Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 10. 2009 8:25

Krevetka
♥♥♥----
Místo: sev.čechy,ač rodilá Pražanda
Registrovaný: 6. 12. 2008
Příspěvky: 165

Práce obchodního zástupce- POJIŠOVNA!

Zdravím vás, ženy činu. smile

Začla jsem pracovat u jedné nejmenované pojišovny (druhá největší zde u nás) kapitulation a zajímal by mne vᚠnázor na tuto práci. Mojí prací je shánět si kontakty, oslovovat lidi a nabízet jim produkty, které máme. Následně o ně pečovat, pomáhat jim s pojistnýma událostma a radit jim v různých situacích. Zajímalo by mne, jak se na tento druh práce díváte? Já jsem to vždy hodně nesnášela. Lidi tohoto typu jsem vyhazovala jen co zazvonili. Ale dneska jsem starší, mám po mateřské a šla jsem to zkusit. Kupodivu je to celkem fajn. Hlavně pro maminky s dětma. Máte volnou pracovní dobu, takže si vyřídíte co potřebujete, obstarám si svou ratolest apod.
Co vy na to? Naše pojišovna přijímá stále nové lidi, protože ne moc lidí na to mají povahu, takže to zkusí a pak se uvidí. Co je fajn je to, že zde máte fixní plat.

Tak co vy na to? Líbila by se vám taková práce a pokud ne, tak proč? Díky za názory holky.


"Nedělej druhým to, co sám nechceš, aby dělali oni tobě".

Není tady

 

#2 8. 10. 2009 9:59

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Práce obchodního zástupce- POJIŠOVNA!

Mᚠpravdu v tom, že na takový typ práce je třeba mít povahu.
Já ji nemám - volat, nabízet, vnucovat...
Takže pokud Ti práce jde, baví Tě - super, co víc si přát. tummenupp
Mě se ježí chlupy po těle, když zvednu telefon a ozve se :" dobrý den, jsem ze společnosti xxx, máte na mě pár minut..."
Dřív mi to nevadilo, ale postupem času, kdy jsou ty telefonáty i tři za den, mi lezou krkem.
Takže děkuji, nechci. dumbom

Není tady

 

#3 8. 10. 2009 10:20

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Práce obchodního zástupce- POJIŠOVNA!

Jo, taky mám z takových telefonů pupínky. Ale tak se to ve mě nějak mele. Na jednu stranu, co mě má kdo co otravovat, ale pak si řeknu, že na druhým drátě visí někdo, kdo potřebuje práci. Tak podle momentální nálady to buď useknu (není mi těch anketou požadovaných 30 - 50 let), nebo to utnu rovnou s tím, že nemám zájem nebo čas a někdy si poblafu... big_smile Nikdy ale nic nekupuju, nesjadnávám si schůzku a pod.
Jak zazvoní za dveřmi, tak to jdou rovnou. Slušně poděkuju a zavírám dveře. Stačí, že mi lezou do soukromí přes dráty. dumbom
Ale chápu, že s malými dětmi a dobrým žaludkem je to pro někoho příjemná a zajímavá práce. wink

Není tady

 

#4 8. 10. 2009 11:35

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Práce obchodního zástupce- POJIŠOVNA!

Mám kamarádku, která toto dělá..mají vlastní telefonistku která zajišuje schůzky a ona již jenom na schůzky chodí a řeší. Je naprosto spokojená, telefonistka je placená z provizí.

Není tady

 

#5 8. 10. 2009 16:58

Krevetka
♥♥♥----
Místo: sev.čechy,ač rodilá Pražanda
Registrovaný: 6. 12. 2008
Příspěvky: 165

Re: Práce obchodního zástupce- POJIŠOVNA!

Holky díky moc za názory. Jsem na tom stejně, tak uvidíme, jak dlouho mi to půjde. Oni nás i na to upozorňovali, že ne každý na tuhle práci má a že málokdo se zde udrží. Ale ti, co se udrží, si pak dost slušně vydělávají. ooo, kéž bych to byla já, ale už tomu sama nevěřím. Nic méně to budu ještě chvíli zkoušet, ale po svém. Nikdo mne nedonutí, abych někoho do něčeho tlačila a to naštěstí po nás ani nechtějí, ba naopak zakazují.

Tak Vám také držím palečky, at si najdete nějakou príma práci a at je to brzy. Pa pa a díky:gloria:


"Nedělej druhým to, co sám nechceš, aby dělali oni tobě".

Není tady

 

#6 8. 10. 2009 19:27

Krevetka
♥♥♥----
Místo: sev.čechy,ač rodilá Pražanda
Registrovaný: 6. 12. 2008
Příspěvky: 165

Re: Práce obchodního zástupce- POJIŠOVNA!

Petuna napsal(a):

Mám kamarádku, která toto dělá..mají vlastní telefonistku která zajišuje schůzky a ona již jenom na schůzky chodí a řeší. Je naprosto spokojená, telefonistka je placená z provizí.

Petuno, prosím tě, prozradíš, u jaké pojišovny kamarádka pracuje?


"Nedělej druhým to, co sám nechceš, aby dělali oni tobě".

Není tady

 

#7 9. 10. 2009 6:41

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Práce obchodního zástupce- POJIŠOVNA!

Krevetka napsal(a):

Petuna napsal(a):

Mám kamarádku, která toto dělá..mají vlastní telefonistku která zajišuje schůzky a ona již jenom na schůzky chodí a řeší. Je naprosto spokojená, telefonistka je placená z provizí.

Petuno, prosím tě, prozradíš, u jaké pojišovny kamarádka pracuje?

dělá u SMS finanční poradenství

Není tady

 

#8 12. 10. 2009 9:58

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Práce obchodního zástupce- POJIŠOVNA!

Já tyhle práce moc v oblibě nemám, ale nic jiného dneska snad ani sehnat nejde.Snažím se momentální najít nějaký přivýdělek , ale celkem bez šance kromě podobných činností.

Není tady

 

#9 1. 12. 2009 0:34

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Práce obchodního zástupce- POJIŠOVNA!

Já to teď dělám od začátku září a nevím nevím, jak to půjde.
Zaujalo mně , krevetko, kde to děláš, že mᚠfixní plat? To já ne.
Písni mi SZ, kde děláš, nebo kde bydlíš, ráda bych si s tebou promluvila o tomhletom. dík.pa

Není tady

 

#10 1. 12. 2009 0:37

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Práce obchodního zástupce- POJIŠOVNA!

A jo, promiň, už vidím- okres Louny, to je celkem daleko. To bysme musely pokecat fakt jen email.ama. 
Píšeš, že přibíráte nové lidi, aspoň o nějaké info mám zájem. díkec

Upravil(a) Leila (1. 12. 2009 6:49)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů