Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 1. 11. 2009 10:54

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: umění ovládnout se-jak?

WendyAskim napsal(a):

mashanka napsal(a):

spatnou reputaci,vsichni mi rikali ze ma rad zeny,at si davam pozor

Ber to tak, že když má chlap rád ženy, není to špatná reputace - je to úplně normální.

no,ale ono na tom neco bude,kdyz mel skoro kazdou noc jinou a kdyz mel pritelkini,tak ji byl neverny.Sam mi vsechno rekl,kdyz jsme spolu zacali.

No jo, pak ale problém nebude v žárlivosti jako Tvém nastavení, ale spíše je to reakce na to, co Ti o sobě řekl.
Jen mi vrtá hlavou, proč jsi začala žárlit až po půl roce vztahu? Co se stalo?

Není tady

 

#27 1. 11. 2009 16:04

WendyAskim
♥♥-----
Místo: Vrančice
Registrovaný: 3. 3. 2009
Příspěvky: 97

Re: umění ovládnout se-jak?

Nevim proc jsem zacala zarlit az po takove dobe.Mozna proto,ze jsem ho vice poznala a vic se zamilovala,tak jsem ho zacala az moc hlidat.Tet musim sama sebe presvedcit,abych mu verila a hlavne pak musim presvedcit jeho,ze mu duveruji,ale nevim jak to vsechno sama zvladnu...


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;10716;118/st/20100102/l/5/dt/6/k/b662/ttc.png

Není tady

 

#28 1. 11. 2009 16:08

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: umění ovládnout se-jak?

Nejlepší bude, když se budeš zabývat hlavně sebou. Přesvědčovat jeho, to je na nic. Sama dobře víš, podle sebe, že když je někdo na pochybách, těžko ho druhý přesvědčí, že jsou jeho pochyby zbytečné.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#29 1. 11. 2009 16:09

WendyAskim
♥♥-----
Místo: Vrančice
Registrovaný: 3. 3. 2009
Příspěvky: 97

Re: umění ovládnout se-jak?

co me taky strasne mrzi,ze kdyz si pise s nejakou kamaradkou,tak je to samej kompliment a plno peknych slov a ja si pripadam jako odpad.Rekla jsem mu,ze se mi nelibi jak mluvi s jinymi zenami a on mi na to rekl,ze jsou to jen kamaradky a ze spolu vdycky takto mluvili,nevim co si o tom mam myslet?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;10716;118/st/20100102/l/5/dt/6/k/b662/ttc.png

Není tady

 

#30 1. 11. 2009 16:49

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: umění ovládnout se-jak?

Žárlivost je hnusná nemoc, která spolehlivě odežene od žárlivce sebezamilovanějšího, sebevěrnějšího partnera.
Skrze žárlivost se projevuje vnitřní nastavení typu "lásku si nezasloužím, neumím ji v lidech vzbudit, všichni mne stejně nakonec opustí, zklamou, podvedou..."
Blbej program.

Nic jiného, než dobrá psychoterapie  - někdo to dokáže i sám prací na sobě - ti od něj nepomůže.
Čím víc buceš žárlit, tím víc budeš ztrácet...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#31 1. 11. 2009 16:54

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: umění ovládnout se-jak?

WendyAskim napsal(a):

co me taky strasne mrzi,ze kdyz si pise s nejakou kamaradkou,tak je to samej kompliment a plno peknych slov a ja si pripadam jako odpad.Rekla jsem mu,ze se mi nelibi jak mluvi s jinymi zenami a on mi na to rekl,ze jsou to jen kamaradky a ze spolu vdycky takto mluvili,nevim co si o tom mam myslet?

Zkus si opředstavit, že když pojedeš vlakem, bude autobus lamentovat, že je odpad. Když si dᚠknedlíky, budou si brambory rvát lítostí vlasy, když pohladíš Jeníčka, bude Mařenka skákat v zoufalství z mostu.
Absurdní?
No jéje stolt
Jenže přesně to dělᚠi ty, když spojuješ komplimenty pro kamarádky s vlastním sebehodnocením.
Co to s tím má proboha společného?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#32 1. 11. 2009 16:54

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: umění ovládnout se-jak?

WendyAskim napsal(a):

co me taky strasne mrzi,ze kdyz si pise s nejakou kamaradkou,tak je to samej kompliment a plno peknych slov a ja si pripadam jako odpad.Rekla jsem mu,ze se mi nelibi jak mluvi s jinymi zenami a on mi na to rekl,ze jsou to jen kamaradky a ze spolu vdycky takto mluvili,nevim co si o tom mam myslet?

Prostě se nechᚠsnadno vyprovokovat a dotlačit do pozice, v jaké tě chce mít.

Nevím - já manželovi nadýchám na záda, když si píše se svými přáteli, takže netuším, jak je oslovuje. A musím říct, že je mi to úplně jedno. Pro mě je důležité, jak se chová ke mně.

Pokud by se ke mně choval hnusně a ke kamarádce hezky, poslala bych ho za ní


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#33 1. 11. 2009 20:39

WendyAskim
♥♥-----
Místo: Vrančice
Registrovaný: 3. 3. 2009
Příspěvky: 97

Re: umění ovládnout se-jak?

Pandorraa napsal(a):

WendyAskim napsal(a):

co me taky strasne mrzi,ze kdyz si pise s nejakou kamaradkou,tak je to samej kompliment a plno peknych slov a ja si pripadam jako odpad.Rekla jsem mu,ze se mi nelibi jak mluvi s jinymi zenami a on mi na to rekl,ze jsou to jen kamaradky a ze spolu vdycky takto mluvili,nevim co si o tom mam myslet?

Zkus si opředstavit, že když pojedeš vlakem, bude autobus lamentovat, že je odpad. Když si dᚠknedlíky, budou si brambory rvát lítostí vlasy, když pohladíš Jeníčka, bude Mařenka skákat v zoufalství z mostu.
Absurdní?
No jéje stolt
Jenže přesně to dělᚠi ty, když spojuješ komplimenty pro kamarádky s vlastním sebehodnocením.
Co to s tím má proboha společného?

No tak to je dobre wink neco na tom bude.Jenom ze ja zadne komplimenty nedostavam,to je to. Ale ani se nedivim.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;10716;118/st/20100102/l/5/dt/6/k/b662/ttc.png

Není tady

 

#34 1. 11. 2009 20:43

WendyAskim
♥♥-----
Místo: Vrančice
Registrovaný: 3. 3. 2009
Příspěvky: 97

Re: umění ovládnout se-jak?

mashanka napsal(a):

WendyAskim napsal(a):

co me taky strasne mrzi,ze kdyz si pise s nejakou kamaradkou,tak je to samej kompliment a plno peknych slov a ja si pripadam jako odpad.Rekla jsem mu,ze se mi nelibi jak mluvi s jinymi zenami a on mi na to rekl,ze jsou to jen kamaradky a ze spolu vdycky takto mluvili,nevim co si o tom mam myslet?

Prostě se nechᚠsnadno vyprovokovat a dotlačit do pozice, v jaké tě chce mít.

Nevím - já manželovi nadýchám na záda, když si píše se svými přáteli, takže netuším, jak je oslovuje. A musím říct, že je mi to úplně jedno. Pro mě je důležité, jak se chová ke mně.

Pokud by se ke mně choval hnusně a ke kamarádce hezky, poslala bych ho za ní

A muzu se zeptat jak dlouho jste s manzelem svoji?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;10716;118/st/20100102/l/5/dt/6/k/b662/ttc.png

Není tady

 

#35 1. 11. 2009 20:46

WendyAskim
♥♥-----
Místo: Vrančice
Registrovaný: 3. 3. 2009
Příspěvky: 97

Re: umění ovládnout se-jak?

Vsechno jsem si s pritelem vyrikali,dostala jsem posledni sanci se sebou neco udelat.Kdyz zase neuspeju,bude lepsi to ukoncit.Tak doufam,ze tentokrad to zvladnu a zacnu mu duverovat....Tak mi drzte palce smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;10716;118/st/20100102/l/5/dt/6/k/b662/ttc.png

Není tady

 

#36 1. 11. 2009 21:23

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: umění ovládnout se-jak?

Nechᚠse sebou orat a dělat ze sebe špatnou. Pokud ty komplimenty nedostávᚠa ostatní ano, řekla bych mu : OK, já už jiná nebudu, tak to tedy ukončíme - viděla bys, jak by obrátil, zatímco teď je na koni on


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#37 1. 11. 2009 21:34

WendyAskim
♥♥-----
Místo: Vrančice
Registrovaný: 3. 3. 2009
Příspěvky: 97

Re: umění ovládnout se-jak?

mashanka napsal(a):

Nechᚠse sebou orat a dělat ze sebe špatnou. Pokud ty komplimenty nedostávᚠa ostatní ano, řekla bych mu : OK, já už jiná nebudu, tak to tedy ukončíme - viděla bys, jak by obrátil, zatímco teď je na koni on

No to bych mohla zkusit,ale zatim to necham tak jak to je,protoze jsem byla ta spatna,a hlavne jsme si rekli pravidla,ktere musime oba dodrzovat.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;10716;118/st/20100102/l/5/dt/6/k/b662/ttc.png

Není tady

 

#38 1. 11. 2009 21:57

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: umění ovládnout se-jak?

OK, když oba, tak to zní dobře.
Tak ti přeji, a se to pro vás vykrystalizuje nějak příjemně. A ty nejanči. Uvědom si jedno. Když je s tebou, znamená to, že chce být s tebou. Má nohy, takže, kdyby s tebou být nechtěl, mohl přece dávno odejít.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#39 1. 11. 2009 22:47

WendyAskim
♥♥-----
Místo: Vrančice
Registrovaný: 3. 3. 2009
Příspěvky: 97

Re: umění ovládnout se-jak?

mashanka napsal(a):

OK, když oba, tak to zní dobře.
Tak ti přeji, a se to pro vás vykrystalizuje nějak příjemně. A ty nejanči. Uvědom si jedno. Když je s tebou, znamená to, že chce být s tebou. Má nohy, takže, kdyby s tebou být nechtěl, mohl přece dávno odejít.

Dekuji wink snad bude vsechno v poradku,teda hlavne se mnou hmm on je v celku normalni smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/0;1;10716;118/st/20100102/l/5/dt/6/k/b662/ttc.png

Není tady

 

#40 3. 11. 2009 12:29

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: umění ovládnout se-jak?

Wendy,
obyčejně to funguje tak, že pokud něco očekávᚠa jsi na tom závislá, tak to prostě nedostaneš.
Silou, manipulací a vydíráním sice můžeš něco získát, ale hned vzápětí mnohem víc ztratíš.

Pokud příteli nevěříš, nevěříš ani sama sobě, neuvěříš ani žádnému dalšímu muži.
A je celkem nepodstatné, zda on si tvou důvěru zaslouží. On ti svým chováním vlastně jen ukazuje,
že ty sama nevěříš, že jsi hodnotný člověk a v tom je ten problém.
Zkus se zamyslet ned tím, proč to tak je.
Proč vlastně potřebuješ potvrzení své vlastní hodnoty z venku - od někoho druhého.
Pokud si ji nedᚠv první řadě ty sama, nedá ti ji ani nikdo jiný a ty se "užárlíš" do sebezničení.
A to je škoda.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#41 3. 11. 2009 13:35

Marcia111
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 9. 2009
Příspěvky: 610

Re: umění ovládnout se-jak?

Jak se ovladnout aby nedoslo k hadce. S tim mivam taky nekdy problemy, protoze mam potrebu dany problem vyresit. Ma rada zni, sebrat se a jit na chvili pryc, vratit se domu az z tebe vztek vyprcha.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů