Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 26. 10. 2009 8:36

potvurkapodivna
Host

Kladenská porodnice

Maminy, kdo z vás rodil na Kladně? Jaké máte zkušenosti? Potřebuju trochu uklidnit dumbom, slyšela jsem i katastrofické scénáře. Včera jsem tam byla na kukačku, ale bohužel sály jsem ani neviděla.
Niki jsem rodila v Žatci a naprostá spokojenost, ale kvůli manželové práci by bylo lepší Kladno.
Díky za vaše postřehy.

#2 26. 10. 2009 11:29

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Web

Re: Kladenská porodnice

Potvůrko, zeptej se Martiny33 u nás v jarňatech 09... ta je z Kladna a rodila tam.

Není tady

#3 26. 10. 2009 12:59

Sára11
♥♥♥♥♥♥-

Ahoj, já tam rodila v březnu 07 a paráda. Až na dr u porodu, která si do mě rýpla, že by mi za tlačení dala 4-..... Ale proste mi to nesedlo, porod nebyl nic moc, vzdala jsem to tongue ale jinak byli všichni ochotní, sestřičky super. Asi je dobrý zaplatit si nadstandart. a jidlo nestoji za nic, ale kde jo..... smile

http://ticker.7910.org/an1cz_LVM001110MDAwMDEyanwwOTg3NzhwYXxKb2hhbmE.gif
http://www.ticker.7910.org/as1cHjGVM0V1110NTAwNzRqfDAwOTc2NWR8SnVzdP1uYQ.gif

Není tady

#4 30. 10. 2009 8:03

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Web

Já teda nakonec rodila ve Slaným, ale v plánu bylo Kladno (které pak zavřeli kvůli malování). Sály - no viděla jsem ten nadstandartní s vanou - ten je bezva, ty ostatní jsou klasické kachlíčkované smile Jiank jsem v těhu ležela v kladně na gyndě a bylo to dobrý, až teda na to jídlo, ale to si jeden nevybere smile Každopádně teď plánuju jít taky do Kladna a katastrofické scénáře nečtu smile.

Není tady

#5 30. 10. 2009 14:31

potvurkapodivna
Host

Gabi, tak na Slyný jsem slyšela taky samý pohromy lol, takže už jsem tak nějak v klidu a říkám si, že to přežít musíme, tak co dumbom

#6 31. 10. 2009 6:46

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Jo? Vidíš, mně se tam líbilo. Akorát teda nás tam bylo strašně moc - když to Kladno nefungovalo. Sestřičky toho měly nad hlavu a nebyly zrovna nejmilejší. Ale to se dá pochopit.

Není tady

#7 3. 11. 2009 22:30

martina33
♥♥♥♥♥♥-
Web

Ahojky,
my už jsme si psaly, takže můj názor na Kladenskou porodnici znáš.  Jídlo šílený, hlavně nedělní půlka suchý vánočky, kterou jsi si neměla čím ukrojit a k tomu to děsný kafevoda, kyselý mlíko . Pokus se dostat na nadstandard, je to tam lepší ( samostatná koupelna, záchod asi jen pro 4 pokoje). Jinak si užiješ společný sociálky ( a nejednou se mi zvedl kýbl).
Slaný - je to menší porodnice, platí se tam myslím těch 70 za tebe + za dítko.

Pokud porodíš normálně, tak jsi třetí den doma, vydržet se to dá, ale připrav se na to, že třeba budeš na pokoji i s četnou kladenskou etnikou skupinou, a to je mazec.
Přeju rychlej porod.

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjI0MjaztFSyBlwwFZgC2w,,26.png

18.3.2009 v 14:05 h 3540g a 50cm, 18.3.2010 váha 9.5kg a 75 cm, 18.3.2011 váha 12kg a 87cm

Není tady

#8 4. 11. 2009 13:13

pecule
♥♥♥♥♥♥-

Kamarádka rodila na Kladně a prý by tam znovu nešla, měla po porodu nějaké komplikace, ale je klidně možné, že komlikace nesouvisely s tím, kde rodila, ale nastaly by tak jak tak. Já jsem na porodnici, kde jsem rodila taky slyšela katastrofické scénáře a byla jsem tam spokojená a budu tam rodit zase, takže radši nepátrej, on každý vnímá tu samou situaci jinak a co by třeba mně nevadilo jinému vadit může.

Není tady

#9 11. 11. 2009 8:17

Svedka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Web

Ono asi záleží na člověku jak je rozmazlený, náročný a tak ...
Já rodila na Kladně v březnu 07, jídlo v pohodě, sestřičky naprosto skvělé, ve dne v noci nám byly k dispozici, vždy s úsměvem, sály ... já dostala ten alternativní s vanou a ostatními serepetičkami - pro mne nepotřebnými... ale byl hezkej co si vzpomínám, ty ostatní jsou takový fakt vykachličkovaný boxy ... ale já se tam moc nezdržela, takže by mi asi bylo jedno kde bych rodila, jestli v tom "lepším" nebo standartním. Co se týče pokojů, tak já byla na 4lůžáku a sedly jsme si s maminama, takže asi taky klika ... co se týče kladenských přičmoudlů, tak těch tam moc nebylo, žádný problémy, akorát o návštěvy se jich tam pohybovalo víc ... ale to mᚠv Žatci stejný lol
Na Kladno jsem šla proto, abych nemusela do Rakovnické nemocnice, což byla v té době pohroma (nevím jak dnes) a taky že kdyby nastaly problémy, jsou tam lépe vybavení a mají to v nejhorším blíž do naší spádové Motolské nemocnice na dětskou jipku, takže asi tak wink

Jináč Potvůrko tobě spešl přeju ten nejpohodovější porod jaký si můžeš představit ... třeba ten co jsem měla já vissla ... protože to špatný, už sis doufám vybrala hjarta

Není tady

#10 11. 11. 2009 8:25

potvurkapodivna
Host

Svedi, tak teď přemýšlím, jak moc jsem rozmazlená lol
Je fakt, že v Žatci je nádherné prostředí, barevní malby, pokoje jsou spíš domácího typu. Ale taky jsem tam byla na 4. lůžáku a problém nebyl, jídlo taky nebylo nijak extra, ale to mě nevadilo. Tmavších spoluobčanů tam za mě taky moc nebylo, takže já mám krom porodu na Žatec úžasné vzpomínky. Lékaři i sestry báječní godlike
No asi spíš je to strach ne z prostředí, ale ze samotního porodu, protože ten první za moc nestál roll
A hlavně v Kladně rodila švagrová před x lety a její porod taky byl děs a hrůza, dítě jí nechali přidusit, nalokal se plodovky, takže hned antibiotika, inkubátor a to ještě našim doktorka řekla, že jim nemůže říct, že dítě bude ok va Švagrové při porodu prdla děloha, pak dostala zánět žil, takže si to chuděra na prvorodičku taky vybrala. A to mi ještě brácha popisoval, jak ten doktor, co to zkonil, tak od porodu normálně utekl, takže rychle doběhl jiný doktor, houknul na uklízečku a mu jde držet zrcadla či co a brácha jim přisvěcoval, aby bylo dobře vidět vissla No takže, takhle bych fakt rodit nechtěla lol
Jinak do Rakovníka by mě taky nedostali, prostě nemám k té naší nemocnici důvěru cool
A jinak, pokud to půjde, jsem rozhodnutá si zaplatit nadstandart, a si ten poslední porod trochu zpříjemním gloria

Upravil(a) potvurkapodivna (11. 11. 2009 8:27)

#11 12. 11. 2009 20:58

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Potvůrko, koukám, že to mᚠza pár, tak pak podej info smile A se mám na co těšit smile A držím palce!...

Není tady

#12 16. 11. 2009 0:25

Kaulka 33
♥♥♥♥♥♥-

Ahojky maminy,mám jeden dotaz......když se mimi narodí,berou mu hned krev na zjišování krev.skupiny? va Kamarádka je na konci těhu a teď řeší,jestli to zjišujou hnedle v porodce,protože prý nějaká její známá měla holčičku s krví po manžovi a museli té malé hned po porodu dávat nějakou transfuzi nebo leky nebo něco podobného vissla tak jsem jí slíbila,že se zeptám u znalých wink gloria a jestli je pravda,že mimi nemůže mít krev.skupinu po Vás(maminkách),ale vždy po tatínkovi smile?

Jinak všem krásný den par

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí