|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

máte někdo typ jak opéct cibulku opravdu dozlatova- dokřupava? 
Není tady

dělat ji ve friťáku nakrájenou na kolečka
Není tady
Jestli chceš takovou tu křupavou, kterou dávaly ve školní jídelně na bramborový knedlíky, tak doporučuju hodně oleje, silnej plamen, rožhavit téměř do ruda a smažit. Je potom taky trochu umění vytáhnout jí v pravou chvíli, protože bude ještě dobíhat a obšas jí tím člověk spálí na uhel 
Není tady

friťák nepoužívám, smažené věci jím vyjímečně, tak se nevyplatí... ( nemám)... 
Není tady

tak..tak.... chci hooodně cibulky na chlupaté knedlíky ¨
v poslední době jí obaluji v hrašce a opeču taky zprudka... taky to je docela "mňam" 
Mám cibuli ráda na všechny zůsoby... v salátech... v polévkách...v omáčkách...na chleba... mám jí všude
čerstvou i tepelně upravenou.
( vyjímkou jsou asi jen borůvkové knedlíky
)
Upravil(a) Johana50 (8. 10. 2009 12:19)
Není tady
Ja bych zase rada umela takovou tu mekkou, ne krupavou a suchou. V restauracich a ve skolni jidelne to tak meli, ale ja ji neumim a vzdycky ztvrdne, potvora. Asi davam malo oleje??? Nebo spatny postup???
Není tady
Na oleji??? Sodoma Gomora velebnosti, cibulku na sádle - to je ta pravá dobrota!
Není tady
Sakuro - tak na tu pomalu
oleje klidně víc, ale cibulku tam můžeš hodit klidně když ještě není rozehřátej, téměř na začátku a smažit pomaličku 
Není tady
Definitiv, diky! Az zase prijedu do Prahy, tak to zkusim na plneny knedle uzenym masem se zelim. 
Není tady
Bety, sadlo u me ma cervenou. Jako mala jsem milovala sadlo se skvarkama na chleba, posypane kminem a soli, ale ted bych si to netroufla. Bojim se cholesterolu, protoze letos mi maminka umrela na infarkt. A podle me to v restauracich urcite delaji na oleji, ne na sadle. Co myslite?
Není tady

Sakura napsal(a):
Bety, sadlo u me ma cervenou. Jako mala jsem milovala sadlo se skvarkama na chleba, posypane kminem a soli, ale ted bych si to netroufla. Bojim se cholesterolu, protoze letos mi maminka umrela na infarkt. A podle me to v restauracich urcite delaji na oleji, ne na sadle. Co myslite?
asi jak ve které.
Není tady
Bety napsal(a):
Na oleji??? Sodoma Gomora velebnosti, cibulku na sádle - to je ta pravá dobrota!
jojo na sádle a já ji trošinku posolím, ona je pak tak krásně křupkavá.
Není tady
Já dělám velká kolečka tak, že je obalím hl.moukou a smažím v horkém oleji. Zkoušela jsem i fritézu, ale moc ji to pak zašpinilo. Nicméně jako známý Ital, od kterého jsem toto okoukala, to osmažené a mňam stejně nemám. Ale nám to stačí.
Skutečně musíš vědět, kdy je vyndat, jinak je to nepoživatelné.
Já jím a užívám pouze červenou cibuli a tvrdím, že od ní rostou prsa. Tedy v dospělosti.
Není tady