Oznámení

26. srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

26.srpna : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

22.června : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#1 19. 10. 2009 17:20

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Tenisový loket z myši.

V práci jsem z práce s pc a myší chytla oboustraný zánět loktů, a to už v květnu. Dodnes mám bolesti, už se mne to podruhé vrátilo, jedna ruka je zatím jenom na ozdobu. Z prontoflexu...reakci na kůži, zánět, vyrážky, svědění atd.
Sádra-nic, injekce do loktu 2x nic. Jedna rehab. - nic, druhá po různých pokusech lepší stav. Nevyzkoušela jsem rázové vlny, kam mne dr.posílá, protože nemám na zaplacení 10 sezení za 500,/jedno sezení (obě ruce potřebují).
Na bolest beru léky dodnes, mažu krémy proti bolesti a svědění a stejně to bolí.
Nyní dr. řekl, už to je chronické a bolesti mohu mít třeba i rok. Hlavně ale ta ruka...prostě nanic, jakoby nebyla. Nenarovnám, když jdu, nemohu při chůzi jít normálně, ruku dávám do kapsy, protože jinak strašně bolí, když jen tak visí nebo "jde".
Máte někdo nápad, co by pomohlo? Operace snad jako poslední řešení.

Není tady

 

#2 30. 10. 2009 23:15

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Tenisový loket z myši.

Pokud nepomáhají masti a prášky, tak zkusít ortézy a klid. Jinak asi nic nepomůže! Öperaci na zánět loktů ? Čemu říkáš zánět loktu, když bolí loketní kloub, nebo ruka po loket, spíše šlacha?  To slyším poprve, snad likvidovat zánět zevnitř těla, to jo...ale operace??? Já bych trvala na vyšetření i krve,jak rozsáhlý zánět je.
Ty používáš obě ruce na myš? Já myslím, že zkusit klid,ruce nepoužívat, ale ne sádru, ortézu. Vím, co je zánět šlach a když  ruce nelze použít pro bolest. Nevěřím, že by operace pomohla. Mám pravou po operaci karpálu a téměř na ni nemůžu.....Chran si ruce, mě bolí i když jím.

Není tady

 

#3 31. 10. 2009 1:09

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Tenisový loket z myši.

Epikondylitis oboustranně, přesná dg. Ano, 10 let jedu na levou myš, když je nouze, nahradím pravou, proto oboustranně. Měla jsem jednou úraz vpravo na lyžích a musela si prostě zvyknout nalevo, protože pravá byla vyřazená. JO, teď konečně mám klid, jenže to to chtělo na začátku, hned a ne po půl roce. No, jíst byl problém, nidky nevím, kdy levá ruka-loket vypadne,úchopová funkce je nanic a síly to nemá. Ortézy nosím, na noc ne.
Na operaci se mne taky nechce, moc ji nevěřím.
Ted chodím na přístroj rebox  a to je zatím jediné, co zabírá. Tak moc doufám, že to pomůže. Pak cvičím, když to jde, mažu proti bolesti a snažím se nepsat na pc.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

  • Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

  • Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

  • Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

  Zápatí

  Powered by PunBB 1.2.24c
  © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
  Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
  Ochrana osobních údajů