Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 2. 2006 15:23

Anonymka
Host

co to znamená??

Ahoj, prosím vás mám hrozné problémy. Ještě jsem nedostala měsíčky, ale mám takové nažloutlé výtoky, občas bílou moč a  bolesti břicha. Je to náznak že to za nedlouho dostanu??? Mám strach že to dostanu hodně nečekaně, např. ve škole na kroužku softbalu.Prosím poradte někdo, co to znamená??? Jenom ne doporučovat gynekologa.
Moc děkuji předem Anonymka 13:)

 

#2 12. 2. 2006 21:01

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: co to znamená??

Anonymka napsal(a):

Milá Anonymko, ano na počátku mestruace mohou být takové příznaky, jaké popisuješ. Neboj se, vše bude dobré. Je vhodné nosit u sebe připravenou vložku. Na poprvé to zjistíš okamžitě. Není to tak nečekané, aby jsi to necítila, že menzes už přichází. Buď v pohodě, nikdo nic nepozná a i kdyby tak co?


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#3 18. 2. 2006 0:08

niki159
Host

Re: co to znamená??

neboj, gynekologa nedoporučuju, ale podle mě to už brzy dostaněš wink

 

#4 14. 3. 2006 22:34

afi
♥♥-----
Registrovaný: 4. 3. 2006
Příspěvky: 42

Re: co to znamená??

Milá anonymko, budu tě muset zklamat. Každopádně se seber a běž na gynekologii. Před menstruací sice někdy bývá výtok, ale světlý a ne žlutý. Z těch dalších příznaků co popisuješ to vypadá, že spíš mᚠnějaký zánět! Seber odvahu a zajdi k odborníkovi. Můžeš být v pořádku, ale s takovýma věcma si není radno zahrávat! Můžeš si zadělat na pěknou polízanici yikes

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů