Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 2. 2006 6:37

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Kyretáž

Holky, dlouho jsem tady nebyla. Mám teď tak trošku problémy. Mám už přes měsíc měsíčky a pořád se nemůžu vyčistit. Byla jsem u doktora, vzal mě i na ultrazvuk. Dostala jsem injekci na vyvolání měsíčků a askorutin - proti krvácení. Zdá se mi, že se to skoro tluče, ale nerozumím tomu. Jestli to nedostanu klasicky do tohoto čtvrtka, tak mě čeká kyretáž. Jestli to dostanu, tak se to dozvím až po doznění měsíčků. Mám z toho dost obavy, protože mrňoskovi je sedm měsíců a je stále kojen. Kromě polední polévky. Zkouším mu dávat čajíček, ale vůbec se nenapije. Nejde mu to. Takže si neumím představit, že by nebyl nějakou dobu se mnou. Ani, jak by se o něj postaral tatínek. Sice je moc šikovný, ale protože je stále v práci, nemá zažité různé "drobnosti", na kterých si myslím, že dost záleží - jak uspat, jak krmit žličkou, jak zadělat plínku, aby se nepročůral, .... mám z toho strach ..... Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?

Není tady

 

#2 12. 2. 2006 8:53

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: Kyretáž

Petino, já myslím, že v nemocnici budeš maximálně dva dny a pokud Ti to buou dělat jen ambulantně, je možné, že Tě pustí hned ten den večer. Já jsem byla na revizi dělohy (nevím, jestli je to úplně to samé, ale určitě jsou to velmi podobné, ne-li totožné zákroky smile ) zákrok mi dělali v úterrý dopoledne a ve středu už jsem byla na oběd doma wink Já myslím, že když takovi nachystᚠna dva dny krmení, nějak už to zvládnou smile A taky si myslím, že když v nemocnici řekneš, že malého kojíš, budeš ho moct mít u sebe (samozřejmě i s tatínkem smile ). Když mě propouštěli z nemocnice, přišla tam jedna maminka, která šla na dočišování po šestinedělí, protože pořád krvácela a taky tam malého měla s sebou - i s tatínkem, protože kojila.
Držím pěsti, a to dobře zvládnete.

Není tady

 

#3 12. 2. 2006 14:14

Nona
Host

Re: Kyretáž

Mě brali na kyretហráno a odpoledne už mě pustili domů,takže pokud to půjde dobře a vysvětlíš jim situaci,myslím že by ti neměli dělat problémy pustit tě taky ještě týž den.

 

#4 12. 2. 2006 15:52

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Kyretáž

Já byla na dočištění jako poslední asi v 11 dopoledne a šla jsem ve tři hodiny odpoledne domů.Podmínkou byl odvoz s doprovodem.

Upravil(a) Ivča K. (12. 2. 2006 15:52)

Není tady

 

#5 12. 2. 2006 18:43

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Re: Kyretáž

Holky, díky moc. Hned se cítím lépe a tolik se nebojím. Snad to kluci beze mě zvládnou. Lenulko, jak to myslíš, že by tam mohli být se mnou v nemocnici? Jako, že by tam i spali? U nás je totiž nemocnice dost z ruky. Je to asi 45 km. Právě, že jsem přemýšlela nad tím, že by tam za mnou dojížděli na kojení, ale to by asi nedělali nic jiného, než cestovali. Malý totiž bumbá přibližně po 3 hodinách.

Není tady

 

#6 12. 2. 2006 20:13

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: Kyretáž

s tím spaním nevím, ale noc by bez Tebe snad zvládli.. s tou paní tam byli celý den, odjížděli až večer a ráno hned zase přijeli - kvůli tomu kojení a tak to sestry tolerovaly. Ale když byla vizita, tak musel manžel i s malým pryč - na chodbu nebo ven na vycházku...(slyšela jsem, jak se s ní sestřička domlouvala...) Ale v každé nemocnici je to jiné, ale pokud bude vše v pořádku, myslím, že Tě pustí hned odpoledne domů.... ale učitě si to předem zjisti a domluv. Držím pěstičky

Není tady

 

#7 12. 2. 2006 22:36

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Re: Kyretáž

Jo, tak takhle. Aha, tak to mě vůbec nenapadlo. Určitě se předem domluvím. Mockrát děkuju !!!!!!

Není tady

 

#8 14. 2. 2006 7:18

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Re: Kyretáž

Tak už jsem to dostala. Hned v neděli. Mám to moc silné. Dnes jsem jak moucha, strašně unavená, .... Volala jsem doktorovi, protože říkal, že když to bude silné, že mám přijít hned. Říkal, že mi píchne ještě jeden Agolitin a dá mi železo a jestli to ani potom nepřejde, tak že mi udělají kyretáž. Taky si mám zvýšit dávku Askorutinu na 6 denně. Nechápu to. Já už bych byla klidně pro, kdybych to měla za sebou. Je mi fakt blbě. Proč další Agolutin?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů