Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 13. 10. 2009 16:26

verunula
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2009
Příspěvky: 12

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

Díky, Ronjo, mᚠpravdu. Jinak dobrý dotaz:-D

Není tady

 

#27 13. 10. 2009 17:17

henrietta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2007
Příspěvky: 400

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

verunula napsal(a):

Dík za názory. Souhlasím s Definitiv. Já vím, že erekce u batolat je absolutně normální, nějak mě to nepřekvapilo. Mohou to mít už i v prenatalu. A přijde mi úplně normální, že jsem to partnerovi řekla. Prostě jen jako fakt a očekávala jsem reakci typu - jojo, já vím, to se u chlapců stává. Nevidím vůbec nic špatného na tom, o tom někomu říct. Je to můj partner, chci s ním mít děti a očekávám, že se i on o ně bude jednou starat a když mi doktorka řekne - při koupání stahujte malému předkožku, tak to přeci oznámím i partnerovi, protože očekávám, že i on občas bude své dítě koupat. Teď mám ale trochu strach. Prostě mě ta jeho reakce strašně překvapila. A máte pravdu asi si s ním o tom musím promluvit. Jde o to, zda mi k tomu vůbec něco řekne.

A Tiffany, i mě z toho bylo včera zle. A proto jsem to sem také napsala a i když se ho zeptám a on se začně smát a řekne, co blbnu, že to byl jen takový dotaz, tak ten divný pocit budu mít pořád. Ale co pak se mám kvůli tomu s ním hned rozcházet?

Přečetla jsem si tvůj dotaz i diskuzi a tak mě napadá, jestli to tvůj přítel věděl, že se postaví i batoleti? Já jsem o tom třeba nikdy neslyšela (nikdo neměl důvod mi to říkat, nikde jsem na to zrovna nenarazila - a nikdy o tom nepřemýšlela) a tak kdyby mi třeba tohle někdo řekl, tak bych možná reagovala (no spíš si to myslela) "a tys ho jako zkoušela hladit?". A vůbec bych to nemyslela tak, že by ho někdo měl hladit ještě potom nebo snad že já bych to chtěla. Takže jak už tu někdo psal, třeba si teď tvůj přítel naopak myslí, že nějaký problém je u tebe wink

Není tady

 

#28 13. 10. 2009 17:29

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

Jak jsem stará, tak jsem nevzdělaná, to mi hlava nebere, proč by to batole měla hladit ?? Tak to by mě nejdříve napadlo, zda není přítel úchyl či pedofil Na netu jich je toolik, že jsem nestačila zírat. A co má kdo v hlavě - do toho nevidíme...

Není tady

 

#29 13. 10. 2009 17:34

verunula
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2009
Příspěvky: 12

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

Henrietto, ale ten dotaz byl - a zkoušela jsi ho pak ještě hladit? Trochu mi přijde, že mi nerozumíte, už jsem to tu psala několikrát, jak to bylo.

Není tady

 

#30 13. 10. 2009 18:07

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

Ronja napsal(a):

Pisatel napsal(a):

A to asi nevíte, že masturbujeme a onanujeme když jsme v prenatálu....

Jako obvykle nechápu, jak to souvisí s dotazem, ale mohl bys mě prosím poučit, jaký je rozdíl mezi masturbací a onanií?

lol lol inu jako obvykle.....

Dámy ale jinak koukám co tady řešíte. va Přítel chtěl bejt trochu vtipnej a moc se mu to holt nepovedlo, súíš bych popřemýšlel proč je takovej problém si o tom normálně pokecat.
Moje manželka se děsně divila tomu, když synek začal s pindíkem cvičit nahorudolu a dodnes je to jeho oblíbená kratochvíle ve sprše. Holt co se v mládí naučíš....... wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#31 13. 10. 2009 18:17

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

...

Upravil(a) eva4444 (13. 10. 2009 18:25)

Není tady

 

#32 13. 10. 2009 19:24

verunula
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2009
Příspěvky: 12

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

Říkám to už naposledy, to nebyl vtip, to vím, to poznám......

Není tady

 

#33 13. 10. 2009 19:44

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

verunula napsal(a):

Říkám to už naposledy, to nebyl vtip, to vím, to poznám......

Nejlepší bude, když si s přítelem o tom popovídáš, jak to myslel. Žádný nᚠnázor Ti nepomůže, pochopit to, jak to ON myslel. Na to se fakt musíš zeptat jeho!!

Není tady

 

#34 13. 10. 2009 19:53

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

Tohle je těžký. V případě, kdybych si na sto procent byla jistá, že přítel nevtipkoval a myslel naprosto vážně, že bych měla hladit batole, aby z toho byl nějaký požitek, tak bych se dost vyděsila. Pravděpodobně bych to ale vynesla na stůl a snažila se o tom promluvit. Otázka je, jestli právě neřekne, že to byl žert.

Jinak za sebe (pokud to fakt myslel vážně) musím říct, že by se mi to prostě nelíbilo a všechny kontrolky by začaly blikat...


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#35 13. 10. 2009 20:06

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

Pisatel napsal(a):

A to asi nevíte, že masturbujeme a onanujeme když jsme v prenatálu. Ach jo, to je ta osvěta porodních bab (i s titulem) a náboženství smile

jo, to asi nevědí...přesně tak...wink... a jestli žádná z Vás tady, když přebalovala synátora coby miminko ho nelechtala na jeho pokladech a nepusinkovala ho ve slabinách a na stehnech a on se smál a smál...mno...trošku se zamyslete, protože tomu rozhodně neuvěřím....

Není tady

 

#36 13. 10. 2009 20:10

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

... ale asi zřejmě ne, když měl erekci - ty ano?


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#37 13. 10. 2009 20:20

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

erekce  je známka čeho ????? že se jim to hnusí?

Není tady

 

#38 13. 10. 2009 20:24

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

Heřmanka napsal(a):

a jestli žádná z Vás tady, když přebalovala synátora coby miminko ho nelechtala na jeho pokladech a nepusinkovala ho ve slabinách a na stehnech a on se smál a smál...mno...trošku se zamyslete, protože tomu rozhodně neuvěřím....

nemyslím že erekce je známka toho, že se jim to hnusí, myslím že je rozdíl dělat to při hře a bez postranních úmyslů, a je rozdíl dělat to batoleti při erekci nebo za účelem vyvolání erekce hmm


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#39 13. 10. 2009 20:51

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

Bety napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

a jestli žádná z Vás tady, když přebalovala synátora coby miminko ho nelechtala na jeho pokladech a nepusinkovala ho ve slabinách a na stehnech a on se smál a smál...mno...trošku se zamyslete, protože tomu rozhodně neuvěřím....

nemyslím že erekce je známka toho, že se jim to hnusí, myslím že je rozdíl dělat to při hře a bez postranních úmyslů, a je rozdíl dělat to batoleti při erekci nebo za účelem vyvolání erekce hmm

jj bez postranních úmyslů smile,přesně tak a mám dojem, že tak to myslel i přítel tazatelky...jen se prostě ptal, jak se to seběhlo...mno a hned je z něho pomalu uchyl.... njn

Není tady

 

#40 13. 10. 2009 22:50

Suria
♥♥-----
Registrovaný: 16. 9. 2007
Příspěvky: 47

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

partner se mě na to zeptal, zda jsem bratrance zkusila trochu hladit

A proč to nevzít doslova? Jak jsem ukazovala v tom citátu z wiki není na tom nic divného. Třeba o tom tvůj partner taky někde četl/slyšel a jen ho zajímalo, zda to taky znáš.

Normálně bych se zeptala, zda tohle nezná. smile Prostě nevidím důvod být paranoidní a hend z toho prvoplánově dělat nějakou pedofilní uchylárnu. va


Suria

Není tady

 

#41 14. 10. 2009 9:17

henrietta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2007
Příspěvky: 400

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

verunula napsal(a):

Henrietto, ale ten dotaz byl - a zkoušela jsi ho pak ještě hladit? Trochu mi přijde, že mi nerozumíte, už jsem to tu psala několikrát, jak to bylo.

Tak to se omlouvám, v původním dotazu to takhle napsané nebylo.

Není tady

 

#42 15. 10. 2009 16:29

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

njn, to jsou pořád ty předsudky...


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#43 15. 10. 2009 19:27

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

Suria napsal(a):

partner se mě na to zeptal, zda jsem bratrance zkusila trochu hladit

A proč to nevzít doslova? Jak jsem ukazovala v tom citátu z wiki není na tom nic divného. Třeba o tom tvůj partner taky někde četl/slyšel a jen ho zajímalo, zda to taky znáš.

Normálně bych se zeptala, zda tohle nezná. smile Prostě nevidím důvod být paranoidní a hend z toho prvoplánově dělat nějakou pedofilní uchylárnu. va

Moc bych tomu citatu z wikipedie neverila, ze to bylo obvykle. Vzhledem k tomu, co praktikovala cirkev, ze co vse upalovali a zejmena v protestanske Evrope luterani zakazali dokonce i zaclony v oknech, aby mohli lidi smirovar, tak pochybuji, ze pri tehdejsi (i kdyz asi falesne) moralce by neco takoveho bylo obvykle.

Není tady

 

#44 20. 10. 2009 15:36

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

Blossom napsal(a):

verunula napsal(a):

Oh, asi jsem tě špatně pochopila. Proč jsme se o tom bavili? Nevím, prostě jsem mu to jen vyprávěla. Vím, že je už i u takových malých dětí erekce normální. I on to ví. Jen se mě prostě cíleně zeptal, zda jsem ho na to začala hladit, aby se mu to jako ještě třeba víc líbilo. Ale jak ho to může napadnout, je to přece batole, tohle by mě v životě nenapadlo.

Sice radíte nešourat do toho, ale za sebe říkám - kdyby mi partner řekl něco takového (co jsem vytučnila) a týkalo se to miminka, ne dospělého chlapa, taky by mě to velmi, velmi zarazilo.... sad

A to, že žena jde, a vypráví svému partnerovi, že mimino, které právě přebalovala, mělo erekci, to by by tě nezarazilo ? Mě tedy zarazilo už to. Proč něco tak každodenně normálního vyprávět jako nějakou historku.

Tady bych považovala za divnou spíš tu ženu.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#45 25. 10. 2009 11:09

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

Když se chlapečkovi chce čůrat a vy ho zrovna rozbalíte, tak přece obvykle dochází k erekci - nevím jak vy, ale my to známe ze zkušenosti ... Poprvé jsme koukali, co se to děje va ... ale když nás z toho majáčku začal kropit,
my byli vyjevení jako dvě trdla, vyjevení a počůraní lol - on se smál...
Jak čtu tuhle diskuzi, asi jsme měli štěstí, že jsme zrovna tenkrát u toho byli oba.
Dnes víme, co mohou rodiče očekávat, když se chlapečkovi po rozbalení ztopoří.

A otázka té neočekávané otázky partnera?
Může to znamenat klidně jen to, že s takovým partnerem se nebudete v životě nudit, že si s ním užijete nejrůznějších sexuálních radovánek a vše bude OK.
Ale taky to může znamenat i něco jinýho... Kdo už vidí do hlavy druhému? - Nikdo.

Není tady

 

#46 25. 10. 2009 12:55

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

mashanko, pro tebe je možná přebalování chlapečka každodenní chleba, pro někoho ne. já kdybych ojediněle přebalovala kluka( zatim sem se dycky nachomýtla jen k holkám) a tohle se stalo, asi bych to pak taky někomu řekla, protože by mě to překvapilo a možná pobavilo, já nevim. o erekci plodu, mimina atd vím, ale kdybych to viděla, prostě bych to někomu pravděpodobně se smíchem musela říct.

Není tady

 

#47 25. 10. 2009 16:59

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

verunula napsal(a):

Ahoj ...  když jsem přebalovala mého malého bratrance, tak měl trochu erekci. A můj partner se mě na to zeptal, zda jsem bratrance zkusila trochu hladit. Zůstala jsem na něj koukat dost šokovaně, ... jsem panaroidní nebo je můj divní pocit oprávněný?

Pokud jste už spolu něco měli, mohla to být klidně jen malá škádlivá narážka jako připomínka vašeho milování.
V tom případě by odpověď zněla: Ano - jsi paranoidní a jeho narážka byla naprosto nevinná.
A taky by to znamenalo, že problém mᚠnaopak ty.
Moc čteš noviny. dumbom

Není tady

 

#48 25. 10. 2009 19:39

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

tříska napsal(a):

. ale když nás z toho majáčku začal kropit,
my byli vyjevení jako dvě trdla, vyjevení a počůraní lol - on se smál...


lol tak to je krásný, koukám, že mimča ráda od přírody i piss vissla...asi bychom se od nich měli  učit dudlikgloria

Není tady

 

#49 25. 10. 2009 21:07

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

tříska napsal(a):

Když se chlapečkovi chce čůrat a vy ho zrovna rozbalíte, tak přece obvykle dochází k erekci - nevím jak vy, ale my to známe ze zkušenosti ... Poprvé jsme koukali, co se to děje va ... ale když nás z toho majáčku začal kropit...

Jj, já si to samozřejmě nepamatuju big_smile, ale prý jsem přesně tímto stylem počůral po rozbalení paní doktorku... lol


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#50 25. 10. 2009 21:10

majkafa
Host

Re: Erekce u batole a překvapivá reakce mého partnera

verunula dělá z komára velblouda.
Jak říká můj tatínek - mít její problémy a Rottschildovy miliony. smile

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů