdu navečer do hospody, tak předpokládám, že tam už rozječené a nevychované děti nebudou. Ten dětský koutek bych brala jako dobrou věc, ale spíš tak kolem poledne... odpoledne, když se jde s dětmi najíst.
Ale ti rodiče se o ty děti musí postarat, musí vědět, že se tam vyčůralo, něco zničilo a tak.

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#150 9. 8. 2013 16:39

Daphné
♥♥♥♥♥♥-

Myslím si, že je potřeba najít rovnováhu...moc děti neokřikovat a neomezovat, nebýt přehnaně přísní, ale taky nerozmazlovat. Učit je postupně a s citem znát hranice. Ono je jednodušší dítě okřiknout či plácnout, nebo ho posadit k televizi či tabletu, než se mu věnovat, vysvětlovat, zaujmout a rozvíjet. smile
Očko, taky si myslím, že malé dítě do hospy nepatří. A ve slušné restauraci mívají dětský koutek, někde dokonce i hlídání. Chci tím říct, že když už s malými dětmi do restaurace, tak je potřeba takovou vybrat (každý přece své děti zná a ví, kam a kdy s nimi může, a kam ne. Je to o těch rodičích, ne dětech...)
Honzino, omluv mou otázku, ale myslíš, že "být od rány" je vrozené, nebo dokonce přednost?

Upravil(a) Daphné (9. 8. 2013 16:46)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí