Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 8. 10. 2009 12:05

Johana50
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2009
Příspěvky: 591

opečená cibulka

máte někdo typ jak opéct cibulku opravdu dozlatova- dokřupava?  wink

Není tady

 

#2 8. 10. 2009 12:09

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: opečená cibulka

dělat ji ve friťáku nakrájenou na kolečka


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#3 8. 10. 2009 12:13

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: opečená cibulka

Jestli chceš takovou tu křupavou, kterou dávaly ve školní jídelně na bramborový knedlíky, tak doporučuju hodně oleje, silnej plamen, rožhavit téměř do ruda a smažit. Je potom taky trochu umění vytáhnout jí v pravou chvíli, protože bude ještě dobíhat a obšas jí tím člověk spálí na uhel lol


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#4 8. 10. 2009 12:13

Johana50
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2009
Příspěvky: 591

Re: opečená cibulka

friťák nepoužívám, smažené věci jím vyjímečně, tak se nevyplatí... ( nemám)... sad

Není tady

 

#5 8. 10. 2009 12:18

Johana50
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2009
Příspěvky: 591

Re: opečená cibulka

tak..tak.... chci hooodně cibulky na chlupaté knedlíky ¨stolt  v poslední době jí obaluji v hrašce  a opeču taky zprudka... taky to je docela "mňam" smile
Mám cibuli ráda na všechny zůsoby... v salátech... v polévkách...v omáčkách...na chleba... mám jí všude smile čerstvou i  tepelně upravenou.
( vyjímkou jsou asi jen borůvkové knedlíky lol)

Upravil(a) Johana50 (8. 10. 2009 12:19)

Není tady

 

#6 8. 10. 2009 14:09

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: opečená cibulka

Ja bych zase rada umela takovou tu mekkou, ne krupavou a suchou. V restauracich a ve skolni jidelne to tak meli, ale ja ji neumim a vzdycky ztvrdne, potvora. Asi davam malo oleje??? Nebo spatny postup???

Není tady

 

#7 8. 10. 2009 16:18

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: opečená cibulka

Na oleji??? Sodoma Gomora velebnosti, cibulku na sádle - to je ta pravá dobrota!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#8 8. 10. 2009 16:23

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: opečená cibulka

Sakuro - tak na tu pomalu wink oleje klidně víc, ale cibulku tam můžeš hodit klidně když ještě není rozehřátej, téměř na začátku a smažit pomaličku wink


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#9 8. 10. 2009 16:39

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: opečená cibulka

Definitiv, diky! Az zase prijedu do Prahy, tak to zkusim na plneny knedle uzenym masem se zelim. smile

Není tady

 

#10 8. 10. 2009 16:41

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: opečená cibulka

Bety, sadlo u me ma cervenou. Jako mala jsem milovala sadlo se skvarkama na chleba, posypane kminem a soli, ale ted bych si to netroufla. Bojim se cholesterolu, protoze letos mi maminka umrela na infarkt. A podle me to v restauracich urcite delaji na oleji, ne na sadle. Co myslite?

Není tady

 

#11 8. 10. 2009 17:25

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: opečená cibulka

Sakura napsal(a):

Bety, sadlo u me ma cervenou. Jako mala jsem milovala sadlo se skvarkama na chleba, posypane kminem a soli, ale ted bych si to netroufla. Bojim se cholesterolu, protoze letos mi maminka umrela na infarkt. A podle me to v restauracich urcite delaji na oleji, ne na sadle. Co myslite?

asi jak ve které.


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#12 10. 10. 2009 18:33

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: opečená cibulka

Bety napsal(a):

Na oleji??? Sodoma Gomora velebnosti, cibulku na sádle - to je ta pravá dobrota!

stolt jojo na sádle a já ji trošinku posolím, ona je pak tak krásně křupkavá.

Není tady

 

#13 10. 10. 2009 23:42

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: opečená cibulka

Já dělám velká kolečka tak, že je obalím hl.moukou a smažím v horkém oleji. Zkoušela jsem i fritézu, ale moc ji to pak zašpinilo. Nicméně jako známý Ital, od kterého jsem toto okoukala, to osmažené a mňam stejně nemám. Ale nám to stačí.
Skutečně musíš vědět, kdy je vyndat, jinak je to nepoživatelné.
Já jím a užívám pouze červenou cibuli a tvrdím, že od ní rostou prsa. Tedy v dospělosti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů